Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość nuta1
mam problemy z dłuższymi wypowiedziami i wejściem na forum ,zamyka mi się serwer,krótko napiszę po braniu pau d'arco guz zmniejszył się o połowę ,jest to faktycznie lek antynowotworowy ,Gabsonik polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Nuta 1 może coś jest na rzeczy z pau d'arco. ja łykam od jesieni i moja endo nie daje mi się przesadnie we znaki. ponoć na guzy, a raczej na ich zmniejszenie dobrze działa olej lniany, spożywany jako pasta z białym serem (dla grzybiarzy odpada) lub owsianką. jest to dieta dr Budwig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Zioła na pasożyty: łupina orzecha włoskiego, ziele rdestu ptasiego, goździki, liść szałwii, czosnek, korzeń goryczki, nasiona kozieradki, kwiat rumianku, owoc pieprzu czarnego, liść mięty pieprzowej, liść tymianku, owoc kopru włoskiego, żelatyna (roślinna). Juglon-silny środek antyseptyczny zawarty w łupinie orzecha włoskiego. Liść szałwii oraz liść tymianku -unieczynniają i eliminują organizmy pasożytnicze obecne w ciele człowieka. Czosnek-już od kilku tysięcy lat cieszy się sławą wspaniałego środka bakteriobójczego i bakteriostatycznego. Nasiona kozieradki - surowiec ten pobudza czynności trawienne i ułatwia przyswajanie składników odżywczych z pożywienia. Ziele rdestu ptasiego - dzięki zawartości flawonoidów zwiększa wydalanie moczu i pomaga usunąć nadmiar jonów sodowych i chlorkowych z organizmu. Ponadto zioło to wpływa na ochronę wątroby przed toksycznymi metabolitami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka mozna to dostac w polsce?? np zamowic w aptece?? a co to jest herbatka czy tabletki?? czy co? stosujesz nadal olej rycynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestProblem
Jeszcze jedno.Niedawno zrobiłem gastroskopię po raz drugi i wykazała wrzód na dwunastnicy o wielkości 7 mm i nad pojedyńcze nadżerki.Brałem leki trzy miesiące i nic nie pomogło.Robiłem też kolonoskopię ale okazało się że jelita ok.Trzy miesiące brałem te leki:Lanzul,Debretin,Sulpiryd i Lactobacillus.Na alergię (astmę) biore sterydy wziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
Jest Problem to wszystko wynik problemow z ukladem trawiennym, nie daj sie zmylic ze to jakies wrozdy, helicobactery. Te wszsytkie cuda w zdrowym organizmie normalnie sobie zyja i nie powoduja zadnych problemow. Co wiec jest przyczyna iproblemem? Poczytaj sobie forum masz troche informacji na ten temat. Jak sie leczyc? Drogi sa rozne, wybor nalezy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
>>>JestProblem Sterydów wziewnych gratuluję, naprawdę niezła porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIENIU i inni zainteresowani \"\"a raczej na ich zmniejszenie dobrze działa olej lniany, spożywany jako pasta z białym serem (dla grzybiarzy odpada) lub owsianką.\"\" Po twoim wpisie o efektach picia o.lnianego i znajac kuracje dr Budwig zastanawialam sie czy serka zalecanego przez dr B. do robienia pasty nie mozna zastapic serkami kozimi. PAN jogurty, kefiry. ASIENIA (i Botanikas) juz ci odpowiedziala. Nie jest wyjatkiem tez na poczatku mialam b. niemile objawy po wypiciu kefiru. Teraz, rok od rozpoczecia leczenia grzyba a ponad pol od ustapienia wiekszosci bjawow bez problemow pije kefiry, jem kozie serki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Po wpisie (n-tym) o dzialaniu alveo chcialam sprawdzic jgo sklad i wpisalam w google 'alveo". Wyskoczylo mnowsywo linkow (jak zwykle) i miedzy innymi: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5158 Do artykuly sa i komentarze a miedzy nimi znalazlam taki oto wpis (sa i pozytywne): ""beriberi - Zanim podasz dziecku sprawdź! Ja podobnie jak autor tego tekstu rozpoczęłam "śledźtwo". Wczoraj wróciłam z dzieckiem od lekarza pediatry. Diagnoza - zapalenie oskrzeli! Moja córcia ciągle choruje i w swoim 3 letnim życiu aplikowano jej 20 razy antybiotyk! Pani dr zaproponowała przyjmowanie preparatu ALVEO. Uprzedziła, że drodi, że nie w każdej aptece, że kuracja musi być długotrwała, że koszta