Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

pasiata 🌻 hej jestem nową uczestniczką forum, gratuluje takiego porodu, moja siostra rodziła chyba15h po czym postanowili zrobić cesarke jakby od razu nie mogli ;/ sonia 🌻 zawiodłaś mnie jak możesz oglądać m jak miłość ;/ onfim 🌻 duży hug dla Ciebie , mam nadzieję , że wszystko się ułoży, nie dziwie się , że się martwisz, trzymam kciuczki , bo tylko to mi pozostaje Madziczek 🌻 a Ty gdzie się kochana podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 nie dziękuję żeby nie zapeszać pasiasta🌻 znajoma miała jeszcze szybszy doszła do samochodu i urodziła w nim strażacy jej poród odbierali :) bo obok remiza była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczku 🌻 wiem coś o tym, mi to się tak nie chce , na weekend jeszcze nic nie mam. onfim 🌻 to fajny poród jest co wspominać ,ale pewnie bała się o dzidziusia i pewnie większy wstyd niz przed lekarzem jednak heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 mnie położna nie chciała do toalety wypuścić ;-) A jak mnie przyjmowali, to położna na izbie przyjęć twierdziła, że to jeszcze tak szybko nie będzie. A ja za 25 dni skończę 29 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko 🌻 miło Cię poznać , już poszło soniu 🌻 oglądałam z nudów "na wspólnej' był gwałt widziałaś?Co za sensejszyn :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 no na pewno ja się człowiek wybije z rytmu to cieżko się potem zebrać rzepq🌻 fachowi niemieccy strażacy odbierali dzieciaczka. Wiesz z ciążą i porodem związanych jest tyle dziwnych wstydliwych rzeczy bez wględu kto patrzy ale prawda jest taka że w takich chwilach chcesz mordować i chcesz żeby dziecko urodziło się w całości i jak najszybciej nie myślisz o wstydzie. mika🌻:D pasiasta🌻 no to faktycznie najstarsza jesteś chyba:) Mnie przy pierwszym powiedziała bierz się do roboty to za 4 godziny będzie po wszystkim :) było po5 ale dlatego że bolało bardzo i nie mogłam chodzić aa potem były komplikacje i musiałam pod tlenem siedzieć bo traciłam przytomność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziś jest najnudniejszy dzień mojego życia , nic mi się nie chce i nie mogę znaleźć sobie miejsca. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 dla ciebie to dzień dla mnie całe życie no dobra może nie całe ale ostatnich kilka miesięcy na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 no co Ty? Aż tak źle? Ale rozumiem , że z powodu tej pracy? Bo mam nadzieję , że w rodzinie Ci się układa? Dziwny dzień nie to , że się nudzę, poprostu wstałam i czekam aż się skończy, nic nie ma sensu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 na szczęście ja się staro nie czuję :-P A ja nie zdążyłam skorzystać ze wszystkich cudownych wynalazków typu piłki, drabinki itp. Chodzić też nie było czasu ;-) Ale za to po porodzie przeleżałam pod kroplówką i 5h położna tamowała krwawienie... Także nie ma porodu idealnego - niektóre się męczą bardziej w trakcie, inne bardziej po... A co do wstydliwości... To chyba jest kwestia tego, że powinno się dokładnie widzieć, z czym się wiąże poród - i to nie tylko sama rodząca, ale też osoby, które przy tym porodzie mają być. Myśmy trafili do genialnej szkoły rodzenia i dzięki temu było super. A co u Ciebie tak kiepsko? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq🌻 eh tak ogólnie człowiekowi się czasami zbiera. ale spoko ja sobie po narzekam i przejdzie ale żeby już nie zadręczać to zmykam do spania bo moje nastawienie bywa zaraźliwe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia 🌻 z mieszkaniem wyszło tak, że ten miesiąc mieszkam z fizykiem, a potem zobaczymy :) No dobra: niechcący kupiłam tą: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=516667828 Pasiata 🌻 czasami faktycznie na własne życzenie. Staram się po prostu wybierac mniejsze zło. Na razie nie mam możliwości życ sama. Zresztą nie chcę. Ten związek nie jest dziwny. Po prostu trudny. zawsze o tym wiedziałam. Tylko mi nerwy czasem puszczają. Ale kurcze... ja go kocham. Może to nie jest obiektywnie najlepszy \'obiekt zainteresowań\', a pewnie jeden z gorszych, ale mam nadzieje, że jak on zmieni pracę, to będzie już spokojnie, bez nerwówek. na zajęciach nawet spoko było. jeszcze się na jutro do kartkówki muszę przygotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 a po co wybierać zło w