Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Kurcze co tutaj sie znów dzieje???????? Mewa Daj spokój nie odzywaj sie ,bo nie ma do kogo! TAM GDZIE MEWA TAM JA!!!!!!!!!!!!!!spadaj świniopasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka252
jesli ktos slyszy swoje tętno w uchu to polecam. nalac wody utlenionej do ucha chwilke potrzymac(2 min) i t ak powtarzac kilka razy, to powinno pomoc a jesli nie to lek-Cinnarizinum plus melisana Klosterfrau.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik Dobre to,podoba mi się\"gorole\" hihihi Słoneczko 86 z toba tez się zgodzę,słuchanie muzyki pzez słuchawki też tak żle wspominam. lalka225 Też brałam cinnarizinum tj. na lepsze krążenie krwi do mózgu,tego nie wolno sobie tak brać i chyba to jest tylko na recepte,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopok z gor
szum to ty mosz od glupoty spytoj to si ematki niech se paluchy zajebie w uszole ,kazdy to mo ,a wy borony lazicie i spedzocie fortuna na laryngologow co i tok chhuujo wam pomgu hahah,badna swirow z pipidowy,jam zdrowy jak rybo in terazo mi szumi od ty waszy glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopok z gor
bando baranow meee meee buroki meee meee mi teroz beczy w uszolach jak sie owca moej zwas nabijaju hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry gorol
sluchaj dziewcze goroli mysma tu z dobru radu do wos zajecholi by leczyc ludzia od paronajow i trudnych nastrojow jakto gorol mowi kto nas czyto ten sie nie gubi.musita se rozum podleczyc,bo myslami glupimi to sie mozna zadreczyc ciezkie to czasy lecz nie trza sie meczyc.bo szumy to nie je rzadno choroba a wy sie ludziska wprowadzu do gruba porobta se testy,lekarzy sluchajta oni z pelnu hajsu torbu w gory przyjadu z kajto krainy gdzie na was natrzepali dajty wy przykladuy ilu podleczali,a ja za rok wroce to samo zdanko grolskie przynuce,a wy jak byli to tak bedzieta z szumami w uszach na serce padnieta.pzdorwiom i mowie wam jeszcze jednu rada grolsko medycono na wszystko pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca z podhala
jo włosnie wrócil z hal,łowiecki pacać bylem.ale tez mam szumy,bom sie gorzolki napil,boze dziolcha ta tyz smoli gorzolke i ma szmeryjeno ja sie obalam jeszcze,ale to pewnie u dziołchy mewy z czasem nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam goral
Ej, posadzili bacę na brzegu Dunajca, Ej, za pomocą kosy obcieli mu... włosy Ej, posadzili bacę na kamieni kupę Ej, obchodzili wkoło całowali w... czoło Ej, góralu, góralu po cóż żeś tam wyloz, Ej, gacie ci opadły, ołówek ci wyloz Ej, mówił wuj do wuja - "Ach mój drogi wuju, Ej, ja wiaderko wody podnoszę na... schody" W Zakopanym na rozstajach powiesił się chłop na jajach, powiesił się tak paskudnie - lewym jajem na południe W Zakopanym, tam na zboczu baca bacę topił w moczu... Cy go topił czy utopił, w każdym razie go ożłopił W Zakopanym na Giewoncie bacę piorun trącił w prącie. Czy go zabił, czy nie zabił w każdym razie go osłabił. Co to za gosopodarz, co nie ma chałupy. Co to za dziewczyna, co nie daje... wina. Cieszy sie Maryśka, że jej cycki rosną. Przedział też ją swędzi, będzie dawać wiosną... Widać ci to widać, która dziewka daje, bo jej lewa noga od prawej odstaje. Siedziała na dębie i dłubała w zębie, a ludziska głupie, myślały, że w... nosie. Żebyś ty wiedziała, jak mnie swędzi pała. A żebyś ty wiedział, jak mnie swędzi przedział. Wisiały, wisiały jaja u powały. A te głupie dziwki myślały, że śliwki. Nikogo mi nie żal, tylko Mikołaja, odcedzał makaron, poparzył se jaja. Maryś moja, Maryś aleś ty niechluja, że przy mojej mamie trzymasz mnie za... ramię. Maryś moja, Maryś pójdź ze mną do lasa, a ja ci wśród gąszcza pokażę... chrabąszcza. Dziewczyno kochana, pokaż mi kolana. A ja ci pokażę, stojącego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny wierszyk
Podoba mi sie bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnych
przestancie znowu obrazac ludzi!! Od was tutaj czlowiek juz niczego sie nie dowie, bo wkolko powtarzacie to samo i wydaje sie wam ze jestescie bardzo madre i doswiadczone...A wiec jak to wy mowicie do innych-spadajcie tlumoki, swiniopasy-na palme z wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Gorole trochę mają racji z tymi szumami. Ma je każdy, tylko uważa za naturalne i nie zauważa. Ucho można do pewnego stopnia porównać do urządzenia elektronicznego. Jak każde inne generuje zakłócenia. W ciszy ludziom o wrażliwszym słuchu wzmacnia dźwięk na tyle że je słyszą w postaci szumu/pisku/dzwonienia. Jeśli jest to słyszalne tylko w ciszy to powinno być normalne. A że większość ludzi zapytanych o szumy ich się wypiera świadczy tylko jak doskonale jest to ignorowane przez mózg. Oczywiście różne schorzenia i narażenie na hałas może to nasilać lub powodować wystąpienie innego dźwięku. Większość ludzi uważa że słyszy ciszę (już sam zwrot jest nielogiczny). I nie odbiera jej jako zjawiska przyjemnego. Wolą się otaczać przyjemnymi dźwiękami. W naturze zupełna cisza rzadko występuje. Chyba tylko na pustyni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopok z gor
