Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Mika a z metryczka to po ile te westy chodzą? Teraz ogladam westy na sprzedaż w moich okolicach jest za 750 zł taki cudny, nawet dzwoniłam do babki ale chyba w pracy była i mam po 15 dzwonić, dzwoniłam tez do siostry czy by wychodziła z tym przyszłym moim ona nie pracuje też kilka bloków dalej ode mnie mieszka i mówiła , że nie ma najmniejszego problemu, teraz tylko Mojego przekonać!!!! Kurcze nakręciłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼 jakiś czas temu był kot, teraz widzę, że Cię pies rozochocił... Ciekawe co będzie później:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---spadówka co Ty myślisz ze ja to tak na zawołanie???Nie ma raz było i sie nie rozbestwiaj :-P Onfim🌼---to jak buzia nie całkiem sprawna to mąż chyba po cichu zadowolony bo mu nie krzykasz za uchem?? a tak w ogóle to zdrówka rew🌼---mail, wyslij emi jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szynszyla kiedyś chciałam:) Ale ponoć sika na pól metra jak kogoś nie lubi więc zrezygnowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ale jak mąż onfim ma być zadowolony jak buźka niesprawna... fakt, pewnie mniej dziamda, ale za to wiele innych czynnosci nie może wykonywać :] A pewnie że chciałabym żeby bylo tak za zawołanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 no nie wiem do ktorej wlasnie zostane :( wszystko przez ten brak czasu :( ale jeszcze pogadam z Siostrzyczka moja jak zaplanowala powrot. Ale mam nadzieje jednak, ze chociaz na chwilke sie zobaczymy :D onfim 🌼 no dobrze, ze jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawna żona zaradzi takowej chwilowej dysfunkcji :-P A coś widzę że ze spotkania to się już powoli calonocna biba zaczyna robic :-P A co z tym sylwkiem??Zacmienie oczu zbiorowe czy jak??Tak to wszystkie sie do walizki ladowaly a jak sa miejsca to cicho :-P Dwie chetne na sylwka do mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może całe zoo, kot odpada bo juz widzę go na moich firanach, i takiej lampie z abażuru jak by się po niej wspinał swoimi ostrymi pazurami Koń to dla Elfik bo jej się ciągle konie śnią hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna tak sobie teraz mysle, ze mam bed bugsy po polsku chyba pluskwy. to cholerstwo mozna przyniesc ze soba nawet z taksowki, a potem mieszka sobie w lozku i gryzie w nocy. a ja wlasnie obserwuja na sobie wiele malych czerwonych plamek :o noz kurwa mac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 problem był taki, ze pies był prezentem.... i nie chciałam D narażać na koszty:) widziałam foto rodziców, więc starałam sie przemyslec sprawe, tymbardziej, ze trzeba było po niego jechać aż na Słowacje. Ale wypytałam D jak wygladało u właściciela itp. Okazało się, że oprócz tych dwóch westów mają też yorka. Dośc duzo poopowiadali D, co jak z psem, dali ksiazeczke, karmę, która jadl, nawet pudło i bluzę na drogę. Ja tam pokocham cokolwiek bedzie. Mam rasową bokserkę bez rodowodu, też dość sporo wsadziliśmy kasy w nią, bo ma alergię, więc jestem przygotowana na ewentualne koszty:) Z doświadczenie wiem, ze najmniej nam chorowały ( w sumie prawie w ogole) zwykle kudelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no tak koń no ładnie mnie podsumowałaś hahaha no ale z drugiej strony młoda jeszcze jestem więc moga mi ogiery po glowie chodzić :-P :-D Gulasz jem, poczestujecie się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja już spadam z pracy bo do biura rach musze jechać Miłego dalszego dzionka Naema oj to musi być nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika🌼---moja tez nie rodowodowa niby rodzicow widzialam ale pewnosci też nie było czy mama nie poszalala z jakims innym.A po Piorunku byłoby widac że z domieszka jest.No i tak jak powiedziałas to już Twoj piesio i bedzie dla Ciebie najukochańsz na świecie bo Twój ;-) Onfim🌼---a jak Twoje piekności (chodzi mi o Diankę :-P ) i jak dzieciaczki ( chodzi mi o dzieciaczki :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 Mówię NIE :P, he he czy te inne czynności mi się tak samo zbereźnie skojarzyły jak tobie :> czy tylko mnie czegoś brakuje reewelka🌻 tresurą myszy ? elfik🌻 no nie do końca ale fakt wreszcie nikt mu nad uchem nie jęczał :D ale do czasu liczę że to przejdzie do końca :] gulasz a chętnie nawet ostatnio robiłam więc mniam mniam chętnie zjem Dzieciaczki dobrze Diankę zaraz idę wysikać i zważymy się namea🌻 a jak ma mnie nie być :) mika🌻 no to ok :) jadzia🌻 no to witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 mi sie tez tak skojarzylo :P ale mi ostatnio sie wszystko z tym kojarzy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja chciałam mojego zważyć i nawet waga nie drgnęła:P elfik🌻 jak narazie nie ma oznak, że psia mam pusciła się z wilczurem, bo cały bialutki jest;p i wyglada jak typowy westowy szczeniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼mail. To wyślij do Emilki to co Ci napisałam w pierwszym mailu, bo mi się w wysłanych nie zapisują na wp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 mail :) emilunka 🌼 mail :) hehe, glodnemu chleb na mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 a wiem, wiem :D bo ja glodna wlasnie jestem. u mnie posucha ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 i patykiem będziesz trenować :> namea🌻 głodnemu chleb na myśli :P emi🌻 zbereźnice normalnie mika🌻 moja prawie 9KG na liczniku elfik🌻 Marcin dodał jakieś fotki na blogu a wiesz jakie ona fajne miejsce do spania znalazła, wózek :] i teraz już wózek stoi za drzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼pewnie wysłałaś na o2?:) Ja w pracy nie mam dostępu do tamtej poczty, więc poślij na wp jak możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×