Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka 馃尰 ooo, to dzi艣 z ca艂owania nici, skoro ty jeste艣 chora, to ja nie chc臋 by膰 :P No normalna ja te偶 jestem ;] do tego bardzo nie艣mia艂a, i mam problemy w nawi膮zywaniu nowych kontakt贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲ja te偶:P Generalnie zawsze trzymam si臋 na uboczu, nie odzywam si臋 w og贸le, jestem cicha, spokojna i zr贸wnowa偶ona psychicznie, bo toleruj臋 pewne sprawy. Nie jestem chora, tylko g艂owa mnie boli, bo w pracy starsznie duszno jest. A moi koledzy wczoraj stwierdzili, 偶e bardzo spokojna jeste艣:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 taaa, ty spokojna i cicha. buahahahaha to偶 to sama 艣ciema i to wieeeeellgachna :D a twoi koledzy to co mieli m贸wi膰 w sumie... co si臋 mia艂am odzywa膰 do obcych :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲ja tu si臋 pr贸buj臋 wybieli膰 troch臋, ze ja wcale taka z艂a nie jestem na jak膮 mnie kreuj膮, a Ty odkrywasz moje "tajemnice":P A ch艂opakom powiedzia艂am to samo:) Z reszt膮 oni mieli swoj膮 teori臋 dodatkow膮, 偶e przy mnie to Ty cichutka jeste艣, bo kto nie jest:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdarzaj膮 si臋 tacy, co mnie przegaduj膮. Ale nawet czasem s膮 momenty, 偶e nie chce mi si臋 gada膰 i wtedy to, niekt贸rzy s膮 w szoku, 偶e potrafi臋 nic nie m贸wi膰:) Jak to ze zw艂okiem si臋 艣miejemy w takich momentach:"Taka milcz膮ca kobieta to skarb":P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ktos pyta艂 czemu izba celna a no bo tam chca prawnika to ide :-) generalnie szukam pracy a 偶e teraz to nie to co sie chce tylko to co jest no wi臋c jest jak jest. Emi馃尲---no jaka ty zmy艣lna bestia jeste艣 ;-) Rewelka馃尲---wi臋c ja wnosz臋 publiczn膮 skarg臋 na okre艣lenie zwlok nie podoba sie mnie to i prosz臋 zmieni膰.Kropka. Oficjalnie zmykam Miskowy wraca nowa fur膮 z nowej firmy trzeba b臋dzie i艣c oceni膰 :-) Mi艂ego wieczorka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A mi si臋 podoba ta nazwa :) To pa elfiku, moglabys tylko powiedzie膰 kt贸ra to ty na zdj臋ciu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 eh jaka pi臋kna r贸wnowaga na 艣wiecie wy si臋 cieszycie now膮 posadk膮 twojego a my w艂a艣nie zastanawiamy si臋 czy mojemu umow臋 przed艂u偶膮 :/ i naprawd臋 zaczynam si臋 ba膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzepq馃尲nie my艣l tylko, 偶e ja tak na niego m贸wi臋 przy nim:) To tylko tak tutuaj mi si臋 pisze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jestem jeszcze Onfim馃尲---ale jeszcze 3 tygodnie temu zastanawialismy si臋 czy dostanie ta now膮 propozycje pracy a ja nadal z rozmowy na rozmowe 艂a偶e i na razie koncowego efektu jeszcze nie ma :-O rzapq馃尲---tak jak pisalam soni macie zagadk臋 znajdzcie victori臋 beckham a na stoku smerfa :-D Rewelka馃尲----puchatek :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 spokojnie ja si臋 ciesz臋 waszym nowym szcz臋艣ciem :>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sonia馃尲r贸偶owa kokardka to na pewno nie Elfik:P Elfik馃尲w 偶aden spos贸b nie pasuje mi na puchatka...ani on mi臋kki, ani jasny, mi贸d tylko w grza艅cu pije;) Prosz臋 inn膮 propozycj臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 czyli ta w kapeluszu z kr贸tkimi w艂osami ciemnymi i w niebieskim stroju narciarskim :D rewelka 馃尰 czemu nie. obrazi艂 by si臋? A czemu w og贸le takie okre艣lenie. Ja na swojego m贸wie "bracie Dalton" jak pomyli jaki艣 kolor , 偶e niby daltonista i on to lubi:P , na poczatku m贸wi艂 , 偶e jestem okrutna teraz ju偶 mu pasuje hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik 馃尰馃憚 no tak blondynka ze mnie :D ja pamietam kiedys jak z dziewczynami mialysmy wystepowac do piosenki spice girls to bylam Mel B :P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeeeeee tak si臋 ciesz臋 , dzi臋kuj臋 , dzi臋kuj臋 .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Spice Girls wymiataj膮 !!!!!!!! Zna艂am ka偶d膮 piosenk臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzepq{kwiatek]---a na zdrowie kobieto na zdrowie :-) Sonia馃尲---no widzisz a my stare krowy i nam sie na przebieranki zebralo :-) ale my juz tak mamy jak bedziecie grzeczne to jeszcze dostaniecie fotki z Alfons Dziwka party tez jest co poogladac :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 a co w twoim mniemaniu i percepcji 艣wiata znaczy zmy艣lna bestia? :) Ale偶 ty da艂n jeste艣, alfons dziwka party, musia艂o by膰 nie藕le :D Zabierz nas kiedy艣 na tak膮 d偶amprez臋 :] reewelka 馃尰 a ty ju偶 posz艂a艣???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale jestem wkurzona , chcia艂am znale藕膰 prostownic臋 , kt贸r膮 u偶ywa艂am chyba 2 razy w 偶yciu a tu oczywi艣cie nigdzie jej nie ma !!!!!!!!! Ale jestem wnerwiona , przewali艂am ju偶 wszystko ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik 馃尰 uwielbiam takie imprezy !! Te偶 mia艂am przebieranego sylwestra ale na lata 80 , zrobi艂am sobie afro na p贸艂 g艂owy i okaza艂o si臋 , 偶e rura p臋k艂a i nie by艂o wody :P hehehe i nie moglam si臋 umy膰 a dodatkowo ca艂e oczy mia艂am w brokacie takim porz膮dnym , 偶e chyba oczy pokaleczy艂am, no a lakier mia艂am taki dobry , 偶e rano jak wsta艂am to fryzura nie tkni臋ta :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilko 馃尰 mam , ale ju偶 ze mn膮 nie mieszka , ale przyje偶dza wiec moze moze , ale nie chce mi sie do niej dzwoni膰, bo ja tej prostownicy nie u偶ywam bo mam proste w艂osy na og贸艂 , a teraz sobie zamani艂am i o . Jak nie mog臋 czego艣 znale偶膰 to ci膮gle o tym mysle. Id臋 zobacz臋 jeszcze w jednym pude艂ku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×