Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ita ja wcale nie twierdzę, że będziesz złą mamą. A w kwestii psa nie chodziło mi o pytania - masz rację: kto pyta, nie błądzi :-) W kwestii kulinarnej - ja kostek itp. nie używam, zamiast tego mam pokaźny zestaw przypraw. A o jaki konkretnie sos Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 ja w pierwszej kolejności za odwagę i tupet potem za poglądy ale pewnie dlatego że mam niewiele wiedzy na temat jego poglądów przynajmniej nie na tyle żeby się wypowiadać Rio czytałam wiec polecam równie śmieszna i ciekawa A ja kawę i w ciąży i podczas karmienia piłam tylko że słabą łatwiej rzucić fajki niż kawę :] rzepq🌻 to jak przeczytasz to czekam na opinie ita🌻 do 31.12.2008 miał co do kawy to tak jak pisałam do pasiastej jak piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼dziś wieczorem wyślę zdjecia. Sonia🌼do Ciebie powinny już dotrzeć. Emilka🌼to ja poproszę ankietkę raz 19, bo mi zostały puste jak dziś odebrałam. Śmiechy jak nie wiem co mam z tego jak czytam-dziś w tramwaju ryczałam ze śmiechu:) Jak jazdy? Ita🌼:) uważasz m nie za taką \"herod babę\":P? Pasiasta🌼Mojemu Zwłokowi wygarnęłam wszystko wczoraj wieczorem. Ofim🌼jak tak zachwalasz te książki, to może i ja się skusze:) A kiedy będzie wiadomo co i jak z pracą męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata np jak robię podsmażanego kurczaka( a to najczęściej robię) i chce jakis sosik( bo ja lubię sosiki)to jedna z moich opcji to podsmażam mięso na oliwie razem z cebulką i czosnkiem i potem dolewam wodę z kostką (żeby smak był) przyprawiam, ale to takimi przyprawami jak pieprz, troszkę soli, i np dodaje jogurt nat. zamiast śmietany no i zaklepkę i np chciałabym taki sos ale bez kostki, jak troszkę więcej soli dam zamiast kostki to i tak nie wychodzi taki smaczny. Albo jak zupę warzywna robię taką rosołową to też tak średnio bez kostki wychodzi bo jak robię z mrożonek warzywnych to one nie daja takiego smaku. Może daj mi namiary na jakieś fajne przyprawy????No i twój przepis na zdrowy i smaczny sos. Może masz więcej pomysłów na różne sosy do kurczaka???? Dziękuję z góry. Ostatnio kupiłam warzywa suszone bez żadnych konserwantów i dodotków w postaci glutaminu sodu itp Onfi a Ty dalej swoją dietę uskuteczniasz? Ja zauważyłam , zę w pracy do chwili momentu zjedzenia obiadu w domu odżywaima się ok ale potem, normalnie jakiś obłęd mnie ogrania i jem jak nienormalna, i mam wielką ochote na słodkie, słyszałam o jakiś tabletkach z chromem , które blokuja apetyt na słodkie. Słyszała któraś z was o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka noooooo Onfi i co nic nie mówią w tej pracy ,nie pisał Twój mąż podania o przedłużenie umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼na rynku farmakologicznym jest bardzo wiele różnego rodzaju tabletek, które mają powodować zmniejszenie łaknienia na słodkie. Ja osobiście stosowałam kiedyś jeden z takich specyfików, ale szczerze mówiąc nic mi to nie dało-chęć na słodycze była caly czas taka sama. Słyszałam, że tabletki z serii "Bio CLA" itp. są skuteczne, ale to chyba indywidualna sprawa każdego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼aż taka zła nie jestem:) Chyba:P Po prostu są jakieś granice na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj 🖐️ reewelka zaraz zalookam mika🌻 wysle zaraz :D Rzepq🌻uszku ;) no widzialam widzialam :D a ja lubie czerwony a ostatnio nawet bardzo :D Romantyk ello 🖐️ strzyga🌻 jak nie masz gdzie mieszkac chodz do mnie mam w pokoju rozkladany fotel :P;) ita🌻 kwiat :P:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 pewnie że polecam bo są ciekawie napisane i o ciekawych rzeczach :) Mam nadzieję