Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość -hahahahahaha-
do 09:21 [zgłoś do usunięcia] witold35 masz grzybice ucha a ty to chyba grzybice mózgu masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
tak reasumując temat grzybicy grzybki mózg zjadły i życie jest prostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold masz gronkowca ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITOLD252 MASZ gronkowca
który powoduje szumy i swędzenie uszu ,czego objawem jest własnie grzybica ucha.Musiałes czesto korzystac z kąpieli w basenie itp. Gienowefa Podejrzewam ,że masz problemy z krązeniem krwi,twoje odczucia to własnie sugerują. Szumy uszne nawet są dziedziczne jeżeli ktoś w rodzinie chorował na otoskleroze.Szum moze oznaczac wiele innych zmian nawet w głowie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITOLD252 MASZ gronkowca
A na temat bólu ucha i za nim to Słoneczko może Ci naświetlic jakie są tego konsekwencje.Nie nabijajcie sie z dobrych rad ,bo wcale tu nie wejde! Swoja droga to do laryngologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
uszy mnie nie swędzą tylko całe ciało tzn w różnych miejscach o różnym czasie np ręka a potem noga itd nikt w domu nigdy na uszy nie chorował tak apropos to mam wrażenie pełnego ucha (objętość) i czasm za uchem mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
mówiłem byłem już u dwóch ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
żeby było śmiesznie to każdy z nich twierdzi że nie ma prawa boleć we wtorek ide do kardiologa bo mi ciśnienie skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
po kardiologu pojdę do innego laryngologa moze ten szum jest spowodowany: primo - powiedzmy stanem zapalnym secundo - cisnieniem hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
dzięki chyba też się gdzię orywatnie wybiorę do laryngologa - prywatnie znow 100 pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już teraz cos wiem
Witold masz 40 lat.Teraz juz wcale mnie nie dziwia twoje objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już teraz cos wiem
To swędzenie to masz na podłozu nerwowym.Ból uch nie wytłumacze ci ,ale niepokojący jest ten ból za uchem.Napisz dokładnie czy bezpośrednio na kości za uchem czy dalej na potylicy głowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
na razie mam 39,5 :-) dla mnie to jest istotne co do bolu to za uchemm, na pewno nie dochodzi do potylicy ten ból jest czasem, teraz nie boli poza tym mam uczucie że głeboko w uchu coś mi siedzi, mimo że podobno nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
do WITOLD252 MASZ gronkowca -------------ja ten szum w glowie slysze jak sie klade w dzien on mi nie rpzeszkadza...........czasem mam takie jakby huczenie w uszach............ problemy z sercxem w dodatku, kolatania, dodatkowe skurcze, zimne stopy i rece. Boje sie czy to nie jakis rak mozgu chociaz te szumy slysze (przynajmniej przypatruje sie im od jakis 4 lat)od dawna a moze mam je dlugo. W sumie cos chyba musi sie slyszec w nocy bo przeciez i jakies ruchy w organizmie sa wykonywane. Nie ejst to dla mnie jakis wielki problem poniewaz nie ejst to uciazliwe dopoki sie nad tym nie skupie a zaczelo sie w sumie bardziej od czytania na forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
a ja mam czsem taki bol ktory promieniuje jakby z tylu na szyje , na bok szyji. To ejst tkai bol przeszywajacy ale krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
gienowefa - dzięki za diagnozę ale może skonsultuje się z jakimś lekarzem :-) ale cieszę soę, że werdykt wydałaś tak po paru słowach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to jabyłam Ewą
gienowefa Wybij sobie guza z głowy!ty masz typowe objawy złego krązenia i tyle!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
święte słowa a dla nas najlepszy byłby Dr Gregory House

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
a co mozna zrobic ze zlym krążeniem?? Witold35 to nie bylo do Ciebie tylko do nicka o podanej nazwie...czytaj uwazniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
iść do kardiologa poza tym lekkir z bożej apteki pomagają tylko leczenie trwa nie lekceważ, bo np o wylew łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
al ja nie mam wysokiego cisnienia!!! mi sie tylko dziwga jak sie stresuje!1 a zazwyczaj to mam tak 100/60 a u kardiologa bylam juz nie raz i mialam EKG UKG i holtera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
ja mam 150 - 100 czasem wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
czyli to nie jest krazenie wiec co// rak??:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie se przestańcie wkręcać
filmy o guzach i rakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie byłam Ewą
gienowefa krążenie nie oznacza tylko niskie czy wysokie krązenie.Przyczy jest mnustwo.Moze masz za wysoki cholesterol i krew nie tak płynie. witold miło było Cie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie byłam Ewą
Właśnie przy niskim ciśnieniu ,a jeszcze do tego paleniu fajek naczyńka sie zwężaja i następuje szum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 86
Ja wiem wszystko bo ja lecze się w Akademi i leczy mnie prosiaczek docent i tak jak ja to nikt nigdy nie chorował.Sama nie wiem czego chce i czuje sie oszukana przez życie i moich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
mam propozycje piszmy kolejny scenariusz do kolejnego odcinka 1. szpital na peryferjach 2. ostry dyur 3 dr house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
palenie rzucilam 4 miesiace temu. ale chyba musze srawdzic chilesterol bo lubie sie zajadac chipsami i od czasu do czasu pizzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słoneczka
zauważ , że gadasz sama ze soba lub z pomaranczowymi ktorzy tez moga byc toba ,albo jedna osobą na różnych nickach.... twoje forum, twój temat -cała ty dorośnij Sloneczko....i skończ te bzdury tutaj, bo bylo \fajnie ajest burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×