Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielaa

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii II cz.

Polecane posty

Gość zuza75
To super KIKA.Jest nadzieja :) bo u mnie mija w czerwcu rok.Co to Citizen Advise to jakos nie mamy szczescia sie dodzwonic,a gdy bylismy to kazali sie zarejestrowac telefonicznie. I gadaj dupa z Panem .... U nas na razie z taxami cisza i czekamy co bedzie na nasza skarge.Juz nie mam sily,bowiem lada dziem rodze,a nie moge sie starac o 500 funtow na urodzenie maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko......
Nie wiecie jak to jest? moi znajomi dostali Tax credit working i Child tax credit, a nie maja rejestrscji w WRS, nie maja tez Chid Benefit, mi sie wydaje, ze to nie jest dobrze, ze jak sie dopatrza to ciekawe czy nie trzeba bedzie zwracac, ale swoja droga to gdyby sie nie nalezalo to by chyba nie dali, nie? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
hej dziewczyny,a piszę do Anieli:)Wiesz jak Oni liczą taxy tzn jeśli twój mąż zarabia 1000miesięcznie,a masz dwoje dzieci to powinnaś dostać o koło 9tyś funtów na rok,a w ratach tak tygodniowych o koło 100 parę funtów tax credits i twój mąż może 80f tyg working tax creditu zależy w jakim wieku masz dzieci???tyle Ci mogę podpowiedzieć i zależy jakie były zarobki twojego męża w poprzednim roku? i jak długo czekasz to dostaniesz wyrównanie za każdy miesiąc całość to 3miesiące wstecz głowa do góry,są ludzie którzy piszą o tym:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
do mam patynko słuchaj a co ciebie to interesuje wiesz,że ciekawość to pierwszy stopień do piekła co??to ich sprawa nie,jeśli to twoi znajomi to ładna z Ciebie znajoma,aż pozazdrościć wścibstwa żal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2304
witam,mimo ze juz dawno dostalam taxy to wiernie sledze topik wiem ze dlugo czekacie dziewczyny ale nic nie przepada a oni maja wieczny balagan ja na nowy rok dostalam cztery rozne decyzje i co tydzien dostaje rozne kwoty jak do nich dzwonie z zapytaniem co jest grane to nikt nic nie wie raz mi dodaja drugim razem odejmują potem sa jakies wyrownania moze ktoras tez tak ma badz miala????mam jeszcze pytanie biore dodatek na mieszkanie hb czy zmiane kwot taxow musze im zglosic bo hb mam przyznany na caly rok ,ale mam problem z podaniem kwoty taxow bo raz jest tak a raz siak.pozdrawiam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
kurcze pomylilam pseudo, przepraszam misia2304 ,temat oczywiscie aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Cześć dziewczyny, wreszcie coś drgnęło w mojej sprawie. Dostałam stos dokumentów do wypełnienie. Nie jest to decyzja, ale zawsze coś. Chyba w końcu ktoś zaczął się interesować naszą sprawą. Do misia, musisz podać wszystko co się zmienia. Wymagają tego w HB. Masz na to czas 1 miesiąc. Później mogą cię oskarżyć o oszustwo i każą zwracać wszystko. Pozdrawiam optymistycznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza75
U mnie niestety cisza.Wyslalismy skarge,ale na razie nic nie drgnelo. Mam pytanie,bo sie pogubilam.Ile trzeba miec godzin w tyg.przepracowanych jesli ma sie dzieci-16 czy 30,aby dostac WTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Cześć, dzisiaj dostałam odpowiedź na moją skargę. Zero konkretów. Jutro dzwonię zapytać dlaczego, przecież wysłałam im wszystkie dokumenty których zażądali. Zobaczymy co będzie dalej. Najważniejsze, że wreszcie coś się dzieje. Pozdrawiam. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas ciag dalszy kabaretu!!! Wypłacili nam kase od lipca tamtego roku i zaraz anulowali przelew! Mamy juz 4 decyzje w tej sprawie,wszystkie pozytywne i na ta sama kwote?!Telefonicznie nic nie moga powiedziec konkretnie albo zbywaja!KOSZMAR!!!! Poprostu mam dość!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza75
To wspolczuje.:( ja tez juz mam dosc.Zastanawiam sie czy nie podac ich do Sadu i wziac adwokata.Nawet jakby to kosztowalo 2tys funtow to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
hej dziewczyny czytam tak wasze skargi i nie chce mi sie wierzyc normalnie!Jak to anulowali Kika25 Oni muszą mieć jakiś dowód.Ostatnio poinformowałam ich o tym,ze mój partner jest nadal zatrudniony,ale na chorobowym i nie zarabia i nie otrzymuje zasiłku chorobowego pobierał tax work,bo to była jedyna pomoc dla nas przez okres 6miesięcy i będę miała chyba overpayment,no ale jakoś przeczekaliśmy najgorsze trudno to oddam im.Dziwne są te wasze sprawy,ale bardzo współczuję dziewczyny takiej mordowni....tam pracują analfabeci i niesympatyczni ludzie,ale polecam rozmowę z miłym panem z taxu to chyba jakiś szef...rozmawiałam z nim i zawsze wszystko było pozytywnie.powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza75
