Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Strzyga🌼kroisz schab na grube kotlety, przyprawiasz solą i pieprzem, pamierujesz w samą mokę i smażysz. Jak już będzie przysmażony to kroisz w kostkę-unikniesz dokładnego panierowania każdej kostki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 zawsze można te kostki tylko oprószyć mąką ale faktyczne twój sposób jest wygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam z uczelnii:) zjadłam obiadek-gołabki a teraz bede sie uczyc:o taaak mi sie chce ze hoho:o no ale trzeba, w tym tyg. mam 3 kolokwia, w srode dwa i czwartek big kolo:( ivette🌼 wspołczuje smierci taty:( trzymaj sie Kochana, tule Cie:* milego wieczora zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 no to owocnego wieczoru życzę pod względem nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---wszystkiego najlepszego 🌼 i kondolencje :-( Ale co się stało??Chorował??Czy nagle??W jakim wieku był?? :-( Trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 no mam nadzieje ze bedzie owocny;) musi, bo inaczej bedzie kiepsko... a Ty jak sie czujesz? ivette🌼 wysłałam Tobie zaległego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka, dostalam, dzieki :) poltora mca temu miala zawal, pol godziny go reanimowali, potem lezal na oiom-ie, pozniej go w stanie stabilnym przeniesli do hospicjum, no jednak nie byl to stan stabilny, skoro tak nagle :/ jebana polska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 będzie dobrze a ja odrętwiała ale dobrze nastawiona ale mam wrażenie że już jest lepiej w piątek kontrola zobaczymy co mi powie lekarz ivette🌻 bywa i tak serce niestety ma się jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette przykro mi bardzo:( Straszna tragedia:( nie wiem co więcej napisać...i aż ciężko przejść do innych tematów ehh...😭 Elfik fajne koty Miśkowego. Byłam dzisiaj u dentysty, a później oglądałam film \"Mała Moskwa\"- ciekawy dosyć, chociaż przyczepiłabym się do reklamy Internet Cafe nie zdjętej z budynku. Teraz się tak zastanawiam czy to było specjalnie zrobione, bo akcja filmu działa się też w latach 90-tych ale nie wiem. Zszokowało mnie to. Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlekłam się z łożka i oglądam sobie grey\'s elfik🌻 reewelka🌻dzięki za przepis:) madziczek🌻 może już mieli kto to wie :> Czasami takie błędy się pojawiają w filmach i fajnie jak można je wyszperać ivette🌻 trzymaj się, a jak tam twoje sprawa zdrowotna ? Wiem że nie masz do tego głowy nie bedę cię straszyć ale pamiętaj że o siebie też musisz zadbać bo masz jeszcze dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Ivett przykro mi bardzo, musisz być teraz silna dla swojej córusi i pamiętaj odszedł do lepszego świata!!! Strzyga miejmy nadziję, że rozmowa z księdzem pomoże, ale nie tylko chwilowo i fajnie, że masz fizyka Elfik a siostra się do Ciebie jakoś odzywała? Tak mnie naszło na to pytanie, bo wczoraj byłam u swojej siostry, z którą mam jechać w góry i jej rodzinką w tym jej teściem i jej męża siostrą. Z koleii ja mam też drugą siostrę, która ma takiego 5-latka i ona coś mówiła, że może by z nami się wybrała w te góry no i wczoraj mówię do tej drugiej siostry o tym, a ona na to: ojejejeju no nie mów, że ona chce z Kubą jechać, ja tam jadę wypocząć a nie słuchać marudzenia Kuby, potem jej mąż jeszcze się odezwał,potem ona wspomniała o swoim synku 14-latku( rozpieszczony jedynaczek), że to on nie wypocznie bo Kuba będzie wszędzie za nim chodził i takie tam teksty, tak mi się przykro zrobiło, bo