Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość skoro
ma rację na po jakiego diabła żeś kasowała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichaspokojna i nieobliczalna
lepiej opisać siebie nie mogłaś!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę Wam przypomnieć że ten temat założyła \"nadzieja 34\",a nie słoneczko wiec TY nam nic nie oddajesz.Ten cyrk jak to nazywasz nie jest stronami wykwalifikowanych lekarzy,więc porad lekarskich tu nie zaświadczysz.Ten jarmark jest odskocznią od tego co nam dolega,jak chcemy porady lekarskiej idziemy do lekarza.....A jak pomarańczowy wtrąci tu te swoje 3-grosze to nam pomiesza trochę i mamy o czym pisać.Kto che tu jest a kto nie chce to go nie ma proste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik zgadzam się z Tobą pomarańczowy bądz grzeczny i opuść nas , albo skącz z głupimi tekstami i obrażaniem innych . Słoneczko nie obrażaj się na nas bo nie masz powodu. zauważ że atmoswera była inna dopóki to ,,ono,,( o nawet nie sprecyzowanej płci ) nie zaczęło tutaj mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co szukać ze świecą jak
Ty przecież niby jestes tutaj najmądrzejsza. Kwaśny Ty sie nie lituj ,bo tym x jest i była Słoneczko,poczytaj sobie a zrozumiesz.Nie trzeba siedziec tutaj aż 4 dni ,aby sie pokapować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe jarmarki .....
Pozdrawiam Słoneczko Janusz Laskowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrówko pytam........................... może niepotrzebnie , bo jak widzę zdrowie Wam dopisuje . jolik z chęcią przyznaję Tobie rację:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustka jak cholera , za oknem hebel nie chce się nigdzie wychodzić tutaj też robi sie jakaś pustka , a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 luty , mają tam kilka tygodniowych przerw w roku i krótsze wakacje , mój czas jest podporządkowany temu rytmowi i dzięki temu mam dużo urlopu . tu też w tym czasie wypadają ferie może troche wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum to tylko
mewa,alda,jolik,kwasny,czarek-paru zarozumialcow, ktorzy i tak nic nowego ani ciekawego nie wprowadzaja do tematu tylko kreca sie wkolko tego samego pierdoly,pierdoly i jeszcze raz pierdoly! dlatego niedlugo i tak sie samo wykonczy-jak ktos chce tu cos powiedziec to albo jest wyrzucany albo tak zakrzyczany, ze od razu stad ucieka-po prostu chamstwo do potegi,,,zobaczycie, ze za chwile mnie tez wyrzuca! Fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziłeś/aś co chciałaś/eś stwierdzić i chwała Ci za to. Jak masz jakieś pytanie odnośnie szumów to pytaj po to ten topik jest, ja Cię nie wyrzucę :D, Ale jeżeli myślisz że każdy tu będzie wchodził i litował się nad sobą jaki to świat dla niego zły i niesprawiedliwy to jesteś niestety w błędzie.Jeżeli ktoś chce się czegoś dowiedzieć to pyta- a my zwyczajnie odpowiadamy- nie musi czytać całego topiku.Jak mnie się zaczęły szumy to nie wyzywałam nikogo tylko weszłam i zapytałam i odpowiedź uzyskałam. masz pytanie to pytaj. aha i jeszcze jedno .............ja to akurat mam w nosie czy to forum jest przejrzyste czy nie , nie zależy mi na tym i za usuwaniem postów też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za arogancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty tu jestes najglupszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaśny zleci szybciutko a później to już tylko na narty z młodym :) w tym roku zapowiadają zimę mroźną i białą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sloneczko 86
czy ty uwarzasz, ze czarni tutaj normalnie sie wyrazaja? przeciez oni tylko tu obrazaja innych-czy nikt tego nie widzi? ale za to nikt ich stad nie wyrzuca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
spijcie dobrze miśki szumne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilja i makowiec na szumy.
Mnie troche pomoglo czytanie o waszych kulinarskich atrakcjach. Sam zaczolem szukac stron o pierogach i innych polskich potraw. Kupilem (na zapas) 15 puszek kapusty kiszonej do bigosu, a salatke warzyvna to naprawde jem talezami z chlebem. U mnie ilosc jedzenia jest zwiazana z piskiem. W jakis sposob podraznia organizm i robi bardziej czulym. Teraz sprububuje zyc vegetariansko. Moze cos zmieni? Marek-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak napisalem zeby
przestac jest mieso i przeniesc sie na diete wegetarianska, to mnie stad wyrzucili-wiec juz nic wiecej nie pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę usunąć te postyy
mówi ci to coś???nie wspomnę że jest to twój słynny post z otosklerozy w którym stwierdziłaś że operacja otosklerozy nie ciągnie za sobą absolutnie żadnego ryzyka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3880932&start=7260 oczywiście już go nie ma ale ludzie stąd będą wiedzieć jak przeczytają śmietnik od strony 239 nie trudno się połapać rzecz druga: \"Jedynie co mi kazali to zgłaszać a że usuwają to co uznają za stosowne to jest ich sprawa a nie moja. Więc proszę tu do mnie pretensji nie mieć.\"- jak to kazali ???? Przyjechali do domu postawili pod ścianą i KAZALI????????????????????????? ja jako pomarańczowy mam pretensję a że jestem tu gościnnie więc się nie ujawniam i nie ujawnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisala Alda albo Mewa
uwaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy posty
niezgodne z regulaminem-tutaj zostaja wyrzucani ludzie, ktorzy nic zlego,albo niezgodnego z regulaminem nie napisali .Przelec sie po innych Forach-zobacz co tam sie wypisuje-ale nikogo sie tam nie wyrzuca-tak jak tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludziska przestańcie widać nie macie innych problemow! Jeśli to topik towarzyski to nie powinno nikomu przeszkadzać o czym się pisze nawet jak by sie pisało o d....Maryni. Fakt że Słoneczko napisała że otoskleroza to nie choroba że operacja nie niesie żadnego ryzyka mnie też oburzyło,ale to nie tu było tylko na \"otosklerozie\".Więc nie mieszajcie topików! A ja bardzo lubie mięcho i nic niejedzenia mięsa mi nie pomoże,bo mam chorobe taką jaką mam. A Martyna jak tam Maksiu? Dawno nie pisałaś pewnie już śmiało raczkuje.Alda a gdzie jesteś czyżby Cię stąd wyrzucili? Mam pytanie do Ciebie kiedy trzeba zadzwonić do Poznania bo już chyba rejestrują na ten rok?żebym nie przegapiła bo znowu pod koniec roku dopiero się dostanę .A w innych miastach w Polsce też są takie kolejki do przychodni specjalistycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentować Ludzie odezwijcie się co tu taka cisza a ja sobie dziś kupiłam kratki do kominka :D:D:D i jak tam po słonecznej niedzieli??, dużo u Was śniegu?, bo u mnie wczoraj popadało ale słońce dzis swoje zrobiło🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×