Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Hahaha Czarna a co Ty taka niedopieszczona jesteś???? Mika czyli rano wychodzisz na dwór i zostaje pies sam do 10-11, kurcze bo ja to bym ze swoim wychodziła zaraz przed pracą a potem to dopiero po 8 h jak bym wróciła z pracy no chyba, że bym swoją mamę poprosiła żeby na poczatek tak koło 12 przychodziła żeby wyjść z nim( no ale ile to by trwało takie przychodzenie po niego w ciągu dnia), bo te starsze psy np mojej siostry to wychodzi rano a potem po pracy dopiero i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼to Ty też chcesz pieszczoty patykiem w razie jak nie dostanę kwiaciarni na imieniny?:P Emilka🌼grunt to wyciągnąć wnioski i nie strzelac focha uciekając z forum, ale pożyjemy-zobaczymt;) A no zabawnie się zrobiło, bo wyszło szydło z worka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no jak mogłaś nie doczytać....buuuuuuuu... żenua (tak to się pisze?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i może dopieszczona, ale jak ktos proponuje no toż przeciez nie odmówię:p Elfik🌼 tym samym patyczkiem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no ja stawiam na to, że Bajka się obrazi albo powie, że Koniec tematu :] czarna 🌻 ja też cię mogę popieścić, a co :) a pieszczacz wybierzesz sobie sama :] elfik 🌻 a np jest zabawnie, a przynajmniej ciekawie. Jedno jest pewne, ze mnie nic nie postrzyma od wyrażania swojego zdania. i nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 z małym psem może być ciężko... Moja 10 letnia bokserka wytrzyma czasem i 12h bez wychodzenia... No ale też rzadziej je. Bo tylko 2 razy dziennie. A mały to dostaje jedzenie o 7,12,16,20. Wiadomo, że porcja maleńka, ale też brzuszek mniejszy i trzeba z nim biegiem leciec na dwór. Niestety dla takiego maleńkiego psa trzeba mieć czas. Ale jesli mama bedzie chętnie przychodzic, to myślę, że jakos dasz radę. Moją bokserkę dostałam juz jako 3 latke od mojego taty. I też jak była mała to zostawała na 8h w domu i nic jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki rozpieszczacie mnie:D:D:D Rewelka🌼 a może Elfik woli tym samym:p Emilunka🌼 otwarta jestem na wszelkie propozycje, lubie eksperymenty:D Ja bym wolała usłyszeć co kto myśli i jak uważa niezależnie od tego czy mi się to podoba czy nie. Jest na tym forum tyle różnych osób i tym samym tyle różnych opinii. Jednym to się podoba innym nie. Od mówienie miłych słówek mam kogoś innego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika tylko to z tą moja mamą to by było tak, że raczej tylko na sam spacer by przychodziła, bo już wtedy pewno by jęczała, ona mieszka kilka bloków dalej ode mnie, a ze swoim też musi wyjść na dwór także przy okazji i mojego by brała ale to mówię, że tylko na spacer, bo tak to to by sam był prze te 8 h, a po jakim czasie pies wytrzymuje 8 h bez wychodzenia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 i właśnie o to chodzi. Bo to nie jest kółko wzajemniej adoracji. To jest forum, z założenia stworzone do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 nie powiem Ci, od kiedy, bo to chyba sprawa indywidualna. Rafa zostawała sama od małego, jak ją tata dostał, czyli jak miała jakieś 8 tyg. Ja widzę jedno wyjście: usunąć z łazienki lub przedpokoju wszelkie chodniki, niebezpieczne dla psiaka przedmioty, kable itp, rozłożyć mu jego kocyk, dać jakąś zabawkę, połozyć szmate lub gazetę, na której bedzie mogł załatwiać potzreby, zapewnić wodę i zostawić. Naucz go jeść o stałych porach i myslę, że krzywda mu się nie stanie. A jak mama wyprowadzi go ok 12-13 to powinnien na 100% wytrzymać. przecież jak Ci nasiusia na wykładzinę czy płytki, to wytrzesz i po sprawie. Powiedziała ta, co ma psy od urodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a co to znaczy 'dzia'? I jak dziś po jazdach? Kuźwa, znów mnie łeb napiernicza, taka