itd. Ale zachęcała! Postanowiłam sprawdzić, co to za cudowny "lek". Weszłam na kilka stron i przypomniałam sobie retorykę firmy amway, zepter i cudownych preparatów TV marketu (na porost włosów, na trądzik, rozstępy...) Pomyślałam, że lepiej będzie jak "skontaktuję się z farmaceutą". Dzwoniłam chyba do 10 aptek. Wszędzie ta sama odpowiedź: "Dystrybutor wycofał preparat z aptek". Pytam: "gdaczego?" Wszystkie wyjaśnienia były niepokojące: "że to tylko suplement żywienia, a nie lek", "że jest niesprawdzony i żaden farmaceuta nie może go polecić z czystym sumieniem", "że zawiera rzeńszeń, który podnosi ciśnienie i może spowodować komplikacje", "i wreszcie, że nie jest to produkt godny zaufania i do tego koszmarnie drogi - około 180 zł za buteleczkę". Zasatanawiam się dlaczego lekarze tak chętnie proponują specyfiki, które nie są sprawdzone i przebadane? Myślę, że wiedza lekarzy na tematy sticte farmaceutyczne jest marna. Oni tak jak pacjenci wierzą ulotką i zapewnieniom producenta. Nikt nie prosi o wyniki badać, zestawienia i wykresy. To koszmar! """ Hmm, moze warto przemyslec. Ja z alveo nigdy nie skorzystalam ale walczac przez prawie 3/4 roku ze swoja biegunka, probowalam roznych rzeczy a miedzy innymi Vita Biose. Hmmm, zmian na lepsze nie bylo, pojawilo sie dodatkowo pieczenie w zoladku. W moim przypadku byly to zmarnowane pieniadze. Co to ma wspolnego z alveo? Reklamy obiecuja b.wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JestProblem Wyrzuć w cholerę te sterydy! Mnie tez lekarz namawiał, przepisał .. i co? Poszłam do dobrego homeopaty i dziś nie mam śladu po astmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb..
pytanie jeszcze odnosnie propolisu na miodzie gdzie go trzymac w lodowce ? i czy znacie jakies naturalny sposob na bolące gardlo. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byylam dzisiaj po wyniku i po dwoch miesiacach brania ketok....watroba super tylkomoje leukocyty masakra norma 4.8 - 10.8 a ja mam 2.6 od czy to od keto ???rowne 2 m-ce temu miala 8.4 a w moczu mam cialka keto , odczyn zasadowy i urobilinogen lekko wzmozony .i co o tym myslicie ???pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pysiulu, swoje wyniki powinnaś powtórzyć... Jak masz możiwości finansowe to w innym labo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
jakieś lekke podtrucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
mogła też poniekąd dieta wpłynąć również na obraz badań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Ale skonsultuj to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do bbb Pędzlowanie " specjalnym fioletem " na spirystusie. W aptece powiedzą ci jak to sie robi. To moim zadniem to najskuteczniesza forma likwidacji mikróbów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Andy Sa jeszcze inne sprawdzone preparaty i naturalne środki- wzmacniajace organizm i przy tym niedrogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Ważne jest też gdzie mieszkasz. Jakie środowisko otacza ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
>>bbb Propolis najlepiej w zaciemnionym i chłodnym miejscu, zależy od warunków. Lodówka jest jak najbardziej ok. Sposoby na bolące gardło? A co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
Tharna Czy możecie mi napisać co z ziemniakami i mlekiem podczas diety?? ------ - - - - - - - - - - - -- - - - - A co ma być? Jeżeli masz problemy to przydałoby sie zrewidować swoje menu. Jeżeli spożywasz produkty mleczne w nadmiarze i stanowią one znaczną część twojego jadłospisu to chyba niezbyt dobrze. Druga sprawa to jakość tych produktów. Ziemniaki. Jeżeli chorujesz i masz problemy z jelitami to dobrze przez jakiś czas wprowadzić dietę bezglutenową. Zawsze lepiej zjadać mało i systematycznie jeżeli mamy ochotę niż radykalnie odstawiać a potem wracać do tego co nam niekoniecznie służy. No ale wszystko to kwestia tego co się dzieje z tobą, jakie są twoje oczekiwania i wyboru. Najsensowniejsze jest to podejście które mówi o tym żeby nie wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb..
