Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

xplosion - Hihihi ale to ująłeś :) Domyślam się dlaczego bedziesz tutaj cześciej zagladać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przysłodziliście... hehe :P Setsi to może powiedz dlaczego będę tu zaglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczna jestem trochę... Witam nowych członków naszego aparatkowego gangu i a zarazem tego forum :) Dobrze,że jest nowy wątek,bo już na tamtym nie chciało mi się pisać,ciągle jakieś problemy były... mój profil na NK jeśli ktoś ma potrzebę ;) http://nasza-klasa.pl/profile/850386 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xplosion - yyy...no bo...jak to napisać...hmm... .... bo sympatyczne osóbki tutaj zaglądają i można się wiele dowiedzieć na temat "sprzętu prostującego" :D Wybrnęłam :D Pinka dzięki za zaproszenie :) crazy_bogie - Wpisz w wyszukiwarce, tak będzie najlepiej :) Odrazu mnie znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wAdzia oblookalam zdjecia i widze, ze same laski, jak tak ogladam Wasze profile :D wiec aparat chyba faktycznie nei ujmuje niczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to setsi wybrnęła :P Generalnie to widze same atrakcyjne Panie na tym forum ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj profil tylko utwierdzil mnie w przekonani, ze sami ladni ludzie tu siedza;) a pisza, ze ludzie z kafe przegrali zycie ;D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem pod dużym wrażeniem :) wAdzia twoje buźke już dawno widziałam, ale muszę przyznać że masz niesamowite oczy :) >Morał z tego taki, że aparat urody nie ujmuje, a wręcz dodaje :) Szkoda, że jest mało Panów na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze Panow jest wiecej, ale wola czytac niz pisac, chyba, ze potrzebuja konkretnej rady ;) w koncu wciaz jest wiecej kobiet z aparatmi niz mezczyzn, ale facetom aprat tez pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_bogie - dzięki za miłe słowa :) Ty to jesteś dobra :D zawsze mnie rozbawisz swoja wypowiedzią :):) "ludzie z kafe przegrali zycie " hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze że waszym zdaniem pasuje.. bo ja się już powoli boję z domu wychodzić do miasta hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setsi--> dziękuję :* ale nie prawmy sobie tak komplementów,bo w samozachwyt popadniemy :P a Ty powinnaś się na główkę leczyć a nie na zęby kompleksiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wAdzia - Wiesz, na głowe już jest za pózno :P hehe Troszke sobie nawzajem posłodziliśmy :D Taka mała odskocznia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xplosion - Ooo może sam ogladasz, że nawet wiesz, że dzisiaj bedzie w TV :P Ja się powoli zbieram do łóżeczka bo mnie wykończyły te rodzinne zjazdy :) Dobrej nocki wszystkim życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ogladalam ;D czyli chyba dobry pomysl byl z tymi zdjecimi, troche poslodzic czasem trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze do jutra jeszcze ktos doda fotki ja tez sie postaram cos wrzucic jesli czas pozwoli ;) a teraz spadam cos jeszcze poogladac zanim zasne. dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pod nowym adresem forum rozkwita:) I witam nowe osóbki:) xplosion -> jeśli teraz masz taki uśmiech to co dopiero gdy będzie całkiem prosty, po prostu marzenie:) I nie ma co się wstydzić aparatu, on też ma swój urok:) Mój profil na nk (specjalnie dla was odblokowałam) http://nasza-klasa.pl/profile/5286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono, widzę że wątek faktycznie nabrał tępa, nie nadążam powoli z czytaniem xD. xplosion - jaką Ty masz wadę?! Czytałam, ale już nie pamiętam a patrząc na Twoje ząbki są perfekcyjne, a przynajmniej na takie wyglądają :D. Wszyscy odważnie ruszyli z naszą klasą no to co będę gorsza xP. http://nasza-klasa.pl/profile/2880179 aha. jeszcze tam ktoś pisał że szuka dobrego orto w okolicy Katowic. Ja mogę polecić ortodontę Tarnawskiego z Zabrza, przynajmniej ja do niego chodzę (zaczynam) ale jestem zadowolona. M.in zamiast wyrywania zębów zaproponował mi noszenie hyraxa ;). I teraz widzę że to faktycznie o wiele lepsze rozwiązanie bo przecież lepiej zrobić miejsce niż wyrywać zdrowe zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×