Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

czesc panienki :) elfik 🌻 to sarcia pewnie pociesznie wyglądała:) A gabryś może być, zwłaszcza że ja znałam jednego, ale baaaardzo przystojnego :) soma 🌻 a pewnie, że trzeba się bać, bo ja jestem twarda baba na wschodzie wychowana :) madziczek 🌻 uuułlłłłłaaaaaa ja to też bym z łóżka nie wstawała :) strzyga 🌻 no to rezerwuj sobie któryś wieczór, ja codziennie od 19.00 jestem do dyspozycji :) Tylko pamiętaj, że ja bez mojego prywatnego body guarda Reewelki to sie nie ruszam :D ita 🌻 no przeciez jestem :) jak jest jeszcze gdzies z jeden naleśnik, albo chociaż pół, to ja się piszę :) Słuchajcie, byłam dziś na pierwszych wykładach z prawka, jutro też cały dzień i koniec teorii, a od przyszłego tyg jazdy :) załatwiłam też lekarza, podręczniki itd, czyli teraz pozostaje się tylko uczyć :) Niby w teorii nie jest takie straszne, ale jak sobie pomyślę o praktyce to aż mi się łapy trzęsą :) No ale zycze wam wszystkim milego wieczoru, i powiem wam , ze Reewelka wysłała mi sms i jest jej baardzo dobrze w tym Wrocławiu, więc nie mamy co się o nia martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do ity
ituś słonko, Ty jesteś z Bydgoszcz może...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczy z tego co wiem to nie. Miłego wieczorku Paniom życzę ja zmykam do moich Łośków (czyt.kumpli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no cóż troszkę mnie już znasz :P strzyga🌻 no whitnej piosenki jest łatwiej położyć ale jak widać można się zdziwić ita🌻 he he ja miałam naleśniki też dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 a interesuje cię to ? Nic wielkiego mamy tam użytkowniczkę która bardzo nie fajnie traktuje tam użytkowników i musieliśmy jej to uświadomić ale chyba jak narazie z marnym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 nie wiem czemu ale już bardzo dawno temu już takie coś było w necie znasz tych ludzi? Naczyniaki często same znikają bardzo szybko. A czemu wiedziałaś że mi się nie spodoba powiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 yyy poważnie a często tak mam że się wybijam że mi się coś ni podoba, bo nawet nie wiem że taki wyjątek jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie jestem na forum długo, więc mogę uogólniać, ale jak dla mnie to ty zazwyczaj jesteś w opozycji do reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 dzieci z zasady nie są winne i każdego skrzywdzonego przez los dziecka żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 na maila ci wysłałam nie będę tu prywaty uprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 przecztałam. co za kurwa zgred. Jak dla mnie, to sfrustowana paniusia która pozjadała wszystkie rozumy (czyt. umie obsłużyć google,ale żeby poczytać ze zrozumieniem,to już nie). Fakt,ma pojęcie o poprawnym, co nie znaczy kulturalnym wysławianiu się(czyt. zróżnicowane słownictwo, konstrukcja zdań) ale straaaasznie chamsko i niemiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no i jeszcze pinda nam nie chciała nicka zmienić co nam uniemożliwiło trochę zadanie więc moderatorzy biedni siedzieli i przeszukiwali całe forum w pogoni za jej mądrościami. Ale normalnie mi ciśnienie laska podnosi zresztą nie tylko mnie szkoda tylko że w temacie wypowiada się tak mało osób ale na pw skarga za skargą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja na dzień dzisiejszy uciekam chciałam sobie jeszcze film zobaczyć odezwę się jutro dobrej nocki i niech was śniegi nie zasypią bo u nas duże na to szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było dobrze :) zastałam 3 worki rzeczy spakowane i dołożyłam do nich jeszcze trochę. No i wziełam notatki potrzebne do obecnie robionego projektu, więc w ogóle fajnie. Musiałam się szybko zwijac, bo matka miała wyjśc, a nie chciałam potem czekac paru godzin aż wróci z kościoła. Wiecie co? sąsiedzi chyba nie są tacy głupi, bo jak spotkałam sąsiada z piętra wyżej jak taszczyłam worki, który akurat wychodził z psem, to wprost rzucił \"o, matka cię z domu wyrzuciła?