Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

madziczek 🌻 no nie powiedziałabym. Nie wiem, czy on z dobrej rodziny. pochodzi z ZAMOŻNEJ rodziny AKTORÓW więc wydaje mi się że start miał zapewniony. I nie zgadzam się z tym, że on się nie namęczy i nienaużera. Jeszcze pamiętam akcje jak razem z siostrą i tatusiem jeździli po Polsce po szkołach byleby zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 Ja bym się wściekła. Miałam podobną sytuację, że ktoś mojej matce powiedział, że nie mieszkam już tam, gdzie mówiłam. Opieprzyłam jak św.Michał diabła. Ale jeśli powiedział gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz, to chyba te info nie miał od Ciebie, tylko z pracy, a tu już chyba przekroczył swoje kompetencje mówiąc o tym Twoim rodzicom... Myślę, że matka czeka na Twój telefon, a sama nie dzwoni z takich samych powodów, z jakich moja też by nie zadzwoniła. emilunka 🌻 mnie też się tak zdaje z forum. Teraz leżę chora, ale jak miałam uczelnie, prace i jeszcze przecież faceta, to też zdarzało mi się, że tylko czytałam, co napisałyście i pisałam zdanie albo i nawet to nie. a pro po - odezwali się dziś do mnie z pracy. Jest projekt na ok. 10 dni, więc jakaś kasa będzie. Minus taki, że muszę w poniedziałek zajęcia opuścic, żeby byc na szkoleniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 wiadro marzeń🌻 witaj emi🌻to daj znać jak film, ja też za damięckim nie przepadam pasiasta🌻i już po wiośnie zimno aż się z domu nie chce wychodzić kasiula🌻ochronie danych osobowych nie podlega płód w twoim brzuchu ani twoje miejsce pracy twoimi danymi jest twoj adres nr pesel którego nawet pracodawca przed podpisaniem umowy nie musi znać a twoi rodzice nie znają twojego adresu że tak się oburzasz nie powiedział zapewne poza ciążą o niczym o czym by nie wiedzieli przynajmniej tak wnioskuję No to pięknie poszalał ale mam nadzieję że już lepiej no zima się kończy wiec chyba deska nie bedzie już mu w głowie plany na dzień kobiet hmm nie obchodzę reewelka🌻 zdrówka i wracaj do nas elfik🌻 ojoj coś się szykuje no to trzymam kciuki madziczek🌻a mnie tam pani Peszek nie przekonuje strzyga🌻no to fajnie kaska zawsze się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie dzień kobiet sama będę świętowac, bo fizyk dziś jedzie i pewnie do tego czasu nie wróci. Może to i lepiej... dla mnie to dziwna data, bo M. mi się w ten dzień oświadczył... :( za niecałe pół roku miał byc nasz ślub... onfim 🌻 pewnie, że się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie Damięcki będzie tylko mój:)he he Strzyga🌼a jaki to projekt będziesz robić?? Onfim🌼nie mam kontaktu z moimi rodzicami od 2,5 roku.Odkąd zafundowali mi wpierdol nie miałam ochoty na nich patrzeć.A oni mimo że wiedzieli że utrzymuje kontakt z młodszym bratem nie pofatygowali sie żeby się ze mna skontaktować.wybieram sie do nich TYLKO ze względu na rozwijająca sie fasolkę.Pieniędzy czy też pomocy od nich nie chce.A oburzam się dlatego że koleś nie miał prawa informować moich rodziców o mojej sytuacji.Nie miał prawa informować KOGOKOLWIEK.Nie jestem jego koleżanką żeby sobie mógł tak o mojej osobie swobodnie opowiadać. Przez ta pogodę łeb mnie zaczął tak boleć że zaraz chyba oszaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do dziewczyn mających jakiś kontakt z prawem. Mam do napisania pracę, ale nie wiem od czego zacząc. Może byście mnie nakierowały pod jakim hasłem szukac? Temat brzmi "wyjaśnij, które sądy