Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

Fachowa nazwa mojej wady to: Tyłozgryz całkowity z protruzją górnych siekaczy, nadzgryz. Nie przeszkadzało mi to i nie rzucało się to w oczy, ale niestety z roku na rok moje jedynki zaczely sie wychylać do przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M ale naprawdę identyko...sama zobacz,wcześniej podawałam linka na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mało to muszych okularów w tym sezonie było? :P idę spać i nie zaśmiecam fora pierdołami o okularach :) dobranocka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie kółko wzajemnej adoracji! :D Nio ale faktem jest, że żaden aparat nie byłby w stanie przyćmić naszych wdzięków ;) :P Ten link w mojej stopce jest do ząbków... DZIAŁA? Bo jak ja klikam, to wczytują mi się zęby... ale to, że ja klikam i działa, to może nic nie znaczyć :P Dajcie proszę znać co się wyświetla z tego linka :) A niesamowity kluh, to taki spontan :P Zobaczyłam gdzieś obrazek z napisem niesamowity hulk (ten zielony), ale odwrócone to to było do góry nogami i wyszedł niesamowity kluh :P jak już wpisałam tak zostało :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesa 36
witam wszystkich ponownie dobrze ze was znalazlam ////xplosion masztaka wade jak ja ladne rowne zeby ale niestety wysuniete do przodu ja lecze sie juz 7 mie imoj tylozgryz znacznie sie zmniejszyl,roznica jest taka ze masz super biale zeby aja nikoniecznie. pozdrawiam wszystkich na nowych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity kluh - jak wchodze na twój link do zdjęć, to pokazuje mi sie tylko główna strona picasaweb ;| Ciekawa jestem czy inne osoby widzę zdjęcia twoich ząbków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity kluh - Hehehe no teraz to już wszystko działa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesa 36 Czy też musiałaś usuwać górne czówrki?? Może wiesz jak długo łuk się po nich zamyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam aparat dopiero od piątku i ciągle boli.. nic nie moge jeść i w ogóle do kitu ;( mam pytanie: czy orientuje się ktoś od czego zależy wielkość pierścieni jakie zakłada orto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annn8 - Wielkość pierścieni zalezy od wielkości trzonowców - logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za głupie pytania, ale dopiero raczkuję w tym temacie... pytałam bo moja orto jak zakładała mi aparat to bardzo się dziwiła, bo mi 13stki zakładała... i w związku z tym myślałam, ze to zależy od wady zgryzu ;/ a sama jej nie zapytałam bo chciałam jak najszybciej stamtąd wyjsc ;) tak miałam wszystkiego dosyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annn8 - Jak mi zakładała pierścienie, to okazało się ze z jednej strony miałam zupełnie inną wielkość niż to wynikało z odlewu gipsowego (podobno miałam dziwny kształt tego trzonowca) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ładnie! Mozna was wszytkich zobaczyć! Super:) Ja nie jestem taka odważna :) W piątek byłam na pierwszej wizycie... ehh.. aparat będe miała dopiero w styczniu, bo moja orto ma jakoś w grudniu urlop ! I taka oblegana jest że trza poczekać:) Tak sobie myślę, że ten tamat w takim przypływie postów doczeka się niedługo kolejnej kontunuacji z powodu przeciążenia:) gut:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierscienie dobiera sie tek zeby przy zagryzaniu nie wchodzily pod zeby co oczywiscie zalezy do wielkosci trzonowcow. co nie zmienia faktu, ze na poczatku mialam wrazenie, ze sa za duze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataQ
