Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Mam dzisiaj potworna migrene,kazdy szum doprowadza mnie do szalu.(nawet dzwiek klawiaTURY)w NOCY SNILY MI SIE GROBY MOICH NAJBLIZSZYCH.aLE ,NO COZ,MOGE SIE TYLKO ZA NICH POMODLIC.mOZE NAWET POMOZE IM TO BARDZIEJ NIZ ZAPALONA SWIECZKA NA GROBIE.jAK DOBRZE,ZE MOJ MISIEK ROBI DZISIAJ OBIAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatkę sobie zaparzyłam i troszkę pokój sprzątam i dojadam imienionwe czekoladki :) sama w domku. bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼dzięki:) Mam nadzieję, że wreszcie wróci pozytywne myślenie, bo zapomniałam co to w ogóle jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 jaki to filmik :> reewelka🌻 my jeszcze przed nie mamy z kim dzieci zostawić jeszcze :) a pogoda nie sprzyja zabieraniu ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 u mnie też było super rano byłyśmy z Dianką na długim jak dla niej spacerku potem troszkę się przebiegłyśmy a potem pogoda sie popsuła i tak zostało szaro buro i ponura i do tego pada od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼to faktycznie lipa...ja zaraz zbieram się do Emilki. Dziwnie się czuję w taki dzień jak dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity. U mnie pogoda piękna była objeździłam cmentarze, nie wiem czy zaraz nie wybiore sie na spacer wlasnie na pobliski cmetarz tak ciemno i nastrojowo. Ten dzien jest dla mnie nastrojowy nie tylko ze wzg na smierc moich bliskich i znajomych ale takze dlatego ze prawie 12 lat temu dzieki pewnej mlodej osobie zyje. Powiem wam dziewczynki ze jestem po przeszczepie serca :) Mowie wam o tym dzis wasnie bo chwila odpowiednia.... buzka trzymajcie sie \" nie zabierajcie swoich narzadow do nieba, one potrzebne sa tutaj na ziemi..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 my wlasnie wróciliśmy z cmenatrzy tylko dwóch niestety a szkoda:( strzyga🌻 znaczy komedia :) coś mi dzwoni ale w którym kościele to nie wiem little🌻 no to fajnie ja też jestem za oddawaniem narządów i tak apropo uważam że sprawcy wypadków jeśli zginą powinni odgórnie oddawać swoje narządy innym ilu osobom by to życie uratowało. Ja też lubię święto zmarłych jest ono dla mnie bardziej refleksyjne niż każde inne z obchodzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wrócilam z grobów.Jakoś sie nie moglam wczuć dziś.Tak jakoś wszystko na szybko tyle grobów na zadnym w sumie nie dało się stanąć i pomyslec spokojnie. Littleangel🌼---to rzeczywiscie niesamowite i masz rację dzis jest taki dzień ;-) Strzyga🌼---echhh, ale dobrze ze film poprawil ci humor Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z małego sprzątania zrobiło się duże i pokój wygląda teraz jak po przejściu trąby powietrznej... nawet ścieżki przez środek pojou nie ma, tylko skaczę jak chce wyjść :D aj, normlanie nie wiem co mi się stało, że tak powoli od jakiegoś tygodnia z kawałkem czy ile tam tak odpicowuję. szafki to już wszyściutkie wysprzątane, dziś zrobiłam własnie porządek w ostatniej i w łóżku. chyba to taki odruch przed wyprowadzką, zeby wiedzieć co gdzie jest... :( smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja już po wyprawie z Reewelką.Najpierw wypiłyśmy masę herbaty, i poplotkowałyśmy. Oblatalyśmy Powązki, nawet na cmentarzu wojskowym byłyśmy, a teraz ona się buja gdzieś ze znajomymi, a ja już w domu. Własnie zieloną milę oglądam, a jakiś tydzień temu ja czytałam :) little 🌻 no sąsiadka, widzę że się zwierzyłaś :) A jak tam u nas dziś na cmentarzu? Szkoda, że mnie nie było... onfim 🌻 ja właśnie dzięki takim osobom jak Little wiem, ze trzeba się cieszyc kazdym dniem a nie narzekać. Ona naprawdę jest pełną życia dziewuszką, mimo, że tak dużo przeszła. reewelka 🌻 dzięki za miłe popołudnie strzyga 🌻 ja bym pojechała nawet te 200 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Nie czuję kompletnie nastroju dzisiejszego dnia, może przez te zawirowania, które teraz się dzieją. A zazwyczaj lubiłam Wszystkich Świętych. onfim🌼 ten praprzodek facetów, do którego dałaś kiedyś linka to jest naprawdę w 100% prawda. Spotkałam się dzisiaj z Sz. i ciągle gadał o sexie albo do tego nawiązywał. No dajcie spokój, ja rozumiem, że to jest ważny element życia ale już od samego początku do tego łóżka tylko dążyć? W ogóle to wywnioskowałam, że ta dziewczyna z którą on był bardzo mu dogadzała i miał wszystko co chciał na zawołanie. Ehh dziewczyny