cywilne i karne oraz w jakich sprawach lub postępowaniach mogą byc sądami I instancji, a które sądami II instancji. Podaj składy orzekające tych sądów w każdej z tych sytuacji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym chodzi np. o to, że np. Sąd okręgowy orzeka jako sąd I INSTANCJI tylko w sprawach o zbrodnie i niektóre występki. Ponadto na wniosek sądu rejonowego sąd apelacyjny może przekazać sądowi okręgowemu do rozpoznania w I INSTACJI sprawę o każde przestępstwo ze względu na szczególną wagę lub zawiłość tej sprawy. LUB W II INSTANCJI sąd okręgowy rozpoznaje apelacje i zażalenia od orzeczeń wydanych w pierwszej instancji przez sąd rejonowy. LUB Sąd apelacyjny to organ wymiaru sprawiedliwości powołany do rozstrzygania w II INSTANCJII spraw z zakresu: • prawa cywilnego, gospodarczego oraz rodzinnego i opiekuńczego, • prawa karnego, • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z obszaru działania co najmniej dwóch podległych mu sądów okręgowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)\\ madziczek🌻 jakos nie mam weny do rozmyslań kogo by tu zaproponowac...wogole od kilku dni jakas taka nieswoja jestem kasiula🌻 no rzeczywisscie nie fajna sytuacja ale tak jak mowi czy to ze odreagujesz mowiac o tym czy owym jego dziewczynie cos tam zmieni? jego slow napewno nie cofnie ... a jesli ukoi Twoja zlosc to tylko na chwilke... ja mściwa jetem z natury ale w tej sytuacji pewnie dalabym soebie spokoj... strzyga🌻 troche temat...:P jak tam zdrowko?? pasiata🌻 no piekne wycieczki? a ile Tosia ma?? moja siostra majac dwytygodniowa coreczke zabrala ja w podroz na swieta jakies 150 km bytka🌻 wiadro marzeń 🌻 witaj onfim🌻 Elfik🌻 emilunka🌻 pytalam sie kiedys jesli to nie tajemnica o kolejny termin na prawko bo ja mam takie podanko ktore moze przyspieszyc ten termin jesli on bylby za dlugi... jak ja zdawalam w tamtym roku to czekalam ok7 tygodni a ja dzis .. mialam maly wypadek to nauczka nie przechodzenia w jakimkolowiek miejscu przez ulice tylko na pasy!!!! potknelam sie na koleinie na ulicy i efekt tego jest taki ze mam posiniaczone zdrowo nogi podrapania na twarzy spuchnieta kostke i zniszczone okulary....eh tych okularow najbardziej nie moge przezyc sporo pieniedzy za nie dalam zaledwie rok temu ... ehhh...a teraz juz nic mi sie dzis nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI 🌻 jak dla mnie beznadziejny, chociaż trochę już znalazłam, tylko do końca nie wiem czy to o to chodzi... ale lepsze napisanie pracy na parę stron niż uczenie się na zaliczenie. Tylko dlatego wybrałam taki przedmiot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no szykuje się szykuje, właśnie dziś miałam ostateczną rozmowę w poniedziałek ostateczna decyzja.... Strzyga🌼---czyli masz opisać właściwość funkcjonalną sądów zaraz coś pogrzebę i Ci napiszę.Tylko powiedz mi czy ty masz to pod jakimś kątem pisać to ma być po prostu opisanie tego??Czy jakieś założenia udowodnić?? Kasiula🌼---no fakt adres to już prywatna sprawa dziecko w sumie też.Mozesz iśc do przełożonego ale zalezy jaki uklad ma ten koleś z przelozonym, możesz napisać skargę do rady komorniczej http://www.komornik.pl/izby.php3 tu masz adres i to już na pewno nie ujdzie mu na sucho bo zostanie w jego aktach a skoro to młody chłopak może być jeszcze aplikantem więc na pewno mu zaszkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 dziękuję bardzo. Przejźę troszkę później, bo teraz się za inną prezentacje wziełąm. Nie wiem pod jakim kątem to ma byc, bo temat dostałam po prostu w mailu od wykładowcy. To jest przedmiot: procedury sądowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 pytanie do łatwych nie należy, trzeba je dobrze przeczytać przede wszystkim i zrobić 6 rzeczy. Osobno 3 rzeczy do sądów cywilnych i osobno 3 do sądów karnych. Bo chodzi o postępowanie cywilne i o postępowanie karne. 