Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hejka Kama :) http://www.allegro.pl/item930561261_ciaza_ow ulacja_ziola_ks_sroki_testy_owulacyj.html Ja akurat zamówiłam z testami owulacyjnymi, ale są też dostępne bez testów, np. tu: http://www.allegro.pl/item936731281_ziola_mi eszanka_3_ojca_sroki.html Jest jeszcze kilka innych, można je kupić też z testami ciążowymi, ale jakoś nie mam do nich przekonania ;P ^ ^ Nie wiem, czy jeszcze te aukcje trwają, ale jak coś na allegro jest tego więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy ja zamówilam wlasnie mieszanke nr 3 i czekam na pzresylke. Juz nie moge sie doczekac. Skoro Ty ja pijesz razem z mężem to ja tez zaproponuje swojemu. Moze sie uda :) ale najbardziej zastanawia mnie fakt czy moge pic te ziola razem z tymi wszystkimi tabletkami co lykam juz .....bo jest tego troche. A czy Ty zrezygnowalas z czegos na poczet tych ziół? chyba pisalas ze z falvitu tak? moze cos pokrecilam. pozdrowionka dla wszystkich staraczek i przyszlych mam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja wczoraj nei pisalam, mialam zalatany dzien no i na cytologii bylam i hydraulik naprawial wode i mase innych rzeczy, taki niby wolny dzien, a nie odpoczelam:) Z tymi ziolkami na razie sie wstrzymam jak bede blisko wyjazdu do Polski wtedy zamowie i jak przylece to beda na mnie czekac:) poki co wytrzymam i bede brac tylko witaminy i ten castagnus, ktory poki co nie pomaga i z bolem piersi, caly czas mnei bola, moze ciut mniej ale identycznie jak co miesiac na okres...wiec nei mam zludzen jakos.....mam tak sucho jak oprzed okresem.....:( no nic wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy w nosie, ja biorę castagnus, folik i oeparol. Falvitu od dawna nie łykam, zacznę jak zajdę ;P Mój mąż na początku się śmiał, jak mu o tych ziółkach powiedziałam, ale zawsze robię dla nas dwóch i je pije bez żadnego marudzenia :) Nie muszę go nawet zmuszać :D Zioła przecież dobra sprawa :) Naturalna, a nie żadna chemia :) Agi, to Ty masz naprawdę takie bóle, jak Ci się zbliża okres? Bo ja nie mam pojęcia jak to jest... No Eluś, napisz, co tam... Ostatnio rzadko się odzywasz! Pozdrawiam wszystkie Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus witaj, fajnie, ze pizesz z nowu, skoro 2dc to znaczy, ze poczatek i mobilizuj sie a dalsze dzialania:) Dorothyy:) no ja mam caly czas bole piersi i miewalam takie mocne, ze nie moglam spac na brzuchu....bywalo tak, ze pojawialy sie kiedys 2 dni przed @ pozniej tuz po owulacji i to jest taki bol jakby zakwasy, sprawiajacy dyskomfort podczas chodzenia, biegania, wchodzenia po schodach, skakania.....nie ma mowy o fitnesie czy innych sportach....w tym momencie czuje sie normalnie tak jakby @ miala normalnie bez ceregieli zawitac w niedziele lub poniedzialek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcznki, ja zaczelam plamic, wiec jutro przyjdzie pewnie @ No to czekamy na marcowe starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama:) wazne, ze podejscie masz pozytwyne bardzo:) trzymam kciuki za marcowe starania, o ile w ogole @ przyjdzie, bo kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego m stwierdziła babka na usg niewielkie zylakowate poszerzenie żył lewego powrózka nasiennego tzw. zylaki. fakt że niewielkie ale jednak. któraś ma chec poczytac to podaje linka : http://www.po40.pl/Zylaki_powrozka_nasiennego.html może to byc po części powód słabego nasienia, mam