Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

jadzia馃尲---nie bij si臋 za mocno co by siniak贸w nie by艂o :-D wybaczam dawno nie wspomina艂am o 艣lubie.Jak samopoczucie??wiesz co jako艣 nie wiem sama od zar臋czyn juz prawie rok, gor膮czka pocz膮tkowych przygotowa艅 min臋艂a na bardziej szczeg贸艂owe za wcze艣nie.No i ten brak pracy jako艣 mnie nie nastraja optymistycznie na przysz艂o艣膰 :-( Soma馃尲----no tak mi powiedziano.Za tydzien mam kolejn膮 rozmow臋 i jak mi facet si臋 zapyta czy nie szkoda moich kwalifikacji na dane stanowisko to go chyba pogryz臋 馃槨 a kiecki na razie nie mam ale mam wybran膮. Emi馃尲---no spisa艂a艣 si臋 brawo :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia 馃尰 co mam pisac? mamy wsp贸lne hobby: motory, on jeszcze dodatkowo z tego kas臋 czerpie i zamierza si臋 tym zaj膮c w najbli偶szym czasie na powa偶nie, a nie jak dot膮d dodatkowo. Jest ode mnie odrobin臋 ni偶szy, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, jest, jak pisa艂am spooooooro starszy, ale to te偶 raczej nie ma znaczenia, ma za sob膮 niestety jak膮艣 przesz艂o艣c, kt贸r膮 w sumie musia艂am zaakceptowac, jest mi艂y, zdecydowany, szczery, sam sobie radzi w domu ze wszystkim: i zmyje i upierze i 偶elazko naprawi. niestety w zwi膮zku z tymi motorami du偶o wyje偶d偶a - kolejny weekend sp臋dzam sama :( a i tak p贸藕no pojecha艂, bo mia艂 ju偶 przedwczoraj, a pojecha艂 z godzin臋 temu. ita 馃尰 troszk臋 za du偶o ;) kole偶anki ju偶 na r贸znic臋 10 lat mi臋dzy mn膮 a M. dziwnie reagowa艂y. A ja odwrotnie mam: tam wol臋 zimn膮 kaw臋 ni偶 gor膮c膮 ;) Kiedy艣 chodzi艂am tylko na wysokich obcasach... potem jak by艂am z M, to sporadycznie zak艂ada艂am, bo by艂 troszk臋 ni偶szy, wi臋c jak za艂o偶y艂am jaki艣 wy偶szy obcas, to ta r贸znica znacz膮co ros艂a i si臋 odzwyczai艂am. teraz na szcz臋艣cie ju偶 nie mam takich kompleks贸w ;) emulinka 馃尰 oj, gro藕nie brzmi :D jadzia 馃尰 teraz tak normlanie to chyba kosztuje ok. 1500 z艂, to zale偶y zreszt膮 od ceny benzyny. madziczek 馃尰 a nie zapyta艂a艣 co ma my艣li z t膮 spontaniczno艣ci膮? ja dzi艣 wsta艂am do艣c wcze艣nie, choc baaaaaardzo p贸藕no si臋 po艂o偶yli艣my, bo brandy rozpracowywali艣my chyba do 3 w nocy :) pojecha艂am na uczlenie, bo chcia艂am i艣c do faceta od prawa pracy, 偶eby mi doradzi艂, co z tym fantem, znaczy moim u偶eraniem sie o te wypowiedzienie, robic, ale niestety fizyk mnie troch臋 przetrzyma艂 rano i faceta wcie艂o, choc jeszcze ponad godzine powienien byc na koncultacjach 馃槧 babka z sekretariatu do niego dzwoni艂a, ale nie odbiera艂. Na szcz臋艣cie jak w sumie prybita wychodzi艂am z wydzia艂u, to zadzwoni艂a babka z tej agencji i z dziwn膮 偶yczliwo艣ci膮 zacz臋艂a, 偶e nie musz臋 ju偶 nigdzie dzwonic, czy moglabym w pon do niej przyj艣c i podpisac to wypowiedzenie, 偶e nie b臋dzie 偶adnego okresu wypowiedzenia ani nic i nie b臋dzie ju偶 偶adnych problem贸w!!! reszte dnia sp臋dzi艂am z fizykiem i troch臋 do jego znajomych poszli艣my, jak wr贸cili艣my w艂aczy艂am na kompie, 偶eby lecia艂o \"czasem s艂o艅ce, czasem deszcz\". no i w ko艅cu pojecha艂 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga 馃尰 no, po raz pierwszy nie j臋czysz w po艣cie :):) a bardzo si臋 ciesz臋, 偶e jako艣 ci si臋 z t膮 prac膮 uk艂ada, 偶e nie bedzie wi臋kszych problem贸w. szkoda, 偶e fizyk wyjecha艂... No powiedz, ma