jakaś nijaka pogoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a czemu nie, ja chcę mieć kółko wzajemnej adoracji!!! Ja chcę,żeby każda mi tu słodziła i miłe słówka mówiła i nigdy się nie sprzeciwiała! A tylko JA mogę mówić co myślę:P Czarna🌼to wy już między sobą dogadajcie się co z tym patykiem mam zrobić:P Chyba, że od razu we 3 się umówimy i za jednym zamachem obie załatywię:P Elfik🌼mailik Mika🌼a ile to Twoje maleństwo ma tygodni? Bo nie zakumałam chyba przez swój debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 A ja to na przykład wchodzę na forum w ramach relaksu. Bo jeśli chciałabym się pokłócić to weszłabym na forum mojej uczelni i tam to dopiero się dzieje...a tutaj to ja się czuję trochę jak za dawnych, dawnych lat, jak wychodziłam na podwórko:) Owszem charaktery ludzie mają różne i ja to akceptuję w pełni, jedni są zadziorni, inni łagodni i jest super. Mi trochę brakuje właśnie dawnego charakteru forum, gdzie odzywało się więcej osób, tak jak ita napisała, chodzi o- Aguchę, Pasiatą, iwi, itd. Każda osoba coś ciekawego wnosiła, jakiś inny smak. Ja to czasem wolę zachować trochę dyplomacji i schować swoje emocje do kieszeni, bo potrafię przewidzieć już jak się coś może zakończyć. Lecę teraz coś poczytać🖐️ Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 w grupie ponoc raźniej:D Emilunka🌼 \'dzia\' to chyba skrót od \'dzięki\'. Chyba to Bajka uzywa z tego co kojarzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee nooo jak będzie jeden patyczek to bedzie tak jedna jest happy a reszta patrzy no i to jest średnio a u nas patyczków ma być pod dostatkiem rożne smaki i kolory Rewelka🌼---qrcze wiesz co chyba zamknęli wszystkie kwiaciarnie bo nie dochodowe są tak jakos dziwnie nagle amba fatima były kwiaciarnie i ni ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼Czarna dobrze napisała z tym Dzia:P Jazdy dzis ok:P Byłam wyjątkowo spokojna i małorozmowna, bo zaspana i chciałam na jedynce cofać z parkingu:) Potem na ulicach miałam farta, bo nigdzie nie miałam trudnych sytuacji, choć Łukasz starał się bardzo utrudnić mi życie:) No i łuk byliśmy robić, więc masakra wychodziła, bo umiem wycofać, ale wjechać w tę drugą kopertę prosto-to już stanowczo za trudne dla mnie i po lewej stronie ścinam słupki:D Czarna i Elfik🌼patyków bedzie do wyboru, do koloru:P A co do kwiaciarni, to jeszcze trochę czasu macie, żeby w kwiaty się zaopatrzyć, bo do maja jeszcze parę miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna emi, cos jej nie szło w wysyłaniu postów:( buuuu jakie to smutne. a komentuj sobie do woli, ja sie nie wypowiadam na ten temat, bo sorry, ale nudzisz, jak dla mnie. aha, musze Cie rozczarowac!! to nie ja pisze pod pamaranczka \"zal.pl\" nie jestem taka zeby sie ukrywac z wypowiedziami, tylko mowie pod czarnym nickiem to co mysle. wiec, niestety nie udało Ci sie zgadnąć.:(!!!! a jesli jakas Twoja wypowiedz nie chce sie wyswietlic na forum, to zawsze mozesz na maila do mnie napisac:P tak, rzuciłam klatwe na Twoje wypowiedzi:D:D:D cytujac \"Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie i dyskutować\" własnie tak traktuje forum i wyrazam swoje zdanie! a Ty niby taaaaka przadna jestes i nie przeklinasz? buhaha:D ograniecie to moze Tobie tez by sie przydało. wiesz ja juz napisałam ze koniec dyskusji na ten temat i wsio wrociłoby do normy,ale Ty taka inteligencja kontynujesz( z roznym skutkiem) temat, to co sie czepiasz? jak nie mozesz sie powstrzymac, to daj sobie na wstrzymanie:P uwielbiam Twoje zaprzeczajace sobie wypowiedzi:):D sztuka jest wypowiadac sie jak emi:D NIE BEDZIE KONCA TEMATU, BO TY BEDZIESZ WIERCIC DZIURE. a \"dzia\" to znaczy dziekuje! juz bede pisac ZROZUMIALYM dal Ciebie jezykiem, zebys nie miała problemow z czytaniem ze zrozumieniam:P mika🌼 a wiesz,ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekła? ja