Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Teraz zapraszam na śniadanko a potem na kawusię, kto się pisze niech krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyki to rosyjski - w koncu nauczyc sie dobrze tego jezyka i angielski doszlifowanie:) jestem po 2 kawach i nadal spie:( zaraz chyba strzele sobie trzecia:( w pracy tez mam teraz przerwe na sniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Ale jaki ten poniedziałek jest piękny dzisiaj :) strzyga 🌻 no ja mam czas codziennie ok. 18-19 :) a co byś chciała robić?? :D reewelka 🌻 kwiatuszku ty mój, gdzie jesteś :) wczoraj widziałam że na gg coś do mnie pisałaś, ale dopiero dzisiaj odczytałam elfik 🌻 łahahahahahaha koń w morzu :D:D:D:D:D:D:D:D Życzę powodzenia z pracą :) a co do naszego podobieństwa, to myślę, że w sumie chyba dobrze byśmy się dogadywały :D ita 🌻 no żebyś wiedziała, jak już zacznę te jazdy to od razu korków w wawie nie bedzie bo wszyscy będą woleli zostać w domu niż wyruszać na ulice, po których grasuje takie cielę motoryzacyjne jak ja :D jadzia 🌻 w takim razie życzę dużo sił w związku z @ a jak idzie z mieszkaniem? namea 🌻 pijaki pijaki :D:D:D kiedy zdasz relację z tego, co się u ciebie dzieje, co? :D A ja wczoraj miałam serialowy seans do 1 w nocy i dziś znów nie mogę sie obudzić. Ale byle do 17.00 :) A potem może do kina się z siostrą wybiorę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik trzymam kciuki za pracę. Sen rewelacyjny :P Ita weekedn minął miło ale za szybko. We czw i pt wracałam późno i jakoś tak ... w sbt poslziśmy rano na zakupy ja taka zakrecona że w sumie nic nie kupiłam wrrr chodze taka półprzytomna.... Emiulka ech nie będzie tak źle... a na co idzieci? ja poszłabym na \"33 sceny z życia\" \" Bezsenność\" i na \"Małą Moskwę \" ale w Kwidzynie to dopiero \" Świadectwo\" jest.. dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia 🌻 i tu pojawia się problem, bo w sumie dostałam dwa bilety do kina na bajkę Disneya, Piorun. Jakoś nie jestem przekonana. ale siostra chce iść, więc może i ja się przy poniedziałku odstresuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka 🌻 pewnie, idź ;) co bym chciała robic.... hmmm... coś niewymagającego nakładów finansowych, bo mam 6 zł z kawałkiem na krcie i niecałe 2 zł w kieszeni i muszę za to przeżyc do pierwszego. elfik 🌻 niezły sen! i będę trzymac kciuki za pracę! ja jeszcze leźę pod kołderką i nie chcę wyjśc, bo ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu mój promotor się odezwał, po południu ma mi sprawdzić pracę, kurczę sters mnie łapie, że będę miała dużo poprawek, a on mi napisał, że mam się przygotować na obronę w ten piątek lub za tydzień, jutro bedę na uczelni i w sumie jak by nie było duzo poprawek to może od razu bym ją jutro złożyła. Zaraz chyba się wyrwę z pracy i podjadę do fotografa bo chyba ma w kompie moje zdjęcia do obrony do licencjatu to już bym nie musiała sobie robić. Kurczę zaczynam się bać tej całej obrony brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od dziś słomiana wdowa mój pojechał do warszawy pierwsza rozłąka na tak długo elfik🌻 30 ładnie:) przy dobrych wiatrach na pewno wam też się uda :) strzyga🌻 jeśli dziewczyna jest przed porodem to trzeba było ją zostawić może ona sobie poród wywoływała a jeśli nie to dobrze że pomogłaś :) a gdzie on mieszka facet 40 lat (chyba że źle kojarzę)mieszka z jakimiś laskami? a nie na swoim? jadzia🌻 no to nieźle żebyś się tylko nie przeziębiła sipp🌻 witaj oj ja się na kawusie zdecydowanie pisze soma🌻 ita🌻 oczywiście bardzo im się podobało emi🌻poniedziałek jak poniedziałek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 mieszka przy pracy po prostu. właśnie miał się stąd wynosic i był już praktycznie na walizkach jak się spikneliśmy. teraz powoli zwozi rzeczy spowrotem, ale przebąkuje, że chciałby się gdzieś wynieśc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga możesz jaśniej, co to znaczy przy pracy? tzn co on ma swoje