Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Cześć wszystkim jak zdrówko w Nowym Roku bo u mnie kiepsko szumi nie miłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin u nas też szumi . niestety jednym więcej, drugim mniej ale nadal szumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezzzzzka
a czy wy to szumienie to macie takie jakby pisk i caly czas mi tak jakby piszczy taki ciągly dzwięk :O jakie to okropne i do tego bolli mnie glowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kojarzysz Mewa. dzisiaj przed 11 poleciał. oczywiście nie obyło sie bez przygód, okazało sie że bilety kupiłem na 2 luty i aby przebukować musiałem zapłacić kolejne prawie 2 tysie . ale bede reklamował bo bo kupowałem telefonicznie i powinni mieć rozmowy nagrane. tak sie zdenerwowałem że myślałem że tam padne nie mówiąc o tym jak szumiało. a ręce całe tylko kciuki poparzone od lądów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezzzzzka dokładnie tak jak mówisz - dźwięk ciągły najlepiej się nie nasłuchiwać- będzie ciszej.Od dawna masz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ooooooo widzę znowu pomarańczowy miesza!Olać to! Mi w nowym roku dalej buczy i mam wrażenie jakby ucho zatkane,nie wiem czy tak ma być czy coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zaraz pie......e ze śmiechu wyprowadzasz drzwiami a wchodzi oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajad
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajad
alduska ja nie przeczytalam na nk tego co napisalas wczesniej. wiem juz ze masz zapalenie a le od czego przewialo cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa-33_
jest zima więc zapewne nosisz czapkę ale poradzę Ci coś ----- zamień ją na inną, bo ta Cię chyba z lekka uciska :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam aż się przy nicku pomyliłam :D:D:D- jeden znak i już na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie was sierotko :D:D:D punkt 8 regulaminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi szumowicze:) Wszysrtkiego dobrego wam zycze w Nowym Roku:) Mysle, ze musze sobie zrobic przerwe od naszego forum, zawsze jak cos poczytam o szumach to szumi mi jeszcze bardziej.Np kiedy Alda napisala, ze bez kontrastu nie ma sensu, ja nie mialam podanego kontrastu a w Polsce poinformowano mnie, ze radiolog decyduje o podaniu kontrastu nawet w czasie badania, czyli pewnie kiedy zauwazy jakies zmiany. No i wiekszy szumek mam gotowy po takim tekscie z reszta to jest bardzo wazne w TK na pewno ten kontrast ale nie zawsze w rezonansie. Czekam na wynik badania, ktore zrobilam przed sylwestrem, nawet sie jakos nie stresuje ale kiedy widze samochodzik z laboratorium, ktore zabralo moj wycinek to emocje biora gore a prawie cale miasto jest pelne tych ich aut, woza materialy do badania i mnie wtedy stresuja. Wracajac do szumow to moj szum wzmowyl sie po infekcji i wtedy kiedy zachcialam go leczyc i o nim intensywnie myslec. Robie sobie przerwe jak chcecie do mnie cos napisac to Martynka powinna miec moje gg. pozdrawiam Was i z calego serca zycze Wam ciszy. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaa Masz racje ,ale jak juz masz ponowny rezonans bez kontrastu ani rusz.U nas tez tak jest ,ale skąd radiolog bedzie wiedział czy sa zmiany czy ich nie ma???Kontrast jest w przypadku głowy rzeczą podstawowa.Nie chciałam Cie zdołowac ,a poinstruować,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaa To nie jest tylko moje zdanie,to moga Ci powiedziec wszystkie osoby co miały to badanie.Ja miałam 10 rezonansów i 15 tomografów,a wiec jak sama widzisz wiem juz cos niecoś na ten temat.A to że tak czy inaczej nas odbierasz to nie ma nic wspólnego z szumami tylko z twoja psychiką.Jest to zupełnie normalny objaw,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morela ...jolik czy Wy wiecie że w poniedziałek idziemy już do pracy????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,niestety...... ale starczy tego byczenia,cały rok charówki przed nami.... Ja w marcu ide na przegrodę do szpitala to pociągne troche wolnym,jak się da.A teraz zakasuje rękawy i zaczynam ...sie oszczędzać w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od słowa do słowa narasta
rozmowa, rozmowa z kobietą bez twarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko to wróg nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasuje wszystko co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa niestety czas do pracy ale za trzy tygodznie znowu dwa tygodnie wolnego, bo dzieciaki mają ferie zimowe, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×