Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bamboocha1986

1100 KALORII LICZYMY KALORIE!!!!!!

Polecane posty

z kabaretow to ja najbardziej lubie Mariolke :D krejzolke ;P ahh ogladajac ja mozna sie naprawde posmiac :P a tak to nie przepadam za kabaretami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam,widzialam :) hehe ten Gracjan to niezly typ :P ciekawa tylko jestem czy on do konca zdrowy jest hihi :P Ide zrobic sobie cos dobrego do picia na poprawe humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam małą ochote na kawkę ale to jest już chyba za późno, nie bed emogła zasnąć. Zjem sobie chyba jeszcze kiwi - coś mi posmakowalo osttani, i słodkie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja tez myslalam zeby zrobic kawke ale rowniez boje sie ze nie zasne , zreszta na poczatku diety rowniez obiecalam sobie ze bede pic maxymalnie 2 kawki dziennie , rano i popoludniu i tego chce sie trzymac ;) taa,a ja pisalam ze ide po picku a tym razem nawet nie wstalam z fotela :P gorszego lenia ode mnie to chyba nie ma nigdzie hihi :P A ty co porabiasz kochana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe takie mlode a takie leniwe to az strach pomyslec co bedzie na starosc co nie hihi :D az strach sie bac :P Powiedz mi lepiej moja droga co planujesz na jutro na obiadzik :P Moze ukradne od Ciebie pomysl bo nie mam pojecia co by tu upichcic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wymyśliłam: panga pieczona bez tłuszczu w piekarniku, cytrynka do smaku, warzywa gotowane (takie z paczki mrożone) co o tym myślisz Nataluś ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzmi smacznie ;) Ja postanowilam ze jutro na obiadek zjem sobie omlecika ze szczypiorkem i szynka bo dawno juz nie jadlam, na sniadanko zjem sobie 2kromki chleba z twarozkem i tunczykiem (prawie jak zawsze hihi:P ) na 2śn ; jogurt naturalny z mandarynka,na podwieczorek planuje jakas salatke no i na kolacje zjem kanapke z jakimis warzywkami :P Oby plan sie powiodl choc jutro boje sie troche poniewaz mam wazny egzamin a ja jak sie denerwuje to roznie to bywa a powiem Ci szczerze ze boje sie go jak mysz kota :P Udalo mi sie wstac i zrobic herbate z cytrynka hihi :P naleza mi sie brawa ojjj naleza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz świetny plan na jutro, ja wymyśliłam jedynie tą rybe i warzywa. przyznam że myślałam o omlecie i prawdopodobnie zjem jutro małego ale na śniadanie bo mi apetytu konkretnego narobiłaś:) ja też z chwile kąpiel i spać bo znowu rano do pracy:( jak bym się nie odezwała to życzę Ci kolorowych snów i oczywiście powodzenia jutro, trzymam kciuki:) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ;) No ja juz po kapieli :P mm kupilam sobie niedawno taki swietny zel pod prysznic, o zapachu waniliowego jogurtu!! normalnie myslalam ze go zjem hihi :P Ok to ja tez lece spac, trzeba sie wyspac na jutro!! :) Wpadne jeszcze raniutko przy sniadanku :) Sciskam, dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Ja już w pracy niestety w nie najlepszym humorku:( za mną śniadanko: kanapka z razowego z białym chudym twarogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Ja juz tez po pysznym sniadanku jestem :P W nocy co chwile sie budzilam i mialam wrazenie ze to juz pora wstania hihi , chyba za bardzo przezywam ten caly egzamin. No a przed szkola jeszcze ta praca :o ehh zalamac sie mozna :P Milego dnia zycze i do uslyszenia potem, 🖐️ :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj zły dzień oooj zły... chyba zaraz pójde do sklepu i poprawie sobie humor jakimś dietetycznym żarciem:) niech już będzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Jestem wykonczona byłam wczoraj z małym na pogotowiu miał 40 st:( niespałam cało noc teraz mały spi to moge popisac Na sniadanie wypiłam kawe z mlekiem oczewiscie bez cukru i na szybkiego krome chleba z pomodorem i serkiem z tego stresu nic niebende jesc a na obiad jak mi apetyt wroci