Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

nie robiłem...wtedy jak mnie napadlo to ledwie mnie odratowano ...2.5 miecha jeźdzxiłem na wózku...powyginany...tylko jedno miałem sprawne:) zapewne wplyw pielegniarek w moim wieku:) leżalem blisko Sloneczka bo w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku..blisko domu Wałesy na ul.Polanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...nie lubie lekarzy, szpitali i tej atmosfery... po za tym wmówilem sobie , że jestem nieśmiertelny:P pewnie sobie zrobie rezonansik jak wroce z sanatorium i nie będzie poprawy...apropos..kto byl w sanatoorium?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ? masz 44 lata , 20 lat temu unieruchomiony na wózku czyli 24 lata w tak młodym wieku reumatyzm???? zrób Ty sobie te badania na borelioze a oprócz tego idź koniecznie do neurologa po skierowanie na rezonans i powiedz koniecznie o reumatyźmie 20 lat temu................ takie jest moje zdanie...................................nieśmiertelność nieśmiertelnością ale do lekarza idźi to szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado321
Witam. Byłem w piatek z szumami w Instytucie Fizjologi i patologi Słuchu w Warszawie. Zrobili mi audiogram i jeszcze jakieś jedno badanie nazwy nie pamiętam. Lekki niedosłuch wyszedł (to już w swoim szpitalu u mnie zdiagnozowali) i w połowie stycznia zgłosic się kazali na 3-dniową hospitalizacje. Czy ktoś był tam i czego się spodziewać ?? ps; dlaczego stronka się zmieniła?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Mewa ma rację , to zbyt długo juz trwa.A gdzie jedziesz do tego sanatorium????pewnie do Inowrocławia, co??? Mewa Wybacz , ale nie mam dzisiaj juz siły,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewa na nagłe choroby reumatyczne najczęściej chorują ludzie w wieku do 25 lat...nawet niemowleta..:((( starsi maja chorobę typu zwyrodnieniowego... mnie zlapalo jak mialem niecale 21 lat.. podpowiedz mi jakie badania na borelke trzeba by ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Znam te miejsca, zgadza sie tam jest klimat na stawy.Powiedz mi jeszcze ile masz ASO???przepraszam ze tak dociekam. Mewa Jak tu wejde to cięzko stad wyjść.Ciekawe gdzie reszta? Morela ugrzęzła w ławce , a Słoneczko nas chyba porzuciło na dobre,szkoda mi tylko kwasnego,pa! Oczywiście pozdrawiam Jolik , ale nie pytam gdzie jest bo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrado Morela i Martyna tam były oraz Jolik to ich podpytaj,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok słuchaj albo pójdziesz prywanie do diagnostyki i za ok 70 zeta zrobisz sobie badania na borelioze ( ja miałam IgM ilościowe) pokazuje świeże zakażenie i igG które pokazyje że już masz od dawna . ja byłam u lekarza pierwzego kontaktu dostałam skierowanie do zakaźnika i ta dopiero dała mi skierowanie na badania, następnie 3 miesiące antybiotyk i następne badania po 6 tygodniach które potwierdziły przeleczenie boreliozy. czy miałeś robiony rtg wtedy w szpitalu???? jak wpadli na to ze to reumatyzm. Z tego co wiem to reumatyzm,reumatoidalne zapalenie stawów jest chorobą zapalną jak i borelioza , sm, i wiele innych.moja znajoma ma reum zap stawów i co jakiś czas ma rtg stawów i bierze leki przeciwzapalne. Oprócz tego ma lekko powykrzywiane palce i u niej zgodzę się że to reumatyzm, a u Ciebie jak było i jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czarek ponoć najlepsza metoda na potwierdzenie borelki to metoda western blot , ale to to już chyba w szpitalu się robi , chociaż trzebaby było sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado321
Morela i Martyna wzywam do tablicy :) Co tam wam robiono w tym Instytucie Fizjologii i patologii Słuchu w Warszawie na 3-dniowej hospitalizacji ?????????? kilka słów wystarczy naklikać. Ps;dzięki alda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda dawno nie robiłem badania na ASO...a do badan kiedys zniecheciłem sie po ktoryms tam razie gdzie wyniki byly dobre, a ja zwijalem sie z bólu...a PRL-owski lekarz uważal mnie za symulanta... Mewa zaczęło sie od stawu w palcu srodkowym prawej dloni(troche krzywy do dzis) i obrzęku kolan..potem polecialo na resze stawów...a najlepsze że po 8 altach leczenia nawet na zdj.ęciach zmiany poznikaly..ja to taki kosmita:P teraz od roku gdzies znowu mnie pobiera,,,na maxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrado morela w ławce siedzi a martyna do wyjazdu się szykuje, niewiem czy nawet ta tablica zadziała. dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro poznikały to może to nie to............................. zasuwaj na badania . cholera spadam stąd bo znowu do pracy zaśpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Jestem. obecna.:) 1 dzien badania badania badania 2 dzien diagnoza. ewentualnie skierowanie na rezonans w twojej okolicy zamieszkania. 3 dzien maglowanie z psychologiem metody habituacji - psycholog opowiada na czym ona polega.+ umowienie z lekarzem na nastepny termin.(zwykle 3 lub 6 miesiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Konrado diagnostyke maja full wypas. od a do z i to w ekspresowym tempie. gdybys chcial to robic gdzie indziej to ci zajmie miesiac. nie maja tylko rezonansu. Psychologia wg mnie do kitu na calej dlugosci. Morela sobie chwali. miala inna psycholog. Kazdy pacjent dostaje broszurke ok 50 stron o tym jak sobie radzic z szumami na codzien. ogolnie to o otaczaniu dzwiekiem i opisanych duzp przypadkow polepszenia w momencie poczatku olewania sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko To ja Ci z całego serca gratuluję i jestem \"żywym\" dowodem na to że szumy to sprawa psychiki,pa! Morelka Zaklinowałaś się w tej ławce???pomóż Konrado , co?byłaś i wiesz z nas najwięcej.pa! Jolik Juz mi sie pieprzy , ale to WESOŁE JEST ZYCIE STARUSZKA! kWAŚNY Jak Słoneczko wypuścisz z rąk to już tu nigdy do nas nie zawita i będzie całymi dniami pochmurno,wiesz? Czarek Ja od dziecka choruję na reumatyzm, ale z tym co Ty opisujesz nigdy się nie spotkałam,jeżeli badanie na ASO jest OK to prawdopodobnie Mewa ma rację,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety ,ale nie na forum słyszałam taką opinie.Bo kazdy chce do stolicy, maja urwanie głowy, nie tylko szumy.Liczy się osoba nie pacjent.W każdej plotce jest odrobina prawdy, ale zeby to tylko była ta \"odrobina\"pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko to możesz mówić o wielkim szczęściu, teraz za bardzo nie liczą się z nami Niestety:( co ty tak z tymi zwierzakami , jakieś prosiaczki niedźwiadki ślimaczki???:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to interpretować? bo pewną tezę mam ale niewiem czy się nie mylę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrado321
Martyna Pomogła Ci coś ta wizyta w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie ?? A co do rezonansu to miałem już robiony i wyszło wszystko w normie, więc niech teraz robią inne badania i wypędzą te szumiska :) Ps dzięki na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×