Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Szkoda że dostałaś :( Ale za to obie będziemy czekały na efekty przyszłych starań, bo razem zaczęłyśmy ten cykl :) Bedziemy sobie kibicować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem trzymam kciukasy za nas tylko ja nie wiem ktory wpisac teraz cykl czy 30 czy znow od poczatku leciec po tym poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o naszą tabelkę? Jak tak, to 30 cykl. Tak myślę Kupiłam olej z wiśka ale niegdzie nie było oeparolu. Ten, mimo że zaraz go łykam ma taki kwaśny posmak. Ble! Może za długo w cieple stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................???? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....24-25.04 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................???? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11.................. Też aktualizuje ale cykli już nie liczę bo sie pogubiłam :P Coś koło 30 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też Wam dziewczynki tego życzę :) i zorze chyba mała pomyłka się wkradła do tabelki, ale może się mylę? u mnie teraz czekanie na @, a od następnego cyklu wznawiam staranka :) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
a ja już nic nie wiem, nie wiem kiedy ta owu, nic nie wiem Według gina od jutra powinnam zaczać brac dupka. I chociaż jestem głupia z tymi owu. to jestem na 100 pewna ze dni płodnych jeszcze nie było I co teraz, a jak poczekam to moze zaczne brac za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora, katiaa trzeba było @ wyprosic ;) Tyle miesięcy przychodzi nie proszony. Jak do mnie przyjdzie to jej powiem spier... ładnie sobie idz, no bo ileż mozna ją znosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88, faktycznie zły miesiąc wpisałam. To z emocji bo pojutrze wezmę clo i w ogóle siedzę jak na szpilkach. Zaraz poprawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....24-25.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................???? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, słyszałam że jak wezmie się tuż przed samą owu to nic się nie stanie. Może już miałaś owu lub mieć będziesz,, lada chwila''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane powiedzcie mi czy to badanie drożności jest naprawdę takie straszne? ustalam właśnie z ginką termin, a się naczytałam trochę na ten temat i już się strasznie boję;P a co dopiero jak będę miała iść:/ a faceci marudzą na swoje badanie:/ zamówiłam termometr i jak tylko przyjdzie to zamierzam zacząć mierzyć. bo niestety tym razem znowu nic z przytulanek nie wyszło:( zresztą znacie ten ból. ale roznosi Was na ten mróz jak nie wiem:D zresztą jak na dworze taki ziąb to tylko pogoń za mężem rozgrzeje;) hehe. ja czekam aż mój wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktoś zarazi @ bo mi źle,znowu zaczynam puchnąć i jestem ciężkaa..Do tego nasz kocur kastrat właśnie molestuje seksualnie pluszowego misia.No dom wariatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madula,to jest nas dwie,też się wybieram i też się boję strasznie:)Wanda chyba jest już po ,może nam coś opowie...napewno przyjamne to to niejest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to bardzo chętnie Cię zarażę @:D a najlepiej oddam w prezencie;P mogę nawet dopłacić!!:) mam nadzieję że ktoś nam coś odpowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)wyślij mejlem:)To teraz czekamy na Wande albo kogoś kto jest po:)WANDA!!!!YUHU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,na nią nie ma co liczyć,pewnie wybadała sobie owu i teraz jest zajęta mężem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, już 34 dzien z castagnusem....nadal czekam na @...poczekam jeszcze trochę..... w 30 dniu brania cast zrobiłam test - negatywny. Poczekam bo moze castagnus mi całkowicie poprzestawiał....chociaż nigdy nie miałam regularnie. Myslałam ze po cast coś sie unormuje. Ale to chyba trzeba przez 3 miesiące pobrc aby cos sie zaczelo dziać. Czy któras z Was ma takze niski poziom progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda1982, ja nie byłam jeszcze na hsg ale z tego co wiem, nie jest to takie straszne jak się wydaje. Jesli jesteś drożna to nie poczujesz nic. Dziewczyny które były ,,lekko zapchane'' czuły ból ale nie jakiś wielki tylko chwilowy taki jak podczas @. No i parę dni po hsg możesz plamić -to normalne i nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że napisałaś o tych plamieniach:D bo znając mnie to bym zaczęła znowu panikować. jak się okaże że mam drożne to już naprawdę nie wiem co dalej:( mąż zdrowy, ja teoretycznie hormony i reszta też więc nie wiem co. co do cost. to mi się z kolei skrócił cykl. miałam kiedyś równo jak w zegarku 29 dni, potem mi się nagle rozregulowały: raz 33 dni, raz 23 dni... dlatego między innymi zaczęłam brać cost. no i pierwszy cykl z cost. super, bo dostałam dokładnie po 29 dniach. no ale drugi już po 27;P tak że hmmm mi wcale nie wydłużył wręcz przeciwnie. a myślałam że się ureguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Miałam hsg. Nie jest tak strasznie Dostałam głupiego jasia i nawet mnie to troszke bawiło Nie rodziłam jeszcze wiec cala sytuacja byla dla mnie krepujaca, szpital itp Tam nie jest tak jak w gabinecie u Twojego lekarza, oglada cie kazdy Ale jak juz wspomniałam głupi jas spowodował ze mnie to bawiło Lekarz, który to robil był dosc przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Wyglada to tak (było to w listopadzie zeszlego roku, wiec troche pamietam) Zabralimnie na slale, połozyli na metalowym stole Włozyli nogi w takie podstwki ( podobne jak na fotelu) Dalej niewiele pamietam TRoche boli Jakichs tam narzedzi uzywaja (czytałam co to jest-kulociag) Ja leżac na płasko nic nie widziałam Położna trzymała mnie za reke lekarz robił swoje Później wstajesz i cie na slae zawożą, a nie jesteś w stanie utzrymać sie na nogach.(tak na mnie zadziałalł głupi jas)A wanda madra chciała majtki założyc po wszystkim, co wywołalo u nich salwe smiechu (ja zawsze tak musze) Później spisz jakies dwie godzinki, ogładaja cie jeszcze raz i idziesz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem nowa na tym forum i miałam robione badanie drożności.Maluda1982 dostaniesz tzw.oszołomka i twój gin.wprowadzi kontrast gdzie zrobią ci zdjęcie czy masz drożne jajowody.Ja niestety po tym badaniu wróciłam z powrotem do szpitala ,miałam pdrażnienie po kontraście,ale to przytrafia się bardzo rzadko.Możesz oczywiście popytać się swojego gin.oczywiście to nie znaczy że tobie to się przytrafi .Jeżeli chodzi o mnie to staram się o drugą dzidzię .Miałam wysoką prolaktynę i gin.przepisał mi bromek ale strasznie to znosiłam więc zaczęłam brac castagnus moje cykle osiągały 42 dni a po pierwszym opakowaniu cast.mam cykl po raz pierwszy od paru lat 28 więc chyba działa !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Mam nadzieje ze wyczerpujaco odpowiedziałam Podobno wiele kobiet po tym zachodzi, bo nawet jesli sa drozne jajowody, to przepłukanie dobrze im zrobi No w kazdym razie ja do tych 80% szczesliwych nie naleze Latwo mi mówic nie bójcie sie, bo jestem już po, ale podobno są gorsze rzeczy... a jesli lekarz Was wysyła warto skorzystac, bo w kliniece leczenia niepłodności tez Was czeka takie badanie a tam juz napewno troche kosztuje. Nie sadze zeby tam robili to lepiej, bo polega to poprostu na podaniu kontrastu i zdjeciach rtg, jak on przepływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
