Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ofima, Strzyga🌼ja mam swoje zdanie na ten temat, więc możemy zakończyć dyskusję...każda z nas ma swoje zdanie i po problemie. Strzyga🌼dzisiejsze czasy to pogoń za kasą i karierą, śluby ok 30, a dzieci może będą, a może nie, więc jak w takie realia wplata się taka dziewczyna to jest to dość dziwne i odbiegające od norm przyjętych obecnie w naszym życiu i społeczeństwie i tylko i wyłącznie pod tym względem miałam na myśli patologię. Generalnie to ją podziwiam, bo jest odważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼wiem co studiujesz i z pewnoscia na ten temat wiesz ode mnie duzo wiecej,dlatego nie chce tez dyskutowac,bo sie nie znam. ja podziwiam kuzynke, bo pomimo tej jak narazie dwojki dzieci(trzecie w drodze) radza sobie dobrze. pracuje tylko maz, udało im sie przeniesc na swoje i dalej koncza domek.pewnie z Twojego punktu widzenia, jako studenta resocjalizacji to jest patologia, ale dla mnie to przykla,ze dziewczyne ktora prawieze przekreslono, gdy sie okazało,ze jest w ciazy, moze sobie swietnie radzic:) poprawie w wieku 23lat. emi🌼ale ja jej nie zazdroszcze,tej trojki dzisci, bo ja pewnie nie dałabym sobie rady. ciesze sie tym co mnie czeka,ale jakies mam wrazenie,ze cos mi umyka, cos waznego dla mnie... a Ty jak zawsze sie czepiasz:P onfim🌼moja kolezanka mdleje ot tak sobie i nie wiedz co jej jest:( wiele razy stała w szkole na korytarzu gada z nami, a nagle lezy na podłodze, na rowerze kiedys zemdlała...:(najgorsze jest to,ze lekarze nie wiedza co jest. podejrzewaja nieprawidłowe znieczulenie, podczas wyciecia wyrostka,ale nie sa pewni:o kuzynka raczej sie nie zdecydowala, bo pierwsze dziecko to była wpadka, chociaz oni mowi,ze chcieli tego dziecka... no a pozniej drugie, teraz juz trzeci i tak jakos jest. mika🌼 czarna🌼fajnie, ze jestes:)a co sie dziieje ze zdrowiem? ita🌼i ja w domu spedzam Sylwestra. soma🌼no ciesze sie,ale jednak czegos mi brak...:) madziczek🌼 strzyga🌼 patrzac tak jak reewelka, to u mnie sa prawie same rodzimy patologiczne, bo brat ojca ma 7 dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Mika u mnie jest podobnie jak u Ciebie suchej karmy( daję to Roayl czy jakoś tak) nie bardzo chce jeść, ale wczoraj byłam u wet. i też mówił żeby podlewać wodą, no ale dziś rano tak zrobiłam i tak podziamdział, najlepiej idzie mu puszka hahaha Co do wychodzenia wet. mówił, że już można ale tylko na chwile na siusiu i kupkę, żeby za bardzo nie spacerował sobie, że po drugim szczepieniu dopiero wtedy można. Mój urwis nauczył się w dwóch miejscach w domku załatwiać. Onfi wiem z początku tak mówiłam, że biorę urlop właśnie po to, ale potem jak przyszłam do tego drugiego wet. z psem i on powiedział żeby nie wychodzić to ja zgłupiałam i nie wychodziłam, zresztą i tak w ciągu ponad tyg. by się nie nauczył. Co do karmy to daję puszkę i suchą, ale wet. mówił, że robi tyle kupek i je je bo hodowca dawał beznadziejną karmę gdzie nie było witamin i dopiero teraz przy tym moim karmieniu to się zmieni( tylko trza czasu). Dzis byłam z rana pierwszy raz z psiakiem na dworzu, to jest mały odważnik, nic się nie bał w ogóle taki zadowolony był, ale nic nie zrobił ani siusiu ani kupki. A nie chciałam dłużej z nim być bo mróz u nas niemiłosierny a to był jego pierwszy raz. Kurcze no ja też bym raczej się nie zdecydowała na 3 dzieci w tak młodym wieku i pewno u Bajki kuzynki nie były to ciąże palnowane. Co tam u was słychać? U mnie likwiduja firmę. W styczniu prawdopodobnie dostaniemy wypowiedzenia no i na 100% nie wiadomo co z nami..... Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA Elfik szczęśliwego nowego roku! Pasita co u Ciebie? Jak po chrzcinach i 30-stce? Rewelka a Ty co robisz na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) Rewelka🌼 dostałam:D Dziękuję👄👄👄 I tak przy okazji to poprosze o adres zwrotny bo za każdym razem go pomijasz!:) Wczoraj pisałam Ci sms\'a z pytaniem jak tam się układa i mi kolezanka przerwała:o Bajka🌼 zaraz 2009 i coraz bliżej upragnionej daty, co?:) Za każdym razem jak na nią patrzyłam, myślałam: jeja jak długo a teraz proszę:) Nie obejrzymy się i kolejna mężatka będzie:) A ze zdrówkiem lepiej, dziekuję:) Namea🌼 pieszczotów brakuje!!! Wracaj więc bo uschnę:) Elfik🌼 śmigaj Kochana śmigaj i cała do nas wracaj:) Onfim🌼 no ale nie można przecież tak co jakiś czas mdleć! Byłas z tym u lekarza? Masz małe dzieci więc nie powinny Cię takie przypadki łapać:( Mika🌼 najważniejsze że lepiej:) Niedługo zapomnisz w ogóle, że coś Ci tam dolegało:) Emilunka🌼 Siemano Maleńka dzisiejszego dnia:D Miłego dnia dla każdej Kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się rozpisałam a i tak nie wszystko co chciałam;) Ita🌼 i Ty tak to na spokojnie piszesz? Rozumiem, że masz już jakieś miejsce