Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emi🌻 absolutnie nie poczułam się urażona i możesz sobie tak mówić :) jadzia🌻 ulżyło:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna uuu o płeć przeciwną chodzi, no to chyba inna sprawa, Mój chyba też by w tym wypadku sie burzył. A co do zamieszkania razem, on mieszka z rodzicami jeszcze nie? To byscie cos wspólnie znaleźli czy z jego rodzicami zamieszkali? Przypomnij mi ile wy jesteście ze sobą? Onfi no raczej na 100% wszyscy o tym mówią dookoło tylko nie mój prezes, dziwne to wszystko, na 100% a nawet na 101% będzie wiadomo jak dostane wypowiedzenie.A co do royal to ja nie wiem sama, wet. mówił, że jest najlepsza, no ale pewno to u każdego spa inaczej, no ale zauważyłam, że chyba poprawia mu się. No i co stawiałam kawkę i nikt się nie pisał, ale to dobrze bo jej nie zdążyłam zrobić teraz idę kto chce??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napaliłam w piecu(bo brat mnie wykiwał i sobie pojechał i musiałam ja napalic) no i musze sie zmusic do pisania:o emi🌼nie badz uszczypliwa, bo kurcze troche to nudne. reewelka🌼 no ja tez ja podziwiam. u mnie tez narazie tylko 1,5str:o a jaka czcionka piszecie, bo moj promotor nas nie poinformowal,a na maile tez nie odp. czarna🌼 ita🌼 Moj Misiek spi po nocce w domu u siebie, mam do niego sie nie odzywac dopoki sam nie da znaku zycia, czyli jeszcze jakies 3godz. sama siedzie w domu, Rodzice w pracy( a zapomniałam Wam napisac,ze Tata ma prace i chyb od nowego roku bedzie miał umowe normalna, bo narazie jest na zastepstwie), brat z dziewczyna w warszacie,drugi w miescie z kumplem, a ja sama:( ogolenie w zyciu znowu mi sie popieprzylo,ale nawet nie chce mi sie pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka 🌻 ale tym razem to przepraszam, ale wyjatkowo nie byłam uszczypliwa, a przynajmniej nie chciałam być. Sorki jak tak to zabrzmiało. A co do pracy, to ja mam gdzieś wymagania, jak trzeba pisać... jak znajdę to wyślę ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼 mieszka z rodzicami, ale ma swoje mieszkanie, które remontował. Przeprowadza się od nowego roku tylko ma problem z samochodem, bo garazu nie ma. No i z tej okazji chcę tylko ze mną wyprawić \"2w1\" czyli parapetówkę i Sylwka.A co do bycia razem: 10 miesięcy nam stuknęło:D Emilunka🌼 my to mamy zainteresowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 i oby tak dalej, najwyżej jakaś herbatka miętowa może czy cos? czarna 🌻 no co, trzeba się interesować życiem znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ok. onfim 🌻 ita 🌻 może nie chciec jeśc z powodu samej zmiany karmy. Royal to ta najlepsza. Moja po benjaminie też nie za bardzo chciała ją jeśc. emulinka 🌻 nie wiem. nie chodzę do fryzjera w wawie. tutaj za obcięcie koncówek dałam chyba z 10-15 zł. zresztą w wawie to zależy od salonu. zaraz się zbieram, bo do Wawy jadę. Muszę do dziadków podskoczyc, do ojca i do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 tu jest jakaś masakra z fryzjerami, u siebie za obcięcie grzywki (wyrównanie) płaciłam 2 zł... a tutaj 20 :) bajka 🌻 poszedł mail na adres co masz na kafe pod nickiem podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi stawiam kawkę Bajka a co to za problemy? Czarna no to super, że będzie na swoim bez rodziców, a co do tej decyzji czy od razu z nim zamieszkać, to przemyśl i rób jak czujesz!!!!A w końcu poznałaś jego znajomych? Strzyga, albo Onfi wiecie ile gram ma opakowanie dla juniorów suchej royala za dwadzieścia kilka zł, bo ja wyrzuciłam opakowanie i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka to pisz na maila Emi dzięki, ale tam znajduję tylko duże opakowania i ich ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼 wiesz, ja ostatnio tez nie miałam zaciekawie w zyciu, ale stwierdziłam, że zdecydowanie lepiej zyje się z usmiecham. Może od razu nei naprawisz tego, co Cię smuci, ale przynajmniej staraj się jakoś znaleźć wyjście z sytuacji. Ponoć z każdej jest tylko nie szybko się je znajduje. A póki co koniec roku, jutro zabawa więc odstaw smutasy na bok i choć na jakiś czas sie ciesz:) A co do wspólnego zamieszkania... Póki co ja zostanę u siebie, on u siebie. jeszcze wspólnie się namieszkamy. I choć wiem, że to ten jedyny to jednak jakoś nie spieszy mi się aby z nim zamieszkać. Przed slubem jednak na pewno do tego dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi[kwiatek[ dzieki juz odbieram:)tylko to jest w pdf a ja nie mam programu, bo brat nie zainstalował:o a miał to wczoraj zrobic. ita🌼 i jadzia🌼 napisze, jak znajde wiecej czasu, bo troche tego znowu sie nazbieralo, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka ja napisałam do Ciebie :D Dziewczyny jak Wam jazdy ida? (Rewelka i Emiulka) Czarna renifer przemówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼 postanowiłam ostatnio, że będe mniej wredna wiec nie będe mu przeszkadzała jak mu dobrze:) Od czasu do czasu jednak sie usmiechamy do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka 🌻 poszło w wordzie, aczkolwiem gorszej jakości. jadzia 🌻 no ja mam na razie przerwe do 8 stycznia z jazdami, z tego co wiem, to Reewelka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna jakie to miłe ja mogę się uśmiechnać do choineczki na stoliku... Bajbajkawyganiam Cie oficjalnie jż mi po laptopa leć.Prace pisać :P starałam się być wredna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌼 dzieki:) to nic ze jakosc gorsza,ale jest. jadzia🌼 no dobra ide;) to miłego dnia, zajrze wieczorem i wieczorem napisze maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼świeta świeta i bogu dzięki juz po nich:)Wielkie zamieszanie,duży tłok znajomych na chacie którzy 4 dni poprzychodzili pokoledować do nas no i tak inaczej bo bez rodziców.. A plany sylwestrowe sie pochrzaniły na maksa i pozostaje nam impreza w skromnym gronie na chacie ale za to z najblizszymi przyjaciólmi:D Jadzia😘to ja juz podsyłam materiały do Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×