nie poisałam o wspolnej, wzajemnej adoracji, bo na tym mi nie zależy. i nie słodze kazdemu na prawo i lewo! nie sadziłam tylko ze taka sensacje bedziecie miały. a uważasz ze my nie dojdziemy do porozumienia??no jesli w kazdej wypowidzi do mnie bede czytac takie \"rewelacje\" to raczej nie bedzie porozumienia!a moze Wam chodzi o to, zebym opusciała to forum? przepraszam, ze nie mozesz nazwac rozmowy ze mna dyskusja. o kurcze ja nie musze zapisywac sobie Twoich imienin, bo wiem kiedy sa!:P Kasiula🌼 ita🌼 reewelka🌼 nie potrzebuje zeby mnie traktowano jak pepek swiata, bo najzupełniej nim nie jestem, zreszta nie ma nikogo takiego!!a płakac nie zamierzałam z zadnego powodu, a juz na bank nie z tego , ze akurat od Ciebie zyczen nie dostałam. pomarzyc to Ty sobie możesz, to nic nie kosztuje;) ale na adoracje z mojej strony nie licz:P Elfik🌼 wiesz uważałam sie za osobe lepszego pokroju, ale jakbym sie rozczarowała:(a szkoda, bo Cie lubie. sprawdzałas dzisiaj na NK czy mam wpisane imię? wczoraj kupilsimy z Misiem nasz prezent na gwiazdke:) laptopa:) teraz musmy sobie neta( dla emi internet:P) podłaczyc w Kaliszu, bo we trzy mamy kompy bez internetu, a dwie kumpele maja bezprzewodowe. milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 powiem ci, że ja bardzo polubiłam tego łukasza :) no to 'Dzia' za zdanie relacji. ale już dobra, nie nabijajmy się. Madziczek 🌻 no nie gadaj, ze teraz nei ma osób które coś wnoszą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzia, kciukanie(co kurcze taaak Wam sie podoba,i o dziwo rozumiecie o co chodzi), kochuniam sa mojego autorstwa i mi się podobaja, a jak emi nie rozumie czegos to ma problem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik normalnie smerf na stoku haha fajnie wszystko pod kolor Madziaczek ja tez tu dla przyjemności wchodzę, bo lubię Mika ja mam płytki i nie ma problemu o to, to najmniej się boję, drzwi bym pozamykała do pokoii i oblepiła czyms żeby na początku nie poobgryzał i podrapał i nie mam drzwi tylko w duzym pokoju to jakąś deseczkę bym tam postawiła i tyle, kurcze może bym zaczęłą już jakiegos szczeniaka szukać, Mój będzie w pracy na wyjeździe a ja sama to przynajmniej piesek będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka{kwiat] skoro pamietasz, to czemu mi nie złożyłaś życzeń w lipcu? Moje imię wyświetla się w każdym mailu, to raz, a dwa masz mnie na naszej-klasie. Ja nie płakałam, że w październiku nie złożylyście mi życzen na urodziny. Napisałam Ci, że dla mnie byłoby to poniżej mojej godności upomnieć się o taką rzecz. Ty zrobiłaś jakąś aferę, jak napisałam Ci, że ogólnie na Śląsku nie obchodzi sie imienin, więc mam prawo nie wiedzieć, że je masz. A pomimo to, życzenia Ci złozyłam, a nawet nie raczylaś podziekować.... BUUUUUUUUU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co, teraz to juz się załamałam :) Dziewczyno, weź ty już sobie daruj. Zignoruj mnie, jako i ja czynię, bo to nie ma najmniejszego sensu w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼ja o płakaniu napisałam, że to my powinnyśmy płakac, że Ci życzeń nie złożyłyśmy. Adoracji Twojej absolutnie nie potrzebuję, bo jak będę potrzebować to poproszę konkretną osobę, a nie akurat Ciebie. A co do tego, że niby ktoś nie rozumie Twojego slangu to chyba Emilka nie jest jedyna, bo tak jak kciukanie brzmi całkiem miło, to "dzia", "wsio" i "kochuniam" nie jest zbyt normalnymi sformułowaniami. Jak na osobę mającą lat pond 20 masz tochę ograniczone słownictwo używając takich wyrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) noz niech to ges kopnie ja dalej chora :( juz nie wiem co robic :o u lekarza bylam, leki biore, ale w klatce piersiowej dalej boli jak kaszle.... elfik 🌼 ale Ci zazdroszcze tego zimowego szalenstwa :D ale ja juz niedlugo tez bede!!! zaraz ide maila sprawdzac. wiesz chyba nie bylo odcinka