zastępcze? Jadzia🌼 hello:) Jak tam po swiętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna rozleniwiłam sie strasznie i nic mi sie nie chce.... święta mineły spokojnie i rodzinnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼 a to Twoje pierwsze święta jako mężatka więc jak tam wrażenia? Sprawdziłaś się jako gosposia?;) Ja pierwszy raz odkąd jestem z Kapciarzem miałam tak długie rozstanie. Jednak nie wyobrażam sobie jakbym miała np spędzać święta z jego rodzicami bez moich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten przedostatni dzień roku. Ale u nas piękna pogoda, aż się chciało wychodzić na dwór :) reewelka 🌻 czekam dziś na wieści z frontu :) bajka 🌻 niech ci będzie czarna 🌻 a co ty mnie tak rozpieszczasz urwisie jeden, co? Jak się czujesz, lepiej? nie mdlejesz? Jak coś, to ja będę łapać :) onfim 🌻 cześć mamusiu :) ita 🌻 czyli co... zostaniesz bez pracy?? strzyga 🌻 ile teraz w Warszawie trzeba wydać na strzyżenie? jadzia 🌻 a ty jeszcze na urlopie czy juz w pracy? mika 🌻 miłego dnia:) soma 🌻 tobie też :) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Czarna na Wigilii byliśmy u Teściów i jadac zastanawiałam się jak będzie..czy nie będę płakać...troszkę głos mi się złamał jak z Bratem rozmawiałam składajać mu zyczenia( mieszka za granicą) Przy Wigiilii kolędy śpiewaliśmy, u mnie w domu się nie spiewa... złożyliśmy sobie życzenia, piękne zyczenia usłyszałam od Męża,kurcze jest wspaniały :D Kulinarnie to za dużo nie podziałałam,pomagałam teściowej ale troszkę porobiłam sałatek :) W pierwszy Dzień Świąt pojechaliśmy najpierw do chrześnicy Meza,aparatka mała :D Potem do Mamy, stęskniłam się za nią i dziadkiem, miło było zobaczyć rodzinkę, pośmialismy się przy stole, to właśnie lubie :D Było miło ale w sbt rano wróciliśmy do siebie bo już za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 a bo taki gest mam:D Juz w tym roku się namdlałam, szykuj się na następny;) A u mnie zimno, że maskara!!! Myślałam, że mi uszy odpadną! A najlepsze, że czapkę miałam, tylko że... w torebce:) Jadzia🌼 no to sie ciesze, bo z tego co mi opowiadaja \"mężatki\" to dla kazdej katorgą sa święta bez rodziców. A ten mężulek nie za bardzo Ci słodzi, cio?:P Ja już drugi dzien siedze sama w biurze i niedługo zacznę z tym reniferem co stoi na szafce gawędzić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiulka ja od poniedziałku w robocie :/ jeszcze jutro i w pt wolne mam a od poniedziałku to już na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą praca to ja już od dłuzszego czasu wiedziałam, że się kroi likwidacja ....coś tam było zawsze przybąkiwane, że może nas do urzędu rzucą, ale ostatnio był taki facet i mówił, że nie mamy się martwić bo był u marszałka i bedziemy właśnie w urzędzie pracować, teraz mój kumpel gadał z takim facetem z urzędu i tez mówił, że niby od połowy stycznia mamy tam iść. Najgorsze jest to, że nasz prezes nic nie mówi, kompletnie nic, a o likwidacji dowiedziałam się wczoraj z firmowego maila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna łatwo nie było, bo to były pierwsze święta, zwłaszcza Wigilia bez Mamy i dziadka ale ja nie wiem nie zapłkałam nawet...a w tym roku Mama złożyła mi życzenia,bo wczesniej tylko płakała... :D a z Mężem a co niech słodzi, ja też słodka Żoneczka jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a ja własnie mam odrotny dziś problem jakoś mam żołądkowe problemy już którys raz w toalecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼 do apteki po krople żoładkowe! Albo mietę wypij. Żeby Cię tylko ta cholerna grypa nie łapała:o Tule!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼ty powinnaś w łóżeczku sie wylegiwać!!! Ja miałam podobnie przed swietami i powiem ci ze to były najdłuzsze 4 dni w moim życiu.strasznie sie męczyłam:(Pomogły lekarstwa,coca-cola i chłop przy boczku który chcać czy nie chcąc przechodził choróbsko razem ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka jak miło że jestes! Sylwester w domu, miał być w Budapeszcie ale z powodu wydatkow na mieszkanko to nie starczyło kasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 no jak masz ochotę na renifera to czemu nie, możesz i z nim rozmawiać :) Ok, więc w następnym roku jeśli nie daj Boże zdarzy ci się zemdleć, ja będę łapaczem :) jadzia 🌻 no ja też wczoraj i dziś w pracy, jutro i w piątek też mam wolne. I wyjaśniło się u mnie mniej więcej z sylwestrem, Osobisty chce, żebym przyjechała do niego, i może pójdziemy do jego znajomych, a jak nie, to u niego w domu zostaniemy. Najważniejsze, że chociaż się na miasto zdecydował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do 15 w pracy, koleżanka zaprosiła do Olsztyna ale nie ma bardzo połaczenia ... Kasiulka a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×