Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka🌼 kurcze jakos do tej pory Ci nie przeszkadzało to jak pisze, a teraz nagle jest cos zle. o rany to nie czytaj moich wypowiedzi i tyle, po co masz sie denerwowac niepotrzebnie?? kochuniam jest czule i bede tak pisac, mowic, nie zabronisz mi. i co z tego ze mam ponad 20 lat, to znaczy ze nie powinnam byc czuła? namea🌼 oj Ty bidulko, trzymaj sie dzielnie i nie dawaj chorobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kciukanie jest oki Kochuniam no już lekka przesada troche nienaturalne :-O ale przynajmniej śmieszne Dzia nie zauważyłam czyli kiepskie bo nawet nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 och koniecznie koniecznie :D :D :D tylko ja raczej bede miala malo czasu, bo tylko na jeden dzien przyjezdzam niestety :( zapomnialam Wam napisac, ze za tesknilam!!! jak cholera nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼czy Ty będziesz w stolicy 22/12? Bo jak tak, to ja załatwię sobie, żeby wyjść z pracy o 13, lub w ogóle wolne wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka 🌻 ty weź sobie jeszcze raz przeczytaj co napisałaś od początku tego tematu. Czy uważasz że jest możliwe to, że my się nagle wszystkie zmówiłyśmy żeby się tobie sprzeciwić i ci dowalić, czy to może z tobą jest w tym wypadku problem? No pomyśl odrobinę, czy to z nami wszystkimi jest coś nie tak? Wybierasz sobie teksty które ci pasują. Ja wyobraź sobie guzik mam do przeklinania, sama przeklinam. A to, że powiedzialam że nie życzę sobie żeby ktoś mówił do mnie że "pieprzę jak nienormalna" to akurat nie było o przeklinaniu, tylko o szacunku w stosunku do drugie osoby. Trzeba myśleć zmiennopozycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 nie dość że nie pożyczyłam zdrówka to i kwiatka też pożałowałam;) Obiecuję poprawę:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa bym zapomniała moze bedą dwa miejsca u mnie na sylwka ktore chętne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼powiedziałam, że kciukanie mi się podoba, a inne nie, ale już od dawna tak jest, tylko jakoś nie miałam okazji o tym wspomnieć. Poza tym nie mówię, że się denerwuję, tylko, że jak na dziewczynę w Twoim wieku to dziwnie to musi brzmieć, ale ja CI NIE ZABRANIAM tego używać, nawet tak nie napisałam-czytaj ze zrozumieniem proszę. Pisanie neologizmami, a czułość to dwie różne rzeczy. Elfik🌼popierdolona jestem, ale cóż...taki mój urok;) A takie głupoty w głowie się kołatają i nic na to nie poradzę. Łzy się nawet polały dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to moze i ja do stolicy zawitam mam nowego busa ktory kursuje do wawy moze sie da radę?? Tylko date ustalcie Namea🌼----echh no fajnie było. U was tam ze sniegiem chyba kiepsko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 musze porachowac kiedy dokladnie bede :D plan mam, zeby 21 grudnia przyjechac i zostane do 22, ale juz pewnie wieczorem po pracy mojej Siostry bedziemy zmykac do domu :( przedwigilijnie pomagac Mamie. a jeszcze tego nieszczesnego 22ego bede musiala ta atestacje zalatwic :) ale na 100% musimy sie spotkac!!! emilunka 🌼 Ty tez!!! czarna 🌼 dzieki, juz mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewel🌼----no żesz to czemu maila jeszcze nie mam?? Co siem stanęło znowu??czy Ty mnie w końcu posluchasz i zrobisz to o co Cię prosze od stu lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 tak!!! tak!!! hura hura!!! przyjedz :D a ze sniegiem rzeczywiscie kiepsko :o jest jeden stok, w takiej wielkiej lodowce, ale jak dla mnie krotki i dosyc nudny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik i reewelka 🌻 przecież ja i tak wiem o wszystkim, więc wysyłacie mi swoją korespondencję do mojej wiadomości :] namea 🌻 jak będziesz 22-go to ja też chce się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼mail poszedł już dawno i czekam na odpowiedź i doczekać się nie mogę. Namea🌼ja bedę albo cały dzień do Twojej dyspozycji, albo od 13-zobaczę co da się w pracy zrobić, ale stanę na głowię i się spotkam z Toba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dawno tak często nie zerkałam na kafe. Podobała mi sie ta \'dyskusja\'. W końcu mozna było sie w czymś wypowiedziec:D Rewelka🌼 widzę, że nie tylko mi w tej główce odpierdala? Ja też chcę się spotkać z wami:( czemu tak daleko ode mnie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomentuje cała ta dyskusje tak \":D\" i nie mam zamiaru sie odzywac wiecej na ten tamat. i robcie, piszcie sobie co chcecie, a jesli macie swietna zabawe, to niech Wam to na zdrowie wyjdzie:D mi sie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEE no ja tez się chce spotkać tylko czemu ten 22 ja mam zapieprz przed wigilią bo u mnie będzie w tym roku Naema witaj co u Ciebie? U lekarza była???