ja chyba zostanę starą panną, faceci teraz lecą na \"łatwiznę\" i ciężko się przebić. Kasa, sex, zero uczuć- to ich kręci. No ale cóż, ich sprawa, ich problem, nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed chwilą pochowałam do pudełka rzeczy, które mi przypominają M. Od fotek przez ściereczkę do okularów po długopis od niego z firmy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 dlatego my byliśmy tylko przy 5 zresztą moi rodzice pochodza z różnych stron Polski więc rodzine mam od Krakowa po Hel cmentarzy też sporo chociaż żałuję ze znów nie byłam tam gdzie jeżdzę od dzieciństwa i taki jakiś sentyment paliliśmy wczoraj te znicze i tak jakoś zawsze się człowiek buntował żeby tam jeżdzić a teraz dużo by dał za to by tam być strzyga🌻 ale dobrze że coś się dzieje uszy do góry dobrze robisz i jak ci zanczyna być smutno to sobie to powtarzaj DOBRZE ROBIE emi🌻 ja oglądałam końcówkę zebrało nam sie na oglądanie 10 000 BC no co za masakra jakaś ten film powinni puszczać jako karę za grzechy mamuty były przerośnięte. latały przerośnięte kurczaki KFC a piramidy bodajże też budowano z użyciem mamutów ale z tego co pamiętam pierwsze grobowce w tej postaci a le oczywiście mniejsze powstały nie wcześniej niż 3 tys lat p.n.e. aż sprawdze na wiki Poza tym ujdzie no ale w sumie nikt się nie spodziewał jakiejś prawdy no ale bez przesady jedyne co nas trzymało to brat baku (nazwany przez nas pieszczotliwie baku baku) i kolejny ancymonek Tic tic którego nie sposób nazwać Tic Tac i dać mu dwie kalorie :] madziczek 🌻 :] he he jak to się mówi w każdej bajce jest ziarenko prawdy namea🌻 a dobry, dobry :] reewelka🌻 bajka🌻 jadzia🌻 czarna🌻 i dla całej reszty🌻 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE ja wlasnie sie ruszam powoli z lozka... udanego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Onfim🌼----spokojnie przecież to nie był dokument edukacyjny tylko czysta fikcja ;-) Mnie w tym filmie rozwaliło to zmartwychwstanie na końcu tej dziewczyny ale poza tym to ładne widoczki bo ja akurat w kinie byłam ;-) Agi🌼----a dziekuje wzajemnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌻 ja o 6 wstałam więc czytam to z zazdrością :] elfik🌻 no ja rozumiem ale no bez przesady znowu aż tak naginać chyba nie powinni :> a zresztą masz rację obejrzałam mam z głowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---hmm to co powiesz w takim razie o Matrixie czy gwiezdych wojnach??To dopiero jest fikcja :-P to jest rozrywka i granica jest wyobraźnia użyli mamutów bo to efektownie w filmie wygladało i tyle.Co innego gdyby to był program w serii Krystyna Czubowna czyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielę :) ale nudy. wstałam, zjadłam śniadanie, pije herbatę, i pewnie spędzę cały dzień przed TV, wyboraźcie sobie że właśnie ktoś wierci mi w ścianie piętro wyżej!!! w niedzielę przed południem!!!! dziady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaa!!!!!! pewnie cały dzien spędze przed telewizorem bo jakoś nie mam innego planu na ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w końuc nie pojechałam. Stwiredziąm, e jeśli nawet wystarczyłoby mi na benzynę jakimś cudem, to nawet za co znicza bym kupić nie miała. nie mówiąc o tym, ze dziś to już ludzie zaczynają wracać, to bym w korkach ugrzęzła przed Wawą. :( eh... znowu wkurzona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 ale w matrioxie czy gwiezdnych owjnach to od początku do końca wszystko jest zmyślone ;) więc to przynajmniej mnie tak nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no dobra ale to słowo fikcja zawiera w nazwie a tam jest to opisane jako przygodówka :] ale no dobra wiem że się czepiam :] emi🌻 e tam ja raz w niedzielę panele układałam i jakoś mi serce nie pękło :> strzyga🌻 masz rację każdy powód jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga a na kogo ty jesteś wkurzona tym razem? No ja nie wiem, może ja mam inne myślenie, ale ja nawet mimo korków bym pojechała... a co to za wytłumaczenie, że nie miałabyś kasy na znicz? przecież liczy się to zeby być, pomodlić się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Piekna pogoda Emilka🌻 szkoda ze cie nie ma poszlybysmy razem na cmetarz, wczoraj wieczorem bylam.... wiesz u kogo bylo grubo ponad 100 zniczy::( tak nudy niesamowite. Pewna mloda dama chce wysjc na specer i porobic sesje :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×