Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość Trejser
Martyna a tschemu w nocy jedziesz? Daleko masz? Tylko dopilnuj żeby Ci dobrze ustawili i poinstruowali jak ich używać. To fundamentalna sprawa. TRT to nie sprzęt tylko DŹWIĘK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
I nie bój się że to mżonka. TRT stosują 3 poważne instytuty medyczne w Polsce. W tym Klinika Medycyny Pracy w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ja z niecierpliwością czekam na Twoje relacje, bo ciągle nie potrafię się zdecydować na te generatory (bo moge ich nie tolerować) a szumy nie cichną i dokuczają bardzo, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
http://www.mediton.pl/PL/czasopisma/otorynolaryngologia/archiwum_2.2.329.html Te 25% to mogą być błędy w stosowaniu ze strony pacjenta, błąd lekarza, niezauważona awaria generatora... No i nie ma 100% skutecznych leków. Nawet leki na grypę rzadko mają 80% skuteczności. "zmniejszenia długości okresów świadomości szumów usznych w czasie dnia (średnio z 62% do 20,5%)" - czyli prawdopodobnie są ludzie, którzy zupełnie o tym zapomnieli... "zmniejszenia (...) stopnia jego dokuczliwości )średnio z 6,64 do 2,92 w skali 10" - to już mniej optymistyczne ale prawdopodobnie wystarczające do odzyskania niemal pełnej radości z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
No i to wyniki z Kajetan trzeba pamietać a tam jest lekki bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Morela, efekty mogą być najwcześniej po ok pół roku. Jeśli Cię stać na generatory to chyba nie masz na co czekać. Chociaż pojedź na konsultacje. Podobno TRT nieraz działa dobrze bez generatorów - wystarczą same wizyty. To w końcu nasz mózg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Jeszcze 3 grosze co do wyników - z szumami nadal zgłaszają się głównie ludzie starsi (chociaż z roku na rok lawinowo przybywa ludzi młodych), a oni są trudniejsi w leczeniu. Mózg nie są już tak podatny na zmiany, dokuczają inne choroby, mniejsza determinacja.... Myślę że młodzi ludzie leczą się szybciej i z lepszymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamowcie sobie
na gwiazdke fontanienke domowa, postawcie w sypielni i wlaczajcie na noc-zamiast szumow w uszach bedziecie slyszeli szum splywajacej wody-to pomaga zeby dobrze spac - mozecie sprobowac babiska! a teraz za gotowanie sie brac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Wiem trejser ze te wyniki jesli sa przeklamane to w strone bardziej optymistyczna niestety. Trejser ale byla tu jakies 3 miesiace temu kobieta (wpadla tylko przelotnie) ktora opisywala ze miala szum od kilku chyba 7 lat. psulo jej to zycie. nawet rozwiodla sie z mezem bo twierdzila ze tak biadolila z tego powodu. i po 7 latach szum o dziwo przeszedl, zniknal, nie ma, cisza. ja uwazam ze to bula pelna habituacja. habituacja percepcji w 100%. mozg go wycial. nie mogl jej tak zwyczajnie minac. tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Trejser zagladal tu jeszcze niejaki Peterka - szum mega wielki po urazie akustycznym - wystrzal z karabinu - wojskowy. nosi generatory od kilku miesiecy. gosc mega oczytany w temacie i duzo znajdywal na angielskojezycznych stronach. on wynalazl ta ultrametode. warto poczytac. postaram sie tu wkleic te linki. mam nadzieje ze sie pokaze niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trejser
najlepiej po prostu szum ignorować. To ze mózg potrafi ignorować niektóre dźwięki wiadomo od dawna i Jastrebof tutaj ameryki nie odkrył. Zobacz ze ludzie mieszkający przy lotnisku lub fabryce potrafią spać spokojnie. Albo siądz se w pokoju i czytaj ciekawa książkę. Słyszysz zegar? No właśnie, ale dopiero jak o nim myślisz. Jeśli ten strzelec tu wejdzie to naruszy zasady leczenia. Oni muszą unikać sytuacji które mogą o szumie przypominać. I sama też pewnie nie będziesz mogła/chciała tu przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trejser