1) Wymienić jak nazywają się sądy I instancji i II w postępowaniu karnym. 2) Scharakteryzować i wymienić sprawy jakimi się zajmują, czyli to co Ty i Elfik tutaj napisałyście. 3) Wymienić składy orzekające- czyli ilu sędziów bierze udział w każdej instancji i sprawie. I to samo zrobić z cywilnymi sądami. Z kpk to ja jestem na bieżąco ale jeśli chodzi o postępnowanie cywilne to nic nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGi🌼 jeju i pomyśleć, że to na prostej drodze taki wypadek się stał nieszczęśliwy, współczuję:( wiesz ja też od kilku dni jestem jakaś nieswoja, wszystko zwalam na okres ale nie wiem co jest przyczyną tego mojego nieskupienia i rozstargnienia, a do tego rozdrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 w tym przypadku przyznaję ci rację możesz napisać skargę na niego agi🌻 ja też mam chyba podobny okres też się jakoś nieswojo czuję :( ciesz się że skończyło się tylko na tym bo mogło o wiele gorzej elfik🌻no to nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki A ja sobie zrobiłam dziś kolejne dwie godzinki jazd jedna pozytywna rzecz dzisiejszego dnia i jakaś rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście wiosna gdzieś się schowała... Ale ja liczę na to, że tylko na chwilkę :-P Onfim 🌻 ja od czasu jak mam Tosię nie znam pojęcia, że się nie chce wyjść - niezależnie od pogody jesteśmy na spacerze minimum 2 godziny a ostatnio, jak jest ładna pogoda, to nawet dwa spacery zaliczamy :-) Agi 🌻 nasza Tosia ma ponad 4 miesiące - szczerze powiedziawszy z dwutygodniowym maluchem to bym się chyba na takie wycieczki nie odważyła... A pod nogi trzeba patrzeć - ja na początku ciąży zaliczyłam krawężnik - ucierpiała torebka, zegarek, kolano, łokieć i dłoń (blizny mam do teraz). Bytka 🌻 no to ja się trochę dziwię... Elfik 🌻 to ja trzymam kciuki mocno! Kasiula 🌻 nie denerwuj się, bo Ci zaszkodzi ;-) A może gość tego nie zrobił w złej wierze? A poza tym - nie ma tego złego - przynajmniej rodzice już wiedzą i wiesz, jaka była ich reakcja. Emilka 🌻 masz rację - jak człowiek ma realne życie wypełnione w 105%, to na forum nie ma zbyt dużo czasu ;-) A jak tam z Osobistym? A jak zdrówko Reewelki? Namea 🌻 A ja zmykam - coś jeszcze zrobię pożytecznego i zamierzam sobie poczytać i położyć się spać. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka, ja spacerki to uskuteczniam codziennie - dzis byl spacerek 5 godzinny :D emi ide pozmywac :D madziczek moja znajoma zrobila tak - kupila sobie po kilka sztuk spodnic, do tego pare gorsetow i ma multum kreacji na wesela, imprezy rodzinne itd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5b84779997c364a.html kasiula a to patafian z tego komornika!!!! nie wiem czy rozmowa z jego szefem cos da.... w sumie to byla rozmowa prywatna... no ale zawsze mozesz sprobowac. plany na dzien kobiet raczej zadne.... pewnie A znow w pracy bedzie... a z mieszkaniem socjalnym dupa, zdjeli to nasze mieszkanko z listy.... ja sie zabieram za karpatke z pudelka :D i mam pytanie - jakas konkretna blacha do tego musi