Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biseksualna Marika

Topic dla BISEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość lincza
z siostrą to ja nie za bardzooo.. :P weś przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincza
próbowałam też z teściową siostry, ale niestety miała wtedy łuszczycę na wargach i za dużo naleciałości pozostawało mi na jezyku, ale za to kakałko miała apetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawicz
HAHAHA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiCia xD
cześć ; ** mam 16 lat i jakos juz znudzili mi się chłopcy , a więc szukam teraz jakiejs SEXY dziewczyny . ; )) ! ! ! niegrzeczne dziewczynki piszcie na nr . Gg - 9909115 Cału$k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiCia xD
czekam ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoedziaxoxo
A może jakaś fajna laska z Rybnika albo okolic? xoxoedziaxoxo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaa
a ja mam prawie 17 lat :D mam chlopaka ktorego kocham :P i 2 przyjaciolki z ktorymi rok temu na wakacjach razem sie pobawilysmy ;P było fajnie w 3 ;P minetka mmm ;] kobieta lepiej wie jak dobrze kobiecie ;P bylo fajniee i a bank nie raz sie powtorzy ;P nie uwazam tego za zdrade wcale ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjnaa
któraś tu pisała o północno-wschodniej Polsce? :) chciałabym mieć taką \'przyjaciółkę\' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi bi bi
Krakow ;] 23 lata, ładna, zgrabna , 3lata w zwiazku z facetem ale jaram sie strasznie fajnymi kobietkami...Mam do spelnienia pewną fantazje...i nie spoczne poki tego nie zrobie :) Krecą mnie zgrabne,szczuple,sexy, opalone i naprawde ładne i wyjątkowe dziewyczyny...Jesli znajdzie sie chetna.. to prosze o oferty na maila.. Odpowiadam tylko na oferty ze zdjeciami :))) w zamian wysle swoje.. Pozdrawiam Was wszystkie...i czekam :) Kiiisssssss :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos i dla mnie :D super :D bi z wrocka 23 lata :D zapraszam jakby co na miala. przeczytam watek od deski do deski obiecuje :D a teraz ide spac i zycze wszystkim milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Coala ma kolezanke ktora okazala sie byc bi. niedawno sie rozstala z laska i tak smecila i smecila, ze w koncu wkurzylem sie i powiedzialem jej podczas pijackiej kolacji zeby dla odmiany faceta sobie znalazla. w 3 dni sobie go znalazla. zaliczyla. w miedzyczasie zalofala sie w niej kolejna laska i teraz jak szalona kombinuje, zeby jedno nie dowiedziala sie o drugim. a ja mama moralniaka bo nie spodziewalem sie ze wykreuje takiego diabla w kobiecej skorze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek**
hej kobietki fajnie ze jest taki profilek gdzie mogna własnie popisac na takie temat:) ja jestem bi tez mam chłopaka od 2 lat miałam kiedys sytuacje ze całowalam sie z dziewczyną ale nic niestety nie wyszlo z tego.. chciała bym popisac z kimś i moze cos więcej:) ja jestem ze świętokrzyskiego koło kielc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek**
chciała bym z kims pogadac bo straszne mnie pociągają dziewczyny:) jak tylko jakąs widze śliczną to juz mam ochote;p jak by ktos chciał popisac to podam nr gg:) chętnu niech się odezwie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze tak
tez jestem ze swietokrzyskiego,tylko ze jestem plci meskiej :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POJEBANE JESTESCIE
LECZCIE SIE KURWA PSYCHOLE JEBANE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek**
aha a co widze ze jestes zainteresowany tą stronką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek**
A ty o pseudonimie "dobraaa" masz moze gg:) zaciekawiłaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecona........
Czy jestem bi?niewiem,raczej mam tylko fantazje z kobietami w roli glownej.Kiedys sie z jedna umowilam,ale w ostatnim momencie sie wycofalam :0 kurcze przy mezczynach jestm wyluzowana,wszystko naturalnie..przy kobiecie chyba nie wiedzialabym jak ma sie zachowac,jak zaczac;/ Nadal mam ochote spelnic fantazje... jestem od 7 lat w stalym zwiazku z mezczyzna a te kobietki nie potrafia wyjsc mi z glowy:) Moze kiedys sie odwaze(29 lat,okolice gliwic..jakby ktoras chciala mnie osmielic) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy parą .Ona z doświadczeniem z kobietami. Poszukujemy inteligentnych powtarzam inteligentnych kobiet ,które chciałyby coś nowego przezyć z inną kobietą i o ile zechcą z jej facetem. tercecik@gmail,com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek**
wiesz co ja tez mam fajntazje z kobietkom i bardzo bym chciała zeby sie spełniły:) ja tez mam chłopaka z ktorym jestem 2 lata ale wogóle nie potrafie przestać myśleć o kobietach i jak to by było zrobić to z dziewczyną:) I ktoś wcześniej napisał że mając chłopaka i w czasie pobaraszkować z kobietką:) to nie jest zdrada ja też kas mysle tylko ze jak na razie te dziewczyny ktore znam to nie są bi ani les.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum nie poszedłem jeść tylko grzać..a to nie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem biseksualna, ale na razie nie mam ochoty na żadne przygody. ;) Swoją drogą, nie dziwie się, że lesbijki nie reagują pozytywnie, gdy ktoś powie, że jest bi, jak niektóre tu mają faceta i dziewczynkę na boku albo myślą tylko o tym, żeby się przespać z kobietą. ;) Pokręcona... - A jak się zachowujesz przy chłopaku, gdy chcesz zrobić na nim dobre wrażenie? ;) Przy dziewczynie tak samo się zachowuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcepoznacciebie
No wlasnie takie myslenie o chce sprobowac z dziewczyna odpycha les i pozniej innym bi jest ciezko kogos spotkac ,bo bi maja taka opinie.Sama chce kogos poznac narazie mi sie nie udalo.Bylam dlugo z facetem zawsze pociagalo mnie do dziewczyn.Teraz jestem wolna i wiem ,ze nastepny zwiazek chce zeby byl z kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała ja. D
Ja jakiś czas temu zauważyłam, że podobają mi się kobiety. Znaczy już dawno mnie kręciły, ale nie zwracałam na nie uwagi. Oczywiście faceci nadal są też dla mnie, ale nie mam z nimi zbyt dużych doświadczeń. Strasznie mnie ciekawi czy wyczuwacie czy dziewczyna jest les? Macie jakiś radar? ja na przykład niee.. a to pytanie mnie nęka od paru dni.. czy inni to jakoś czują, widzą, czy coś No własnie jak rozpoznać, że dziewczyna też cię lubi w tym stopniu? jestem bardzo nieśmiała w relacjach międzyludzkich więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorinkowska
męzatka 32 lata ale strasznie oglądam się za kobietami. Jestem straszliwie niesmiała. Myślę, że nic bym nie chciała zmieniac, les są za bardzo zaborcze, poza tym nie chciałbym nikogo ranić, trochę pocałunków i dotykania i żeby poza tym ciałem, cos w głowie było. jak radzicie sobie nieśmiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×