Ja jak czytam Kike to tez mi sie wierzyc nie chce,ze mozna anulowac cos bez jakiegos pisma wyjasniajacego.Sama boje sie swojej sprawy.Tutaj tez nie chodzi o pieniadze,ale po prostu decyzje,ze cos sie nalezy.U nas jest taki problem,ze bez tej decyzji nie mam szansy na znizki w szpitalu,a bede tam dlugo ze wzgledu na dziecko i jego wade serca. Nawet nie wiem czy dostane sure start maternity ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a masz dla dziecka Disability Living Allowance? Jezeli ma bobas wade serca dostaniesz naprawde duze pieniazki do pomocy!!!!!My dostajemy 120 f tygodnowo! 12311848-to moje GG-JEZELI POTRZEBUJESZ POMOCY TO WAL JAK W DYM!! Co do tych cofnietych pieniedzy to dzwoniłam i dowiedziałam sie ze to standardowa procedura i ze nie wiedza kiedy dokłanie przeleja kaske! Szok i załamanie bo mam juz 10 decyzji w tej sprawie!Wszystkie takie same!To sie nazywa bałagan! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza75
Jeszcze sie dzidzia nie urodzila,wiec nie wiadomo co bedzie.Niestety moze takze umrzec:( I naprawde wkurza mnie to,bo nie moge nic zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jest coś takiego w Anglii jak Family support-znajdziesz namiary w ratuszu!Nawet u GP możesz zgłosić że nie masz pomocy od państwa,napewno dadza tobie pare namiarów!Zgłoś sie do nich!Koniecznie!Uzyskasz pomoc we wszystkim,łącznie z pomocą psychologa!Wiem co czujesz,też mam niepełnosprawną córcie i jedno dzieciątko straciłam!!! :( Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Hej dziewczyny. Stał się cud. Wreszcie dostałam decyzję, ale czytając wasze wypowiedzi boję się o wypłatę pieniędzy. Mam nadzieję, że teraz pójdzie już gładko. Ogólnie po miesiącu od złożenia skargi wszystko się rozwiązało. Pozdrawiam was serdecznie. Aha i muszę się wam pochwalić: na decyzji mam napisane, że wrócą mi od kwietnia ubiegłego roku, chociaż wszystkie dokumenty składaliśmy w lipcu. Więc wyrównali nam 3 miesiące wstecz. :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER DOMANEK!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Gratuluje i życze powodzenia z szybką wypłata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Dzięki Kika, czekam na wypłatę, zobaczymy czy nam się udało. Pozdrawiam wszystkie czekające dziewczęta. Powoli wszystkim nam się uda. Trzymam kciuki. Będę was odwiedzała na tym topiku. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza75
Czekam z niecierpliwoscia,kiedy dostaniesz pieniazki,bo to tez wazne.W sumie u mnie minal rok,wiec zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Trzymaj się Zuza, u mnie po miesiącu od złożenia skargi wszystko nabrało rozpędu. Będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika___123
dziewczyny ja wcześniej juz pisałam że nie mam i dalej nic w tej sprawie....coś mi się wydaje, ze też napiszemy zażalenie do Dyrektora bo nic nie wskóramy.Mężowi juz brakuje słów i chęci a 16 miesiąc właśnie mija. " domanek" gratuluje !!! a my jeszcze czekamy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mamy pieniążki!!!!!! :D :D :D Wysłałam w poniedziałek dokumenty z rozliczeniem ile mąż zarobił i dziś wypłacili nam kaske!!! Buziaki i powodzenia! Trzymam kciuki za Was! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny jak to jest
Jesli odejde od meza-separacja to czy moge liczyc na jakas pomoc od panstwa? mam 4 dzieci maz sie zneca nad nami psychicznie..mam na to dowody(opinia ze szkol). poradzcie co zrobic. ja nie pracuje mieszkamy w Londynie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Gratuluje Kika, :):):) oby więcej dobrych wiadomości!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markiza__
Kochane moje! Jestem samotna matka z trojka dzieci. Pracuje, otrzymuje taxy i benefity. Duzo pomocy w postaci cennych rad otrzymalam od Was "forumowiczek". Jest dobrze. W Polsce nie mialam tego i chwala krolowej za to co mam! Spotkalam sie z opiniami niektorych osob, ze powinnam starac sie o mieszkanie z counsilu. Wiecie moze jak to sie zalatwia? Jakie warunki i wymagania? Mieszkam w mieszkaniu agencyjnym, ale to pochlania mi duzo z naszych pieniedzy. Prosze poradzcie mi co i jak mam zalatwic. Z gory dziekuje i zycze optymizmu i pogody ducha. Tutaj zaczelam odzyskiwac wiare w ludzi i spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
W zeszłym roku czekałam na ChB pól roku. Teraz dostałam decyzję o CTC ale niestety do dzisiaj nie doczekałam się kaski. Trzymajcie kciuki, bo się okarze, że decyzja nadaje się do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markiza_
To wiadomosci sprzed dwoch lat. Co sie zmienilo teraz?? Ktos wie? Moze Ktos z Was wlasnie stara sie o mieszkanie z counsilu? Poradzcie i podzielcie sie opiniami. Dziekuje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala2250
czesc dziewczyny!moze ktoras z was sie orierntuje jakie dodatki moze pobierac moj maz bedac w anglii a ja z dziecmi w polsce????dzieki .pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×