Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 25-latkaaaaaaaaa

DZIWNA WYDZIELINA Z POCHWY - już z tym nie mogę wytrzymać!!!

Polecane posty

Gość Same Jesteście Upławy
Pieprzą podszywaja sie pod nie wiadomo kogo...sperma i tyle, idiotow robia z facetow ze uplawy, a walą sie po kątach to i leci po nogach i śmierdzi...FACECI NIGDY NIE WIERZCIE KOBIETOM - Na kartce sperma robi sie żółta tak samo jak na wkładkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może komuś pomogę
Do autorki postu i dziewczyn z podobnymi problemami Parę dziewczyn pisało tu o korze dębu i nagietku. otóż stare "babcine" sposoby okazują się najlepsze. Kiedyś miałam podobny problem, ale już mi minęło :) Najbardziej pomogło mi codzienne podmywanie w zaparzonym nagietku (można kupić w aptece w torebkach) i smarowanie maścią nagietkową. Swego czasu podmywałam się też zaparzoną kora dębową (trochę brudzi ręcznik, ale to nic-bo pomaga). Przez ponad miesiąc co rano wypijałam kefirek, a do podmywania używam Pliva Fem F kosztuje około 30 złotych, ale jest najlepszy. A co do chusteczek do higieny intymnej to raczej bym nie przesadzała z ilością, bo mi zawsze było po tym gorzej A maści nagietkowej używam do dziś, tak profilaktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_90
Z tego co sie orientuje sa teraz takie chusteczki do higieny intymnej,miedzy innymi cleanica.Maja tez i wyciag z rumianku.WIec moze warto tez zadbac bardziej w tym czasie na higiene intymna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje właśnie takie chusteczki do higieny intymnej, kiedys przeszłam przez nieprzyjemną infekcje i teraz wkładki higieniczne i chusteczki do higieny intymnej są niezbędnikiem w mojej torebce- nawet kosztem błyszczyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zwykla zdrowa wydzieline,a to normalne ze na wkladce zolknie po zaschnieciu i wydziela sie nieprzyjemny zapach bo to zwiazki organiczne ktore bakterie rozkadaja. czesciej zmieniaj wkladki. i zmien wkladki na takie co lepiej wchlaniaja. jestes absolutnie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hle hleeeeee
nie mowcie hop to dziewica jest, nie miala nigdy cytologi robionej. czasami na cytologi dopiero cos wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie właśnie z ą wydzieliną i nieprzyjemnym zapachem, z tym że u mnie czuć nawet przez spodnie i mam wrażenie że wszyscy wokół mnie to czują!!!:( więc to raczej nie jestem normalny stan kobiecy. dodam, że mam nadżerkę z tym że moja ginekolog stwierdziła, że nie trzeba nic z nią robić. przepisała tylko globulki Sterovag które nic nie dały i wciąż jest to samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie właśnie z ą wydzieliną i nieprzyjemnym zapachem, z tym że u mnie czuć nawet przez spodnie i mam wrażenie że wszyscy wokół mnie to czują!!!:( więc to raczej nie jestem normalny stan kobiecy. dodam, że mam nadżerkę z tym że moja ginekolog stwierdziła, że nie trzeba nic z nią robić. przepisała tylko globulki Sterovag które nic nie dały i wciąż jest to samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bracka66
Dziewczyny moze po prostu trzeba sie bardziej skupić na własciwiej higienie intymnej? Moze warto np.w szkole w pracy przy korzystaniu z WC uzywac chusteczek np.z przeciwzapalnym nagietkiem-cleanica? Moze tak naprawde od tego trzbea zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na taką przypadłość
najlepiej kupić Lactacyd femina płyn ginekologiczny oraz zażywać probiotyk ginekologiczny lacibiosfemina - zakwasza organizm i pomaga pozbyć się paskudztwa Uważam, że powinnaś skonsultować się z jeszcze jednym ginekologiem, wykonać cytologie oraz ponowny wymaz z kanału szyjki macicy a nawet posiew moczu, czy nie ma tam jakiejś bakterii. Ja będąc dziewicą miałam wykonaną cytologię i nie utraciłam błony Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to Samo !
ANIA ja mam to samo i czuć przez spodnie , tylko ze ja nie wiem co robić mam 15 lat i wstydze się iść do lekarza , to znaczy do lekarza nie zbyt ale z mamą o takim temacie nie moge gadać , Moja wydzielina jest taka żołta i bardzo brzydko pachnie , tak jak mówiłam wczesniej przez spodnie bardzo . a co ci ginekolog powiedział że wszystko ok , ( mi to się stało od pierwszej miesiączki 2 gimnazjum ) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, idź zrób cytologię. Na co Ty jeszcze czekasz??? Ja miałam identyczne objawy i okazało się po kilku badaniach, że to III gr. cytologii, stan przedrakowy. Musiałam mieć zabieg na szyjce macicy. Nie trać czasu, tylko weź się za leczenie tego stanu. To nie jest normalne, że coś Ci cieknie - przepraszam za wyrażenie - spomiędzy nóg, kiedy wstajesz. A uwierz, miałam tak samo. Moim zdaniem, tego jest za dużo i to nie jest normalna fizjonomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to Samo !