niby taka fajna z niej ciocia a co do czego to takie coś...... i ja do niej prosto z mostu, że mam rozumieć , że jak ja będę miała dzieci to też nie będziemy razem jeździć w góry bo wam dzieciak będzie przeszkadzał itp szok, szok i jeszcze raz szok!!!!Niby taka fajna rodzinka Mika dzwoniłam wczoraj popołudniu do tego faceta od psa, ale ma tylko 12 tyg suczki, ja bym wolała psa, będą w pt tylko, że 6 tyg, w jakim wieku szczeniaka bierze się od matki? Ile Twój ma???? A no i wszyscy mi odradzają kupno psa na zimę, że niby latem szybciej się nauczy załatwiać, bo jak taki mały i zimna to nawet za często nie wolno wychodzić na dwór żeby nie zachorował. Prawda to???? Elfik, Onfi a wy w jakim wieku tzn ile tyg miały jak brałyście psy???? Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i zapomniała dodać, że już odechciało mi się w te góry jechać, przez to wszystko. W ogóle Mój mnie wczoraj wkurzył, znowu nerwy mu puszczają przez tą nową robotę chyba, w nocy po 1 tak go sere zaczęło kłuć, że i mnie obudził i nie mogliśmy zasnąć obydwoje, bidak męczył się, niedługo ma iść znowu do kardiologa, ostatnio jak było rok temu to niby wszystko ok było, nic mu nie chciał dać na uspokojenie, może teraz niech mu coś przepisze, bo on chyba jakąś nerwicę ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ivett🌼 strasznie mi przykro:( Żadne słowa pocieszenie tutaj nie pomogą więc tulę i ściska cieplutko!👄 Rewelka🌼 i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ivette bardzo mi przykro :( ale musisz być silna. Dasz radę. onfim 🌻 a jak odrętwienie ust? przeszło troche? elfiku 🌻 miłego deskowania :] reewelka 🌻 oOo, widzę że i ciebie pomarańczka dorwała :] cieszę się że udała ci się kolacja, nie wiedziałam, że masz takie talenty:) strzyga 🌻 naparstek???? bardzo ciekawy prezent :) a ja dostałam coś, co sama sobie zażyczyłam, żółty szlafrok :) Mięciutki jak kaczuszka :) czarna, mika, sipp, soma 🌻 Życzę miłego dnia panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 Wyrazy współczucia... namea🌻 Studiuję budownictwo na PL... Ale ciągnęło mnie do Wrocławia... Cały czas mnie ciągnie:-) A po jakiej specjalności jesteś?? Nieprzytomna jestem... Śpię stojąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 witaj, no Dianka miała około 7 tygodni jak do nas przyszła. Ja właśnie wziełam psa na zimę myślę że z pęcherz psa nie rozróżnia pogody pod względem uczenia się szybkości załatwiania swoich potrzeb myślę że tu raczej chodzi o to że w lecie aż takiego problemu z wychodzeniem częstym na siku nie ma bo nie trzeba się ubierać żeby wyjść na 5 minut. I myślę że to raczej w tym jest problem a nie w psie :] Co do siostry z jednej strony ma rację ale z drugiej nie powinna aż tak reagować i wprowadzać nie miłą atmosferę czarna🌻witaj emi🌻 jest ale już nie takie rozległe więc wszystko chyba na dobrej drodze :D soma🌻 jakieś balowanie było że taka śpiąca :> namea🌻 a jak u ciebie zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi a ile juz u was jest? Tutaj z tym wychodzeniem w zimę to też chodzi mi , że choroby i szczepienia itp a jak jest ze szczepieniami wszystkimi Twoja dianka już je ma wszystkie? Co do siostry to wiesz no ja rozumiem, że to jest jej urlop, ale przecież, mały też nie będzie na jej głowie cały dzień, bo przecież oni będą na stoku a mały, albo będzie sobie spacerował albo z instruktorem na małym stoku i ze swoją mamą. A wkurza mnie to, że to co powie ich 14-letni synek to święte, bo on nie chce, to oni tak robią, bzdura totalna, wychowają