że dziś się coś wyjaśni może jutro ita🌻 a co to jest zaklepka :> co do diety uskuteczniam na tyle na ile to możliwe, dziś pojechał zobaczymy co powie reewelka🌻 ja stosowałam BIO CLA mnie tam w niczym nie pomogły ale tak jak piszesz to pewnie sprawa indywidualna sonia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 ja to zawsze mam chęc. A fizyk kupił mi pół litra baielysa :D tylko muszę mu kasę zwrócic, bo powiedział, że więcej na mój alkoholizm kasy nie będzie dawał :D onfim 🌻 wyładował mu się /może to chore, ale sprawdziłam ;) / on nigdy nie ma czasu go porządnie podłączyc i naładowac. oj, faktycznie szkoda aukcji, jak chciałaś kupic... ja bym się wściekła na siebie za coś takiego. pasiata 🌻 ale ja nie mam gdzie mieszkac... a z dnia na dzień nie znajdę nic, co by odpowiadało mojemu portfelowi. Poza tym skoro i tak się z nim związałam, to nie widzę problemu. reewelka 🌻 ja brałam te tabletki i schudłam, jakieś Bio CLA 1000 - coś w tym stylu, ale nie wiem czy to od tych tabletek było czy od stresów... sonia 🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 a znajomi są mieszkańcami trzeciego świata i ładowarki nie mają zapewne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo telefonu żeby zadzwonić A nie związałaś się z nim dlatego że miał lokum :> bo to tak jakoś się te dwie sprawy zbiegły w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi zaklepka to mąka i woda/mleko żeby zagęścić sos lub zupę, wolałabym tez za dużo zaklepek nie robić, ale jak inaczej zagęścić Czekam na relacje co i jak z umową i trzymam kciuki żeby było ok A co do tych tab bio cla to chyba tam są wskazane ćwiczenia przy ich zażywaniu, spojrzałam na inne tab bio i jest bio-chrom, nie wiem może sobie go kupie. Dziś mamy jechać z psiap i może z Moim na basen i tam też jest siłownia, tylko to jest w takim hotelu uzdrowiskowym i tam na siłownię trzeba się wcześniej umawiać i jest czynna tylko do 18 bezsensu. A miałam ochotę najpierw na wysiłek na siłowni a potem na basen, ale jak dziś dzwoniłam na siłownię to tylko do 14 są umówione ćwiczenia a potem już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Ja tylko tak na chwilkę z kawką do Was wpadłam:) Pasiata🌼 a mogłabyś wysłać jakieś swoje zdjęcia? Miło by było Cię obejrzeć na nowo po powrocie na forum:) strzyga🌼 hehe to jest lekki alkoholizm z tym Baileysem;) Mi się nawet po nim w głowie nie zakręciło nigdy, jedynie cieplej się robi w środku, no i przede wszystkim w smaku jest pyszny:) ita🌼 doszły fotki? No to ja mam na dzisiaj ambitne plany wiecie jakie i jeszcze przydałoby się poćwiczyć z godzinkę, bo moja waga wciąż rośnie niestety, a wraz z nią spada moje dobre samopoczucie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesssscccc :):) Ale kolejny piękny dzień!!!! reewelka 🌻 no witaj maleńka. wczoraj jak wróciłam do domu, jak usiadłam na łóżko, tak już nie wstałam, dopiero dziś rano. Normalnie zgon. Jazdy ok, nawet nie zauważyłam że jest ślisko, bo ja to raczej spokojnie jeżdże. Więc żeby mi urozmaicić, to Łukasz zabrał mnie na ten parking przy ośrodku na Powstańców, i kazał mi bączki kręcić :D Zebym zobaczyła jak to jest \"na lodzie\" :] I ogólnie pletłam mu głupoty o sylwestrze i takie tam różne :) Ankietę wydrukuję, i gdzieś wieczorem się umówimy i ci przekażę. Co do zwłoka, to jak coś, to na maila mi wszystko opowiedz. Strzyga 🌻 o jasna cholera, ja to bym takiej kiecki nie założyła, ale to może dlatego, że mam krzywe nogi :) Onfim 🌻 dawaj od razu znać jak będziesz wiedziała, co z pracą męża, ok? I jak tam dzieciaczki, zdrowe? Pasiata 🌻 hej, no możesz nie mieć mojego zdjęcia, ale w sumie to nie masz czego żałować, bo nie ma na co patrzeć :] Ale oczywiście wyślę :] Madziczek 