Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

To ja jestem mało zawampirzona, bo zakochałam się w serialach:"Gossip Girl" i "Men in Trees".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weeds!!! californication!!! i grey's :) dextera tez chetnie lykne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a oglądacie przez stronkę: http://iitv.info/ - tam tez można se luknąć jakie są seriale i ile serii :P Elfik- 🌼 ja oglądnęłam ostatni odcinek i TO JUZ JEST KONIEC ;( a przyszła seria w przyszłym roku w lecie- DZIKA ROZPACZ..trzeba teraz coś innego oglądać- może właśnie dextera, podobno bez skazy tez fajny- polecacie coś jeszcze dziewczyny!!??? co do angielskiego-🌼 to ja musze od podstaw zaczynać- znalazłam fajne kursy online i inne na necie i bede uskuteczniac: podaje strone : http://www.supermemo.net.pl/category/2 http://www.helloangielski.pl/course/view.php?id=3 http://www.angielski.6ka.pl/ a wy coś polecacie???!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam Chirurgów Własnie Mój dzwonił, ze już czeka na mnie z obiadkiem, jakie to dziwne uczucie zazwyczaj w czwartki późnym popołudniem to ja na niego czekam aż zjedzie, hmmm miło mi się zrobiło aż tak, że dziś też olewam angola ;-) a co tam czy u was też taka beznadziejna pogoda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 goraco goraco polecam CALIFORNICATION! wg mnie rewelacja :D i David Duchowny w tym serialu ma zupelnie inne oblicze niz w Archiwum X. poza tymWEEDS, GREY'S (ale to ogladasz z tego co pamietam). Ja lubie jeszcze BROTHERS&SISTERS, GOSSIP GIRL. A z polskich seriali to jestem absolutna fanka USTA,USTA. Jest zabwany, inteligentny, milo spedzona godzina, juz sie wlasnie nie moge doczekac drugiej serii. A Wy co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greys jak najbardziej i to jeszcze jak sie skończyła ostania seria to codziennie zaglądam czy nie ma juz nowej czasem. Własnie nie wiecie może kiedy rusza nowa seria Greys?? Co do californication tez całkiem fajne ale zakończyłam oglądanie z braku z czasu, podoba mi się też flashforward. Weeds Miskowy ogląda a na gossip girl czasem zerkam w tv. Vitalijka to mówisz że ten 12 to ostatni z serii i następna dopiero w przyszłym roku?? Nie mów 😭 A u mnie panowie robotnicy rozwalili rurę pod blokiem i nie ma wody od samego rana i... coraz mniej podoba mi się mój zapach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głodna jestem Vitalijka ale dałaś mi kopa -właśnie zadzwoniłam do pana od malowania i przychodzi jutro ocenić ile faby potrzeba a potem juz tylko pranie dywanu i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼 a widzisz :) Powiem ci ze na zime trzeba odświerzyc mieszkanko bo i więcej czasu bedzie sie wnim spedzac, bedzie szaro-buro i ponuro i zimno- wiec niech chociaz mieszkanie bedzie świeże :P elfik- niestety, niestety ; ostatni 12 odcinek "Evil Is Going On " kończy 3 sezon..-oglądałam przedwczoraj ostatni odcinek i naprawde 😭 pozatym jestem tykająca bobma atomowa tuz przed @, z lekka migreną i.......masakrycznym głodem nikotynowym. Głupota kompletna bo rzuciłam palenie i 13 miesiecy trzymałam sie dzielnie a tu zaczełam popalac przez wakacje raz na czas- a teraz mnie ciśnie i ssa i chodze zła i marudze i sie czepiam- a biedny Samiec M. chyba ma dość O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 tak tak damages jak najbardziej!!! Super! Ale men in trees nie znam, ale chyba niedlugo sie zapoznam. elfik 🌼 greys rusza chyba 23ego wrzesnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼zobaczyłam, ze na AXN zaczyna się drugi sezon Demages i nagrywam sobie, a w USA podobno 4 sezon Gossip Girl się zaczął 14.09.2010:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 ja juz widzialam drugi sezon damages, teraz czekam na nowy, a gossip sobie dzisiaj jeszcze poszukam :) dzieki Dziewczynki koncze prace i lece, na dzisiaj dosyc. Odezwe sie juz z domu. Buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 wlasnie sciaga mi sie nowy odcinek