Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Gość To teraz ja się wypowiem
To juz jest lekka przesada>>pokaż sie to zagramy fair play.. Może to inne osoby pisza pod pomaranczowym nickiem ale to tylko sprytnej Emilce udało sie wpaść:)I nie twierdze że wszystkie pomarańczowe wpisy to jej zasługa ale częśc to na pewno. Hipokryzja kochana moze i tak ale skoro nie masz odwagi by sie pokazać to zniżam się do twojego poziomu dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pomarańczki dopięły swego i powinnych chełpic sie swoim \"zwycięstwem\"! nie rozumiem odsób które pisza na pomaranczowo, a sa osobami z forum,czego sie boicie?:( do a skądże znowu---> tak obronilam sie i nauke narazie zakonczylam ale to nie znaczy ze nie mam o czym pisac!!!wiesz niektórzy ludzie maja swoje obowiązki, które nie pozwalaja na całodniowe siedzenie przed komputerma, jak Ty to czynisz!!!znalazłabys sobie jakies zajecie i juz by ci głupoty do głowy nie przychodziły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pomarańczki dopięły swego i powinnych chełpic sie swoim "zwycięstwem"! nie rozumiem odsób które pisza na pomaranczowo, a sa osobami z forum,czego sie boicie?:( do a skądże znowu---> tak obronilam sie i nauke narazie zakonczylam ale to nie znaczy ze nie mam o czym pisac!!!wiesz niektórzy ludzie maja swoje obowiązki, które nie pozwalaja na całodniowe siedzenie przed komputerma, jak Ty to czynisz!!!znalazłabys sobie jakies zajecie i juz by ci głupoty do głowy nie przychodziły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz mam pytanie
Rewelka--a sprawiedliwe były te pomarańczowe wpisy?Sprawiedliwe było to w jaki spsoób zachowała się twoja złosliwa koleżanka?A dlaczego teraz własnie się odzywasz?nie było cię od dłuższego czasu,ita sie wypytywała od Ciebie dlaczego sie nie odzywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
bajka- no to mnie ubawiłaś :) Skoro jesteście takimi cudownymi wirtualnymi kolezankami, to nie pozwólcie żeby wam pomarańcze forum rozwaliły :) a teraz mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bajabajki
nie rozumiesz osób które są z tym forum a pisza na pomarańczowo?A rozumiesz te pomarańcze które tu wpadaja po to zeby oceniac i krytykowac innych m.in. Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........jhauofhgus
a skadże znowu--twój ostatni wpis to jakby złosliwy i znajomy jad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
to jeszcze teraz powiedzcie, że te pomarańcze to Reewelka, bo się odezwała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
na forum każdy może pisać co chce i jak chce. Moje wypowiedzi mogą być złośliwym jadem- jak najbardziej. Ale wpis Bajbajki zeby się zająć czymś a nie głupotami i że sa inne zajęcia niż siedzenie na forum tyczy się WSZYSTKICH na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a skąże znowu
Szukasz w dziury droga pomarańczko.A napisał ktos że rewelka coś takiego pisze?Czemu juz zaczynasz niepotrzebną dyskusje?Zajmij się lepiej dziewczynko jakąś pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
mam na myśli wpis "a teraz mam pytanie" o treści "A dlaczego teraz właśnie się odzywasz" skierowany do Reewelki. To tutaj ktoś szuka dziury w całym. Macie rację, te dyskusje są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a skąże znowu
Ale ludzi zakłamanych i złośliwych nie będą tutaj tolerowane.Więc jesli masz ochotę zaczerrnij nicka i pisz z nami,jesli uważasz że szkoda czasu na przesiadywanie tutaj W Y P I E R D A L A J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pojawiłam sie teraz, bo zobaczyłam zaciętą awanturę przy porannej kawie. Ita się pytała, ale tłumaczyłam już kilkukrotnie, że na gg odezwać się do mnie można- jak zajrzę to odpiszę, bo tu pisać nie zawsze mogę lub mam czas.Poza tym widzę, że ktoś tu szuka dziury w całym. A poza tym jak ktoś ma do mnie pretensje i wietrzy postęp w moim pojawieniu się, to tak samo można powiedzieć, że Bajka długo się nie odzywała i postępu w tym nie wietrzę. Ludzie mają swoje życie, obowiązki i zajęcia i jak ktoś nie ma czasu na siedzenie na forum przez 24/h to chyba tylko dobrze o nim świadczy, więc Pomarańczo-zamknij mordę, zanim zaczniesz bezpodstawnie szczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz mam pytanie