Roch--> no wlasnie metoda naturalna ktora zniweluje ból gardla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roch Chodzi o to, że mam ksiązkę o grzybicy w której jest dokładnie opisane co powinno się jeść podczas takiej diety a czego nie powinno. No i jeśli chodzi o ziemniaki to tam jest napisane że wolno. A przecież ziemniaki mają wysokie IG - dlatego mam dylemat. Co prawda kupiłam już kaszę i będę stosować zamienniki, ale chciałam poprostu wiedzieć czy ktoś z was się wyleczył nie wyłączając z diety ziemniaków i mleka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
>Tharna Grzybica sama w sobie nie jest problemem, ona pojawia się tam gdzie orgaznizm nie daje rady a IG jest tylko pewnym wskaźnikiem i nie należy go traktować jak wyrocznie. Jeżeli masz problemy z trawieniem glutenu, co może mieć miejsce w przypadku problemów jelitowych to dobrze jest rzeczywiście na jakiś czas wyeliminować możliwie produkty glutenowe, skrobiowe. Ale logiczne jest że wszsytko zależy od twojego stanu. Poza tym nawet jak już będziesz zdrowa to też nie ma co przesadzać. Wszsytko w nadmiarze szkodzi a w pożywieniu najlepiej jak przeważają warzywa Ziemniaki jako takie nie są niezdrowe ponieważ zawierają też inne ważne składniki odżywcze a skrobia również jest niezbędna. Jeśli masz wątpliwości to odstaw na jakiś czas, powiedzmy miesiąc ziemniaki i zobacz jak się czujesz bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talissa
Hi, to znów ja. Właśnie dostałam od mojego laryngologa wyniki wymazu gardła. Jakiś czas temu stwierdził przy badaniu krtani i przełyku (z powodu moich ciągłych problemów z głosem, chrząkaniem, zaflegmieniem itd itp) jakieś białe kropki i stwierdził "na oko" że to grzybek po czym wziął wymaz i przepisał na wszelki wypadek nastatynę w płynie do płukania gardła. Stosowałam to przez jakieś 2 tyg. i o dziwo, powoli zniknął mi z buzi ten okropny gorzki smak i żółto- brązowy śluz, którym plułam co rana od niepamiętnych czasów, mimo różnych zabiegów higienicznych. Już myślałam, że taka moja uroda i los a tu naraz taka ulga!!! Zupełnie inna jakość życia... Od razu zaświeciło mi się "światełko w tunelu" i po przeczytaniu całej masy informacji na temat Candidy stwierdziłam, że to też grzyb jest odpowiedzialny za moje odwieczne i stale pogarszające się problemy trawienne i neurologiczne. Tak jak już pisałam mam cały komplet objawów Candidy jelit włącznie z niską temperaturą ciała, bulgotaniem i dźganiem w brzuchu, biegunkami, nietolerancją różnych pokarmów, ciągłym zmęczeniem, depresją, na którą leczą się już od lat i caaaały szereg innych... No i cała odyseja wędrówek po specjalistach, z których nikt nie potrafił mi powiedzieć nic rozsądnego a wszelkie badania, gastroskopie, kolonoskopia, nawet badania na grzyba nie dawały żadnej odpowiedzi, jedym słowem chodząca "hipochondria" hehe... przynajmniej tak się czułam... No i tu naraz oświecenie! Tak! To nic innego jak Candida! Precz z antybiotykami, którymi faszerowano mnie od dzieciństwa! No i na to wszystko mój laryngolog oświadcza mi, że z wymazu grzyba nie wyhodowano, ale mam za to w buzi jakąś bakterię o nazwie Enterobacter cloacae, która w normalnym układzie występuje tylko w układzie pokarmowym i przepisuje mi na to właśnie ANTYBIOTYK!!! No i pełna konsternacja.... Przecież pomógł mi antymykotyk(nystatyna) a antybiotyki są robione przecież z grzybów.... Nic z tego nie rozumiem i nie wiem czy mam brać teraz ten antybiotyk czy tylko sobie tym zaszkodzię... Co myślicie? i czy ktoś wie co to za bakteria ten Enterobacter???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talissa
Acha, a Alveo też już "przerabiałam" jakieś 2 lata temu, wypiłam jakieś 4 butelki i niestety nie mogę potwierdzić obiecywanego wspaniałego działania...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatów
Do Es Jot Proszę napisz czy podane przez Ciebie dawkowanie H2O2 jest odpowiednie dla nastolatów (11 i 14-latka). Niestety nie znam j. ang. aby przeczytać podaną przez Ciebie amerykańską stronę. Proszę napisz, czy jest tam wzmiaka o przyjmowaniu H2O2 30% przez dzieci i młodzież .Książkę Nieumywakina znam, no ale sam wiesz tu mowa jest o wiele mniejszym stężeniu - tylko 3%. Przyjmowałam wodę 3% wg Nieumywakina i odczuwałam wele plusów : duży przypływ energii, egzema na dłoni "ucichła"(choć nie zniknęła całkowicie), pozbyłam się w 2 dni opryszczki, poprawiła mi się cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×