gossip girl i weeds :D yuhuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh jutro ostatni dzień szkoleń eh fajnie było :) a dla mnie kaweczka się znajdzie? elfikno to miśkowemu należą się przeprisny :> namea ja też lubię te seriale :) ita a sprawdzalas co taki sen oznacza? reewelka🌼 a już myślałam że to tylko dla mnie taki pechowy vitalijka🌼 oczywiście jak tylko przerobimy takowy temat :Pmożesz możesz my cię po prostu będziemy doganiać :P I spóźnione wszystkiego najlepszego strzyga🌼 :) zabiegana jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 ufffff no to sie ciesze :P dziewczyny PYTANIE WAŻNE w sobote zostanę matką chrzestną i zastanawiam sie czy ja coś daje - jakiś prezent? Póki co tylko byłam świadkiem dwa razy na ślubie...notabene u tej przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 ufffff no to sie ciesze :P dziewczyny PYTANIE WAŻNE w sobote zostanę matką chrzestną i zastanawiam sie czy ja coś daje - jakiś prezent? Póki co tylko byłam świadkiem dwa razy na ślubie...notabene u tej przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe dzisiaj płata mi figle....pokazało mi ze nie ma znowu mojego wpisu-zaczęłam nerwowo klikać w klawiaturę..i efecto mamy 2 x mnie powyżej-sory za spaming dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌼 u nas jest tak że chrzestna kupuje szatkę (to takie białe co wygląda jak śliniaczek) a chrzestny świeczkę a jeśli chodzi o pozostałe podarunki no to prezent zawsze warto mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka 🌻 ostatnio często kupuje się dziewczynką taką maleńką bransoletkę, z paroma oczkami do regulacji. Pamiątka zostaje na długie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie mam praktyki- to jest dziewczynka :) Szatki białej mam nie kupować bo juz wszystko jest....wiec zostaje jakaś bransoletka...albo medalik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kupiła medalik z Matką Boską ja? zabiegana? teraz to ja odpoczywam na zwolnieniu ;) mam zły humor na koniec dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼----obejrzałam ten odcinek i cholerka jakoś tak bez sensu Sookie zniknęła Bill tez poszedł w cholere w sumie jakby się miał w ogole serial skończyć. A co do bycia matką chrzestną to niestety drogi wydatek. Jakiś łańcuszek albo medalik jak najbardziej pasuje ale potem urodziny święta dzień dziecka komunia itp Ja uwielbiam moją chrześnicę ale wydatek jest i obowiązek no bo przecież nie zawiedziesz dziecka. Onfim🌼---oj tam zaraz przeprosiny :-P będę trochę milsza i też będzie co nie :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga- 🌼 dobry pomysł . mam taki malutki medalik z matką boska wielkości mojego paznokcia małego- złoty, dostałam go ale nie noszę ...od babci- myślisz ze jak kupię ładne pudełeczko np serduszko , taki futerał to może być???????? wiecie obecnie to nie mam kasy zabardzo na jakies wydatki, do tego 3 śluby mieliśmy w ciągu 2 miesięcy u b.dobrych znajomych- wiec finansowo juz jestem ZIRO O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 wiem wlasie, jakaś niepocieszona jestem tym ostatnim odcinkiem i tak rycząca ciągle suki" do chuja przestańcie przeklinać" ...no szok :P Jakaś dziwna sie zrobiła i taka...zła . I nic nie widomo jak się ułozy u kogo....a na następny sezon czekać rok to czysta bezczlność 😭😡 .....łańcuszek też mam - złoty i srebrny- myślisz ze lepiej ten łańcuszek? Ja dostałam od babci i chrzestnej tez pierścionek i łańcuszek, wcale nie nowy :P jak zaczne zarabiać jak prawnik to będę dobrą ciocią-chwilowo, mam nadzieje, ciocia piszczy z bidy :P...jak to aplikant O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej pogoda zapowiada sie dzisiaj sprzyjająco :D kawcia z mleczkiem i śniadanko i zasuwam do sądu na praktykę całodzienną :) miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera o 02 kolezanka wróciła z Tunezji z urlopu az 2 dniowego.....po całorocznej orczej pracy o odkładaniu grosza do grosza - Selectours zbankrutowało a ona leciała