Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

jestem,jestem ,ale coś mi zaśmierdziało nie wiesz co to????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAŻAJCIE CO PISZECIE
BO ZNÓW WAS USUNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buniek Pamietaj o kontraście!bez tego nie ma co robic rezonansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech spróbują!!!! Obozy koncentracyjne juz pozamykali i nie bedzie mi ktos dyktował co ja mam pisać.Poza tym nigdy przed tem czegos takiego nie było i prosze sobie popatrzyc na inne fora co tam sie dzieje i nikt nikomu uwagi nie zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAŻAJCIE CO PISZECIE
TYLKO OSTRZEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tym że usuna to sie nie martwie,ale martwi mnie to co potrzebujacy mojej wiedzy czy rady co wówczas on/a zrobia.Zachowanie tego kogos jest nie na miejscu i odpedziło juz kilka osób z forum.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniek
Musze najpierw znaleść dobrego laryngologa na nfz bo prywatnie nie będe płacił za wizyty, martwi mnie to że albo mi się wydaje albo to bardzo szybko się pograsza, z każdym dniem jest coraz gorzej ,także niewiem jak to będzie, najlepiej to by chyba było żeby udało się dostać do szpitala na laryngologie to może by badania zrobili szybciej bo za nim ja sam do tego dojdę to albo się zrujnuje finansowo albo ogłuchnę i na tym się skończy:( alda wiem że trzeba z kontrastem ,dzięki, jeszcze mam pytanie długo się na wynik czeka takiego rezonansu?? bo rozumiem że tam z opisem będzie, morela12 a ty ile czekałaś na wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak ma być to ja też wypad stąd robię .Poszukam miejsca gdzie można pisać co się chce i nikt nie donosi. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już szkołe skończyłam i nie zycze sobie żeby ktoś mi dyktował co ja mam robić.Nie uzywa sie tu wulgarnych słów,jak na innych forach. Jezeli ktos ma sie tu leczyc z psychozy to na pewno nie ja! Dla mnie takie upominanie jest chore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No możesz i tydzień ,ale teraz wyniki masz na płycie.To wszystko zalezy od ilości badaym dniu.No tydzień. buniek dobrze kombinujesz ! idź prywatnie ,ale do takiego laryng. co na oddziale coś znaczy i bedziesz miał od razu zalecone badania,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli moje rady są w sumie ograniczone itd. to co Ty tu jeszcze tłuku robisz???? Jezeli masz lepsze to sie tłuku ujawnij!!!!!!!!!!!!!!!!!!chyba że jesteś taki\"cenny/a\"!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Czesc brzydale przepraszam ze mnie nie bylo przed Nowym Rokiem. chcialabym tak jak mowicie poczuc ulge ale nie nosze tych generatorow bo znowu mi sie ucho zatkalo i nie slysze tego szumu z generatora. polecialam w sylwestra do szpitala wojewodzkiego do laryngolog bo okazalo soe ze przyjmuje ale banbaka rozlozyla rece. powiedziala ze trabka obrzeknieta ale nie wie dlaczego. kazala brac wapno i zyrtec na uczulenie ale to nic nie pomaga. juz 3 dzien mam wyciety z zycirysu. po tym calym skladaniu zyczen poryczalam sie na calego i poszlam spac. teraz wam sie wyplakuje. Panie Boze kiedy nam sie to skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze ten topik schodzi na psy - ciągle jakieś pretensje usuwanie postów itd - myślę ze większość osób bywających tutaj traktowało ten topik jak odskocznie od szumów-..........-rad zawsze udzielaliśmy jak tylko znaliśmy odpowiedź na dane pytanie, .można było pożartować i mogli zapomnieć o szumach .Ale tak było.......................... niestety aha i jeszcze jedno. Pisze się w ogóle sierotko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Alda olej te uwagi ja jeszcze nie opuszczę tego forum jest mi potrzebne, pozdr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko przykre to co piszesz a szumy słyszysz przy zatkanym uchu?. Jak zaczniesz nosić generatory to daj znać jakie są efekty, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś ukończyła podstawówkę w terminie to wiedziałabyś ,że eliminowano tam ludzi wbrew ich woli i Ty to właśnie robisz tłuku jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Własnie po to tu jesteśmy,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie olać tego/tą/ono niezadowolne z wszystkiego. swoją drogą nikogo to nie obchodzi że nie lubisz Słoneczka, Aldy ,mnie czy kogoś tam jeszcze. a pomyśl czy ktoś ciebie lubi. tu na forum napewno nie, wsród swoich znajomych wiesz najlepiej. tutaj ty nikogo nie interesujesz. więc grzecznie bądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaśny do kiedy młody z Tobą ? dobrze kojarzę że dziś wyjeżdża? ręce całe po fajerwerkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie dzieje??? jestem nie w temacie najwyraźniej...nie udzielam sie na forach w necie, ale tu mam zamiar pozostac (nawet jak mi zniknie:)), traktuje to dokładnie jak napisala mewa parę postów wyżej i nie życzę sobie , żeby jakis baran czy tez czarna owca, nam tu bruxdziła...nie pytany - nie odpowiada, a jak chce sie mądrowac to niech startuje do sejmu lub senatu, a nie tutaj. i to tyle w tym temacie! przespałem cały Nowy Rok, po Sulwestrze..normalnie sie wyleniuchowalem jakos tak dzien czy dwa przed sylwestrem doswiadczyłem czegoś takiego , że ten gwizd mi zniknął z uszu a słyszałem tylko jakby zza ściany słaby szum taki jak tv emityuje , gdy sie program skończy. To bylo wspaniale uczucie..niestety trwalo niecały dzien i wszystko wrócilo do paskudnej normy- czyli szumo-gwizdy nadal dźwięczą:( pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Ekipo nie widzicie ze sami podsycacie ogien. olejcie i ignorujcie takie komentarze a umra smiercia naturalna. dzieki brzydaki za przytulenie. a generatory na prawde chwale bo mi razniej kiedy ich slucham ale to po trochu sprawa psychologiczna bo wierze ze juz jestem na prostej - dlugiej bo dlugiej - ale prostej ku koncowi. a pomijajac psychologie to faktycznie szum z generatora jest nawet przyjemny. cholera gdyby nie to zatykanie na ktore nic nie dziala, psikadla., katateryzacje, walsalwa - to to zatykanie nosa. Alda a dlaczego ty masz glosniej? moze po prostu zly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn Chodzi Ci o szum??? tak mam głosniej bo jestem chora i źle sie czuje od jakiegos czasu i byc może to ma jakis zwiazek z tym.pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×