jakiejkolwiek postaci? pasiasta🌻 zapomniałam dodać że przeczytałam Cejrowskiego i uśmiałam się do łez przy tej książce a przejście granicy na legitymację ubezpieczeniową to było coś :] Dobra poważnie uciekam ciekawe czy zamarzniemy dziś w nocy :/ Ma być cholernie zimno brrrrr jak jak nie lubię zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 nie martw się po to jesteśmy żebys miała sie komuś żalić. Ja mam dziś wyjątkowo nudny dzień , ale nie jest mi smutno, bo ja się rzadko smucę. Masz małą załamkę, to na pewno minie , najlepiej o tym nie myśleć. Mi czasem wieczorem tak smutno się robi , że nie wiem czemu , wszystko mnie smuci , to jest okropne, ale wtedy staram się o tym nie myśleć. strzyga 🌻 jak mieszkasz z fizykiem to znaczy ,że wszystko ok? Ciesze się. Niezła sukienka :) ale czerwona? nie lubię czerwonego . Choć ładnie się wygląda w tym kolorze , nie wiem czemu go nie lubię. onfim 🌻 zaciekawiłaś mnie ta książką . A jaki ma tytuł? Słyszałam , że książka Pawlikowskiej tez fajna i śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼poproszę zdjęcia na maila lub jeszcze raz linka, bo ni cholery nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq 🌻 no ok. Jak nie nocował u niej, tylko u znajomych to ok :) ja też nie przepadam za czerownym. sukieneczkę miałam na oku, ale nie bardzo chciałam ją kupowac. Testowałam program komputerowy do wygrywania aukcji i poszła pierwsza obserwowana aukcja. potem mi coś nie wyszło - tak myślałam - i dałam sobie spokój, a tu nagle przychodzi powiadomienie, że wygrałam. ale 3 dychy to mogę poświęcic ;) nawet jeśli nigdy jej nie założę. Dokupie sobie jeszcze tą czarną /bez sznurków/. Będzie na jakąś imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to dzisiaj się dzień na kafe podobał, bo dużo się działo ale od jutra to ja już sobie dam trochę na luz z komputerem. Coś tam się pouczyłam, tylko, że to kropla w morzu potrzeb. A czas ucieka. Także moje drogie jakby mnie tu nie było, to wiecie co robie:P Dobra to dobranoc, jeszcze posłucham muzyczki i mam Baileysa w zanadrzu na szczęście:) strzyga🌼 masz chęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 ja już dawno czytałam, ale fakt, że ten numer to mistrzostwo świata ;-) Generalnie \"tupet jak taran\" :-P Strzyga ja naprawdę Ciebie nie rozumiem... Myślę, że zamiast pakować się po raz kolejny w dziwny układ (możesz go sobie nazywać trudnym...), powinnaś się zastanowić nad poukładaniem swojego życia pozazwiązkowego... A co to znaczy, że nie możesz być sama?? Ita pytałaś o moje pomysły na interesy - nie dzielę się. Kiedyś się podzieliłam i teraz mam o parę znajomych mniej i jeden pomysł mniej. Zmykam pobyć trochę z Samcem. Teraz to już na pewno do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witaj Rzepq 🌼 No właśnie A już ileś miesięcy temu pisałem, że kobieta nie musi szukać faceta, zasadniczo da sobie bez niego radę co innego facet. Jest taki pogląd, że facet zawsze sobie jakąś kobietę znajdzie. A prawda jest taka, że on w pewnym sensie musi sobie kobietę znaleźć No są też faceci, którzy doskonale radzą sobie sami, ale to rzadkość Choć i tacy zaradni i aktywni zdarzają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 ok , dzięki ,zaraz zobaczę reewelciu 🌻 podaj maila strzyga 🌻 to się bardzo cieszę, że już ok. No za 30 zl to pewnie nie ma co żałować , ja to już kończę z allegro , bo ostatnio cały czas mam jakieś akcje, teraz mi np nie przysłali bluzy i babka ma zawieszone konto , a bluza 300 zł ;/ . No tylko zanim kupisz 2 to poczekaj aż ta przyjdzie i zobaczysz czy dobrze pasuje. madziczek 🌻 ja postaram się jutro tez coś pouczyć i posprzątac, ale to ambine plany. W sumie Romantyku witaj :) 🌻 Jakby nie było najszczęśliwszy jest człowiek z drugą połówką , samotność jest smutna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq to trochę nieekonomiczne, bo trzeba by 2 razy za wysłkę płacic ;) pasiata 🌻 bo nie mam gdzie mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znad kubka kawy... Dzień zaczyna się beznadziejnie:O Zaraz do pracy się zbieram. Emilka🌼przemogłam się wczoraj i poleciała lawina...teraz czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień ,zimny pochmurny i wo góle jakiś taki za wcześnie się zaczynający :/ zapraszam na kawkę rzepq🌻 bo wieczory są dla niektórych ludzi bardzo nostalgiczne a książka to Gringo wśród dzikich plemion , Pawlikowskiej nie czytałam lubię ludzi z tupetem :] a kobitki rzadko go mają mika🌻 strzyga🌻 ja wiem że bywam podejrzliwa ale skoro nocował u znajomych to po co wyłączył telefon ? A mnie aukcja nie poszła przypomniałam sobie o niej minutę po zakończeniu a żałuję bo było parę fajnych rzeczy madziczek🌻 tylko o nas nie zapomnij :) pasiasta🌻 każdy jego nr to mistrzostwo świata mnie się jeszcze podobało jak na lotnisku na kubie udało mu się zapłacić ich walutą a nie dolarami albo to na polu marychy czy innego ziela :] mistrzostwo tupet jak taran i jaja jak berety :D romantyk🌻kobieta bardziej bez faceta niż facet bez kobiety dlatego więcej jest samotnych facetów niż kobiet czasy się zmieniają bo kobiety zaczynają się cieszyć życiem pracują są wykształcone i same się o siebie troszczą i są z tego zadowolone zwłaszcza że w dzisiejszych czasach żeby mieć seks i przytulanie nie trzeba się wiązać :] Ale w dwójkę zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Onfim 🌻 oj, masz rację z tym dniem... Jakoś tak ponuro... Grrrr! Ja Cejrowskiego strasznie lubię za poglądy, w drugim rzędzie za odwagę i tupet. Szkoda tylko, że czasem zbytnio okazuje swoją wyższość - bywa nieprzyjemny. Aktualnie poluję na Rio Anakonda, ale kiepsko jest, bo wyszło tylko w twardej oprawie i jest kosmicznie drogie :-/ Strzyga 🌻 nadal nie rozumiem... Na moje oko chęć zamieszkania u kogoś nie jest wystarczającym powodem, żeby się z nim wiązać... Ale to moje zdanie. Romantyku 🌻 Ciebie to ja zupełnie nie rozumiem... Proponuję wziąć się w garść a właściwa kobieta sama się znajdzie. W ogóle nie rozumiem, co to znaczy szukać faceta/ kobiety - to w czasach liceum tak człowiek podchodzi do \"problemu\"...Ale to znowu tylko moje zdanie ;-) Reewelka 🌻 a komu to wygarnęłaś?? A kawy to bym się napiła, ale jakoś mi się ciągle zapomina zrobić zaraz po karmieniu a potem to już nie chcę ryzykować :-P Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 masz racje przesyłka dwa razy , ale przynajmniej zobaczysz czy dobra , ale w sumie za taką cenę. reewelka🌻 już wysłałam, czekam na odp onfim 🌻 no czasem mi tak smutno wieczorami , ale rano jest wszystko ok. Zobaczę czy jest w księgarni koło mnie. pasiata 🌻 biedactwo, moja siostra ma to samo , najpierw ciąża i nic nie można jeść teraz karmi , ale jej mała już rzadko pije mleko , tylko sobie ciąga cycka , więc ona sobie pozwala na kawę i jakąś lampkę wina wieczorem . :) Idę po kawkę , kto chcę? Muszę jechać pozałatwiać trochę spraw. Do zobaczenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja już zapomniałam co miałam do której napisać echhhh skleroza nie boli Emi ładna fryzurka Rewelka no raczej nie pomyśłałabym, że ty na takie coś pozwalasz Zwłokowi hahah Rzepq a ty nie mieszkasz z facetem, a jak smutna to czemu po swojego mena nie zadzwoniła? A co to za gwałt na wspólnej kiedyś oglądałam a teraz ogladam barwy i m jak miłość wiem wstyd ,ale co tam przyznaję się bez bica , że oglądam to. Elfik sztuczne pazury sobie zakłądasz? Onfi a do kiedy mąż ma umowe? Nie smutaj na pewno mu przedłużą, ale wiem ta niepewność jest najgorsza traci się wtedy poczucie bezpieczeństwa, ale głowa do góry!!!! Madziaczek zaraz otwieram pocztę i chcę obejrzeć Twoje fotki! Jadzia i jak pierwsza noc na nowym mieszkaniu? Jakie sny? Bo podobno sny w nowym miejscu się spełniają! Pasiata no nie wiem zobaczymy jaką będę matką, a na pewno nie będę super mamą w moim mniemaniu i pewno z wieloma rzczami od razu rady nie będę sobie dawała, ale będę korzystała z doświadczenia bliskich mi kobiet. A co do psa to może i z moich wypowiedzi wnioskujesz, że nie daję sobie rady, ale ja myślę, że całkiem spoko radę daję i oby tak dalej. Pytania do dziewczyn o psa były jakie były może i głupie czasem, ale kto pyta nie błądzi. A i mam pytanko co do kawy można ją pić w czasie ciąży i jak karmisz? I już dawno miałam się Ciebie zapytać, bo ty tak zdrowo i dobrze gotujesz, a zniknęłaś nam potem, jak robisz np jakiś sos do kurczaka to ja podlewam wodą z jarzynką lub z kostką rosołową- a ty jak robisz, bo ty pewno tych sztuczności nie dodajesz a ja nie umiem tak żeby było smaczne zrobić i bez kostki? Dziś jest zgromadzenie wspólników mam nadzieję, że mój prezes przyjedzie po tym do firmy, bo chyba właśnie po tym spotkaniu będzie więcej wiadomo co z naszą pracą itd Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×