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie musze przesledzic cala dyskusje, bo nie bardzo wiem o co chodzi ale sie ciesze na to spotkanie :) czarna 🌼 a Ty tez przyjedz, ja az z jeleniej gory przybede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌼 widze Cie na naszej klasie :D onfim 🌼 gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌼 bylam :) grzecznie leki biore i nawet wczoraj nigdzie nie poszlam imprezowac :D ale cos dalej mnie trzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 a którego oglądaliście? Na kawkę się pisze bardzo chętnie emi🌻 witaj :) elfik🌻 no dobra ale może trochę za ostro było? No właśnie jak tam wypad się udał ? Widzę że super było reewelka🌻 hmm łuk nie dobry to do zarządu dróg niech wyprostują jak nie umieją drogi położyć prosto :) kasiula🌻 ja znów robię za boba budowniczego :) od rana, Mówisz że popiłaś :> e chyba kiepsko szło bo nic za nic kaca nie mam normalnie :D to ty nauczycielka jesteś :> czarna🌻 w każdym związku czasami się mówi coś czego by się nie chciało mika🌻 ale wiesz nawet nie o rodowód chodzi ale o metrykę zawsze to pewność jak blisko pies był i z kim był krzyżowany co oszczędza naprawdę w przyszłości dużo kasy na leczenie w przypadku wad genetycznych A pies z rodowodem to naprawdę mały wydatek jeśli bieżesz pod uwagę ile jeszcze będzie cię ten pies w przyszłości kosztował. Ale cieszymy się z kolejnego psiaka na forum :) Bo cudeńko jest dobrze że śniegu nie ma to przynajmniej się wyróżniać :D No znówu ja na nie hi hi hi chyba zmienię sobie nick z onfim na ZAWSZE NA NIE :D czas czas i jeszcze raz czas ja wychodziłam z nią od rana do nocki co godzinkę teraz wychodzimy już żadziej bo co dwie godzinki co dwie i pół w nocy narobi mi zawsze jedną kałużę więc spox. CO do pedegre to była tam karma saszetki z galaretką i denta stix Ale moja poza galaretkami nie korzysta z pedegre my karmimy PURONA PRo PLAN łosoś z ryżem No i właśnie to o czym pisze Elfik za siku w domu stanowcze FE a za siku na polku nagroda smakołyk lub okazanie psu wielkiej radości np głaskanie itd Piorun się wabi to jak ten biały z kreskówki no to piękny charakterek musi mieć bajka🌻 namea🌻 cieszę się że ci się spodobał mówiłam lekka przyjemna komedia. A zdrówko ku dobremu :) NO jestem jestem musiałam nadrobić i jeszcze od ity musiałam odgapić i pomidorówkę robię czarna🌻ale ja nie opieprzam grzeczna jestem :) I dziękuję za życzonka i za kwiatuszki śliczne co do zdrówka lepiej lepiej ale poczekajmy do piątku co mi powiedzą chociaż mąż zawiedziony bo buziaków nie mogę dawać bo mam zdrętwiałe wargi ale spox jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼mail poszedł już dawno i czekam na odpowiedź i doczekać się nie mogę. Namea🌼ja bedę albo cały dzień do Twojej dyspozycji, albo od 13-zobaczę co da się w pracy zrobić, ale stanę na głowię i się spotkam z Toba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 wracaj nam do zdrowia, bo jak nie ma cię rano to jakoś tak dziwnie... Jadzi też coś nie widać :( Namea 🌻 a ty jak przyszłaś to aż słoneczko zaświeciło :) Ja 22-go pracuję do 16.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 mój bez rodowodu jest, ale bałam się, że niewiadomo co wyrośnie, więc odrazu prosiłam o zdjęcie rodziców. No niestety, żeby mieć pewnośc musiałabym wydać ponad 1000, bo po tyle były psy z metryczką. A reszta, to wiadomo wpadki, bez pewności, że to po dwóch white terierach. Rzadko kto miał do pokazania zdjęcie ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to jak Namea to wieczora ma być, to może zorganizujemy spotkanie o 16:30:P Elfik🌼a Ty jakbyś przyjechała, to w ogóle bosko by było:) I jaki fajny prezent świąteczny bym dostała-spotkanie z wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no dziś byłam pierwsza na posterunku jadzia🌻 no właśnie gdzie się podziewasz :) mika🌻 no wiem ale tak jak to się mówi wydatek na psa z papierem ma się nijak to rzeczywistych kosztów ponoszonych na psa i suma ta wydaję się wtedy naprawdę niskie. Ale wiadomo nie zawsze się rozchodzi o papierki pies jest kochany za całokształt a nie za papier. U nas jest z papierem ale tylko dlatego że chcieliśmy mieć psa bez wad genetycznych, wiedzieć po kim i jak blisko byli krzyżowani rodzice co w przypadku rasy odtwarzanej jest ważne . No widzicie mogłam się z moim do wawy wybrać to byśmy sobie popijawę zrobiły a tak to tylko wirtualnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu będzie nudno... elfik, reewelka, czarna, mika, zapewnijcie mi rozrywkę... weźcie się ze mną pokłóćcie, Onfim powie "NIE", i coś sie będzie działo :] Ale mi się nie chce w pracy siedzieć. Dzięki Bogu, że tylko do 16. Oczywiście mojej pracy nie odzyskalam, bo ciagle nic nei da się zrobić z moim laptopem, więc muszę chyba zacząć od nowa pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×