my gorole z podhal tylko dobrze radzim nikomu w droge nie chcemy wlazic ,bacz kajto poczkaj bigoj po doktorach a jak ucho chore to je wielka zmora,a doktor zlotowki twoje pcha do wora,nic wam ni pomoze bo to wilka sciema czasem sobie mysle ze mewa to laryngolog z widzenia,wysylo was na testy i nic nie pomaga czasem sobie myslo ze zniej to zla baba.my wam dobrze radzim bo to nie je bajka matka dziadko bratko tez szum maja z kajta.i to wam powimo jest nromalna sprawa,wy tu sie martwita a laryngolog za wosze ma zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttynajad
Czesc brzydale wpadlam na chwile ale zajrze wieczorem zeby nadrobic zaleglosci. mam Maksia chorego i dom wariatow a dzwigac go nie moge bo mam brzuch poszyty. przezylam latanie przepukliny a teraz czas start z szumami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUMI DO OKOŁA NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum było nawet fajne do puki nie zaczęli co niektórzy ubliżać. A jak się komuś nie podoba co tu piszemy to niech nie czyta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu komu ubliża ?! Gorole to fajne chłopoki i żadnej dziłsze nie przepuszczą widocznie jednemu Mewa wpadła w oko.Im szumi od gorzoły i od wysokiego ciśnienia bo w górach mieszkają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolik074 a to np. chlopok z gor bando baranow meee meee buroki meee meee mi teroz beczy w uszolach jak sie owca moej zwas nabijaju hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz chłopie racje one same ni
Nie wiedzą czego chcą.Raz czuja sie obrażone ,a raz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa_33-
jak to kobiety...........................:D gdybym była laryngologiem to uwierz mi .............ale jako jedyny laryngolog rozumiałabym ludzi i na pewno zlecała badania takie aby wykluczyć najpoważniejsze choroby. Dlaczego tak naskakujecie na mnie i to tak nagle po wypowiedzi o boreliozie???????????????????? Czyżby więcej osób miało kleszcza i się boi???. no i mają czego http://www.teatry.art.pl/portrety/priwieziencew_e/szolj.htmhttp://www.teatry.art.pl/portrety/priwieziencew_e/szolj.htm a dlaczego wysyłam na testy ? Ano dlatego że sama przeszłam boreliozę i mam ją zaleczoną a skoro Ktoś( kogo polubiłam) mówi że miał mnóstwo kleszczy i bolą go stawy to dla mnie akurat kojarzy się tylko z boreliozą i dla jego dobra Go wysyłam - jak nie będzie chciał to nie pójdzie . Uwierz Tobie bym nawet nie zaproponowała :P baca z podhala cyt"dziolcha ta tyz smoli gorzolke i ma szmeryjeno ja sie obalam jeszcze,ale to pewnie u dziołchy mewy z czasem nadejdzie"-------- wiem że nadejdzie ale niestety nie od gorzołki do czarnych, ode mnie to się odczep bo ja nikomu nie ubliżam a uwierz mi.........naprawdę potrafię .:P Poza tym widzę pewną analogię chlopak z gor (dawid842@wp.pl) firsto1984 (dawid842@wp.pl) czy jesteś aż tak zdołowany z powodów tych szumów ? ?Przecież byłeś u najlepszego specjalisty w Londynie hehehe. Nie pomógł???? Och jaka szkoda ! a taki dobry był:D:D:D bo z Londynu No i teraz sama prawda!!!!!!!!!!!!!! Szum nigdy Wam nie przejdzie i albo się z tym pogodzicie albo jak to chłop gado- Stracicie dużo kasy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlatuj nad morze
i tam sie madrzyj z innymi mewami zlodziejkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mewa
babisko-jak ciagle wrzeszczysz, to nie dziwota, ze ci we lbie szumi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zal tylko twojego chlopa-jesli go wogole masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
Hej wszystkim ja mam pisk od 2 tygodni i mam powoli dość byłem u dwóch laryngologów i nic dostałem betaserc - jeden dał mi 8 mg a drugi 24 mg i kazali czekać do tego jeszcze mnie swędzi bez wysypki i zaczerwień, co pewien czas gdzieś swędzi, może jest w tym jakiś związek znaczie jakiś dobrych lekarzy w Krakowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
jeszcze jedno zauwżylem czasem pobolewa mnie ucho i za uchem macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
mozesz coś więcej popwiedzieć jak pisałem byłem u dwóch i nic kazali zażywać i tyle - jak możesz napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
a miałaś SZUMU i swędzenie ??? szukam rozwiązania - ale mnie dopadło szlag by to trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
Może jest ktoś kto ma podobne objawy? 1/ szum w prawym uchu NON STOP - jedynie cisza jak spię 2/ swędzie skóry bez jej zmian (w różnym czasie w różnych miejscach) 3/ skoki ciśnienia od 130-90 do 170-140 4/ zwiększona wybuchowość pozdrawiam tych co maja świerszcza w uchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35 masz grzybice ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
a ja slysze szum w uszach a moze w glowie, trudno mi to zlokalizowac. Slysze go najbardziej jak klade sie do lozka. W dzien sie na tym nier skupiam. Poza tym czasami mam tak jakbym miala zatkane uszy, slysze takie jakby dudnienie, nie wiem jak to nazswAC ALE TE DUDNIENIE TO RACZEJ JEST DYSKOMFORTOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold35
ha dobre jak to zdiagnozować, że mam grzybicę skoro dwóch laryngologów tego nie potwierdziło jedynie, że betaserc pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×