Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Gość misia***
przyszla aparatka -ja tez place za 1 luk metalowego 1.800 - jest samozatrzaskowy iponoc szybciej dzialajacy !taki inny niz te tradycyjne (wygladem troszke przypomina damona)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xplosion - Noooo :) Super :) Zaraz dostaniesz pełno komplementów na temat swoich ząbków, bo tutaj kazdy z nas jest właśnie takich spragniony :D yyy miałam na mysli ze marzymy o takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh... a ja męczę się z tą picasą już godzinę i cosik sobie nie radzę :O a raczej moj komp odmawia współpracy... już 3 razy restart zaliczył. Macie jakieś inne sposoby na wrzucenie zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*xplosion Ty to praktycznie masz hollywoodzki uśmiech ;D ej a może oprocz zdjęć aparatów, byście dodali do swojej galerii jakieś normalne? albo jak macie jakiś profil na nk..bo chetnie bym zobaczyla z kim rozmawiam tak ogolnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia***
Nie i chyba na razie nie wstawie...;) przepraszam ale nie jestem na jeszcze to gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Misia*** Może komuś sie przyda: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.polorto.com.pl/system_damon/instrukcja_postepowania_klinicznego/damon14.gif&imgrefurl=http://www.polorto.com.pl/pl/index.php%3Ftytul%3DInstrukcja%2Bpost%25EApowania%2Bklinicznego%252CSystem%2BDamon%2B%252COrmco%252COrtodoncja%252COrtodoncja%2Bdla%2Blekarza&h=503&w=350&sz=53&hl=pl&start=1&um=1&usg=__HY-mCFR9MdJeGfFki48eRjx4oFw=&tbnid=jeVbz18VnvAWzM:&tbnh=130&tbnw=90&prev=/images%3Fq%3Daparat%2Bna%2Bz%25C4%2599by%2Bdamon%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy się zdobęde na to by pokazac swoją twarz :) Ze wzgledu na kompleks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavaaa9
jeżeli jest ktos z okolic katowic moglibyście mi polecić dobrego ortodonte z tego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za komplementy :) Teraz to zamiast hollywodzkiego usmiechu czeka mnie dwu letnie noszenie aparatu, ktory z pewnością go ograniczy... Co do pokazania swoich twarzy, to uwazam ze to jest dobry pomysł :) Na pewno 99% osób tutaj ma konto na nk. Setsi idę o zakład, że Twój kompleks jest tylko Twoim wymysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xplosion - to nie wymysł, inaczej nie zakładałabym aparacika :D hehe z jakiego jesteś miasta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce to niech da, a jak nie to przecież przymusu nie ma ;) Ale ogolnie tu chodzi przeciez, a takie "lepsze poznanie sie", ze wizualnie patrzac na nick mozna sobie wyobrazic do kogo sie odpisuje;) Moj nick na nk: pinka_hel (dalam pomysl to pierwsza sie ujawnie jako tako:P) Wiekszosc z nas zaklada aparacik bo ma kompleks zabkow (no oprocz xplosion;D) wiec tutaj jestesmy wszyscy pod jednym "wozem" ;P Ale na koniec bedziemy po kolei mogli zamiescic swoje foty ze szczerym pieknym usmiechem ;DDD (chociaz czy z aparatem nei ejst piekny?? ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie każdy na tym forum ma jakąś wadę ząbków, dlatego nie ma się czego wstydzić .. Ja jestem z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba oszalałam... No cóż zaryzykuje... I tak jestem ukryta na NK, specjalnie dla was odkryję swój profil na jakiś czas :P Nick: Ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://picasaweb.google.pl/home Udało się :D wygrałam z Pcasą :P Niestety moje ząbki nie rażą bielą ani równym konturem... :O nio ale cóż taka spuścizna po przodkach ;) No... ja mogę pokazać buźkę... ale nie chcę być pierwsza :P Kto będzie odważny? :) Nom... to jadę po moje szczęście na dworzec :D booziaki i pozdrawiam wszystkich wstydliwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Setsi Ja nie wiem, gdzie masz komplksy, bo jesteś śliczna. Udusić Cie za te kłamstwa!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*niesamowity kluh dawaj foto! ;) chyba zly link podalas cio?? bo mi wchodzi na domowa picassa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka.hell - Ja powinnam mieć na imię KOMPLEKS :P Naprawde :):) No to teraz będę Cie kojarzyć ze śliczną blondynką :) xplosion - Niebanalna uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się ujawniliśmy... :) Mega przesadzacie z tymi kompleksami...., widząc wasze buzie na fotkach nikt tutaj nie powinien miec kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzę,że forum ożyło :) fajnie,że jest tyle nowych osób,ale czy jest jeszcze ktoś z \"wakacyjnego okresu\"? :P lavaaa9---> mam koleżankę, która usunęła 8 zębów- wszystkie 4 ósemki i wszystkie czwórki.Ja na jej miejscu jednak przeszłabym się do innego ortodonty,tym bardziej,że nie miała wielkiego tłoczenia (lekko nachodzące jedynki). Być może Twoja wada wymaga takiego leczenia,ale to są w końcu TWOJE zęby,a jeśli zdrowe to naprawdę trzeba się zastanowić.Tak jak radzili inni- pozna opinię innych ortodontów.Może zaproponują inną taktykę? a nóż widelec ;) explosion--> zazdroszczę bielutkich zębów!!i do tego prostych :) inna moja koleżanka zakładała 4 dni temu aparat również nie ze względu na \"krzywe zeby\". Dentystka powiedziała jej,że jeśli nie założy aparatu,to po 30stce zje sobie dolnymi siekaczami górne.Ubolewała nad tym,no ale lepsze to,niż nie mieć później,w kwiecie wieku,wcale zębów :P co do pokazania się- już to zrobiłam ;) w moim albumie znajdują się również zdjęcia całej mnie...no prawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi A ja Ciebie z uroczą i piekna brunetka;) Ciekawe czy sie odwaze dodac zdjecie ze zmajlem zadrutowanym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity kluh - Ja tutaj żadnych zdjęć nie widze... :P Co Ty za linka wkleiłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy jedną wielką zadrutowaną rodziną.... :P Coś czuję, że będę często to forum odwiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wAdzia to witam, bo ja jestem new ;) *niesamowity kluh - a moge zapytac skad ten pomyslowy nick, bo mnie to nurtuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavaaa9
dzięki za rade:)i tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi przeroslo mnie to podaj bezposredniego nicka :P pinka.hell slicznota :D a xplosion to prawdziwy model, a zabki naprawde sliczne. gdybym nie wiedziala, ze ma wade nigdy bym nie zgadla ;) co do mojej fotki postaram sie jutro cos wrzucic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×