Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

w ogole to w tym tygodniu mijaja 2 tyg od mojego czyszczenia watroby i znow zamierzam to zrobic. potem chce przeprowadzic kuracje na wszystkie mozliwe pasozyty oraz odtruc wszystkie organy. ale tego jest tak duzo. troche sie gubie w tym. tyle jest roznych metod ze naprawde mozna sie pogubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Słuchajcie, a stosował ktoś z Was nalewkę z propolisu? podobno świetna, dziala przecigrzybiczo i przecziwbakteryjnie. zakupiłam od "chłopa", pszczelarza jak mniemam, propolis i muszę go zalać spirytusem. ciekawa jestem, czy ktoś z Was to pił. Gabsonik, ja orzech wloski piję od paru tygodni, czuję się świetnie. piłam także nalewkę z czosnku niedźwiedziego, czułam się po tym rewelacyjnie (żadnych problemów z zatokmi!), niestety mi się skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienia, ja pilam i pije caly czas razem z orzechem. propolis to rewelka. tez zakupilam w zeszkym tygodniu. co ciekawego znalazlam w ksiazce: lekarstwo na wszelkie robale w jelitach. rano naczczo wypic 50 g koniaku i tyle samo oleju rycynowego. wszystkie wyleca. powtarzac az do momentu znikniecia robali w kale. bardzo jestem ciekawa efektow. rowniez waszych to piszcie czy dziala. jeszcze nie robilam. jutro zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na mysli ze dostalam nowy propolis od pszczelarza. nalewke robilam juz 3 razy. za kazdym rozdaje duzo znajomym wiec szybko schodzi. a sama pije to od ok roku moze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia, zamiast nalewki z czosnku mozesz codziennie schrupac na kolacje jeden zabek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIENIU Wyciagiem (czy jak wolisz nalewka) propolisowym pozbylam sie kamieni migdalkowych. Pisalam o tym juz jakis czas temu. Mysle ze przy okazji pomoglo tez na pare innych rzeczy. Skorzystaly na tym i zatoki. GABSO O oleju rycynowym+koniak czytalam kiedys na bioslone. jakos malo to bylo zachecajace. Z tego co pamietam to nie robi sie tego do oporu tylko przez jakis okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik- nalewkę nastawiłam i czekam aż będzie dobra do picia ,też uważam że warto ja robic ,zappera mam w wersji podstawowej za 150 zł, to jest wersja Karpowa bodajże,ale dr Janus poleca w tej cenie już typ R 10 [może nazwę pokreciłam ] gdzie mozna ustawic zakres fal na pasożyty ,candidę i inne ustroje ,mojej wersji nie polecam ,sama się przekonałam ,że zostały mi pierwotniaki ,co prawda były w badaniu już w 2005 roku ale dr to zlekceważył a to właśnie one przeszkadzają w wyjściu z tej kółkologii zamkniętej -byłam pewna pierwotniaków bo w badaniu kału zawsze wychodziła bakteria e.coli ,a ta koreluje z pierwotniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka, w tej ksiazce jest instrukcja jak zbudowac samemu tego zappera, zastanawiam sie czy warto itd. Nutka, jakie badania robilas na pierwotniaki? i jak sie ich pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik-mi już w 2005 roku wyszły pierwotniaki i candida z kału ,ale lekarz dał metronidazol i flumycon i leczenie uważał za zamknięte,a po objawach doszłam sama że to pierwotniaki ,gdy 20 .08 byłam na wizycie w szpitalu wypytałam się dokładnie co mam w odpisie badań ,czy te objawy co mam to ich wytwór ,u dzieci powodują biegunki a u dorosłych różne objawy -ból wątroby ,bóle brzucha ,pieczenie ,bezsennośc ,kłopoty z układem żółciowym ,żółtaczkę [rok temu byłam normalnie żółta jak chińczyk],nawet ból serca ,mam skierowanie na ponowne badania ale nie chce mi się do Gdyni zasuwac ,pójdę na aparat salvia ,leczenie odbywa się na zasadzie -wyczytałam jak lecza lekarze z netu ,dają vermox i np metronidazol i coś na uspokojenie brzucha bo jest podrażniona błona śluzowa ,czyli wedle dr Wartołowskiej nie leczymy pierwotniaków przed robalami obłymi nawet jak wyjdą nam w kale pierwotniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
