Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość Trejser
Po alku też mi bardziej szumi. Zresztą o ile pamiętam to dawniej też mi szumiało jak byłem wypity. Nigdy też nie lubiłem drzemać w dzień. I nie wiem czy czasem nie przez szumy. Bo teraz jak próbuje się kimnąć np o 17:00 to ciężko bo słyszę pisk. A wieczorem, mimo że jest ciszej to nie czuje takiego dyskomfortu z powodu szumu. Zresztą chyba mój organizm się przyzwyczaja bo wczoraj mimo że jakoś bardziej mi dzwoniło w uszach niż zwykle to szybko zdusiłem komara. Obudził mnie dopiero ok wpół do ósmej płacz dziecka. Ale szybko zasnąłem i spałem niemal do 10. Wiecie co? Jedno mnie ciekawi. Co by było jakbym w ogóle o tym nie wyczytał. Cy samodzielnie bym to w ogóle zauważył? Pewnie tak ale czy bym się przejął? Może żyłbym sobie zwyczajnie, myśląc że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
nowy1234 To faktycznie może być dołujące. Ledwo se z tym dałem radę. Ale nerwy z czasem przechodzą. Przychodź tutaj i pisz z innymi, to pomaga. Jest metoda Tinnitus Retraining Therapy, stosują ją 3 placówki w Polsce i kilku lekarzy prywatnych. No i to pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Raczej "cisza aż w uszach dzwoni". Bo szum czy dzwonienie w ciszy do pewnego stopnia jest zupełnie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaGoil
Ja miałam zapalenie uch i od tego czasu mam pisk w uchu (najpierw był to szum i pisk a teraz został tylko pisk). Laryngolog zapisał mi Cipronex 500 2x1 i Metypred 4mg - nie pomogło, wiec dostałam Forcid 1,0 2x1 i dalej Metypred. Uszy bola mnie tylko czasami np. jak wyjde na dwór gdy jest zimno. Laryngolog powiedział ze szumy i piski same przejda, ale to juz trwa 3-4 tygodnie. Czy ktos moze wie ile moze to potrwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna czy potrafisz sama ustawiać sobie dźwięk w tych generatorach (bo Ty masz cyfrowe) np głośniej lub ciszej albo niższy dźwięk czy wyższy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
ustawiam tylko głośność szumu sama. jedynie to. codziennie rano a potem mam juz nie przestawiac. i jak to nosze to ten szum jest calkiem neutralny nie przeszkadza mi bo wiem ze jest z zewnatrz i w kazdej chwili moge go wylaczyc- to dopiero jest kwestia psychiki. ja sie martwie tylko bardzo tym ze mialo byc od zupelnej ciszy to ustawianie a ja mam minimum z szumem małym i ten szum czasem mixuje sie z tym moim i wtedy juz nie da sie go ustawic na mniejszy 0 mam skale nie od 0 po prostu cholera. bede tam dzwonic po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Może to jest szum własny urządzenia. Jak włączy się odtwarzacz mp3 to zanim popłynie muzyka też słychać cichy szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaGoil
Słoneczko_86 - Dziekuje za odpowiedz, mam tylko jeszcze pytanko : jak długo drwały u Ciebie te piski po zakonczeniu zapalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldono To zależy , muszę Cię pocieszyć też mnie ucho boli jak wyjdę na dwór,a szumi już ohoho!!!!!!!!!!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaGoil
Ale przejdzie? Bo boje sie ze mi tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czarku - życzenia przepiękne - masz talent aldona - niestety może tak zostać alda i jak z tym pudełkiem??? normalnie nie mam siły na nic , tak objadłam że teraz to już napewno greenpees zainterweniuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryps
Witam.Mam szumy od 15 lat, ale tylko jak nie mam dobrego seksu. Po przyzwoitym orgazmie wszystko ok.-orgazmus do dupy-dalej szumy-czy ktos mi moze odpowiedziec co to moze byc, i czy mozna to wyleczyc? Jesli tak, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldono Ładne masz imie,wiesz??? Pytasz czy przejdzie ,ale co???czy szum ? czy odczuwanie zimna??? Jedno i drugie zależy od przyczyny. Uczucie zimna tzn. z nadal jest stan zapalny. szum to zalezy od powstania stanu zapalnego i jego wyleczenie lub zaleczenia.W Twoim przypadku udałabym się do porzadnego laryngologa.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
