Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Pewno Jadzia niech sobie mysla że idziesz na jakiś bal:) Cholera ale na przyszły rok to sie juz wybiore gdzies na sale potancować z moim chłopem:) Tylko nie wyobrazam sobie go tańczącego do kawiarenek jak on minimalu słucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 jedna na zwolnieniu, druga na urlopie więc mi przyszło grać strazniczkę działu:o No i żadnych szans na wczesniejsze zerwanie. Najgorzej będzie jutro jak bede siedziała do 16:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 udanych zakupów ita🌻 była najlepsza ale teraz zmieli jej skład co zaowocowało dużo krótszym terminem ważności a z tym co wet poleca to jest jak z książkami do angielskiego w szkole zawsze nauczyciel poleca tą którą w danej chwili płaci wydawnictwo od ilości zamówionych szt a nie od jakości zawartego materiału czyż nie? Ja kawkę bardzo chętnie właśnie skończyłam obiadek:) 4 kg ma mały royal warto po testować acane , bento kronen purine i eukanuba) bajka🌻 to może piecyk z podajnikiem:> czarna🌻 krótki staż ale zachęcający :) Ale z garażu też ktoś może autko podwędzić bajka🌻 won (poskutkowało :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sylwka miałam do wiednia jechac, ale nie wyszło :( :( :( idziemy za to na jakąś motocyklowy sylwester /no jasne - czego innego mogłam się spodziewac.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga to widze ze i Tobie zagraniczny Sywek nie wyszedł... a fryzure zmieniałas jakos czy tylko koncówki podcinałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 wiesz, tu nie o kradziez chodzi tylko o samo auto. Jak są takie przymrozki noca to jemu niesłuzy, itp... Jadzia🌼 ja własnie łyknęłam tabsa, bo nie wytrzymywałam z bólu! Strzyga🌼 Wieden!!! Moje najukochańsze miejsce na ziemi!!! Na Twoim mijscu taką zamianą tez nie byłabym zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 a co brałaś ? strzyga🌻 no coż ale co on się ciebie o zdanie nie pytał ? Po prostu oświadczył że idziecie gdzieś indziej? czarna🌻 no fakt nasze stoi i marznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze tej pojebanej roboty!!! Nie dość, że jutro nie mogę wyrwac się wczesniej to jeszcze w piatek muszę tu przyjśc!!! Jezus jestem wściekła az mi się wyć chce!😡:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:) Powiem wam, że jeszcze bardziej nie chce mi się pisać, niż dotychczas, a jeszcze Emilka do mnie ma wpaść na hierbatkę wieczorkiem :P No i zakupki nawet udane...kieckę na wyprzedaży kupiłam, w której będę mogła świadkować i sweterek fajny, a no i nowe gadki, bo jutro trzeba na dupkę wcisnąć nowe podobno:) Czarna🌼a ja mam wolne i miałam poświęcić się pisaniu pracy i co robię? Latam non stop i zła jestem na siebie jak nie wiem co, bo na sobotę na 10 rano muszę mieć chociaż jeden rozdział. Bajka🌼napisałaś coś? lecę posprzątać i pranie wstawić i może choć trochę napiszę przed przyjściem Emilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale ja chcę się pochwalić nową kiecką:P Poza tym nie mam nic przeciwko przeszkadzaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 no tak nie ma co przesadzać czarna🌻 no to faktycznie bez sensu reewelka🌻 to bardzo dobrze że się udały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼straszne rzeczy się dzieją. To tak samo jak kuratorzy...strach się bać co Cię czeka jak się wejdzie do domu takiej patologicznej rodzinki. Masakra...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no właśnie bajka🌻 no tak takie sytuacje się zdarzają ale nie są przyjemne a wkurzają jak ktoś nie wypełnia swoich zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam mój spis treści, który jest nie poprawiony i będę go poprawiać, ale nie umiem rozczytać tej kobiety (mojej promotor) i nie wiem czy znowu dobrze go zrobię:O No ja projekt też powinnam zrobić. Jejku..tyle do zrobienia, a ja się opierdalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 czasami rzecz zostawiona na ostatnią chwilę lepiej wychodzi niż taka nad którą pracuje się miesiącami elfik🌻 ita 🌻 to sobie możecie przeczytać w sprawach uczenia psa różnych rzeczy http://www.dogs.gd.pl/kliker/ u nas zamiast klikiera stosujemy \"dobrego pieska \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 wychodzę z tego samego założenia, co onfirm :D jadzia 🌻 tylko końcówki. I kolor jest o ton ciemniejszy (jak znam życie, to babce po prostu już tylko taki odcień został), ale dalej rudy ;) czarna 🌻 niom, zwłaszcza, że już w zeszłym roku chciałam na to jechac... za późno się w tym roku za tym obejrzałam i jestem na siebie wściekła w sumie onfim 🌻 nie, nie. Głównie mea culpa. On chciał iśc na jakiś extra-lux sylwek do jakiegoś zameczku (ale mi to nie bardzo pasowało tyle kasy wydawac na jedną noc - sknerus jestem ;) ), ale po przeliczeniu kosztów wyszło mi, że ten wiedeń będzie mniej więcej w tej samej cenie. Wydawało mi się, że to przejdzie, bo mu się ten pomysł spodobał. No, ale za mało czasu ogólnie na wszystko było i się nie dogadaliśmy. ale mam dziś zły humor. zła jak osa siedzę. Fizyk śpi sobie obok pod kocykiem - ja nie wiem jak on może spac przy tak głośno grającym tv /mnie już się mózg lasuje, a to on nastawiał głośnośc/. miałam dziś parę rzeczy załatwic i przez jedną głupią babę mi nie wyszło! wrrrr 😠 babci miałam pieniążki wpłacic do skoku i specjlanie dzwoniłam zanim poszłam do oddziału jak to wygląda, do której otwarte itp i się spieszę, układam, żeby mi wszystko po drodze było. Wpadam tam do skoku, wszystko potwierdzam, a babka do mnie na koniec - to proszę przyjśc jutro, bo dziś mamy awarie systemu 😠 😠 😠 miałam ochotę ją zagryźc, ale byłam tak zmęczona, że nawet się nie miałam siły głośniej odezwac. chciałam sobie jeszcze na jakieś zakupy pojechac, ale teraz to mi się chyba już nie opłaca, żeby godzinę tylko spędzic w centrum handlowym. W dodatku facet z dołu wybrał sobie doskonałe miejsce na planowanie sobie garażu - środek posesji!!! i to zaraz za moim samochodem - i niech mi ktoś powie jak ja mam teraz wyjechac... bo on ten kawałek sobie odgrodził murkiem, który z kamieni ułożył i choinką i linką. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×