ju偶 ze 40? :) A co do maila to owszem, b贸j si臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emulinka 馃尰 oj, ci膮gniesz za j臋zyk, ci膮gniesz, ;) tak, ma co艣 ko艂o tego ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga 馃尰 a najlepsze, 偶e jestem w tym dobra :) Nie telep, jak nie ma jeszcze 60-tki to jeszcze jest zdatny do u偶ytku:) a z tego co m贸wisz, 偶e ci臋 przytrzyma艂 w 艂贸偶ku, to chyba zdatny jest :) i powiem brzydko \"s r a j na to\" co m贸wi膮 ci inni. Najwa偶niejsze, 偶eby艣 to TY by艂a szcz臋艣liwa :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emulinka 馃尰 akurat dzi艣 rano to nie w 艂贸偶ku, ale zdatny jest ;) dopiero co si臋 ze schizy ci膮偶owej wyleczy艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga 馃尰 艂eeeee ja schize ci膮偶ow膮 to b臋d臋 mia艂a chyba przez ca艂e 偶ycie, wi臋c nie dygaj, nie jeste艣 sama :D Ciesz si臋, 偶e masz zdatnego, nie ka偶dy ma takie szcz臋艣cie :P:P:P:P Bo偶e, ja jeszcze w pracy :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej hej Strzyga ciesze si臋 偶e wysz艂o oki juz z ta umow膮 Emiulka ja te偶 jestem :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia馃尲 dzi臋kuje za mi艂e s艂owa 馃憚 strzyga馃尲 10 lat to jeszcze ok, moja kole偶anka z liceum, kt贸ra ma 25, ma w艂a艣nie faceta o tyle starszego. Dodam, 偶e ona jest bardzo zdoln膮 i inteligentn膮 osob膮. Ale 40 letni to ju偶 si臋 w mojej g艂owie nie mie艣ci. Nie to, 偶ebym Ci臋 pot臋pia艂a, czy ocenia艂a, bo jestem bardzo tolerancyjn膮 osob膮, tylko mi sobie to ci臋偶ko wyobrazi膰. No ale rozumiem, 偶e uczucie niewiele ma wsp贸lnego z g艂ow膮, tylko bardziej z sercem:) przyk艂ad Rubika i jego 偶ony (bo to ju偶 chyba 偶ona ta m艂oda dziewczyna?). W ka偶dym razie jestem zdziwiona, bo my艣la艂am, 偶e FIZYK, to jaki艣 m艂ody student:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
madziczek 馃尰 tak, 偶ona. Ja te偶 sobie tego nie wyobraza艂am do tej pory. zdarzaj膮 si臋 nam zgry藕liwo艣ci na ten temat, nie powiem :D ale co偶... I naprawd臋 jestem szcz臋艣liwa z nim. Martwi臋 si臋, kiedy daleko jedzie, zw艂aszcza motorem - jej, serio - w 偶yciu bym si臋 o co艣 takiego nie pos膮dza艂a! I jeszcze masa innych rzeczy. I wiecie co... wcale nie mam takiego poczucia jak przy M., 偶e jestem z nim ze wzgl臋du na moj膮 sytuacj臋 z matk膮. ja wiem, 偶e nie mog臋 tych zwi膮zk贸w por贸wnywac, bo s膮 kompletnie r贸偶ne i 艂膮cz膮 nas kompletnie inne relacje, ale jest mi teraz lepiej, choc troch臋 boj臋 si臋 to przyznac. w艂a艣nie zadzwoni艂a matka, 偶e zapakowa艂a jeszcze 2 worki moich rzeczy i 偶ebym je zabra艂a i jeszcze o jakie艣 szafki si臋 czepia艂a, 偶e co艣tam zosta艂o. powiedzia艂am, 偶e jutro wieczorem po to przyjad臋. Wiecie... i jako艣 nie mam takiej trz臋siawki jak ostatnio. uspokoi艂am si臋 troch臋. po tej wtorkowej wizycie by艂am praktycznie wrakiem cz艂owieka. Teraz sobie wezm臋 za punkt honoru, 偶eby si臋 nie dac. jeszcze m贸wi艂a, 偶e przegl膮da艂a rzeczy i 偶e mam jej jeszcze jedne buty oddac, kt贸re mi kiedy艣 da艂a. (takie stare, ale fajne - obcas jakie艣 12 cm + ze 4 cm podeszwy, z w臋偶owej sk贸rki, d艂ugie - za kolano). powiedzia艂am jej, 偶e powinny byc na szafie, choc chyba je zwine艂am w ferrworze pakowania do worka... w sumie to mia艂am je na nogach ze 2-3 razy i trzyma艂am je bardziej pami膮tkowo. eh... chodzic