Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik🌼to i do Czarnej prześlij moje "złote myśli" jak już do Emilki wysyłać będziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaany nie nadążam ale szybka jestem wyszłam w tym czasie z sarą i kawalerke opchnęłam (prawie) jestesmy na etapie licytacji kto da wiecej zabawne jak ludzi próbuja ukryć że coś im sie podoba i ze im zalezy żeby kupić bo chcą z ceny zbić. Rewelka🌼---no dobra zaraz porozsyłam. Emi🌼---a nie becz zesz juz zaraz dostaniesz jęczyłosiu Onfim🌼---haha dobre ważysz się z Dianką a jakby co to zwalasz że to ona przytyła ;-) sprytna z Ciebie baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼----no to niech ci się tak nie raduje jak zobaczysz co nasza szanowna koleżanka wyczynia Emi🌼---zadanie specjalne dla ciebie jak przeczytasz maile to sie domyślisz. A tak w ogole to mam nadzieje że sie polapiecie w tym co i jak :-P powysyłalam po kolei mniej wiecej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---śliczny pies nie ma co,piekna śierść błyszczy się jak naoliwiona, no i jak ona urosła!!!!Niesamowicie śmignęła w górę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 ja jednak poszukam tego pręta, przyjadę do Ciebie i Ci normlanie dupę na kwaśne jabłko zbiję!!! Bo normalnie głowy Twojej już mi szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelko moja droga 🌻 więc musimy się chyba spotkać hmm?? namea 🌻 ślicznie dziękuję że się odezwałaś elfik 🌻 dzieki za wszystkie maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pozazdrościłam Onfim i też album uaktualniłam powrzucałam tez kocury Miśkowego :-) to jak już o zwierzętach dziś to niech będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no tak o tym nie pomyślałam ale dobre wyjście :) ależ dziękuję w imieniu Dianki :) namea🌻 jesteśmy z tobą w tych ciężkich chwilach mnie też to dziś czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę że jeszcze z pół godz. i idę do domu. Tzn najpier na pocztę, a potem do domu. Siostra mi gołąbki odgrzeje nawet, co u niej rzadko się zdarza, bo zazwyczaj to ja do domu pierwsza wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a ja po pracy lecę do babci na obiadek:P A potem z mośkami na miasto ruszamy, więc śmiesznie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 gołąbki mniam mniam mniam a co tam wpraszam się na gołąbki namea🌻 ja tam widzę że jeszcze u mnie stoją wiec żadne po proszę tu przyjść i jednym ciągiem wymyć :) Eh trzeba mi zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼ja wczoraj powiedziałam P., żeby pozmywał, bo nie będziemy mieli na czym zjeść obiadu,a ja w tym czasie się wykąpie, więc co on zrobił-same sztućce i talerze zmył, bo po co resztę, przecież na talerzach się je i widelcami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej chora... ledwo się ruszam, z pracy się wczoraj zwolniłam wcześniej, bopowiedziałam, że nie wyrobię. Fizyk jest kochany i przyjeżdża po mnie samochodem, jak kończę późno :) dzisiaj jak mu powiedziałam rano, że mógłby mi śniadanie zrobic i leki przygotowac, to się też zreflektował i 5 min nie minęło jak kanapeczki miałam do łóżka podane, kawkę zrobioną i leki obok na stoliku leżały. Ale tak się źle czułam, że nawet ręką nie byłam w stanie ruszyc... teraz trochę mi lepiej i zaraz się za obiadek biorę. będą kotelty schoabowe z ryżem /bo fizyk zapomniał ziemniaków kupic/ i jakaś suróweczka. Tylko powiedzcie dziewczny, bo kawałek schabu jest duży, co jeszcze z resztą można by zrobic????? bo jakoś nie mam do tego głowy, ani pomysłu żadnego.... I się wkurzyłam z kolei z tym allegro. Trafiłam na kompletnie niesłownego człowieka!!!! Wydzwaniamy do niego, umawiamy się na kolejne kontakty, bo facet twierdzi, że go nie ma, ale będzie po 10 grudnia. po czym przychodzi mi ostrzeżenie z allegro, że się nie skotaktowałam z kupującym, dzwonimy do niego znowu, ta sama historia: umówienie się na konatakt po 10, zaproszenie do obejrzenia kolejnych wsytawionych przedmiotów, no i dziś zaglądam na pocztę mailową, a to co????? wystąpienie o zwrot prowizji od sprzedającego, bo nie dopełniłam tranasakcji!!!!!!! 7 dni na wyjaśnienie tego i albo wpłacam kasę i dopełniam transakcji albo mi ostrzeżenie wlepią (za 2 aukcje u niego będę miec 2 ostrzeżenia, a po trzech blokują w ogóle konto!!!!) wrrrrr!!!!!! Wiecie... byłyśmy na tej rozmowie z księdzem. Ksiądz dyskutował z mamą na temat mnie przy mnie praktycznie. /najlpesze było gdy na żarty zaczął grozic jej nożykiem do jabłek, który akurat był pod ręką, gdy zaczynała mi przerywac, aż w końcu walnął pięścią w stół, żeby dała mi skończyc, bo co to w ogóle za rozmowa jest!