nadzieje ze jakos farmakologicznie podreperujemy.wizyta u urologa w środe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie nuda! Praca, dom, praca. Ale codziennie tu zagladam. Agi! Mam dokladnie takie same objawy jak ty na @. I to zaraz po jajeczkowaniu. Wiec cie doskonale rozumiem. Dodatkowo mam wzdecia i zatrzymanie wody w organizmie. Castagnus troszke pomaga zlagodzic. Co jest plusem. Bylam nawet u lekarza. Powiedziala ze taki moj urok i pewnie jestem wrazliwa na skok prolaktyny. To jest moj 21dc wiec juz sie mecze. Na szczescie mniej niz zazwyczaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus nieciekawie, ale przynajmniej znacie przyczyne i da sie to leczyc, na pewno sytuacja sie szybko poprawi, tez bedziemy musieli po kilku nieudanych cyklach wziac sie za badania:) ale zaczekam jeszcze:) dzisiaj kupilam super witaminy dla meza, ze wszystkim co mozliwe w jednej tabletce:) l karnityna korzen maca i inne dziwactwa..... takze jesli chodzi o niego to nie bede juz nic dokladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BATONIK no wiec mam dokladnietakjak Ty, ale teraz jakby mniej czuje t puchniecie i nei czuje obrzekow jeszcze, ale moze sie zaczna 2 dni przed....nie wiem....mam nadzieje, ze nei mam problemow z prolaktyna...bede musiala wszystko dokladnei zbadac, ale w Polsce chyba...dzisiaj 25 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie odzywałam się bo bylam tydzień w szpitalu najpierw bóle brzucha potem mdłości 24 na dobę i inne straszne żeczy ciąża a ja schudłam 6 kg bo nie mogłam nic jeść dziś dopiero troche lepiej . dlatego nie moge siedzieć przy kompie bo muszę duzo leżeć a nie mam laptopa... zresztą jak dziś lepiej się czulam wyszłam na dwór żeby się odkiśić od tego szpitala i domu jestem na luteinie na wszelki wypadek i mialm 3 usg ale widać dopiero jajo płodwe i slad bieguna zarodka więc dzidzi jeszcze nie widziałam ogólnie jestem na zwonieniu ... no i trzymam za was kciukasy kochane strączki a elus naprawdę chyba ci ten castagnus powalił ten cykl ale sadzę że też nerwy wiele zrobiły ja dostałm w szpitalu leki na uspokojenie bo lekarze sądzą że moje zle samopoczucie to glownie wina newrwów i znalazłam extra szpital przy okazji na porób i super gina do prowadzenia ciązy na książeczkę... ale błędów narobilam pozdrawiam was kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...przeczytałam wszystko od początku:-) tzn od pierwszego posta na tym forum. Bardzo chciałam sie dowiedzieć czy po drodze jakies dziewczyny zaszły w upragnioną ciążę i czy wspomagały sie czymś (tzn chodzi mi o te ziołowe specyfkiki i witaminy). Czasami zastanawiam sie czy to wszystko wogóle ma sens, czy to nie działa po prostu na naszą Psyche , jak PLACEBO bardziej niz z medycznego punktu widzenia. Ja od twego cyklu - a jest to 8 cykl moich starań- biore co rano garstke tabletek: castagnus(2), wit B, magnes, folik...nieźle co. Dzis 11dc - od jutra działamy, bo u mnie to regulrnie z cyklami jak w zegareczku. Tyle że mam problem z plamieniami od 23dc (cykle 27-28). kazdy miesiąć to nowa nadzieja - po ktorej niestety przychodzi bolesne rozczarowanie, jakos tak sie juz do tego przyzwyczajam....ze ciagle nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Amarantowy, teraz coraz częściej tak wygląda przebieg ciąży :( Ale ważne, że masz to dzieciątko. Wypoczywaj dużo i dbaj o siebie. A tak poza tematem- jak zrobić takie suwaczki? Oj, Eluś, mam nadzieję, że będzie