czesc no i dobrze z tym greenpeacem, co to za swieta bez obrzarstwa:) pozdrawiam wesołe bombki:) Trejser tak tez wlasnie mysle ze to moze byc szum wlasny urzadzenia np. tych mikrofonow od aparatow sluchowych bo ja mam tez w tym aparaty. najwyzej poprosze zeby mi je wylaczyli a zostawili same generatory. choc przyznam wam sie ze temn szum jest calkiem spoko, no nie powiem ze mily ale jak np szum kompa - nikomu nie przeszkadza. pytales o kule szumow - tak to wlasnie ta. i ja wlasnie z tej strony ja zamowilam i dostalam. chwale sobie bo jest dobrze nagrane kilka dzwiekow bez trzaskow, przerw i udziwnien. ciagly dzwiek. i u mni chodzi non stop kolor od kilku miesiecy bez wylaczania i nie wysiadlo. ale w poznaiu mi powiedzieli ze to nie powoduje habituacji a jedynie pozwalla przetrwac cisze w wiekszym spokoju ducha. ale ja sobie chwale. wczesniej sluchalam plytki z muzyka relaksacyjna i wiecznie trzeba bylo puszczac od nowa a tu spokoj. pozdrawiam wszystkich starych i nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa To nie to co myślisz,hihihihi Martyna mam rozumiec ,że znowu byłaś w Poznaniu??? i masz te cosiś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a możesz mi powiedieć czy lepiej z tymi generatorami tz. tak tobie szumy nie przeszkadzają czy jest na razie tak samo . Bardzo mi zalezy na Twoich realcjach, bo też chcę zakupić te generatory ale bez aparatów słuchowych ale nie wiem czy kupić analogowe czy cyfrowe, bo różnica w cenie tych generatorów jest spora analogowe 2600, cyfrowe 5000, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi szumi już rok i nic nie pomaga,kroplówki,tabletki,tomografie głowy też miałem, nie wiem jak nic nie wymyślę to szlak mnie trafi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich a co tu się dzieje ?????? czas rozmów kontrolowanych już się zakończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też się nic nie zmieniło poza tym że je zaakceptowałam To jest naprawdę bardzo dobry sposób . jak zaakceptujesz nie będa dokuczliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyczyn tego może być mnóstwo, aby ją zlokalizować musiałbyś naprawdę dużo czasu spędzić u lekarzy a nawet niewiem czy by Ci czasu wystarczyło.(Pod warunkiem że trafiłbyś do lekarza który chcę naprawdę Cię wyleczyć, a nie takiego że za wypisanie recepty dla Ciebie pojedzie na wypasione wczasy)To może zaczynać się od krzywo rosnącego zęba a kończyć na ciężkiej neurologicznej chorobie. Trzymaj się Marcinie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa masz racje ,co tu sie dzieje?????????? Za 2 miesiące będzie jak tu wstapiłam i było wesoło i było smutno,ale nigdy nikt nikomo nie miał odwagi zwrócic uwagi.Jak sie komus to forum nie podoba to dowidzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbował ktoś może jakiegoś innego leczenia np.akupunktury,bioenergoterapia,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryps
DW. wczoraj zadalem tu pytan ie, ale widze ze juz mnie tu nie ma,to pytam jeszcze raz. Czy wy po dobrym seksie tez macie mniejsze szumy? bo ja tak-jak myslicie moze seks tez ma na to wplyw, zalezy tylko czy dobry czy zly-co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda12345
witam, mam dopiero 17 lat i piszczy mi w uchu już ponad 2 miesiące. od paru dni zauważyłam że zaczęło mi piszczeć w drugim. ciszej bo ciszej niż w drugim ale jest to nie samowicie wkurzające o czym wszyscy tu wiedzą. byłam u 3 laryngologów dwóch pierwszych w ogóle nie wiedziało o co chodzi i nie mieli pomysłu co z tym moim szumem dalej zrobić, natomiast trzeci doktor wypisał mi skierowanie do poradni oraz leki (histimerck i bilobil) biorę te leki 2 miesiące i niestety nie widzę poprawy, a najgorsze jest to że do tych poradni się tyle czeka wizyte mam dopiero na środek lutego. i mam takie pytanie czy moge sobie na własną rękę zacząć robić jakieś badania oprócz oskoskopi i tych słuchawek co dzwięki się wyłapuje? bo robiłam już dwa razy te badania i wyszły w porzadku, ale ja boję się czy te szumy to nie jest coś poważnego bo pojawiły się nagle, nie byłam w tym czasie na żadnym koncercie nie słucham głośno muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wniosek taki ,że nie trafiłaś na dobrego specjaliste,musisz poprosic rodziców aby z naleźli dla Ciebie odpowiedniego specjaliste,pozdrawiam! gryps juz teraz wiem dlaczego mi tyle lat bez przerwy szumi,hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×