na aparat salvia jestem zapisana pod koniec listopada tylu w Gdańsku jest chętnych ,wcześniej się nie da ,chyba że ktoś zrezygnuje to ja wskoczę ,mają do mnie przedzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
piernikam te ich diety tak schudłam derastycznie ze moję ręce przypominaja patyczki. Sama się za głodzę a grzybica i tak dobrze się wiedzie. Zjadłam sobie makaron do spaghetti zrobiony z kukurydzy i wody nic więcej nie mam w nim jest to produkt bezglutenowy, zrobiłam własny sos z mięsa , własnych pomidorów które wyrosły mi z ogródka sól pieprz. Biorę witaminy , jem activie naturalną , kefiry , jogurt probiotyczny, pieczywo ryżowe. Nie ma sensu tak się głodzić bo nasza grzybica dopiero ma doskonałe warunki bo organizm jest słaby, nie dostarczamy bu odpowiednich witamin składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcialam powiedziec ze zaobserwowalam u siebie przybieranie na wadze bez stosowania zadnych diet. wage mam idealna do wzrostu po raz chyba pierwszy w zyciu. bo od 6 roku zycia wygladalam jak szkielet. dalej zywie sie tak jak zywilam przez ostatni czas. musze tez powiedziec ze pierwszy raz od kilku lat opalilam sie!! a juz myslalam ze to niemozliwe. kiedys nawet wybralam sie na solarium, i bylam czerwona przez pare dni, a potem znow bialo szara. przeprowadzilam tez kuracje olejem rycynowym + koniak. co wyszlo.... raczej nic ciekawego. niteczki zakrecone o dlugosci on 1-1,5 cm a do tego moze 2 o dlugosci 5-7 cm. to wszystok jezeli chodzi o robaki. wyszlo jednak jeszcze cos co jest dla mnie zagadka. otoz podczas oczyszczania watroby za drugim razem wyszly ze mnie miekkie zielone kamienie nawet wielkosci 5 cm. dzis wyszly 3 podobne. jeden wielkosci ok 7 cmx3cm a pozostale 2 niewiele mniejsze. wszystkie w kolorze szarym. nie mam pojecia co to moze byc. dziwne takie. do tego wyszly moze 3 skupiska plesni. uczucie podczas tej kuracji jest jak dla mnie identyczne z kuracja czyszczenia watroby, czyli zimne dreszcze i uczucie wymiotow polacz0one z odbijaniem olejem rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaX, ja w mojej diecie absolutnie nie jadlam pieprzu, a sol tylko prawdziwa kopalniana lub morska nierafinowana. do tego zadnych sztucznych witamin. zadnego makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktivia itp itd jeszcze pogarsza stan jelit:(. jaka diete ty stosujesz? co jesz? jakie suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
na samych warzywach chudnę a grzybicy i tak się dobrze wiedzie. Po zatem mam mała ilość dobrych bakterii w jelitach więc jem acti vie naturalną i jogurt probiotyczny bo muszę uzupełniać te bakterie a niestety ten lacidofil jest drogi i sam pan powiedział że muszę jeść dużo jogurtów i kefirów bo one uzupełniają florę a ze activia naturalna jest jedynym jogurtem gdzie udowodniono naukowo ze bakterie te dostają się do jelit. A doskonale wie że mam grzybice. Zakazał mi tylko jeść słodyczy cukru tortów żadnych smażonych i pieczonych potraw żadnych fast food i słodzonego mleka. Jeść dużo warzyw i kwaśnych owoców bo to witaminy .Mam pic dużo wody .Mam takie dobre witaminy w kapsułkach geriavit Pharmaton jak dla mnie one są najlepsze bo nie zawierają cukru stad nawet cukrzycy mogą je jeść. Jem moje wafle ryżowe z naturalnego ryżu (które nie zawierają mąki cukru tłuszczu mleka konserwantów barwników substancji smakowych) zamiast chleba łatwiej mi się wtedy wypróżnia. .I jem makaron z kukurydzy i wody i jem kaszkę kukurydziana bo one mi smakuje jem ja z warzywami bo obniżają one wtedy glukozę i niech się dzieje co chce.I jem ryż brązowy i kaszę czasem Na samych zupach warzywnych człowiek nie może przecież żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