ok i szybko to podreperujecie! No i coś wyjdzie. Dziewczynki, wy jeszcze kończycie cykle... Może u którejś z Was jest jakaś nadzieja? J zaraz zaczynam staranka, Eluś pewnie za niedługo też :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej antonina:) hej amarantowy:) wiecie co mimo, ze mam regularne cykle i owulacje, chce isc zbadac sobie te wszystkie hormony, a juz na pewno prolaktyne, bo troche poyslalam nad tym co Batonik pisala:) i moze ma cos nie tak z hormonami, ten bol piersi ale nie mam wyciekow z piersi..hmm, dobra czekam na @ a pozneij plan taki- w POlsce robei badania, a tak poza tym bez zmian, staramy sie biore castagnus i maz witaminki i si eokaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi! Ja robilam badania na prolaktyne i progesteron w Anglii. W kwietniu jade do Polski to sprobuje jeszcze raz. Pewnie tez wybiore sie prywatnie do gin bo nie bylam od dobrych paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak masz ztymi hormonami sytuacje?? ja mieskam w Londynie, wczoraj tu sobie robilam cytologie z zaproszenia....na pewno moge tu zrobic, ale nie mam tak mozliwosci latac tu i tam.....nie bede chodzic do polksich przychodni, bo skoro normalnie chodze do gp itd, to po co placic fortune..... a teraz czytam o tych witaminach co kupilam mezowi, jstem zadowolona, oprocz normalnych witamin maja takie oto skaldniki peruwianski korzen maca likopen ekstarkt sosny oktakosanol inotisol l-glutathione l-arginina zen szen syberyjski coenzym q10 l karnityna tartar citrus bioflavonoids czytam o kazdym z nich i mysle, ze to kompleksowa dawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. nie wytrzymałam do jurtra i zrobiłam dzisiaj test, w koncu jest dzis 32dc. .............i.............. zero zero kółko, czyli NIC:( Zaczynam wątpis w te wszystkie ziółka. Czekam na miesiaczke w takim razie. Staram sie jeszcze jeden cykl i reszte daje spokój..... Kurna ale mam doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi! Ja bylam u GP. Poprosilam o to badanie. Oni sami sie nie domysla. Chcialabym zrobic prolaktyne z obciazeniem. Ale tutaj tego nie robia. Badanie robilam w 21 dniu cyklu na sprawdzenie czy jajeczkuje.T estem owulacyjnym to potwierdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ciaze nie zaszlam. Na innym forum ktos wspominal o niepekajacych jajeczkach. Dlatego chce isc do gin zeby to sprawdzic. Mpoze mnie to dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
hej u mnie 24dc... spodziewana @ 21-23.03 swędzą mnie piersi i mam ból a raczej takie uciskanie i kłucie jajnika.. zaczęło się w nocy, aż nie mogłam spać, i miałam takie wrażenie że piersi mi rosną w jakimś zastraszającym tępie... no ale co będzie dalej to nie wiem...jeszcze trochę muszę poczekać... biorę folik magnez z B6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak batonik, ja robie testy i sa zawsze pozytywne....moze te jajeczka nie pekaja czy cos w tym stylu...bede musiala w takim razi eudacsie na monitoring jesli do wiosny nie uda sie....ale wolalabym tego uniknac....tutaj to nei jest takie wszystko podobne do polskich metod...:) oni maja swoj wlasny swiat....kurde neiodbrze mi troche boje sie bo moja kolezanka wczoraj zachorowala na jelitowke,....ja na to w zyciu nie chorowalam, nie wymiotuje nigdy, wiec byla by to totalna porazka, tym bardziej, ze dzisiaj idziemy na kolacje z szefowa i kolezanka z pracy....mysle, ze niedobrze mi z przejecia:) ze stresu