Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 25-latkaaaaaaaaa

DZIWNA WYDZIELINA Z POCHWY - już z tym nie mogę wytrzymać!!!

Polecane posty

A nie lepiej udać się do ginekologa ze swoim problemem? Bo może to być jakaś infekcja intymna i trzeba ją w odpowiedni sposób leczyć. Ja jak miałam dziwnie zabrudzoną bieliznę to od razu się umówiłam i zrobiłam też wszelkie badania. Skończyło się u mnie na tym, że miałam zaleconą kurację żelem papilocare. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2008 o 00:35, Gość 25-latkaaaaaaaaa napisał:

Piszę bo może któraś z Was była w takiej samej sytuacji lub słyszała o podobnym przypadku. Od długiego już czasu (od kilku lat) mam dziwną wydzielinę z pochwy. Jest taka biała, nieprzeźroczysta, czasem żółtawa (a jak zaschnie na wkładce higienicznej to mocno żółta) i ma dziwny zapach, taki nieprzyjemny. Byłam z tym u 3 ginekologów. Pierwszy przypisał mi clotrimazolum w czopkach i lactovaginal - nie poskutkowało drugi (ginekolog do którego zwykle chodzę) przypisywał mi jakieś globulki dopochwowe i maści i nic!!! skierował mnie w końcu na wymaz z pochwy i kilka dodatkowych badań i nic nie wykazały - żadnej grzycicy ni nic w tym stylu -już w opisie jest to stwierdzone. z wnikami poszłam jeszcze do innego ginekologa, który skwitował mnie krótkim "niech panie nie wyszykuje sobie choroby" próbowałam też jakiś globulek dopochwowych z apteki poleconych przez farmaceutkę - nic niby cieszę się, że te badania nie wykazały żadnej choroby ale z drugiej strony SKĄD TE UPŁAWY??? nie jestem hipochondryczką, nie wymyślam sobie tych objawów!!! w ubikacji widzę wydobywający się gęsty, białawy płyn a zółte zaschnięte plamy o nieprzyjemnym zapachu na wkładce higienicznej to też nie przywidzenie!!! - nie jest to przecież prawidłowy śluz, który powinien być przeźroczysty i bez zapachu, jest inny niż ten który wydobywa się mi w czasie podniecenia. poza tym nie mam innych dolegliwości - żadnych zaczerwień, żadnego pieczenia czy swędzenia. jestem dziewicą ale pieścimy się z moim chłopakiem i cholernie wstydzę się tych upławów i tego, że on może coś poczuć. wzbraniam się przed tym, żeby on mnie tam dotykał i wstydzę powiedzieć prawdę. Już naprawdę mam tego dosyć - to trwa już zbyt długo, rozwala mi moje życie nie-sexualne (przez te upławy) i nie wiem co z tym zrobić 😞 może któraś z Was mi pomoże??? może któraś z Was miała podobne objawy które udało się czymś wyleczyć???

Da się i to bardzo prosto. Przestań używać wkładek higienicznych, przestać stosować żele do higieny intymnej, śpij nago! Albo chociaż bez majtek. Naprawdę przejdzie wszystko!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2008 o 00:35, Gość 25-latkaaaaaaaaa napisał:

Piszę bo może któraś z Was była w takiej samej sytuacji lub słyszała o podobnym przypadku. Od długiego już czasu (od kilku lat) mam dziwną wydzielinę z pochwy. Jest taka biała, nieprzeźroczysta, czasem żółtawa (a jak zaschnie na wkładce higienicznej to mocno żółta) i ma dziwny zapach, taki nieprzyjemny. Byłam z tym u 3 ginekologów. Pierwszy przypisał mi clotrimazolum w czopkach i lactovaginal - nie poskutkowało drugi (ginekolog do którego zwykle chodzę) przypisywał mi jakieś globulki dopochwowe i maści i nic!!! skierował mnie w końcu na wymaz z pochwy i kilka dodatkowych badań i nic nie wykazały - żadnej grzycicy ni nic w tym stylu -już w opisie jest to stwierdzone. z wnikami poszłam jeszcze do innego ginekologa, który skwitował mnie krótkim "niech panie nie wyszykuje sobie choroby" próbowałam też jakiś globulek dopochwowych z apteki poleconych przez farmaceutkę - nic niby cieszę się, że te badania nie wykazały żadnej choroby ale z drugiej strony SKĄD TE UPŁAWY??? nie jestem hipochondryczką, nie wymyślam sobie tych objawów!!! w ubikacji widzę wydobywający się gęsty, białawy płyn a zółte zaschnięte plamy o nieprzyjemnym zapachu na wkładce higienicznej to też nie przywidzenie!!! - nie jest to przecież prawidłowy śluz, który powinien być przeźroczysty i bez zapachu, jest inny niż ten który wydobywa się mi w czasie podniecenia. poza tym nie mam innych dolegliwości - żadnych zaczerwień, żadnego pieczenia czy swędzenia. jestem dziewicą ale pieścimy się z moim chłopakiem i cholernie wstydzę się tych upławów i tego, że 

Nadżerka lub uczulenie na jakiś składnik w płynie do higieny intymnej. 

Edytowano przez Do3razySztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że antykoncepcja hormonalna w jakiś sposób wywołuję infekcje, ale mechaniczna ochrona nie powoduje, więc ja stawiam zawsze na taką forme antykoncepcji. Mam wkładkę silikonową, którą wkładam przed seksem, chroni przed ciążą i chorobami. Co więcej caya jest wkładką wielokrotnego użytku, nie trzeba wydawać cylkicznie kasy na zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×