/. Omówił z nami wszystko, łacznie ze sprawami finansowymi na zasadzie udzielania głosu i tłumaczenia matce, że nie jestem jej klonem, żeby mnie nie porównywała do siebie i kładł nacisk na to, że jestem INNA, że mogę miec inny próg wrażliwości, inne zachowania i to nie jest nic złego. Że niektórych rzeczy musi mnie dopiero życie nauczyc, bo to nie jest tak, że przez patrzenie się człwoiek wszystkiego nauczy, tak jak się jej wydaje. Mama spytała, że co z powiedzeniem, że \'mądry uczy się na cudzych błędach, a głupi to sie nawet na swoich nie nauczy\'. ja chciałam powiedziec, że są jeszcze pośredni, co się na swoich błędach uczą, ale ksiądz zabrał pierwszy głos i powiedział, że pewien kowal miał taki pomysł, że zrobił kosz dla nowego ucznia, który powiesił przy suficie i powiedział: \'patrz jak wszystko robię, obserwuj\' i jak mu potem zdjął z tego kosza, to ten dalej nic nie umiał, choc przecież patrzył. A nie umiał dlatego, że nigdy tego nie spróbował i nie walnął się młotkiem w palec. Dziś mama zadzwoniła nawet do mnie, zaprosiła mnie w sb na obiad, (wcześniej mam psy do fryzjera zawieźc), a w ramach mikołajek powiedziala, że zapisze mnie do kosmetyczki na pon rano. /moja koleżanka, a jej koleżanki córka się teraz uczy na kosmetyczkę i ma praktyki i właśnie do niej/. Oczywiście powiedziała przy tym, że jej przykro, że nic ode mnei na mikołaja nie dostała, a dziadkom to zaniosłam chociaż po czekoladym mikołaju i dla niej mogłam też zostawic. No ale nie poznaje kobiety po prostu! I prezent na mikołajki jaki dostalam był od nowego faceta. to kupiony na bazarze staroci talerzyk z wizerunkiem yorka (hmmm...) i naparstek(!) /takie rzeczy to się jeszcze używa?/ z wieżą Eiffla i napisem Paris... Ale fajnie, że coś wymyślił. intencje dobre, więc doceniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 kto Ci takich głupot o szynszylach nagadał??????? ja miałam dwie i myślę o kupnie teraz, żeby miec jakieś zwierzątko, ale fizyk na razie krzywo na to patrzy. muszę jeszcze go poprzekonywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼to kuruj się bidulko. Jak będę w domu to napiszę Ci jakie dobre krople do nosa są-nie drogie, a rewelacyjne po prostu. A co do schabu to ja robiłam wczoraj tak: Opanierowałam tylko w mące schab, potem go podsmażyłam i pokroiłam w kostkę, do tego cebula pokrojona w ćwiarktki, czosnek, papryka, kukurydza i to wszystko się dusiło, dałam jeszcze dla smaku kostkę rosolową i było przepyszne. Tylko jakiś beznadziejny ryż kupiłam, bo po 45min gotowania jeszcze twardy był. Ale schab z warzywami pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no i co się czepiasz a czym chciałaś jeść garnkiem i chochlą :P he he he , mówisz że to dobre było to ja sobie to przetestuję napewno tylko mi na maila wyślij dokladnie przepis ilość składników bo ja na oko to nie robię :] strzyga🌻 może pieczeń :>, a to faktycznie pechowo trafiłaś ale możesz sama do allegro napisać masz maila masz potwierdzenie przelewu więc ostrzeżenia nie dostaniesz a tylko udowodnisz że facet jest oszustem albo co najmniej nie uczciwym sprzedającym strzyga🌻 witamy po przerwie no to fajnie że ksiądż chociaż do matki dotarł i fajnie że wreszcie masz kogoś kto o ciebie dba i oby to wszystko w dobrą stronę szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z boku czytam
mądra reewelka i kto tu gada o żarciu i pierdołach...pomyśl trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z boku czytam-czytaj uważnie jak czytasz, bo Strzyga pytała się o pomysł na jedzonko to odpisałam. Grunt to czytanie ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea, dzienki za zyczonka urodzinowe... to najsmutniejsze urodziny w moim zyciu, bo dzis o 10 odszedl moj tato :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼wszystkiego najlepszego z okacji urodzin🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Bardzo, ale to bardzo mi przykro z powodu śmierci taty. Ściskam CIę bardzo mocno i jestem z Tobą cała.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌼 bardzo, bardzo mi przykro :( trzymaj sie tam. jestem z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 dziękuję ślicznie i czekam na przepis :) ivette🌻wszystkiego najlepszego i kondolencje aż się głupio jednocześnie składa takie życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×