\" potem poszłam na mszę do kościoła. u mnie teraz misje są. była akurat konferencja o matkach :( trochę przykro mi się zrobiło. potem zadzwoniła babcia, więc ponieważ byłam parę kroków, to wstąpiłam do niej. Dostałam wiśniową spódnice (zaraz przymierzę - na oko była dobra) i zjadłam gołąbki z chlebkiem :) i herbatkę wypiłam. powiedziałam dziadkom, żeby już mamy nie męczyli rozmowami na mój temat i go zamknęli na razie. mam nadzieję, ze posłuchają... zaczyna mi się podobac układ z fizykiem :) miałam prasowac, a żelazko właśnie się popsuło :D (swoją drogą trochę szkoda, bo właśnie chciałam wyprasowac prześcieradło żeby zmienic...) wygrałam dziś dla niego aukcję na allegro. jeszcze we wtorek jedna. zaraz zmykam się umyc i spac. ciekawe czy wstanę rano do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałam dzisiaj fajnego chłopaka informatyka mm..jesteśmy na jutro umówieni na gg,ten mój sen wczorajszy to chyba jakiś proroczy był:)taki normalny sie wydaje i na zdjęciach super wygląda,przegadalismy do tej godziny prawie,fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny ja właśnie wróciłam z imprezki , nawet fajnie było ale już miałam dość weszłam żeby zobaczyć jak Tobie strzyga poszło..ale widzę dobre wieści :D Madziaczek i u Ciebie suuuuuuuper :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja już dziś wracam do Warszawy, a szkoda, bo fajnie jest. Wczoraj wieczorem byliśmy na \"Nocy reklamożerców\", ale że usnęliśmy przed 1 przerwą, wiec do domu się zawineliśmy. Teraz ogarnianie, spacer po Wrocku i ok 15 powrót do domu. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Rewelka🌼---cieszę się bardzo że zadowolona z weekendu :-D Madziczek🌼----ale poznaliście się wirtualnie czy na żywo?? Onfim🌼----nom trochę Cię już znam i tez zauważyłam że lubisz być w opozycji.No i znam imiona Twoich dzieciaczków więc widzę że wolisz imiona staropolskie.No i po ostatnie zauważyłam że w wielu sprawach mamy baaaardzo różne gusta. A gdzie blog Dianki?? Strzyga🌼----ale ten sąsiad to ze wspolczuciem dla Ciebie to mówił czy raczej w stylu a widzisz doigrałaś się?? Fajnie ze masz tego fizyka :-D Emi🌼---a my z kolei chyba bardzo podobne jesteśmy z charakterku tak coś czuję :-D Jadzia🌼 Czarna🌼---zostaw na chwile tego Kapciarza i zajrzyj do nas Mika🌼---Ty też nas nie rozpieszczasz :-P Bajka🌼---Ciebie też niewiele wpadniesz zdasz relacje i uciekasz :-P pogadaj trochę z nami Namea🌼----a u Ciebie co, zaginęłaś w akcji?? Wczoraj bylismy na filmie body of lies i część akcji toczyła się w Dubaju, jeeeej pięknie tam :-D No właśnie mój wieczór minął jak zwykle z Łośkami czyli bardzo wesoło, byliśmy w pubie potem na Body of lies no i film mocno polityczny o tematyce muzułmańscy terroryści vs CIA taki sobie.Chłopakom się bardzo podobał, Miśkowy pod koniec usnął a ja zajadałam się popcornem :-) Przejrzę jeszcze raz wszystkie ogłoszenia o pracę z tygodnia może coś przeoczyłam, echhh jeszcze ten jebany kryzys sie musiał na świecie wysrać i jak są masowe zwolnienia to ja pracy szukam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 sąsiad to zawsze pierwsza osoba najlepiej poinformowana madziczek🌻 to bardzo fajnie :) jadzia🌻 dobrze przydało ci się na pewno trochę relaksu reewelka🌻 mój sie do wawy wybiera na 2 tygodnie buuu elfik🌻 ita🌻 emi🌻 namea🌻 no gdzie ty się podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no zaczynam się czuć jak odmieniec normalnie blog dianki tam gdzie był tylko już nie w podpisie :P coś mi ten śnieg wykrakałaś bo nam właśnie zasypuje wszystko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie:-) Mój Luby biedny się rozchorował wczoraj, ale dostał garść leków i gorączka spadła całe szczęście a teraz śpi, więc maluję paznokcie z nudów:D Wieczorem skoczymy do kościoła a później na spotkanie ze znajomymi... Nie wiem jak się skończy, bo to kochani wariaci;-):D Elfik🌻 Gabryś może być:D emilunka🌻 no ze wschodu, to same ostre babki:D:D Miłego dnia życzę:-) Czy u Was też pogoda syberyjska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---inny nie znaczy gorszy :-P hahaha No u mnie też zasypuje Miskowy juz wydzwania po stokach ale jeszcze nie dzialają :-( może za kilka dni zaczną :-D Soma🌼-- Tobie kwiatka pożałowałam to masz jeszcze jeden 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---to daj jeszcze raz linka bo w stopce tak wygodnie było ale sobie dodam do zakładek.Ciekawa sa nowe fotki??Ciekawa jestem jak urosła.A jak się zachowuje spokojna czy raczej szatan??Moja to mnie czasem przeraża bo jak zacznie biegać to tylko wszystko w domu wiruje a ona w tą i z powrotem goni najszybciej jak może.Tyle ma energii w sobie i radość że aż czasem sił już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×