Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

rodżer nikt nie odpowiada na twoje pytania dlatego ze odpowiedzi sa 1000000 na tym topiku. po prostu przecczytaj pare stron wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiuX Wyślij SMS na nr 669 880 434 lub 696 993 855 z prośbą o Poradnik Naturoterapii, podaj swój adres. To firma z Częstochowy prowadzona przez lekarzy ze wschodu: Ukraińców czy Rosjan. Sprzedają bardzo dobre leki ziołowe. Ostatnio dodali do oferty ANTYKONTAMIN, prepatat zwalcza grzyby: Candida albicans, Aspargillus trichophyton, Epidermophyton, ameby, różne bakterie, owsiki, glisty, tasiemce,lamblie, przywry, tęgoryjca, włosogłówki i in. Mam doniesienia od znajomych, że preparat jest b. skuteczny. Nie trzeba być dokładnie zdiagnozowanym, wytłucze to, co kto tam ma w sobie. W poradniku naturoterapii jest dużo informacji o diecie przy grzybach, wytłumaczone co i dlaczego. MIęso można i trzeba jeść gotowane, duszone, pieczone, tylko nie wędliny. Można jeść wszystkie warzywa, ale z ziemniaków najlepiej zrezygnować, bo mają dużo skrobii. Grzyb lubi cukier i skrobię. Mleka pasteryzowanego i przetworów nie jeść absolutnie. Tam jest wytłumaczone dlaczego. Można zadzwonić i dopytać, doradzić się. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
do Zaczytanej -po ile jest ten preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gabsonik
" nie ubieralam sie w czarne i sztyczne rzeczy" - bardzo proszę powiedz dlaczego nie CZARNE??? dlaczego nie SZTUCZNE????, chociaż to oststnie bardziej może zrozumiałe - cos w stylu jony plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANTYKONTAMIN 150 kapsułek w opakowaniu. Kuracja – 1 tydzień po 1 kapsułce (wieczorem przed snem), w następnym tygodniu po 2, w kolejnym 3 itd., aż do 6 kapsułek. Kuracja 6 tygodni do max 3 miesięcy. Po 1-2 miesiącach przerwy można powtórzyć kurację. Trzeba zużyć 2-3 opakowania. Koszt 1 opakowania to ok 45 zł. Nie wiem dokładnie, bo koleżanka kupuje u nich leki od lat (dla siebie i znajomych), jako stała, dobra klientka targuje się i ma zniżki. Ostatnio dostała po 37 zł. Razem z ANTYKONTAMINEM zalecane jest zażywać pastę ENTEROSŻEL pochłaniającą i usuwającą toksyny z przewodu pokarmowego. Cena 55 zł, wytargowana niższa 42 zł. Chociaż jedną tubkę pewnie warto kupić. Skład ANTYKONTAMINU: ciemiernik kaukaski, bylica piołun, dziurawiec, olej z pączków goździka, dynia pestki, zielone łupiny orzecha czarnego, czosnek, kora jesiona mandżurskiego, komosa piżmowa, gwiazdnica karłowata, bożodrzew gruczołowaty. Więcej informacji w książeczce reklamowej: „Zioła i mieszanki lecznicze pochodzące z Kaukazu, Górnego Ałtaju, południowego wybrzeża Krymu, Pamiru”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
dzisiaj lekarz przepisał mi ketokonazol, wyniki badan krwi i moczu i tsh wyszly zajebiscie, lekarz powiedzial ze mam swietne wyniki i czy dalej sie czuje zle. Cos mu baknalem o kandidzie i powiedzial mi ze raczej nie ale jak pokazalem wyniki posiewu kalu to mu mina zrzedla, hehe. Dostalem ketokonazol, nie jest drogi cos troche ponad 10 zł kosztowal. Tylko ma do was pytanie, czy moge stosowac enterol z lekiem przeciwgrzybiczym? bo na ulotce wyczytalem zeby nie stosowac z takimi lekami. Narazie zazylem sobie AC Zymes. Musze wam powiedziec ze dwa dni na diecie i dzisiaj pierwsza tabletka ketokonazolu i nie mam zatkanego nosa:) Jak mam stosowac te leki? np teraz 3 tyg ketokonazol potem zmienic na flukonazol i potem co dalej? Na ulotce pisze ze max 14 dni powinno sie je brac. Na watrobe zastosuje ostropest. Dzieki wielkie za odpowiedzi na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