paula ty zarazo :) a jesli miałabym opisac bol to takie wewnetrzne rozpieranie, no i samo zakladnie tych ustrojstw tez troche boli No i jeszcze ze dwa dni po byłam na tabletkach przeciwbolowych i plamiłam, Czy teraz paula zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zgadzam się z Wandą. Ja też jestem po hsg, wcale nie jest tak strasznie. Więcej strresu było samą wizytą w szpitalu i tym jak to będzie wygladać. W moim przypadku trochę bolało samo zakładanie tego ustrojstwa takie ciągnięcię i rozpychanie przez kontrast. Ale czego sie nie robi :)... tylko 3 cykl po hsg i nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda dziękuję Ci serdecznie za wyczerpującą odpowiedź,mam nadzieje że się nie gniewasz,miałam wczoraj dziwny humor:)to przez tego kota:D Teraz już wiemy wszystko i nic nas nie zaskoczy,aż mam ochotę na tego Jasia hehe.Zaczełam wczoraj plamić,więc zarażanie @ przez łącza netowe chyba działa.Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam że podziała nawet przez neta:D dobrze wiedzieć co mnie czeka, ale jakoś mnie to nie uspokoiło za bardzo;P dobrze że dają głupiego, bo ja czytałam, że najlepiej się nawcinać przeciwbólowych. można prosić od razu o podwójną dawkę??:> hehe. bo na mnie jedna może nie podziałać;P potem po jasiu się śpi te 2 godziny? czy po prostu tyle zostawiają na oddziale? w klinice niepłodności jak się dowiadywałam to u nas przynajmniej w prywatnej tego nie robią. znaczy jest na zasadzie, że się trzeba dogadać z lekarzem i on u siebie w szpitalu zrobi. czyli tak jak moja gin, tyle że ona mnie na oddział na kasę chorych normalnie weźmie. a ja stresa największego to mam chyba rzeczywiście na sam pobyt w szpitalu:/ nigdy dłużej nie leżałam i boję się tego na maxa:( nie lubię lekarzy ani szpitali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................???? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11.................. Witajcie Dziewczynki:) Dawno mnie tu nie było ale cały czas Was czytam. Czasami nie mam odwagi pisać ale i tak dużo mi daje samo Was czytanie. Postanowiłam napisać co mi się przytrafiło, może to którejś z Was pomorze. Pokrótce przypomnę moją sytuację nowym koleżankom. Jestem 6 lat po ślubie, od początku się nie zabiezpieczaliśmy a gdzieś od ponad 3 lat zaczęliśmy się z M starać o dzidzię. Ponieważ nie miałam żadnych dolegliwości zapisałam się do Katowickiej PROVITY (kliniki leczenia niepłodności) tam porobili wszystkie badania mi i M, były w normie (raz zbyt wysoka prolaktyna, ale kolejne w normie). Podłamało mnie to, że nie ma przyczyny i wizja inseminacji i invitro, na które nie miałam ani kasy ani siły.Lekarz pierwsze co powiedział, to że z takimi wynikami on widzi tylko inseminację lub invitro. Byłam załamana dopóki nie poszliśmy dale-M do urologa, który powiedział, że jego wyniki są całkiem w porządku. Odpuściliśmy na jakieś pół roku, zaczęliśmy myśleć o adopcji. Przypadkowo poszłam jeszcze do innego lekarza, którego poleciła mi siostra. Okazało się, że mam zaawansowaną endometriozę-wyszło na USG dopochwowym. Pokazałam jeszcze USG innemu lekarzowi bo już kompletnie straciłam do nich zaufanie-powiedział to samo. Lekarz był bardzo zdziwiony, bo 10 msc wcześniej miałam robione USG w PROVICIE i nikt nic nie zauważył. Mówię mu, że może takie coś się zrobiło w ciągu tych 10 msc, nie chciał mi powiedzieć wprost ale w tym stanie zaawansowania endometrioza była od kilku lat. Jestem już po zabiegu, wycięli mi jeden jajnik, który był całkiem zniszczony przez zrosty, poza tym miałam zrosty już między macicą a jelitami. Na szczęście mam drożne jajowody. Lekarz powiedział, że mam się nie załamywać bo nadal jest szansa na zajście w ciążę ale ja już chyba straciłam tę nadzieję. Dziewczyny pamiętajcie żeby każdą diagnozę potwierdzić u innego lekarza, przynajmniej jednego!!!! Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×