Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość asia1983
Zora a masz wrażenie ,że chce Ci się siusiu? pełen pęcherz i nic nie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, siusiam na okrągło. Bez problemu. Nawet w nocy wstaje. HANKA, tak na oko to Ci powiem że to 4 tygodnie po owu jest teraz, więc nie licząc pierwszego tygodnia to chyba jakiś 3 tydzień by był. od zapłodnienia. Nie wiem już sama.. Bo od miesiączki to prawie 6 tydzien. ja sie w tym gubię!!!! Za ciemna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Dodam,że nigdy nie miałam takiego białego śluzu no i bym mogła co 5 minut chodzić do wc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Spóźnia się ponad tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
niezapominajka111 zrób test jak sie tydzień spóźnia to wynik testu bedzie prawidłowy hehehe sypią sie ciąże :) no prosze mnie wreszcie zarazic U mnie w tym miesiacu znów nici, bo nawet nie wiem kiedy były dni płodne, zónw wojna z męzem wiec przytulanki rzadko A dziwczyny jak to jest z tym leżeniem bo ja chyba jestem jakoś nieprawidłowo zbudowana zawsze po.. musze siusiu no i wtedy te cholery ze mnie uciekają :) a ktoś pisał o krwawieniu z nosa po rutinoscorbinie, ja tak miałam, jak przstałam go brać to nie krwawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
chciałam coś pomarudzic ale wykasowałam :):):):)):)) Dziewczyny wysyłajcie te ciążowe fluidy bo ja juz chyba długo w tych staraniach nie pociągnę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka Wizytę mam w ten piątek. Przeczytałam wszystko co było w necie i są dwa wyjścia: 1. estradiol jest mały = nie będzie owulaci= stymulacja clo 2. Ponieważ owulka jest ok 20 dc estradiol jeszcze urośnie - potrafi przyśpieszyć w fazie okołoowulacyjnej. Sama nie wiem - łeb mi pęka od głowienia się, bo skoro gon ostatnio widział ponad 6 jajeczek w lewym jajniku to nie może być tak źle. Z drugiej strony teraz pora prawego (tego po torbieli) więc może z nim jest coś nie tak. Zorka - robiłaś test sikany? Jak kreski są mocniejsze to betka rośnie :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, bądź dobrej myśli i trzymaj się wersji nr 2....który teraz masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 6dc a wyniki robiłam w 3dc - wtedy estradiol 12,8 pq/ml - norma od 12,00 do 166. Czyli lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estriadol powinno się badać w 3dc, to nie lepiej w trakcie owuli skoro wtedy wzrasta? są jakieś spoosoby na jego podwyższenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove, Nie robiłam bo i po co. E tam, przestałam już nawet myśleć o tym. Jutro wizyta więc pikuś, dam rade :) Wanda, przed numerkiem idz siku nawet gdy myslisz że Ci się nie chce.Zmuś się. Gin mi kazał leżeć ,,po'' 60 minut i tak leżałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bada się go w 3dc razem z LH i FSH - daje to odpowiedź na pytanie czy nie kończy się rezerwa jajnikowa (czyli jajeczka - każda z nas ma ich odpowiednią ilość - i kiedyś się one kończą). Bada się też bo zbyt duży estradiol (powyżej ok. 50 pg) oznacza PCO - tak zrozumiałam - bo oznacza to wtedy, że jest dużo jajeczek, w tym żadne z nich nie jest dominujące. Czyli generalnie ten mój wynik nie miał nic powiedzieć na temat estradiolu tylko na temat rezerwy jajnikowej. No ale gdzie nie czytam to wynik 20 uznaje się za zbyt mały - a ja mam 12,8........ Będę też go badała w fazie okołoowulacyjnej - muszę tylko ginowi powiedzieć, że u mnie występuje ona późno bo znowu estradiol będzie niski jak zbadam go standardowo w 14 dc a nie 19dc - 5 dni to duża różnica. Nie wiem czy o to w tym wszystkim chodzi - mózg mi się przegrzewa. Zorak - masz racje - nie ma co wariować. Trzymam kciuki jutro za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra....ale jeśli rzeczywiście jest on u Ciebie Lovekrove za niski to co zrobić, żeby go unormować? Nie wiem czy dobrze zrozmuiałam, ale niedobór estradiolu powoduje brak owulacji tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrozumiałaś. Można brać clo -na wzrost pęcherzyków - ale clo - z tego co zrozumiałam - nie podnosi estrogenów. Można brać też hormony - estrogeny. Nie wiem sama. W piątek się przekonam albo i nie - chyba, że zrobię sobie badanie estradiolu raz jeszcze i zobaczę, czy się podniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No jestem Hanka z Wami cały czas i czytam wytrwale. No cóż u mnie bez zmian, straciłam drugie dziecko i czuje się fatalnie, nie mam dobrego zdania o sobie jako kobiecie:(:(@ trwa