zjem rybke mniam: Agnieszka co ty tak wcinasz te kiwi:P lubisz czy pomagaja w odchudzaniu .Czytałam o cudownym działaniu grejpfrutów pomogaja w odchudzaniu musze kupic zapas i bende jesc i jesc ,juz widze siebie szczuplutka wrozmiarze 36:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że Dzidzia już lepiej sie czuje... na szczęście dzieci lepiej przechodzą takie temperatury niż my staruch, trzymam kciuki żeby było dobrze:) Ja tez codziennie rano pije kawkę z mlekiem - w tej chwili popijam drugą, bez kawy nie dam razy pracować... ja już zjadłam oprócz kanapki razowego z serem bułkę grachamkę, 2 plasterki szynki z kurczaka, śledzia w galarecie:P jeszcze mam serek wiejski w lodówce, zjem o 15 to wszystko jest jakieś 600 kcal max jak zjem jeszcze rybkę z warzywami, później 2x kiwi to będzie akurat:):) no myśle że bede mogła sobie jeszcze pozwolić na 50g sera chudego białego przed snem. Podobno dobrze to wpływa na organizm podczas odchudzania (bynajmniej od tego nie przytyje:) a kiwi to jem bo: smakują mi są przepyszne jako deserek:) mają mało kalorii mają sporo witaminy c - tak mi się wydaje, moge się mylić już mi sie poprawił troszkę humor... Buziaki:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo np na tej str grahamka ma najwiecej kacl wiecej niz biały chleb dziwne myslałam ze graham jest mało kalorystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, masz racje kaloryczna ta buła ale tak mi się wydaje że jednak lepiej zjeśc taką niż jakiekolwiek białe pieczywo. zreszta zastanawiam się czy nie przerzucić się na sam razowy i olać bułki. Te kalorie to ja liczę wg tego co jest napisane na opakowaniach, jak czegoś nie wiem to sprawdzam na famale.. nie licze dokładnie, zaokrąglam:) nie moge sie tej ryby doczekać!! a Ty co robisz na obiad??:) zdradzisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj dziewczynki 🖐️ Wreszcie w domu :) I po egzaminie, i bylam nawet obejzec to mieszkanko i niestety ale nie spodobalo mi sie :o Pokoj strasznie maly do tego kuchnia w stanie nie za dobrym :P wszedzie balagan. Ahh jak dobrze ze juz wszystkie obowiazki na dzisiaj mi sie skonczyly :P Jeszcze tylko posprzatac w domku troche i bedzie wporzasiu :) Agniesiu mam nadzieje ze z Twoim humorkiem juz jest dobrze ;) Co do grahamki to mimo ze moze nie ma malo kalorii to jest przeciez dopuszczalna na diecie odchudzajacej moim zdaniem i ja tam jej sobie nie odmowie :P Monia, opowiadaj jak tam z malym mam nadzieje ze jest juz dobrze!! A ja juz po obiadku, ide zrobic sobie mooocna kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam znow z mały bo dostał uczulenia od antybiotyku ale juz sie lepiej czuje uf...:) Ja zrobiłm rybke na parze skropiłam tylko cytryna i posypałam ziołami prowasalskimi, i do tego mix warzyw głównie kalafior bo uwielbiam mniam a co do grahamki to ja tez uwielbiam bardzo dla mnie pychotka na kolacje zjadłam 2 gruszki i koniec na dzisiaj jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Twoj synek czuje sie juz lepiej - ucaluj go mocniutko :P Ahh jak ja kocham dzieciaczki ;) Wiecie co tak mi narobilyscie smaka na rybke ze jutro sobie zaserwuje ja na obiadek :) Ja tez uwielbiam kalafiorek, z bulka tarta mmm pyyycha! ale oczywiscie odkad jestem na diecie to bez bulki choc zdarzylo sie raz czy dwa ;P Ja na podwieczorek zjadlam jogurt naturalny 150g i tez juz na dzis koniec. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mysle co tu jotro zjesc na obiad bo sniadanie mam z głowy zjem serek wiejski i jakis ulubiony owocek mniam ,moj mały pozwala mi tylko na szybkie gotowanie:P bo zaraz płacze i chce zeby go nosic na rekach wszystko na szybkiego robie ,ale w ty biegu tłuszczyk spałam:P Ooo uciekam ogladac Na wspólnej pa kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju co za wstretny dzien. :( Marzy mi sie juz sobota! Agniesiu gdzie ty sie dzis podziewasz cio?? tesknieeeeeeee ;( :* jest tu ktos? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×