samoluba i tyle. W ogóle wkurza mnie to całe podejście ich synka, ma 14-lat stary koń, a on się mnie pyta wczoraj jak przyszłam, czy Mikołaj do mnie przyszedł z prezentem dla niego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---to był opis jeszcze z soboty nie zmieniłam i na deseczce byłam tylko w niedzielę, dzis juz tylko szara bura i bezrobotna rzeczywistość. Ale dzis uzbierałam kolejny stos i ide roznosic dokumenty po przeróznych urzedach :-O Ita🌼---miło że pamiętasz, siostra przestała się odzywać więc ja tez nie zamierzam sie narzucać :-O dziwna z niej osoba odnalazła odwazyła sie tylko po to zeby zaraz potem zamilknąć :-O, a sarcia miala 5 tygodni mogła byc troszkę starsza ale dałysmy radę :-) A serce chyba nie boli więc to musiało byc cos innego jakies duszności albo kłucie w płucach.Co do rodzinki to wiesz jak to jest najlepiej się wychodzi na zdjęciach niestety :-O Każdy patrzy swoje, Twojej siostrze zależy bardziej na swojej rodzinie niż rodzinie czyjejś i to w sumie jest zrozumiałe :-O Ojojo nerwowy ten Twój. Ivette🌼---tulę Rewelka🌼----jakie myśli dziś masz w głowie???????? hmmmm???? Onfim🌼----i jak Greys?? który odc ogladasz?? A mój Miśkowy zmienia pracę wczoraj był na jednej rozmowie i chcą go ale w środe ma jeszcze jedną i to w o wiele lepszej firmie i to z polecenia więc pewnie pójdzie do tej drugiej :-) chociaż on nie ma problemu z pracą :-) Mnie się coś z ta kawalerką kręci ludzie niby sa chętni ale sie ociągają echh no :-( a ja bym już chciała iść rozglądać się za swoim nowym mieszkaniem a póki nie mamy kasy w ręku nie wiemy na co możemy sobie pozwolić ile kredytu dobrać i w ogóle.Echh nie wiem co i jak z tym będzie ten brak pracy tak wszystko blokuje :-( Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼śrdenio na jeża dziś, bo wczoraj nie było do końca tak jak chciałam:( Elfik🌼myśli szare, bure, ale z przebłyskami. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie. Zaczynam swoje czarnowidztwo, więc znikam w papierzyskach. Po 🌼u dla każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌻 ja tam ciągle w ciebie wierzę, i wiem, że tak łatwo się nie poddasz. O. A co. A tak właśnie myślałam, co ty tak od wtorku deskowanie zaczynasz :) A Reewelka no to jak to jakie ma myśli.... Rozczochrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik a Twój to co to ma za zawód, skoro tyle pracy dla niego?Fajnie!!!A on jakoś teraz ostatnio nie zmieniał pracy? Co do siostry twojej to faktycznie dziwne to, a co do Mojej to wiesz mogę tylko sobie wyobrazić jak ja będę miała dziecko i będę niemile widziana na wszelkiego typu okazjach...wtedy, bo teraz to nas wręcz proszą żebyśmy jechali, bo będzie fajnie i śmiesznie, wesoło.... Rewelka nie wiem o co chodzi, ale uwierz mi rzadko do końca jest tak jak byśmy chcieli my sami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie elfiku, kim jest ten twój z zawodu? Ja mam nadzieję, że mój też jak tu się przeprowadzi, to znajdzie dobrą prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼historia zamotana, nie chce mi się opowiadać, bo pewnie dużo w tym mojego nakręcania i czarnowidztwa. Emilka🌼rozczochrane, pokręcone i popierdolone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no ale co ty znów biadolisz. ja nie wiem, nie uważasz, że bez takiego jęczenia, marudzenia i stwarzania sobie problemów świat byłby fajniejszy? Czy ty nie możesz po prostu cieszysz się tym co masz, tylko rzeźbić bez przerwy, i zadręczać sama siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×