Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

siedzę na stosie kartonów, rozpaczliwie upycham rzeczy do toreb - jutro lecę na dziesiąc dni do Szwecji, a potem do domu. Życzę wsyztskim udanych wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety, ja dzis dosłownie cały dzień przed kompem... oderywałam się tylko do łazienki i jedzenie zrobic... masakra. Ale przynajmniej cos z tego jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie! Ja już w pracy, po zielonej herbatce i lekkim śniadanku ;) kasiula 🌻 przykro mi z powodu teściowej a co do mieszanki uczuć przed porodem to chyba każda kobieta tak ma że z jednej strony nie można się doczekać dzidziusia ale z drugiej strony pojawia się pełno obaw o to jak przebiegnie poród no i czy da się radę z opieką nad maleństwem. Powiem Ci tak zleci szybciutko i już będziesz trzymała swoje dzieciątko na rękach a póki co niech sobie spokojnie w brzusiu siedzi bo tam mu najlepiej, a poza tym nie musisz jeszcze wstawać w nocy karmić, prześcielać itp. :) ehh no a poród cóż bywają lepsze i gorsze, ja starałam się podchodzić do tego tak: tyle kobiet przede mną rodziło to co ja sobie nie poradzę?! Grunt to pozytywne nastawienie :) A jeśli chodzi o zaręczyny to cóż, niby nic ale tak jakoś trochę nerwowo było. Właściwie może dlatego że tak właściwie to była kolacyjka "zapoznawcza" naszych rodziców tzn. przynajmniej tak miało być a teście to już myśleli że będziemy omawiać jakieś szczegóły co do wesela na tej kolacji :/ Większą frajdę mieliśmy raczej z tego kiedy podjęliśmy decyzję o małżeństwie i rozmawialiśmy sobie o tym w 4 oczy, czy jak szukaliśmy pierścionka zaręczynowego ;) vejda 🌼 witam bajka 🌻 teraz to już coraz więcej bieganiny będzie, ale ja osobiście miło wspominam to całe zamieszanie przed weselem :) ivette 🌻 strzyga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytka mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Właśnie sobie piwkuje z mężusiem :) Córeczka śpi...a nie wspominałam jeszcze, że mi sie rodzinka powiększyła hihi nie nie nie dzidzia tylko kotek :) w sierpniu będzie miał roczek :) śmieszny strasznie i taki trochu księciunio, bo dworu sie boji :) ale walcze z jego lękami, ale póki co nic nie wychodzi hihi :) Buziaczki dla wszystkich Forumowiczek poza pomarańczami, bo one tu nie za bardzo chciane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Piękna pogoda a dzionek nienajlepiej sie zaczął :/ Nie jest fajnie z rana ujrzec samochód z wybitą szybą i z brakiem CB... Bezczelność ludzka nie zna granic, a wydawałoby się, że jak samochód stoji pod oknami to niby bezpieczny ehhh Na odstresowanko śmigam sobie dziś na Siłownie... Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ka bym chetnie pisała gdyby nie to ze moj intrnet odmawia posłuszenstwa:/ jesli tak bedzie to zostanie odłaczony. u mnie oki - przygotowania idą, juz coraz bliżej tego dnia:) ciekawe co u Elfik - ona juz w nastepnym miesiącu:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Co tam u was? Nawet nie wiem bo nie mam kiedy was poczytać, ale widzę, że mało piszecie.... Ja zalatana w pracy kupa roboty, ale może mały awansik się szykuje, oprócz tego chodzęcodziennie na 2,5 h na angielski popołudniami i jestem wykończona, ale jutro biorę urlop i jedziemy na weekend do warszawy także mam nadzieję, że się zrelaksuje Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to pojawiam się i znikam ogólnie. Ostatnio jak w pon wyjechałam motorekiem trochę dalej, to zatarłam silnik i do czw siedziałam u znajomych aż naprawią (na szczęście stało się to jakieś 10 km od nich, ale do Wawy nie miałam już jak wrócic). :) A teraz na weekendzik może na mazury wyskoczę :) pozdrawiam! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja998
a to tu robić w biurze kiedy szefostwo obok a ty musisz siedziec? ileż można oglądać net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) My z męzusiem szykujemy sie na urlopik :) Jejku juz nie pamietam kiedy ostatnio gdzies sami w trójke tylko byliśmy na dłuzej niz kilka godzin ... Córcia bardzo się cieszy, a kociak zostaje w domku i będzie doglądany przez moją mame :) Buziaczki dla Was kochane Kobietki i życzę udanego weekendu :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---zalożylysmy nowy mialas info na mailu ale niestety i tam nas emi znalazła :-O Jeśli chodzi o mnie to żyje ledwo, w pracy co trochę nowe szopki, przygotowania do ślubu w szaleńczym tępie i na nic więcej czasu nie mam choć za kafe mi się teskni :-( Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×