Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość ach Mewcia
kogo to interesuje?! Odlec lepiej nad morze....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że tęsknie za taką mroźną i białą zimą :(.ponoć taka ma być w tym roku, no i niech będzie bo dzieciaki już zapomniały jak się fajnie na sankach jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
nie masz swojego chlopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestaniesz tęsknić kiedy zacznie mrozić i wiać 2 czy 3 lata temu kiedy były rekordowe mrozy byłea w angli i też tęskniłem ze polską zimą . przed wczoraj gdy wracałem w nocy i było -10 i wiatr , miałem dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop to w polu robi :D:D:D: a skoro jesteś w temacie już od dawna to wiesz że jestem z Łodzi. a Łódź to nie wieś!!! widzę ze bacznie obserwujesz ten topik i tylko czekasz żeby komuś dojebać , ja to akurat mam w nosie. Takie czepianie się świadczy o Tobie , bo normalni ludzie tak się nie zachowują. Ale jak widać inteligenci już tacy są!!!. widać to nawet po rządzących w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu to pewnie chłop albo baba znęca sie nad nimi i tutaj sobie używają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra......
Gdzie siostra przełożona czyli Słoneczko 86 ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO NIE JEST NA TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzujcie stare dupy
młodość buntownicza, waleczna, dumna i bzdurna młodość walcząca-walcząca mlodość!!! luzu wam trzeba luzuuuuuuuu i nie ważne ile kto ma lat, ważne żeby miał coś do powiedzenia..i niekoniecznie coś badziewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary cap1
ani na temat też niekoniecznie musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenzyt
Witam. 1,5 miesiąca temu doznałem urazu akustycznego po pobycie w dyskotece. Bardzo piszczalo mi w uszach. Po 4 dniach zglosilem sie do laryngologa, a ten skierowal mnie do szpitala. w szpitalu zrobiono mi audiogram i okazalo sie ze sluch jest troche oslabiony ale w normie. Mialem tez robiony tympanogram i wyszedl w porzadku (typu A). Przez 6 dni dostawalem w szpitalu kroplowki i zastrzyki ze sterydu dexaven. Po ponownym zrobieniu audiogramu okazalo sie ze sluch jest juz idealny. Szumy troche oslably i wypisano mnie do domu. Dostalem lekarstwa: Betaserc, Metazydyna, MagneB6, Sol Elenmayera, Hydrochlorothiazidum. Zażywam te leki juz ponad miesiac. Odczuwam lekką poprawę, bo teraz szumy slysze tylko w absolutnej ciszy. I sa raczej cichsze niz przedtem. Piszę na tym forum, bo chcialbym sie dowiedziec czy ma ktos szumy spowodowane halasem i czy komus takie szumy ustapily. Jestem troche podłamany, bo mam dopiero 20 lat, duzo czytalem na forach i rzadko napotykam jakies pocieszajace wypowiedzi. Chcialem takze przestrzec wszystkich mlodych ludzi chodzacych do klubow! Nie mialem pojecia, ze takie cos jest mozliwe... Prosze o jakiekolwiek odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocieszajace wypowiedzi.
Martenzyt. Sam sluchalem glosnej muzyki. Do tego praca z glosna szlifiarka. Teraz navet kazda muzyka, tv-reklamy natychmiast wzmacniaja pisk, a ktury nie znika po zgaszeniu tego chalasu. Mnie bardzo pomaga cisza w lesie i aparaty sluchowe. Marek-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak las bardzo wycisza i uspakaja człowieka,mogłabym w nim przebywać na okrągło.W pracy na okrągło hałas,ale nie przeszkadza bardzo,nawet w hałasie lepiej słysze,bo nie słysze szumów.Ale nie mam szumów od głośnej muzyki więc Ci nie pomogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Za malo jest propagandy na temat skutkow ubocznych dyskotek. ja tez latalam czesto i gesto i pamietam ze czasem mi 2 dni szumialo zanim sie wyciszylo ale w cale mnie to nie zastanawialo ani nie obeszlo. szum mam z innego powodu ale ubytek sluchu byc moze z tego. pozdrawiam alduska morelka mewka jolik kwasny sloneczko trejser i innych szumnych niespokojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam opowiem o takim zdażeniu na dyskotece co prawda dla dzieci ale dyskoteka.Sąsiadka wybrała siętam ze swoimi dziećmi -letnim łukaszem i 2,5-letnią Marzenką .Marzenka nic nie mówiła tylko eeeeeeee a na tej dyskotece była taka radosna,zaczęła się śmiać i tańczyć jak inne dzieci i bardzo blisko podchodziła do grających na fuul głośników i wtedy moja sąsiedka pomyślała że jej dziecko nie słyszy ,a teraz gdy podchodzi do głośników coś usłyszała.I \"biegiem\" do lekarza i okazało się rzeczywiście że Marzenka jest głuchomiema.Teraz ona jest piękną kobietą ,ale niestety dalej nie słyszy.I tak to dyskoteka pomogła odkryć co siedzi w małej Marzence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marcin
Ja Ciebie tez serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Między Ciszą a Ciszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Jolik z całym szacunkiem dla sąsiadki ale jakim dziwacznym cudem ona przez 2,5 roku nie zorientowala sie ze dziecko nie słyszy?????????? Oczywiscie szczescie w nieszczesciu ze sie w koncu polapala , wspolczuje szczerze bo to na pewno trauma dla rodzica nieopisana , dla dzieciatka z reszta tez w pozniejszym czasie, ale jak to ominac obcujac z nim tyle czasu. Ja mam 10miesiecznego zawodnika i juz dawno przeszkadzaja mu niektore dzwieki w spaniu, odwraca sie na sygnał, oczywiscie bardziej z ciekawosci niz moja w tym zasluga i tak dalej. wedlug mnie to nie jest trudne do zauwazenia. z reszta wszystkie jestescie mamami (i tatami - pozdrowienia chopoki:)) Pozdrawiam Jolus, trzymaj sie cieplutko. nie chcialam na ciebie naskoczyc, zeby przypadkiem nie bylo to tak odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morela nosze je tyle ze jednego nie slysze bo mi wlasny szum zagłusza bo mam jeszcze głosny po zatkaniu ucha ale sie przyciszy mam nadzieje. a skala tego generatora jest mala i nawet na full jest za cicho troche (teraz) bo jak mam normalny szum tzn taki jak przez wiekszosc czasu to szum maszynki jest ok. ale namieszalam co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×