w nich ju偶 na pewno nie b臋dzie, wi臋c nie wiem po co jej one, ale jak chce to niech ma. kilka z艂otych pier艣cionk贸w i bransoletk臋, kt贸re kiedy艣 mi da艂a te偶 jej ju偶 odda艂am, bo si臋 upomina艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga 馃尰 b膮d藕 twarda :) a w przysz艂ym tygodniu szykuj jeden wiecz贸r wolny na piwo ze mn膮, i nie chc臋 s艂ysze膰, 偶e nie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej Witajcie Emiulka super pomys艂, 偶eby wyrwa膰 strzyg臋 na spotkanie :D mi艂ej niedzieli :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A u mnie 艣nieg!!:D:D:D Ja chc臋 na 艂y偶wy i ba艂wana chc臋!!:D:D strzyga馃尰 widz臋 zawirowania 偶yciowe... Czasem trzeba burzy 偶eby p贸藕niej si臋 wszystko ustabilizowa艂o... emilunka馃尰 Ciebie to a偶 strach si臋 ba膰:D jadzia馃尰 witaj w sobotni poranek madziczek馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dobry dzie艅 nie wiem czy b臋d臋 mie膰 chwil臋 偶eby nadrobi膰 zaleg艂o艣ci wi臋c od razu si臋 przyznaje 偶e nie jestem na bie偶膮co po 馃尰 dla ka偶dej i mi艂ego dnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry :-) U mnie piekna zima a my ju偶 deseczki smarujemy :-D fajnie by by艂o zeby jeszcze kilka dni sie tak utrzyma艂o to stoki beda gotowe jupiiiiii Onfim馃尲---u Was te偶 snieg??Jak Diana reaguje?? Bo Sarcia sie dzi艣 rano w 艣niegowego ba艂wanka zamieni艂a tak szala艂 po 艣niegu :-D my艣lalam ze ucieknie z piskiem do domu a tu guzik taki szatan 偶e masakra :-D Strzyga馃尲--dobre podej艣cie do tego spotkania z mam膮. A co do wieku to starsi faceci czasem maj膮 w sobie co艣 poci膮gaj膮cego :-P tylko problem jest taki 偶e w mgnieniu oka si臋 starzej膮 gdy Ty jeste艣 jeszcze m艂oda. A I MAM PYTANIE DO WSZYSTKICH od razu m贸wi臋 nie jestem w ci膮偶y ani na razie nie planuj臋 ale przysz艂o mi dzi艣 w nocy do g艂owy imie Gabriel co my艣licie?? Dzi臋ki za odp 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲 Fajne:) np. Gabry艣 chod藕 do mamusi:) A mi si臋 dzisiaj 艣ni艂 jaki艣 przystojniak, to by艂 kto艣 s艂awny, chyba Ho艂owczyc, albo Oliwier Janiak, albo taki prezenter, kt贸ry wczoraj wieczorem prowadzi艂 teleturniej, albo Ibisz- co艣 w tym stylu. Hmmm...mmm i 偶e niby on mnie zaprosi艂 na 艣lub swojej siostry. Fajnie by艂o, bo prawi艂 mi du偶o komplement贸w no i jaki艣 romans si臋 tam wywi膮za艂:) Oby wi臋cej takich sn贸w by艂o, to bym wcale z 艂贸偶ka nie wstawa艂a.A swoj膮 drog膮 nie wiem sk膮d taki sen ale w m贸j gust si臋 ch艂opaki idealnie wpasowali.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Madziczek馃尲---hehe pewnie jakby sen si臋 w rzeczywisto艣膰 zamienil te偶 by艣 wcale z 艂贸偶ka nie chciala wstawa膰 :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 popada艂o przez chwil臋 ale ju偶 po krzyku :] a co do imienia je艣li mam by膰 szczera to mi si臋 nie za bardzo podoba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲--wierz albo nie ale by艂am pewna 偶e Tobie si臋 nie b臋dzie podoba艂o :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mia艂am dzi艣 i艣c do pracy, ale jak si臋 rano obudzia艂am, to stwierdzi艂am, 偶e mam mokre w艂osy i p贸jd臋 p贸藕niej i w ko艅cu spa艂am do 12 z kawa艂kiem :) obudzi艂am sie z b贸lem gard艂a, ale wzie艂am orofar i mi przesz艂o. zaraz zadzwoni臋 do matki, bo dzwoni艂a i nagra艂a si臋 na poczt臋, 偶e mam przyj艣c wcze艣niej, bo ona idzie do ko艣cio艂a i chce wcze艣niej wyj艣c.