grey\'s przy ktorym nie mialabym lez w oczach... reewelka 🌼bialoglowo Tobie tez pare slow napisze zaraz, bo mam nowiny :) czy myslalas juz moze jak moglybysmy sie spotkac jak mi ta Warszawa wypali?? i powiedz mi szybko jak Twoje nosowe sprawy??? czarna 🌼 a ja tez tesknie :P masz jeszcze jakiegos piesczocha na zbyciu?? to wyslij mi, bo mi sie przyda... emilunka 🌼 z Toba tez bym chciala sie spotkac :) usmialam sie serdecznie z blokady na Twoja wypowiedz :D ita 🌼 sprawa pieniedzy dalej nie wyjasniona :o pojade w sobote i w koncu zrobie porzadek z ta sprawa :) onfim 🌼 zlotko jak sie masz dzisiaj?? Holiday bardzo bardzo mi sie podobalo :D mika 🌼 strzyga 🌼 bajka 🌼 kasiulka 🌼 jadzia 🌼 a gdzie Ty?? madziczek 🌼 dobrze, ze pogonilas tego Sz. :) ivette 🌼 najlepszego 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 sipp 🌼 little 🌼 bytka 🌼 soma 🌼a Ty gdzie studiujesz?? strasznie jakos ostatnio tesknie za moja Siostra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌼 ja nie robiłam ZADNEJ afery, tylko Wam sie spodobało i zrobiłyscie sensacje, ktora cieganiecie nadal. a w lipcu ja byłam po powrocie z Bułagrii i miałam milon spraw zwiazanych ze szkola do załatwienia... a zreszta po co ja sie tlumacze... DZIEKUJE TOBIE ZA ZYCZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 kochana moja, wreszcie jesteś. Jak będziesz planować z Reewelką spotkanie w stolicy, to proszę, dajcie mi znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼---nie drażnij mnie dobrze. Nie ja uderzam w teksty typu debilizm i głupota wiec Ty mi dziewuszko z pokrojem nie wyjeżdżaj.Brak ci argumentów to się nie odzywaj a nie w inwektywy uderzasz i nie ważne do kogo były skierowane. Potrafisz to sie zdobądź na konstruktywna krytykę.A na nk patrzyłam na zdjęcie Pani mikołajowa wiesz jest taka opcja na nk ze się nowo dodane zdjęcia pojawiają na stronie głównej.Z reszta co ja ci się będę tłumaczyć!!I po co niby miałabym Twoje imie sprawdzać przecież odkąd sie upomniałaś o życzenia to już chyba cała kafe Twojego imienia nie zapomni a ja je znam z reszta ja je znałam od dawna :-O cos Ci chyba nie wyszło :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌼---zgadzam się ale przypomnij sobie jak bylo z Aguchą. Mialysmy odmienne zdanie na jakis temat i gdy zapytalam się czy jej to przeszkadza to się rozpętała wojna i ona sie potem wyniosła a za nia pasiata choc się zarzekala że tego nie zrobi a na końcu iwi bez słowa wyjasnienia.A po co pisać o mdłych rzeczach a prawdziwe myśli chować pod lukrowa polewą??jaki sens ma takie forum.Bajka palneła sobie my tez sobie palnęłysmy ale nie obrażałyśmy. Bajka mogla to w żart przekręcić cokolwiek ale jak ktos uderza w argumenty typu debilizm i takie tam to dla mnie to jest poziom ogórka gruntowego :-O Ale widzisz Ty masz takie zdanie i sobie je piszesz tak jak dziewczyny wolno Tobie wolno im wolno mi a granice tego wszystkiego ustanawia każda z nas dla siebie.Teraz mi się wydaje że na forum będzie o wiele naturalniej bo np widzę ze rewelka juz jakieś smęty sobie w głowie sieje wiec jej powiem Rewelka🌼--- nie pierdziel jak potłuczona nie ma co się nakrecać strachy na lachy a Ty rogala na buźkę okres rzecz nabyta minie :-P i ona się nie obrazi na mnie ani nic tylko powie oki albo powie zebym spadala na drzewo bo ja draznię i luzik z reszta ona sama wie jak ja czasem opierdzielałam za głupie mysli a ona mnie i jest git jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 pewnie, że mam, tyle ich od Ciebie nazbierałam i ładnie pielęgnuje;) To podsyłam mnóstwo ciepłych pieszczot żebys w końcu do zdrówka wróciła!!! Onfim[kwiatek[ no patrz, opieprz powinnam dostaćbo Tobie powrotu do zdrowia zapomniałam pozyczyc:p Mam nadzieję, ze już lepiej? A mi akurat \'kciukanie\' i \'buzianie\' się podoba. Sama nawet uzywam czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×