Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielaa

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii II cz.

Polecane posty

hej kobietki:) Wczoraj przyszedł formularz dotyczący mojej córki. Wypelnil mąż jutro wysylamy expresem paszport i akt urodzenia. Zobaczymy co dalej...Tak poza tym piekna dzis pogoda wiec poszlysmy na spacer (mieszkam bardzo blisko parku w Wakefield) widzialysmy swiezo wyklute gąski byly sliczne cale zielone i puchate:):) Co tam u Was dziewczyny?Czy ktos tez czeka na decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza75
Trzymam kciuki za decyzje!! Tak na marginesie to ja mieszkam blisko Wakefield :) jakies 20km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super:)Moze sie kiedys umowimy na spacer???:)byloby suuper:)dzieki za trzymanie kciuków:)Dam znac jak tylko sie czegos dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza75
napisz mi maila na adres prywatny to podam Tobie moje GG kiki1944@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam:)Zuzia wyslalam Ci maila:)dopiero teraz przeczytałam Twoja historie i bardzo ci wspolczuje z powodu Synka...jak On sie teraz czuje?Moje dziecko straciłam pierwsze tez synka mialam - mial kilka wad wrodzonych:( Poszły dokumenty ach tak bym chciala zeby jakis cud sie stal i poszlo to szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj wysłalismy papiery pani na poczcie powiedziala ze dzis ok 12 powinny byc u nich..w piatek bedziemy dzwonic co i jak bedziemy upierdliwi i tyle.Napisze w piatek co nam powiedzieli hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Dzwon, dzwoń i jeszcze raz dzwoń. Trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy,, naprawdę. Wiem co to znaczy dłuuuuuugo czekać i nie życzę tego nikomu. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane narazie cisza u nas dzownilismy juz do nich 2 razy odkad poszly papiery. Za ostatnim razem pani poinformowala nas ze nie ma jeszcze aktualizacji ale to napeno juz dluzej nie potrwa bo juz wszystko maja i to kwestia teraz decyzji tylko i wyliczenia pieniedzy tyle to i ja wiem hehehehe:)dzis tez dzwonimy chce wiedziec ze maja te dokumenty!!i zeby ich nie trzymali dlugo bede ich prosila o odeslanie moze wtedy cos szybciej pojdzie...zobaczymy napisze po poludniou cos nowego moze bedzie dziekuje Domanek ze jestes ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam dobre wiesci:)Maż dzwonił w srode i pan powiedzial ze jest decyzja i czekaja na rozliczenie..nie wiem ile to moze jeszcze potrwac...ale najwazniejsze ze jest decyzja pozytywna:)Nikt nie pisze co u was dziewczyny??cieplutko sie zrobilo:)az sie lepiej na sercu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis maz dzwonil i okazalo sie ze we wtorek ma byc przelew hm...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×