Spytałam z ciekawości to nie była zadna aluzja do rewelki.Po prostu zdziwił mnie fakt bo długo sie nie odzywała- sadziłam ze juz olała to forum i dlatego spytałam.Nie wszyscy sa tak złosliwi droga pomarańczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skądże znowu
"do a skąże znowu Ale ludzi zakłamanych i złośliwych nie będą tutaj tolerowane.Więc jesli masz ochotę zaczerrnij nicka i pisz z nami,jesli uważasz że szkoda czasu na przesiadywanie tutaj W Y P I E R D A L A J" zaczernić nicka i pisać z wami? Z jakimi wami? Same pomarańcze !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam sie, ale dziś zajrzałam i zobaczyłam pomarańczowe wpisy, więc napisałam co nie co. No to teraz jestem ciekawa czy ktoś będzie miał odwagę i napisze wreszcie na czarno, czy tylko "krzyki" na pomarańczowo będą odchodzić i obrażać ludzi, których się nie zna. Czy wy nie wiecie, ze internet to gra pozorów i nie można kogoś oceniać po wpisach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja się wypowiem
Rewelka>>>ja się tylko ukaże jak pomarańczka z która prowadziłam dyskusję(bo juz więcej nie zamierzam się zniżać do jej poziomu-tak nisko nie dam rady upaść) ujawnię się.Więc albo wszyskie gramy fair albo dajemy sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D jak dla mnie idealna rozrywka w sam raz do drugiego sniadanka:) rewelka🌼a jak komus sie pojebało zycie i ma ostatnimi miesiącami cały czas pod górkę jest usprawiedliwiony z nieodzywania się do Ciebie:P ;)Witaj szkrabie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajbaka1986
a skądże znowu---> jakbys nie zauważyła ro jakos tylko te wasze pomaranczowe wpisy sa obrazliwe i totalnie tutaj niepotrzebne. wiec zrób cos mądrego i przestań wypuszczec ten swój jad. moj wpis nie tyczy sie do wszystkich, tylko do ciebie. przeszkadzasz tutaj!jakos ja sie nie pojawiałyscie, nie bylo problemów na forum! nie rozumiem tych pomaranczy, które wpadaja tu krytykować, swiadczy to tylko o ich niskiej samoocenie i braku szacunku nie tylko do innych ale do samego siebie. próbujecie sie w ten sposób dowartościować??dziwny sposób. reewelka🌼mnie na forum nie bylo, bo nie mialam ochoty \"meczyc\" sie z emi. ale jak wsio sie wyjasnilo, wróciłam. nie miałam zamiaru byc pod podejrzeniem ze ja pisze na pomaranczowo, jak sadziłas. i masz racje ze ludzie maja swoje zycie nie tylko forum Kasiula🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajbaka1986
a skądże znowu---> jakbys nie zauważyła ro jakos tylko te wasze pomaranczowe wpisy sa obrazliwe i totalnie tutaj niepotrzebne. wiec zrób cos mądrego i przestań wypusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka...ja powiedziałam, że tak samo mnie można oskarżyć, że piszę na pomarańczowo, jak i Ciebie, jak i Nameę, Czarną czy Mikę. Tyczy się to każdej, która żadko zagląda. A co do Emi- to wierz lub nie, ale ona ma lepsze zajęcia, niż ciągłe pisanie na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he można przestać oglądać seriale jak się ma wolny internet :D A ostatnio fakt mało czasu załatwiam pracę i szykuję się do egzaminu więc jestem wyjątkowo rzadko zresztą jak i reszta no cóż zresztą pogoda raczej nie zachęca do siedzenia w domu przed kompem :D To by było tyle z mojej strony pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc raaany już myślałam że forum pomyliłam :-O nie doczytałam jeszcze o co idzie ale znowu jakieś widzę żale :-O to ja się tylko 🖐️ zajrzę jak znajdę wolną chwilkę ;-) Rewelka🌼---miło Cię widzieć 🌼 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyście przepraszam wszystkie pomarańczowe osobki, że mam tyle pracy, ze nie mogę zaglądać i prowadzić dyskusji przez 24h na dobę. I że czasem zabieram głos jak jakieś tępe pannice piszą bzdury. I przepraszam również, że nie mam talentu do opisywania tego, co robię przez cały dzień, ale nie jestem takim typem osoby. Już taka jestem, że wypowiadam się wtedy, kiedy mam coś do powiedzenia ( o czym dziewczyny dobrze wiedzą). I za to, że pomimo, że czytam codziennie nic nie pisze i pewnie jestem pomarańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam 🌼 a może by tak jak dawniej... zapraszam na zieloną herbatkę ewentualnie kawkę, tak pomiędzy jedną fakturką a drugą :) miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×