Makaron z tej maki kukurydzianej i wody nie zawiera glutenu, pszenicy ,nabiału,jajek.cukru,cholesterolu,drożdży soi sodu orzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes na to uczulona ze nie jesz pszenicy glutenu itp? na poczatku mojej diety tez schudlam. potem stopniowo wrocilam do dawnej wagi i wygladalam jak dawniej mimo ze ta waga i tak byla zawsze na pograniczu niedowagi wiec zawsze zwracalam uwage zeby sie napchac tuczacymi rzeczami. od jakiegos jednak czasu wcale nie dbam o to i przytylam pare kilo i w stosunku do wzrostu mysle ze to idealna waga. moim zdaniem waga jest zwiazana ze stanem organizmu, i jak cos jest nie teges to jestesmy grubi albo chudzi. moze to ze jestes chuda to efekt z jednej strony oczyszczania organizmu z toksyn a z drugiej zaburzen wchlaniania w jelicie? jezeli chcesz pozbyc sie kandidy to dobrze jest zaczac od oczyszczenia jelita. mozna to najlepiej zrobic za pomoca lewatywy. wyjdzie z ciebie ogromna ilosc 'flegmy' ktora oblepia scianki jelita i powoduje zaburzenia wchlaniania, wyjda kamienie kalowe i inne zlogi i nieczystosci. moze twoja waga zwiazana jest z obecnoscia pasozytow. zrob profilaktyczna kuracje przeciwpasozytnicza. lata zatruwania organizmyu powoduja zanieczyszczenie watroby. oczysc watrobe z toksyn i pasozytow a od razu zobaczysz zmiane. zacznie ona skuteczniej walczyc z toksynami wydalanymi przez kandine. w jaki sposob walczysz z kandida?? dostalas mykobiotyk? probiotyczne bakterie w tabletkach sa nieskuteczne. wiem to po sobie i wynikach badan ktore robilam po braniu probiotykow. jedyne co mi pomoglo to kwasne mleko z naturalnego mleka od krowy pasacej sie na lace. pozbycie sie kandidy mozliwe jest jedynie gdy organizm jest czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaX mowisz ze zywisz sie warzywami, a jesz mieso?? ja nie jadlam miesa przez 9 miesiecy. na samych warzywach i ziarnach sie nie chudnie. ale trzeba miec bardzo zroznicowana diete i nie ma mowy o glodzeniu sie. organizm ma dostac wszelkie mineraly i witaminy jakich potrzebuje z naturalnych skladnikow. nie wiem czy wiesz ze np soczewica zawiera wiecej bialka niz mieso. wiec twoje chudniecie nie jest zwiazane z dieta jezeli na serio stosujesz prawdziwa urozmaicona diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
An Dy, Gabsonik cieszę się, że ten propolis to taka rewelacja! Tylko zapomniałam sobie, jak zrobić tę nalewkę :) Mam 100 gram propolisu, na to pół litra spirytusu? czy litr? potem pszczelarz mowil, żeby trzymać przez tydzień mieszając co jakiś czas (tyle pamiętam), a następnie przecedzić i pić codziennie, nie więcej niż... i tu cholera znowu zapomniałam :) w wakacje mózg mi się rozleniwił. pomóżcie, Gabi, jak robisz tę cudną nalewkę? AsiaX Dziewczyno, przy grzybie żadnych produktów mlecznych, bo zaflegmiają, nawet kefirów, tak mówi mój dr od medycyny chińskiej, nota bene facet po Akademii Medycznej, nie wolno także cukru, rownież w owocach. cukier daje swietną pożywkę nie tylko grzybom ale i bakteriom. a jeść można tyle różności: ryż brązowy, kaszę, ziemniaki, do tego mięso, ryby, warzywa w nieograniczonych ilościach, soki warzywne. na początku owszem się chudnie, ale potem, mimo diety, waga rośnie... i się stabilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czytam ten topic od poczatku ale moze cos przeoczylam, mam takie pytanie do Was, jak dlugo stosujecie diete i skad bede wiedziec ze juz nie mam grzyba i bede mogla stopniowo wprowadzac "normalne" jedzenie? czytalam ze w kale nie zawsze wyjda grzyby wiec to zaden miernik, wiec skad bede wiedziec ze jestem zdrowa? Czy wystarczy to ze ustapily objawy? Stosuje diete 2 tygodnie i poza kilkoma dniami na poczatku kiedy czulam sie jakbym miala grype to teraz czuje sie swietnie. Mam zamiar jeszcze stosowac diete ale wlasnie nie wiem jak dlugo,bylabym wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diete mozesz stosowac do konca zycia. hehe serio. na scislej diecie ja bylam 9 miesiecy. czyli zero miesa, zero mąki, zero produktow