To znaczy mi nie cięknie tylko śmierdzi , a na majtkach jest żołto - pomarańczowa wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały ginekolog
Czasem fizjologia też cieknie niestety, taki nasz kobiecy los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam dziwna wydzieline, czasami az sie ze mnie lalo, czulam ten zapach, taki intensywny, metaliczny, ostry, gorzki. Tez cytologia gr. III, stan przedrakowy, dwa zabiegi wyciecia kawalka szyjki macicy. Uplawy nie sa juz tak intensywne, cytologia wrocila do normy, ale podobno szyjka macicy jest zaczerwieniona i czasami cos zapiecze, czy wyplynie w wiekszej ilosci. Czesto sie skarze na dziwne uplawy, ze zoltawe, albo jak budyn, albo wodniste z klaczkami... Kazdy lekarz mowi, ze to jest normalna wydzielina, zmienia sie w zaleznosci od dnia cyklu. Robia mi wymazy i nic, jestem zdrowa, a uplawy jak byly, tak sa. Widocznie taka juz nasza uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate24
ja również mam takie sama problemy jak Wy, przed ostatnio miałam je w tamtym roku i jakos samo znikło, ale ostaniom taką paskudna wydzielinę miałam cały tydzień tylko że mnie jeszcze to swędziało ;/ i często ją próbowałam usuwać jak byłam w pracy a w domu po prostu się myłam. Teraz mi znikła a dokładnie mówiąc znikła mi ta wydzielina po seksie... :)jeszcze trochę swędzi ale już jest o niebo lepiej niż było :) fajnie wiedzieć że dużo kobiet przez to przechodzi pozdro dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssspowpopew
z Twojego opisu wynika ze to narnolmajniejszy w swieie sluz... nie jest on bezbarwny, lecz taki bialawy lub zoltawy zalezy od dnia Twojego cyklu. ma on za zadanie oczyszczac i chronic miejsca intymne. Jest lepki, ciagnacy sie czasem ma konsystecje bialka jaja korzego? przeciez to tak ma wygladac! wszystko z Toba ok, jak powinno byc. A podczas podniecenia, rzeczywiscie innego rodzaju sluz sie wydobywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 latkaaaaaa
hej dziewczyyy mam na imie olivia i mam 13 lat. tez mam taki problem co wy biała wydzielina a jak się zaschnie to jest zolta i nieprzyjemnie achnie boję się o tym mowic wiec nikt nie wie tylko wy , a żeby ne było to ja sexu nie uprawiałam,, co mam robić albo cos pomóżcie... plissssssssssssss boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 latkaaaaaa
ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ZE NIE MIESIĄCZKOWAŁAM WCALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie w aptece provag żel, hamuje rozwój grzybów i bakterii, pomaga w utrzymaniu właściwego pH pochwy, nawilża, mnie zawsze pomaga. Nie wstydź się i powiedz mamie, może będzie konieczna wizyta u ginekologa czy też posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia1991
Ja byłam w Polsce i szczerze mi nie pomogla ważne,że skasowała 90zł:) mieszkam w Cz i byłam tu Pani doktor przepisała mi ENTIZOL pomoglo od razu:) Nie wiem czy lek jest dostępny w Polsce... ale jest naprawde super i to kosztuje ok 20zł :) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoniopies
może macie dostep do zgniłych penisow wielojebusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami15
Hej wszystkim mam 15 lat i od dłuższego czasu tez mam problem z ta wydzielina i nie wiem co robić mozecie mi cos doradzic proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami15
Wstydze się tego i nikt o tym nie wie . nie wiem czy to może być cos poważnego czy to jest normalne u kobiet proszę pomoście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
wejdź sobie na stronę invag.pl i tam w zakładce infekcje intymne masz opisy i zdjęcia najczęstszych infekcji>może pomoże Ci to choć trochę,ale najlepiej porozmawiać z mamą,babcią,starszą siostrą i wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy ja tez mam wydzieline i spoczątku było jej mało. Dzisiaj wstałam i poczułam że dużo białej wydzieliny poleciło mi po nogach. Pomóżcie czy tak będzie zawsze czy t tylko raz jak ona pociekła po nogach. PLISS z góry dziękuje ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość657
hej ja mam 13 lat i mam to samo od kilku lat nawet przed okresem jest to białe i zostaje na majtkach, nie wiem co to jest ale nie chce się pytać mamy,masturbowałam się kiedyś i nie wiem czy to nie przez to ale raczej nie bo dużo osób to ma wiecie jak się tego pozbyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×