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka:) u mnie tez troszke sniezyk popruszy艂:) ciesz sie, bo lubie. bylam rano w miescie, kupi艂am sobie kozaczki na niskim obcasie,takie oficerki:) w koncu znalaz艂am takie szczup艂e, akurat na moja 艂ydke{jupi} i zamowi艂am okulary. oprawki jednak tez mam nowe. nieby艂y takie drogie, najgorsze szkla! oprawki 99zeta, pow艂oki 10,a szk艂a 130!ale juz bede mia艂a. szkla sa dro偶sze. bo to plastikowe. l偶ejsze. teraz posprzata艂am i bede robic referat. wieczorem mialam isc na imprezke,ale jakos mi sie nie chce. zawieziemy mojego brata,a sami bedziemy z Michem w domu siedziec. ewentualnie jakies piwko sie zrobi. slonko u mnie wysz艂o:) mi艂ego dnia zycze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bajka 馃尰 ja chcia艂am dzi艣 gdzie艣 i艣c, ale okaza艂o si臋, 偶e znajomi nie id膮, wi臋c nigdzie nie id臋. Tylko do matki po te rzeczy na 17... za jakie艣 p贸艂 godzinki b臋d臋 wychodzic. w艂a艣nie leci na polsacie jakie艣 muzyczne co艣. wykonuj膮 dzi艣 wielkie przeboje. jedna z uczestniczek 艣piewa艂a \"to nie ja by艂am Ew膮\" i w sumie by艂am zdziwona, bo wg. mnie po艂o偶y艂a kompletnie t膮 piosenk臋. A inne, 艣piewaj膮ce przeboje Celine Dion, Whitney Huston czy titanica by艂y 艣wietne. my艣la艂am, ze raczej b臋dzie odwrotnie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zapraszam na obiadzik nale艣niki z twarogiem i barszczyk U mnie za oknem sypie 艣nieg lubi臋 tak膮 pogod臋, chocia偶 dopiero 15 a tu juz szaro......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita 馃尰 to si臋 zgra艂y艣my. ja te偶 dzi艣 mia艂am na obiad nale艣niki :D ju偶 zjedzone :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No u mnie te偶 ju偶 zjedzone tak偶e jak ktos chcia艂 to ju偶 za p贸藕no hahah Elfik imi臋 艂adne a mi ju偶 narty si 臋 marz膮 Soma i 艂y偶wy te偶 mi si臋 marz膮, w艂a艣nie dzi艣 my艣la艂am o tym 偶eby i艣膰 z kim艣 na 艂y偶wy na lodowisko u mnie w mie艣cie dwa s膮, ale M贸j nie potrafi je藕dzi膰 i nie chce si臋 nauczy膰, no przyjaci贸艂ka za ponad godzink臋 przychodzi do nas to mo偶e j膮 wyci膮gn臋 Dzisiaj z Moim stwierdzili艣my, 偶e olewamy sprz膮tanie generalne jak co tydzie艅, syfu nie ma haha tylko ogarn臋艂am troszk臋 i pralk臋 w艂膮cz臋 i wsio Madziaczek oby wi臋cej takich sn贸w w rzeczywisto艣ci hahaha Emi co tam u Cibie???? Rewelka pewno szaleje we Wroc艂awiu!!! Naema kurcze brak tu Cibie wracajjjjjjjjj Jadzia jak mija weeekend? Wczoraj sobie chcieli艣my i艣膰 na t膮 komedi臋 na 18.20 ale ja si臋 tak gramoli艂am, 偶e wyszli艣my z domu o 18.15 no i przed klatk膮 stwierdzili艣my, 偶e ju偶 nie zd膮偶ymy dojecha膰 i poszli艣my do mojej siostry i ma艂ego brzd膮ca. Tak偶e tyle z kina, a dzi艣 to skoczy艂am na lumpki bo po 3 zeta dzi艣 wszystko, kupi艂am par臋 fajnych ciuszk贸w dla siebie i Mojego, a najbardziej si臋 ciesz臋 z takiego fajowego sweterka kolor taki ostry, 偶ar贸wiasty r贸偶, przed艂u偶any z we艂enki takiej angorki super a potem do drugiej siostry wst膮pi艂am na kawk臋 i tak dzie艅 leci A jak u was mija dzionek?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja si臋 zaraz do matki zbieram, wi臋c trzymajciu kciuki, bo ju偶 zaczynam si臋 wewn臋trznie trz膮艣c.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×