mlecznych. Asienia, 100g to na litr spiuryt 70%. zalac na 14 dni do sloika w ciemnym chlodnym miejscu codziennie pomieszac potem przecedzic i zlac do butelki. ja pilam/pije jak mi sie przypomni 15 kropli 3x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Gabi, dzięki dobra Kobieto, lecę po spirytus i zalewam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabsonik dziekuje za odpowiedz, to znaczy ze po 9 miesiacach czulas ze jestes zdrowa czy objawy ustapily? bo mysle ze to pewnie sprawa indywidualna,jednym potrzeba 9 miesiecy diety,innym 5, tylko wlasnie chodzi mi o to kiedy wiem ze juz nie musze jej stosowac. Wiem ze mozna do konca zycia,ale jakos ta dieta mnie nie bierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
Na samych warzywach chudnę a jak czasem sobie zjadłam kurczaka gotowanego czy szynkę z indyka to przecież nie zbrodnia Czytając te diety mięsa nie mleka nie owoców nie gotowanej brokuły i kalafiora nie kiszonych ogórków kapusty nie , w tej diecie nic nie jest dozwolone to co dozwolone w jednej diecie w innej jest nie dozwolone to jest bez sensu jak mam uzupełniać florę jelitowa skoro nie mogę jeść jogurtów i kefirów probiotycznych? skoro te dobre bakterie są nie skuteczne albo drogie.Mam za mało bakterii dobrych w jelicie mam wykrytą nietolerancje glutenu , zapalenie dwunastnicy , przy zapaleniu dwunastnicy nie powinno się jeść warzyw bo wywołują soki żołądkowe i podrażniają ale jak ich nie jest skoro są dobre na zaparcia chyba muszę umrzeć z głodu i mieć święty spokój.Na samych warzywach się wykończę buraków( choć one są dobre na gojenie ścian ) nie marchewki nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
z tego co wiem to ziemniaków nie MoŻna jeść bo maja dużo glukozy w sobie.Jeden mówi tak inny nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaX
mój powiedział ze mam unikać mleka słodzonego ogólnie mleka ale jogurty i kefiry są bardzo zdrowe i je trzeba jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
nikt nie chce odpowiedzieć na moje pytanie z poprzedniej strony. Zapytam o cos jeszcze. Jak wiemy, antybiotykami mozna wyleczyc candide. Ale czy kuracja typu antybiotyki bez diety bedzie skuteczna? czy ktos z was sie tak wyleczył? Jak długo braliscie antybiotyki, w jakich dawkach, jakie przerwy? Ciekawe, czy mam depresje przez kandydoze czy kandydoze przez depresje..Prosze kogos doswiadczonego o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem samymi antybiotykami tego nie wyleczysz,moze objawy mina kiedy je bedziesz stosowac, ale po skonczonej kuracji wszystko wroci jesli nie zastsujesz diety bo znowu beda mialy produkty na ktorych rosna, poza tym czytalam gdzies ze jak za dlugo bierzesz na to antybiotyk to grzyby sie na niego uodparniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaX wybierz sobie diete odpowiednia dla ciebie, mozesz soie kierowac tez swoja intuicja. ja nie jadlam miesa wcale, nabialu, produktor mącznych, rafinowanych, soli sztucznej, witamin i sztucznych suplementow, uzywalam kosmetyki dla wegan rowniez paste do zebow, nie stosowalam antyperspirantow i perfum, gum do zucia i innego badziewia. nie ubieralam sie w czarne i sztyczne rzeczy. to wszystko na ogromne znaczenie. ja jestem z efektow zadowolona. stosowalam ziola, oczyszczania, naturalne suplementy. An dy stosowala diete bez owocow i mykobiotyki i tez ma dobre efekty. wiec zalezy od ciebie co wybierzesz. ale trzeba byc konsekwentnym. powodzenia. zastanawiam sie z czym zwiazana jest moja waga ostatnio. jedyne co mi przychodzi do glowy to oczyszczanie watroby. dzis musialam sprawic sobie nowe spodnie bo w stare nie wchodze. na serio jestem troche zdziwiona. bo to przytycie to kwestia moze miesiaca. tlumacze sobie to tak ze moze pozbylam sie jakiegos robala?? sama nie wiem. ale taka waga jest ok. byleby juz sie nie zwiekszala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×