od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się w słoneczny, ale mroziny dzień:) Mam herbatę malinową i drożdżówkę z dżemem, więc się dzielę. Vitalijka🌼dla dziewczynek jest dużo pomysłów na prezent na chrzest. Ale szczerze mówiąc byłoby mi głupio dać coś co dostałam od kogoś, bo może to głupie powiedzenie, ale prezentów się nie oddaje. Ja dziś do 16:30 w pracy siedzę, a potem jedziemy na mazury na weekend ze znajomymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka 🌻 myślę, ż3 to będzie świetne ;) ja dziś właśnie sama na cały dzień zostałam :( Fizyk poszedł do pracy na chwilę, wrócił i pojechał w siną dal. pomarudziłam chwilę, to powiedział, żebym z nim jechała. tia... miałabym się w ciągu 5 min zebrać z ciepłego wyrka ;) sobie na godzinkę rano piec nawet rozkręciłam, nagrzałam domek i teraz takie coś. brrrrr w dodatku okazja niezbyt przyjemna, bo na pogrzeb szwagra pojechał. zmarł we wt, a jeszcze w sumie niedawno odwiedzaliśmy go w szpitalu i nic na to nie wskazywało :( nie wiem co robić, wszystko mnie drażni, nawet tv, głowa mnie nawala, jeszcze mnie mdlić zaczyna. zjadłam rano przeterminowany jogurt, ale w smaku wydawał się dobry :/ mam ochotę połazić po sklepach, ale na pewno nie sama. muszę się za pościelą rozejżeć. myślę o kupieniu wielkiej kołdry i chciałam się zorientować jak to np. z poszewkami potem wygląda i ogólnie raczej tego typu rzeczy. na allegro też patrzę, ale nawet jak kliknę 'kup teraz' to ten nie zdąży wrócić z pogrzebu przed zamknięciem sklepu, a akurat by miał po drodze to by odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vita🌼---ja dostałam od chrzestnej łańcuszek, myślę że lepiej złoty to jednak powinien być trochę trwalszy prezent tak przynajmniej w moich stronach jest. A z kasą no cóż wiadomo lekko nie jest. My dopiero teraz troche odetchnęliśmy bo spłaciliśmy kredyt co wisiał na nas od zeszłego roku no i u mnie ze zmianą pracy na szczęście i wypłata się poprawiła więc już nie jęczę :-) i nie przejmuj się już możesz być pełnomocnikiem w sądach więc jak tylko złapiesz jakąś pracę w zawodzie to to też Ci szybko zacznie procentować :-) widzę po koleżankach z pracy więc głowa do góry Strzyga🌼----hehe mam deja vu Miśkowy też rano pochłonął przeterminowany jogurt i też marudzi :-) To gdzie Ci ten Fizyk czmychnął ?? I ja tez sie przymierzam do nowej pościeli Madziczek🌼---a Ty masz swoje fotki ze ślubu?? Podeślij koniecznie :-) Rewelka🌼----mazury?? echhhh nie odzywaj się w ogóle grrrr 😭 A tak się spytnę na marginesie co robicie w weekendowe wieczory z Samcami?? Tzn nie zrozumcie mnie źle to nie jest zboczone pytanie :-P chodzi mi o jakieś alternatywy dla imprez w większym lub mniejszym gronie. Bo od ślubu to właściwie każdy weekend ktoś przychodzi albo my gdzieś idziemy i w sumie już nie wiem czy to jest norma czy jednak standardem powinno być jakieś bardziej domowe spędzanie czasu a tylko czasem się spotkać ze znajomymi i wyjść na imprezę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka- 🌼 wiem o czym piszesz ale akurat ten łańcuszek co bym chciała dać to nie od chrzestnej ani babci :) ale zgadzam sie w tej kwesti z Tobą - poprostu mam pare łańcuszków, nie chodzę w nich i pomyślałam ze taki prezent od siebie w postaci łańcuszka złotego to chyba wporządku bo wkońcu ja tez dostaje rzeczy z "dziada , pradziada" od rodziny i wręcz czuję sie lepiej bo rzecz ma dusze....ten łańcuszek bedzie z zaznaczeniem ze od cioci i cioci łańcuszek dla chrześnicy- kasy obecnie w gotóce na ten miesiąc nie mam, oszczędności ni grosza. a sprzedac w lombardzie swój łańcuszek by kupić jakiś inny,,......to bezsensu- a jednak pamiątka będzie dla małej :) Dodatkowo chce kupić dużą maskotkę a łańcuszek w kopercie z życzeniami.. strzyga🌼 dzieki za poparcie cenne w podjęciu decyzji :P ..dziewczyny jestem poprostu kompletnie bez grosza przy dupie i :( tak będzie do końca roku kalendarzowego niestety bo zamierzam sie uczyc na kolosa i go zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×