Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rzepq馃尲---podaj Ty mnie swojego maila co i by do Ciebie dotar艂a dokumentacja choroby psychicznej mojej i moich przyjaci贸艂 :-P tylko prosz臋 nie pokazywa膰 wszem i wobec i osobom poni偶ej 18 roku zycia :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲---ha no widzisz w poniedzialek moja droga to ja sie bed臋 poci膰 w izbie celnej ale za to jutro ide sobie pazurki zrobi膰 no bo jak juz sie bed臋 z prezesem takiej firmy wida膰 to nie moge takich ogryzk贸w poda膰 :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲to zabierz mnie ze sob膮 jutro, a ja w poniedzia艂ek przetrzymam kole偶ank臋 d艂u偶ej, zeby艣 zd膮rzy艂a dojecha膰:P Jejku...ja ci膮gle o tym naszym spotkaniu mysl臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rzepq 馃尰 ty nie wiesz, jakie zdj臋cia Elfik pokazywa艂a. Uwiersz, 偶e ona i jej znajomi maj膮 wi臋ksz膮 chorob臋 psycho :) A co,te偶 chcesz si臋 tak obci膮膰? Reewelka 馃尰 a pewnie 偶e przyjd臋 :) Tylko mo偶e ja uprzed藕, 偶e b臋dzie nas dwie. A ja najwy偶ej przyjd臋 z w艂asnym woreczkiem na w艂osy :D M艂oda napisa艂a mi, czy przyjad臋 dzi艣 po ni膮 do pracy :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Kochane pr贸buje nadrobi膰 zaleg艂o艣ci.. u mnie sporo si臋 dzieje dzi艣 odbieramy klucze, czekam na m臋偶a w艂a艣nie i jedziemy taka szcz臋艣liwa jestem, co prawda 2 materace b臋d膮 tylko i nic wi臋cej 偶adnych mebli ale co tam chcemy dzi艣 tam spa膰 ;D Jutro przyjedzie te艣膰 z bratem i maj膮 malowa膰 dla ka偶dej po 馃尰 Bajbajka ciesze sie 偶e dobrze mi臋dzy Tob膮 a D. :* Ita jak piesio? Elfik trzymam kciuki we czw za rozmow臋 Emiulka, Rewelka :) strzyga jak si臋 masz? postanowi艂as co i jak z mieszkaniem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sonia 馃尰 jestem jestem , tylko mi si臋 nic nie 艂aduj臋, ju偶 Ci臋 zaprosi艂am , kto艣 jeszcze jest na nk? Nic przez ca艂y dzie艅 nie zrobi艂am , taki mam okropny dzie艅. Na dodatek jestem g艂odna musz臋 co艣 zje艣膰 , bo mi s艂abo. rewelka 馃尰 dawaj swoj profil :) soma 馃尰 to uwierz , bo nie pisa艂abym jak bym tak nie uwa偶a艂a. :) Szkoda , 偶e z Lublina , daleko. Soniu 馃尰 Rzepki to twarde stworzenia , nie tak 艂atwo je usmierci膰 jakims zawa艂em. Elfik 馃尰 olenka9988@op.pl , ok ok :P , czemu do izby celnej ruszasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia 馃尰 no hej, dawno ci臋 nie by艂o :) Ale偶 ci zazdroszcz臋 tego mieszkanka!!! I grzecznie mi tam dzisiaj :) na tych materacach, zeby na pod艂og臋 nie pospada膰 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadziu 馃尰 hej my si臋 jeszcze nie znamy mi艂o mi. Emilka[ kwiat] to ja nie wiedzia艂am , 偶e Elfik to taka wariatka, to dobrze :) a taki nie艣mia艂y i wdzi臋czny nick :> to tylko pozory widz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Luby sie przyczlapal :D podroczylismy sie troszke i wrocilam :D moze popisze troszke pracy ;\

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jadzia馃尲ale fajnie:D Rzepq馃尲na maila namiary napisz臋, ale to te偶 z domu, bo w pracy ma艂o co mi dzia艂a. Emilka馃尲napisz siostrze, 偶eby do Arkadii do nas dojecha艂a:)A z Elfikiem to ja planuj臋 od dawna...zanim Ty si臋 tu pojawi艂a艣, wi臋c nie za plecami, tylko 偶e艣 nie doczyta艂a:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia馃尰 czyli co przeprowadzka post臋powanie kredytowe zako艅czone sukcesem super

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzapq馃尲---buahaha no wiesz ja wszystko moge byc tylko nie niewinna :-P polecia艂o :-) Sonia馃尲---wybacz o pani milosciwa mej 艣lepocie do Ci臋 rownie偶 pos艂a艂am linka Rewelka馃尲---no patrz jaka Emi wscibska jedza no :-P A z tym fryzjerem to luzik tylko jeden mankament jest czy ona dokleja wlosy bo jak na razie z mojej dlugo艣ci za piotrusia pana si臋 nie da takiego obciachanka zrobi膰. A co do spotkania to na razie mi auto zamarzlo :-O Emi馃尲----a co ci臋 to :-P nie no nie martw sie 艂osiu jakby co si臋 dzia艂o to i Ciebie nie ominie nie b贸j 偶aby. Jadzia馃尲----a dziekuj臋 艣licznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aa i jak zwykle skleroza Sonia馃尲---Ty to mi jak w morde strzeli艂 na jessice parker wygl膮dasz ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 da艂niku kochany. Ja ci臋 bardzo prosz臋, ale wypraszam sobie okre艣lenia typu "w艣cibska j臋dza" lub "艂o艣". A 艂o艣 to ty jeste艣 :P No ja my艣l臋, 偶e nic mnie nie ominie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲---Ty cholero to ty nie wiesz ze u mnie awansowac do nazwy lo艣 to najwi臋kszy zaszczyt?? No chyba wysy艂a艂am foty z pocztem moich 艂osi nie pamieta si臋 co????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲we藕miemy ta艣m臋, albo jaki艣 super glue i b臋dziemy dzia艂a膰:) Moje bia艂e w艂osy dokleimy do Twoich ciemnych i b臋dziesz pi臋kna:P Emilka馃尲jeste艣 j臋dza wredna i chamowata tak samo jak ja i Elfik, wi臋c nie wymiguj si臋 tu:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sonia馃尲---bo to z wszystkich aparat贸w wyjazdu bylo.No i racja zapomnia艂am ktora to ja jestem a to ci dam zagadk臋 ja jestem Victoria beckham ciekawe czy odganiesz Emi馃尲---a no co艣 we wten dese艅 jest :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 ach och ojej, zapomnia艂o mie sie no.... :) w takim razie dzi臋kuj臋 ci o 艂askawa za dost膮pienie mi zaszczytu bycia 艂osiem :) twoim 艂osiem :) kochanym 艂osiem :) reewelka 馃尰 za chwil臋 nowe dziewczyny zw膮tpi膮 i powiedz膮, ze my naprawd臋 normalne nie jeste艣my :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲a kto powiedzia艂, 偶e my normalne jeste艣my?! Przecie偶 s膮 r贸偶ne wymiary bycia normalnym:P Ja jestem normalna na sw贸j spos贸b...a np sucz na sw贸j:D G艂owa mnie boli i zm臋czona jestem, mam nadziej臋, 偶e zw艂ok mnie nie zarazi艂 jak膮艣 choler膮, bo on zdycha w domu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie martw si臋 , ja tam lubi臋 zakr臋conych ludzi , tak偶e dla mnie to co piszecie to tylko na plus:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×