mieszkanie a mieszkam niedaleko pracy w wynajetym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 po prostu jak przyszedł tam pracowac to z gminy dostał tam przydział. (on jest z podlasia - zresztą nieopodal stron z których był ojciec - znam te tereny) a czy ma swoje mieszkanie... cholera go wie. może po matce dostanie? nie myślałam nad tym. emilunka 🌻 na to raczej niech nie liczy. Moje miejsce jest w Wawie. Nie zamierzam się z nią rozstawac jeszcze przez min. ładnych parę lat, a i potem to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja lecę z papiórkami :-D I wiecie co kochana moja Dorotka z samego rana dzwoniła żeby powiedzieć o tym stanowisku bo ona jest na stażu w służbie celnej.Normalnie aż mi się ciepło zrobiło na serduchu. Onfim🌼---tez na to liczę. To paaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Elfik🌼 bardzo chetnie bym z Wami pogadała,ale ja na prawde nie mam czasu,zeby posiedziec dłuzej na kafe:(wiec tylko z doskoku jestem u Was. czasem czytam co u Was słychac,ale nie mam kiedy odpisac:(wybaczcie😭 wczoraj nie miała wcale neta w domu😠 a miałam referat do zrobienia😡po prostu masakra😠 życze milusiego dnia i mam nadzieje,ze do szybkiego dłuższego usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przeczytałam co u was, ale że robiłam to na raty, to nie wiem co której napisać, więc napiszę ogólnie. Sipp🌼cieszę się, że wróciłaś. We Wrocławiu było super, aż nie chciało się wracać. Dojechaliśmy do domu wieczorem, bo nie było ruchu za dużego na drogach.Zdjęcia jak już wszystkie dostanę to wam podrzucę, bo póki co mam połowę. Dziś znowu musiałam bardzo rano wstać, bo jazdy miałam i do wieczora w pracy siedzę, ale na wspomagaczach jadę. Poza tym nic mi w pracy nie działa, więc siedzę i plotkuję tylko zamiast pracować. Elfik🌼odpiszę Ci zaraz na maila:) Madziczek🌼chyba wiem o co Ci chodzi i powiem Ci, ze chyba nie jesteś jedyną:) A dla reszty po 🌼u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 a nie zasypało was tam bo czytałam że tam nieźle popadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie wiem o co chodzi, moze ktoras napisze czego nie robilyscie;) rewelka-- kope lat:) jeszcze 1:18 do konca pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼właśnie o to chodzi, że nie było dużo śniegu w mieście. Jak jechałyśmy pociągiem to po drodze były zaspy i dużo tego śniegu, ale w samym Wrocławiu było go dość mało. Przez cały weekend tylko dwa razy padało porządnie, co niezbyt długo się utrzymało:) Jadzia🌼oj udał, udał-teraz w lato wypadałoby tam jechać i poszukać więcej krasnali i zwiedzić Zoo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimno na dworzu brrrrr Byłam po te zdjęcia, odszukał i już nie muszę robić, całe szczęście bo ja nienawidze pozować Troche przeszłam po mieście, wpadłam do kilku sklepów , nawet ładny szary płaszczyk widziałam w Orsayu, odcinany pod biustem niedrogi. Czekam na tą moją sprawdzoną pracę i się stresuję.... Onfi a na ile wyjechał mąż? Elfik trzymam już kciuki za tą pracę Rewelka ja czekam na fotki Mojemu się samochód zepsuł, ciekawe co się stało i ile to będzie kosztować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼Ofim pisała wczoraj, że na dwa tygodnie wyjeżdża jej mąż do stolicy-czytaj uważniej nasze posty. Sipp🌼faktycznie dużo czasu minęło, ale nadal chyba mam Twoje gg:D Fotki może już jutro będą, jak będę miała siłę je wrzucić do picassy i dostanę resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No już niedługo do domku, pójdę wreszcie do biblioteki, oddam ksiązki i jakieś nowe muszę wypożyczyć.. ciekawe czy coś będzie... zrobie zakupy i tak się zastanawiam co na obiad zrobic, waham się miedzy ogórkową a grochową... życzę miłego popołudnia Moje Drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼zabierz mnie ze sobą:) Ja już zaczynam przysypiać, nadal nic mi nie działa, więc pierdolca zaczynam dostawać od nic nie robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×