byc? strzyga a co sie stalo z M? agi nie no 2 tygodniowe malenstwo to chyba za male na takie eskapady... Ania pierwsza podroz autem zaliczyla jak miala 3 dni - ze szpitala do domu potem jakos kolo 3 mcy 23 marca mam rozmowe z babka w centrum dla dzieci, jak sie ude to bede zabierac mala do zlobka, ona sie pobawi a ja zarobie pare groszy :) nie wszedzie trzeba miec wyksztalcenie, czasem wystarczy doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 możesz się dziwić jak chcesz, ja poprostu nie chce żeby moje życie polegało na przetrwaniu od 10tego do 10tego, chciałabym dać coś więcej Gosi niż moi rodzice byli w stanie dać mnie, oczywiście wiem że pieniądze to nie wszystko i że szczęścia nie dają, ale jak ich brakuje w cale nie jest tak wesolutko... a spacerki bez względu na pogodę?? jak były mrozy poniżej 10 stopni też po dwie godziny spacerowałyście z Tosią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I wbrew wszelkim prognozom mamy słoneczko!! :-D Dobrego dnia zatem! Bytka 🌻 ano dziwię się, bo wszelkie znane mi autorytety twierdzą, że do 3. roku życia, najważniejsza dla dziecka jest mama... A spacery codziennie - niezależnie od pogody. Właśnie za chwilkę się zbieramy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Dziewczynki Oj jak brzydko na dworze, mokro szaro buro i brudno i dlatego nie znoszę marca :-O Pasiata🌼----ja też mam spacerki niezależnie od pogody i to 4 razy dziennie ;-) ale nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 ja też nie narzekam - m.in. dzięki spacerkom ważę mniej niż przed ciążą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta. Jak ja się cieszę że dziś pierwsza zmiana i spadam w lubelskie :) Byłam wczoraj w kinie, oczywiście udało mi się wyciągnąć Reewelkę (była u lekarza, dziś ma wolne, i w weekend bedzie się kurowac). Film do przewidzenia, coś a\'la Dirty Dancing itp. Ogólnie fajnie nakręcony, muzyka spoko, i wielki szacun dla Damięckiego za to, co pokazał w tańcu. No i musze przyznać, ciało to ma zajebiaszcze, chociaż cielęcy wzrok ma nadal :) agi 🌻 no kolejny termin wyznaczyli mi za miesiąc, więc nie ma tragedii, myślałam że będzie gorzej. Przykro mi z powodu twojego wypadku elfik 🌻 e tam, u mnie tez ponuro, ale nic mi chyba dziś humoru nie zepsuje. trochę mam nerwa, bo mnie zawalili robota, ale w sumie dziś ostatni dzień, to nie będę narzekać :) pasiata 🌻 a z osobistym ok, nie moge narzekać, dziś jade do niego (we wtorek został wujkiem i trochę mu odbiło :) ) a w sobote jedziemy do mnie. Stwierdziłam wczoraj na tym filmie, że cóż, jednakowoż bardziej od Damięckiego podobał mi się taki starszy facet co tam grał :) Takiego to by się schrupało, bo wiecie, KREW NIE WODA, MAJTKI NIE POKRZYWY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼----:-D i znowu leże i kwiczę :-D A co do przystojniaków czyli tak jak pisałam madziczkowi trochę starsi faceci są bardziej pociągający ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---ja się nie śmieję z Ciebie tylko z tego co mówisz bo chyba nie napisałaś tego o pokrzywach żeby ludzie płakali :-P tylko zeby się śmiali :-P Łosiu ;-) A ta cholera Rewelka z Tobą do kina chodzi zamiast się kurować i szybko do nas wracać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no niby tak :) Reewelka to wczoraj miała parę ważnych spraw do załatwienia, więc i tak była na nogach. Ale od dziś do poniedziałku ma siedzieć w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×