itd, stres podnosi poziom prolaktyny, powinnam wiec caly czas chodzic wyluzowana, szkoda, ze sie tak nei da:) Batonik, jesli tu bedziesz normalnie robila badania z gp, daj mi znac co i jak...ja jak dostalam skierowanie na cytologie to na takiej dodatkowej karteczce byl adres i tel kliniki dla starajacych sie oo dzioecko mysle, ze to nic prywatnego tylko taka przychodnia ukierunkowana na przyszlych rodzicow:) robia tam pewnie tez badania mezczyznom czyli kompleksowo chyba tam zadzwonie i popytam co i jak.. Pozdrawiam Was ciepplo:) A Ty batonik skad tutaj jestes?? i co porabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu bardzo mi rpzykro, ale moze za wcześnie z testem? ilu dniowe mialaś cykle zawsze? to pierwszy cykl z castagnusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie 30 dc i mimo wczorajszych plamien @ jeszcze nie ma. Ale nie licze na nic innego, bo czuje sie dokladnie tak jak zawse przed @, czyli piersi mam nabrzmiale, strasznie bolace, jajnik mnie pobolewa, goni mnie na kibelek ( zawsze mnie tak czysci przy @ ) i jakas taka opuchnieta sie sobie wydaje. Ja mieszkam w Dublinie i tu ze sluzba zdrowia jest taka sama lipa. Chodze prywatnie do polskich klinik na badania, ale nie wszystko mozna zrobic. Np. prokaktyny po obciazeniu nie robia. Dlatego jak bylam w Polsce w listopadzie poszlam prywatnie do laboratorium i zrobilam hormony a maz zbadal nasienie. W sumie nas wszystko wyszlo z 300 zl, ale spodziewalam sie wiekszej sumy. Aktualnie biore tabletki "mother to be" czyli caly zestaw witamin wraz z folikiem potrzebnym przyszlym mamom plus dodatkowo zestaw witamin. Wiesiolek biore tylko do owulacji. Od nastepnego cyklu zaczynam Castagnus. Maz bierze Salfazin i zestaw witamin. Wyniki mamy oboje dobre, choc u mnie progesteron podobno za niski ale jest do powtorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus no ja raczej mam cykle nieregularne do 45 dni. Wiec sobie pomyslalam ze moze juz cos wyjdzie :(..... Elus sama juz nie wiem co mam myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś, tak to jest moj pierwszy cykl z Castagunsem, zaczełam brac od 04.02.2010 a okres dostałam zaraz tzn. 09.02.2010. Moze po tym poronieniu tak cos mnie zablokowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja tez biore mother to be:) ale chyba przerzuce sie na pregnacare teraz....dobrze, ze w bootsie mozna dostac naparawde rewelacyjne witaminy:) Skoro u Was wszytsko ok, to sie nie martw, na pewno predzej czy pozniej sie uda:) Rybcia trzymam kciuki za regulacje Twoich cykli i ogolnie za powodzenie:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi26 - fakt, boots jest naprawde dobrze zaopatrzony w takiego typu rzeczy az czasami sama nie wiem co wybrac i co wyprobowac. Moj maz bral wczesniej "father to be" ale zmienilam mu w tym miesiacu na Salfazin. W sumie chyba to jedno i to samo choc nie porownywalam zawartosci witamin w tych dwoch suplementach. Kupuje od czasu do czasu testy owulacyjne z ClearBlue, takie z elektronicznym odczytnikiem ale sa dosc drogie wiec tylko od czasu do czasu, Teraz mam jakies z Polski. Tez nie tanie, bo 30 zl na 5 testow. Nie wiem czy w ogole je robic bo nigdy mi dwie kreski nie wyszly. No moze raz byla ta druga taka slabiuchna, ale ogolnie testy owulacyjne chyba nie sa dla mnie. Poszukam jeszcze czegos ciekawego w bootsie. Moze masz agi26 jakis ciekawy wynalazek stamtad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×