hej mam 23 lata jetem z okolic Trójmiasta, Ortodontka w Gdyni, koszt aparatu to 2000 zł. na jedną szczękę (aparat metalowy, jakiś inny bo bez gumek, lepszy i szybciej ma działać) (taki zwykły to 1700 zł) ale najpierw taki do rozszerzenia szczeki koszt 700 zł. Miałam już 2 wizyty i na obu robiony odcisk, płaciłam po 50 zł. Mam pytanie to drogo czy normalnie, śledziłam forum i piszecie różne ceny. Może to zależy od regionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa! To już dzisiaj! o 18.20 zakładanie obu łuków...boje sie, jakos mnie brzuch boli z nerwow;P Ale zaraz bedzie ok, bo zamowilam sobie mega wielgachna pizze ;D z wszelkimi dodatkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka.hell - Zdaj nam pózniej relacje :D Jakie były wrażenia itd.:) Będzie dobrze:):):) ataQ - Myslę, że to nie jest drogo. U mnie Damon tez kosztuje 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilna.hell hehe szalona z tą pizzą ! :) Zazdroszczę Ci, bo też bym chciała już zalożyć! Chcoć ja ogólnie nerwowa i niecierpliwa jestem więc też będe się stresować. Alee... myśl o folmowym uśmiechu przebija wszytko! A tymczasem smaczego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam, bo to forum na prawdę pomaga i podnosi na duchu, nie czuję się z tym sama;) ;* A pizza-boy jako ostatni nieznajomy zgarnął mój szeroki niezadrutowany uśmiech ;D Pizza - palce lizać! (jak mi tego będzie brakowało przez jakiś czas;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka hell. zakladanie aparaciku kompletnie nic nie boli, przynajmniej mnie nic nie bolalo wiec nie ma sie czego obawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1704
och ja też mam problem z zębami, muszę mieć aparat ale trochę się boję, boję się bólu, muszę iść do dentysty aby wyrwał mi dolną 6, przeraża mnie to, nie lubię dentystów. Zazdroszczę wam, widziałam zdjęcia dziewczyn na nk, które też tu piszą; zazdroszczę wam, jesteście piękne, nawet jeśli macie krzywe zęby, a co ja mam zrobić, mam krzywe zęby i do tego jestem strasznie brzydka, nic po prostu sie załamać, nikt nie umie mi pomóc. Moje zęby są moim największym problemem, boję się poznawać nowych ludzi bo wydaje mi się, że będą patrzeć ma moje zęby. Najgorzej jest gdy jestem w towarzystwie chłopców, czuję się wtedy strasznie, wiem że moje zęby powodują iż jestem na straconej pozycji, wstydzę się moich zębów. Wiecie co jest jeszcze najgorsze-to, że mam 17 lat a wyglądam na góra 15. Widocznie tak musi być, zazdroszę wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinka. hell: nie pekaj. zobaczysz to nic nie boli, tylko na poczatku mozesz czuc sie nieswojo jak w buzi pojawia sie nowe elementy. u mnie np. pierscienie sprawialay wrazenie ze w buzi jest mniej miejsca, ale to mija. paula:moim skromnym zdaniem powinnas zdecydowac sie na leczenie zabkow, bo piekne zeby wiele wnosza do wygladu. napewno jestes atrakacyjna dziewczyna tylko tego nie dostrzegasz tym bardziej jesli masz kompleks dotyczacy zebow. wiele z osob, ktore nosza aparaty sa atrakcyjne, ale wczesniej o sobie tak nie myslaly bo krzywe zeby odbieraly im pewnosc siebie. ja od pewnego czasu nie patrze na to jak ktos wyglada, ale jakie ma zeby ( takie zboczenie po zalzozeniu aparatu) i muesz powiedziec, ze wiele osob powinno nosic aparaty, ale tego nie robi, bo wady sa nie wielkie, ale wiele traca na perefekcyjnym wygladzie. nie boj sie wyrywania, w znieczuleniu nic nie boli. jest tu wiele osob, ktore przez to przechodzily aby zalozyc aparat, nosic go 2 lata, a pozniej cieszyc sie pieknym usmiechem. wiecej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> Głupoty opowiadasz:P Nie ma brzydkich kobiet. Kobiety to płeć piekna wszystkie są piękne na swój sposób :) A poza tym już kilka osób mi powiedziało że aparat dodaje uroku :) Aktualnie jestem dumna że go mam ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula1704 - kazdy z nas w mniejszym lub w wiekszym stopniu przezywał to co Ty :) Aparat to fajna sprawa, nie bój się bólu (bo dla mnie to zaden ból), wyrywania (bo są znieczulenia) :) Zobaczysz jak wiele się zmieni w twoim zyciu gdy założysz to cudo na swoje ząbki :) Kilkanaście miesiecy sprawi, że poczujesz się pewna siebie i świadoma swojej urody:) Tak jak pisała moja poprzedniczka NIE MA BRZYDKICH KOBIET :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×