chce najpierw podzoalac ostro azolami a potem bede kontynuował ziołkami. Nalewke z propolisu juz mam, do tego bedzie orzech wloski i oczywiscie suplementy, tran, witamina C, cynk, zelazo. Moge z ketokonazolem brać vernicadis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Zaczytana -dzięki ,enterożel brałam na poczatku kuracji 3 opakowania ,dobre bo usuwa wszystkie toksyny i nie niszczy naturalnej flory jelitowej,co do tego drugiego leku pewnie sie skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Asia x-zapalenie dwunastnicy powodują pierwotniaki bo tam najczęściej się gromadzą i woreczku żółciowym ,koniecznie zrób badania na pierwotniaki ,takie 2 tygodniowe bo cystuja co 7 -8 dni lub testy na aparat mora ,salvia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Nutko odnosnie pierwotniakow,jakie badanie masz na mysli?z kalu?bo ten problem z dwunastnicom mnie tez dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
miałam już na te pierwotniaki robaki i inne sprawy wynik ujemny wychodzi na to ze kukurydza tez nie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie wiem co sie dzieje. szok. w ciagu paru tygodni przytylam z 56 do 61 kilo!!! pare tygodni!! jestem na diecie, nie jem miesa, czuje sie jak slon, nie wchodze w zadne normalne spodnie, koszule pekaja na mnie. dziwne... w sumie to zawsze wazylam sie w ciuchach bo taka bylam chuda ze nawet nie chcialam wiedziec ile waze. a tu nagle 61 kilo. myslicie ze moze to miec zwiazek z czyszczeniem watroby??? myslalam ze schudne po tym czyszczeniu watroby i odrobaczaniu w koncu bralam duzo srodkow na przeczyszczenie.. a tu taka niespodzianka. z czym to moze byc zwiazane?? moze zeczywiscie cale zycie mialam jakies niewykrywalne pasozyty?? albo obciazana watrobe?? a moze to tycie to kolejny przejaw jakiejs choroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze Ci sie po prostu woda w organizmie zatrzymuje przez to czyszczenie watroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
badanie na pierwotniaki robi się z kału ,dają na 3 razy to za mało bo pierwotniaki cystują co 7 ,8 dni i trzeba utrafic ich cystowanie ,a czasami nie wychodzi ,np mi wyszło tylko raz a badanie robiłam w szpitalu medycyny tropikalnej ze 4 razy ,można spróbowac robic badanie co dwa dni przez półtora tygodnia lub wyprosic na podstawowe badanie i antygen z kału lub kwasowośc krwi to stare metody badań ,a najlepiej na aparat odżałowac te 100 zł i wychodzi prawie w 100% co mamy Asia x -nie zawsze w badaniu wychodzą pierwotniaki jak badałaś 3 razy ,bo może nie trafiłaś na cysty ,tylko pierwotniaki były w okresie trozofitów a wtedy nic z badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotko bo tylko na chwile dorwalam sie do netu - w koncu wakacje. Asieniu Gabso juz ci podala przepis na nalewke. Wyobraz sobie ze ja te kamyczki wytepilam stosujac... 5 kropli wieczorem przed zamknieciem dziaba czyli tuz przed zasnieciem. Potem az do rana nic wiecej. Nie pamietam ile czasu trwalo ale w 2 tyg juz nic mi sie nie tworzylo nowego. Ale od czasu do czasu nadal funduje sobie parodniowe serie 'dobranocek' propolisowych. Gabso ja wrzucalam ~kg miesiecznie po wytluczeniu lamblii. Bylam przerazona, n a szczescie po jakis 5 miesiacach stanelo. Moze wreszcie pozbylas sie konkurentow do zarelka. Chyba dobra wiadomosc :-P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Do Asiax wpadłam tu na chwilę. Zapalenia żołądka, dwunastnicy b. dobrze leczy balsam szostakowskiego. Ja kupuję ukraiński. Oczywiście trzeba równoczesnie likwidować przyczynę powstawania, ale leczyć tez trzeba. Po troszkę ponad dwóch miesiącach leczenia zaczyna mi się regulować okres - w zeszłym miesiącu trwał tylko 5 dni, a wcześniej miałam krwawienia, plamienia nawet do 10 dni. Czytałam, że chyba kinga tez tak miała. Ponadto tego lata ani razu nie zażyłam tabletek na alergię. ALegria wprawdzie mi dokuczała, ale obyło się bez tabsów, bo spokojnie dało się to wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