skoro wiesz ze szum trzeba ignorować to dlaczego tego nie zrobisz? zrób to!! a nie cały czas narzekaj , w ten sposób tutaj nikomu nie pomagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trejser! Po raz ostatni ostrzegam ! PROSZĘ O NIE WKLEJANIE LINKÓW DO INNYCH FORUM NIE NALEŻĄCYCH DO KAFETERII!!!!!!!!!taki jest regulamin forum. Martynka Ciebie o to samo proszę,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trejser Jeżeli jeszcze raz historia się powtórzy , będziesz przez szumowiczów do końca zignorowany.Robisz wszystko ,aby nam to forum zlikwidowano!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać ekipe🖐️ kurcze alda co się dzieje???? jak tam przed Świętami? jolik , morela -przecież macie przerwę -wejdźcie od czasu do czasu sylwia- co u ciebie? pomarańczowy czy będziesz korzystał z porady Sylwii??? Powinno pomóc a co do kuli to morelka już wypróbowała martyna powodzenia słoneczko co u Ciebie? no i nasze rodzynki :D kwaśny, czaruś - co tam u Was? pozdrawiam całą resztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa jakieś takie niewyrobione są,wiesz??? Ja juz wszystko mam,jutro kończe maraton w kuchni pieczeniem ciast,pozdrawiam wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejseriusz
Alda ale to nie są fora, tylko strony informacyjne. Z for łażę tylko po komputerowych, z których informacje tutaj się nie przydadzą. Informacje z linków, które podano na tej podstronie są bardzo dla nas krzepiące bo oznaczają koniec problemów z szumami. Po ziemi już chodzi człowiek, który z powodzeniem (!) testuje metodę wszczepiania eletrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! nie bardzo mam czas zaglądać na forum ,nadrabiam zaległości.........,a jak wejde to czytam o czym piszecie a czasami nie mam nic do napisania więc nie pisze. Sylwio mamy troche wolnego ale to urlop a nie wolne odgórnie,latem nie było czasu na urlop bo zapiepszałam i to włącznie z niedzielami,więc teraz ciesze się każdą chwilą spędzoną z dziećmi a to są piękne chwile i czas magiczny..... A w uszach gra i buczy jak zawsze,więc nic się nie zmieniło. Trejser piszesz że potrzebujesz pomocy a o szumach i trt wiesz dużo może szumy nie są Ci obce.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Nie są mi obce. Nie są też na szczęście dokuczliwe. Jeszcze muszę się dokładnie przebadać aby odkryć ich przyczynę i zapobiec pogarszaniu się. Potem zamierzam je habituować, prawdopodobnie przy pomocy TRT. Taki mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Chociaż to żaden plan. Nie wiem jak można inaczej postąpić. Oby się tylko udało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
No i jeszcze zrobić coś z tym cholernym strzelaniem i zatykaniem uszu (szczególnie prawego). Ale najpierw ubrać choinkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie mi sie dzisiaj z Wami \"rozmawiało\"Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...\"iti\" go home...:) nareszcie jestem w domu i...cieszę się że również wracam na forum, do naszego \"świata\"....dzis padam , ale jutro obiecuje odrobic zaległości, pozdro dla wszystkich czarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek to ile to Twoje senatorium trwało????ja myślałam że trzy tygodnie- czyżby tak szybko minęło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik kochana zycze Ci udanego odpoczynku, dla mnie tez czas spedzony z rodzina to czas magiczny:) Treiser Ty musisz sie wyciszyc, nie przejmowac sie szumem i nie kopac po forach, leczyc sie samemu tylko znalezc przyczyne szumu a na pewno wykluczyc najwazniejsze przyczyny szumow, moze masz tylko zatkane ucho? Albo jakas przewlekla infekcje, to na pewno moze stwierdzic lekarz na pierwszej wizycie i zlecic Ci kolejne badania jesli nic nie znajdzie.No i najwazniejsza sprawa to wyciszyc sie, spokoj i powrot do rzeczywisctosci :) Widzisz my ciasta pieczemy, sledzie robimy nie tylko po to, zeby zapchac brzuchy nasze i naszych najblizszych ale po to tez, zeby nie myslec, zeby miec inne zajecia i czerpac z nich takie male radosci :) Bo ze szczegolow zycie sie sklada. Martynka powodzenia Ci zycze w wyprawie po generatory. KOCHANI JA CALY CZAS PRACUJE, JUTRO ZACZYNAM SWOJE WOLNE 5 DNI I WPADAM DO KUCHNI:) MOGE NIE ZNALEZC JUZ CZASU NA ZYCZENIA TAKZE: ZYCZE WAM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, RODZINNYCH I RADOSNYCH SWIET BOZEGO NARODZENIA ORAZ WYMARZONYCH PREZENTOW POD CHOINKA. Ciesze sie,ze jestem z Wami Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani prezenty dla dzieci popakowane :D ciekawe czy się zorientują że część prezentów to te same , które przypadkiem widziały :D dziś zasuwam do kardiologa i na ostatnie zakupy sylwia dziękuje za życzenia-mówisz że od jutra zaczynasz maraton w kuchni , to tak jak i ja :D, życzeń jeszcze Wam nie składam bo zajrzę do Was bużki dla Was( jak to mówi martynka) brzydaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×