🌻 jak idzie dziś nauka? Ja zaraz może napiszę coś do tej pracy, chociaż parę zdań by się przydało. Ita 🌻 Co do fryzury to już jestem zdecydowana, w poniedziałek ostre cięcie :) Rzepq 🌻 widzę, że dołączyłaś do nas na dłużej, a nie na parę godzin, jak to się tu często zdarza :) sonia 🌻 miłego dnia, i traktujemy cię jak najbardziej poważnie czarna 🌻 buziaki i pieszczoty dla Ciebie i Kapciarza:) elfik 🌻 o dżizas, bijaczys i pimps wymiatają :D SKąd twoja kumpela wyczesała takie białe futro i pas do pończoch ? :D I jak udaje wam się namówić facetów na takie przebrania? :D A ja dziś do 19 w pracy, no ale masakrycznie mi się nie chce. Minęło pół godz. a ja już bym się stąd zmyła :) Wieczorem wybieram się z siostrą do kina na Madagaskar 2, o ile oczywiście będą jeszcze bilety :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi fajnie też bym się wybrała na Madagaskar 2, ale to z tym młodszym siostrzeńcem bo mu obiecałam. Też mi się w pracy siedzieć nie chce , głodna jestem, chyba se ostatnimi czasy żołądek rozepchałam tym obżarstwem i ciągle głodna chodze idę kawkę zrobic może to tego głoda zagłuszy, kto chce kawkę z mleczkiem? U mnie snieg sypie, ale jest bez słonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 👄 dziekuje wzajemnie :D ja tez zagosilam na dluzej :):D a Madagaskar 2 super jak dla mnie :D bylam z Moim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 jak się z nim związałam, to miałam gdzie mieszkac. emulinka 🌻 też się raczej nie odważę założyc... ;) madziczek 🌻 jeszcze mam parę baileysów, co mi fizyk na gwiazdkę kupił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 to się domyśliłam ale czemu to się tak dziwnie nazywa , madziczek🌻 ja też sprzątnęłam już akwarium, już wyprasowałam stertę ubrań, zaraz się wezmę za obiadek :) emi🌻 dam znać jak się tylko dowiem, dzieciaczki dobrze dzięki :) To daj znać jak film bo chce się na to ze Stasiem wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie😘 stęskniłam sie za wami troszke:) Mnie choróbsko okrutne dopadło:( dalej zdycham:( Poczytam co u was.Duużo tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita onfim🌻 ok, jutro wam napiszę jak po bajce sonia 🌻 bardzo się cieszę że ty tez na dłużej :) strzyga 🌻 nie wiedziałam, że masz takie "modowe" upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼dziękować bardzo za ankietę;) A co do zwłoka to albo napiszę na maila-jak będę miała czas, a jak nie to opowiem jak się spotkamy. Ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 jeszcze nie dziękuj, bo nie wydrukowana :) Będę czekac na maila. A, powiedziałam Łukaszowi, żeby przypadkiem jutro z samego rana nie zapomniał cię ze świateł przepytać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Emi🌼---a wiesz że to są pomysly facetów??A przebrania zazwyczaj z ciuszków mamy. Tanja z pimp and biaczyzzz wymiatała nie ma co. Rewelka🌼----może zamiast zwłok bedzie łobuz??I czemu poszła lawina miałaś chyba siedziec cicho??Hę??? Ita🌼---no sztuczne pazurska robie bo do jutra raczej nie urosną :-O no i może przestane gryźć paluchy bo sobie kuku tym robię :-O U mnie biało bialusieńko ale juz mi sie to nudzi bo sarci łapki marzną w krocej niz minute potem piszczy z bólu o zalatwianiu się nie ma mowy wiec latam po domu ze ścierą a do tego średnio 3 razy na dobę mam czarny tajfun który wyładowuje swoją energię.Ale i tak jest najsłodszym maluchem na świecie :-) Idę się uczyć prawa bo takim zakresem strzeliła dziewczyna jak pytałam co mam na jutro przygotować :-O taki pikuś ot prawo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼----no mnie tez zadziwila nazwa zaklepka bo ja znam to jako zatrzepka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×