An Dy propolisik już się przygotowuje, za niecałe dwa tygodnie zaczynam :) Gabi odkąd się dobrze czuję i zniknęły mi z twarzy wypryski (te jak sądzę od wątroby) oraz odzyskałam siły, też wrzuciłam 2 kilogramy ;) może to rzeczywiście oznaka zdrowienia... Nie zmieniłam nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala615
Dziewczyny prosze o rade!! Bo bardzo sie martwie. Stosuje diete trzeci tydzien, biore tez citrosept po 15 kropli,czosnek,duzo witamin no i AC Zymes, troche schudlam i czuje sie bardzo dobrze,zniknely zawroty glowy,mdlosci, dolegliwosci zoladkowe,bole plecow,cera nie jest juz sucha wiec jest dobrze, z wczesniejszych objawow mam tylko nalot na jezyku i takie male wypryski na posladkach. Ale jest jedno ale... 5 dni pzed okresem pojawily sie u mnie plamienia,najpierw brunatne a teraz to jest normalna krew, przestraszylam sie bo nigdy czegos takiego nie mialam,dzisiaj mam miec okres. Jak myslicie czy to moze byc od zmiany diety i tych wszystkich lekow? Czy powinnam sie martwic? Bardzi prosze o odpowiedz,moze ktoras z Was tez tak miala, martwie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowe plamienia to oznaka zapalenia jajnikow. ale tez wiem ze podczas oczyszczania wychodza czasem nawet czarne smieci. dieta i to co bierzesz na pewno ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wiadomosc ze mam wiecej kilogramow. zawsze sie martwilam ze jestem chuda i oczywiscie ludzie nie pozwalali o tym zapomniej. caly czas ojej jakie ty masz nozki jak patyczki albo ojej a tylek jak orzeszek. masakra. teraz wygladam normalnie ale jakos trudno mi sie przyzwyczaic. i musze sie wybrac na zakupy bo nie wchodze za bardzo w ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala615
dziekuje gabsonik troche mnie pocieszylas,moze to organizm sie oczyszcza,mam nadzieje ze to sie nie bedzie powtarzac bo wtedy sie bede naprawde martwic,te moje plamienia najpierw byly brazowe a potem to juz czysta krew taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
Czy można pic sok z surowych buraków ? podobno surowe buraki maja niski indeks i goją ściany jelit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
sok z buraków jak najbardziej-odkwasza i ma glutaminę ,która leczy jelita ,podobnie działa oliwa i kokos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaX
a makaron sojowy ? mozna jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-Dy
ASIAX Sok swietnie dziala na jelita. Pije od 3 miesiecy na podniesienie cisniena kriw (i zadzialalo, z85/50 doszlam juz do 120-125/70 wiec chyba czas przestac pic) ale widze i zmiany zabarwienia moczu. Na poczatku byl, dosc szybko po wypiciu, instensywnie zabarwiony a teraz leko rozowy jest gdzies pod koniec dnia (pilam rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
Po za tym sok z burakow w polaczeniu z sokiem z marchewki i ogorka, czysci nerki i ... woreczek/drogi zolciowe (The beet juice, in combination with the juice of carrot and cucumber, is one of the finest cleansing material for kidneys and gall bladder. It is highly beneficial in all disorders relating to these two organs. http://flavoursofindia.tripod.com/beetroot.html )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek 997
rodżer ketokonazol nie jest za dobry lepszy jest flukonazol, gdyz jest mniej toksyczny. Dobrze potem wziasc itrakonazol. Probiotyki mozesz jesc ale w innych godzinach tzn nie wtedy kiedy antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik 7856
A powiedzcie mi jak dlugo mozna jesc czosnek? Biore go 4 tygodnie, citrosept 3 tygodnie i mialam okres ktory trwal 3 dni a zawsze trwal 5 dni, czy to moglo byc przez ten czosnek ewentualnie??? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×