już 4 dzień i może ma się ku końcowi, ale ze staraniami chcemy poczekać, chcemy odpocząc fizycznie i psychicznie, pojedziemy w końcu w góry...tym sie pocieszam. Dzwoniłam dzis do położnej że ma mnie na dziś wykreślić z listy bo już po wszystkim:(:( Mówiła że jak bedziemy sie starać mam przyjść porobić badania m.in na cytomegalie, no i poczytałam o tym i już mam filmy:(:(...co za poje***e to moje życie, cały czas pod górkę:(....raczej dużą górę:(:( Tak to już jest...pjawiłam się na forum tak znikąd, pozarażałam ciążą, i potem du**...:(:( A pozatym zaje****cie chce mi sie seksu, jak patrze ma mojego to mnie trzęsie:) Pozdrawiam Was Kobitki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś kiedyś robiony monitoring cyklu? Przecież kiedyś miałaś owulację, teraz mogłoby się coś popintolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitoring raczej nie miałam ale byłam w ciąży - więc owulację miałam. Po poronieniu mogło się poprzestawiać. Najgorsze jest to, że na tych tabletkach - estrogenach pewnie będę miała migrenę non stop - jak na antykach - to tez estrogeny. Już się boję........ No nic trzeba starać się dalej....... Kala - to podobno normalne -wzrost libido po poronieniu - też tak miałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, Lovekrove pamiętam, że miałaś owulę dlatego się dziwię, że teraz Ci popieprzyło:( To może kochana idź na monitoring cyklu i zobaczysz czy naprawde masz owule, kiedy i czy pęcherzyki prawidłowo pękają.....będziesz wiedziała na 100% co jest grane. ja za tydzień zaczynam monitoring, później drożność a na końcu laparo, muszę się wziąć za siebie.....bo co miesiąc serce mi pęka jak dostaje @ a moje badania stoją w miejscu:( Kala, rzeczywiście dużo przeszłaś .....ale zobaczysz teraz już będzie tylko lepiej. Pojedziecie w góry, odpoczniecie, wyluzujecie się....Kochona, to, że sama zarażałaś, nie oznacza, ze nie możesz być zarażona:) Zaraz Ci nasza Zorka prześle wielkiego fluidka :) nam też, tak przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, skoro masz podniesione libido, to pewnie moją pomyłkę "kochona" odczytałaś jak kochones (w spolszczonym) ehhehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Nooo ja bym sie kochones kochones ..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
A powiedzcie kochane,bo ja jestem zielona.Czy jeżeli to "TO"...Czy możemy nadal się sobą cieszyć?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka 111, a nie prościej zrobić test? Leć do apteki i sikaj:) Nie wiem czy można się przytulać. Myślę, że tak, ale w wielu przypadkach lekarz prosi o abstynencję przez cały pierwszy trymestr....myślę, że na ten temat powinny się wypowiedzieć bardziej doświadczone kobitki:) bo ja nie potrafię Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, mi gin od razu zabronił przytulanek. Bo powodują skurcze macicy a to może (ale nie musi) prowadzić do wydalenia zapłodnionego jajeczka czy jakoś tak. Wstrzymaj sie do testu, a jak wyjdzie pozytywny to będzicie sie musieli wstrzymać dopóki gin nie powie że wszystko ok i możecie. To widzę że nie tylko mi seks w głowie na okrągło :) Ja sie ostatnio łasiłam do M ale on twarda sztuka i nie dał się :P I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove, jak to jest z tym estriadolem, że powyżej 50 jest PCO, skoro norma jest do 169 w folikularnej? U mnie było 57,9 w 4dc i wydaje mi się, że bardzo ok. Nie mam PCO. Ile masz FSH? U mnie 8,86 - tylko dziwne, bo norma mojego laboratorium jest do 7,5, a w necie wyczytałam, że 12. I bądź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora...czekaj ....niech no on tylko przyjdzie sie łasić...a figę mu wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA*!
Kala, na pewno jak odpoczniecie psychicznie to wszystko się ułoży-trzymam kciuki!!! A co do chęci na sex to jak u nas przez lata było OK (czyli mój M był zawsze chętny) tak teraz chyba jakiś kryzys bo to ja za nim chodzę- i to tylko wtedy kiedy trzeba.....:(:(:( niezapominajka, gdyby zdarzył się cud i zaszłabym w ciążę to powstrzymywałabym się ta długo dopóki nie miałabym 100% pewności, że nic się nie stanie....no ale wiesz ja się staram już kilka lat bezskutecznie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
to wyżej to byłam Ja, Jarząbek....tylko mi się źle kliknęło....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
My się staramy 2,5 roku.:(:( Najlepsze jest to,że nie wiem czy dopadła mnie grypa żołądkowa czy co w nocy wymiotowałam,ale rozwolnienia nie mam :(I jakoś dziwnie mnie brzuch pobolewa:(:(:(:( Śluz biały jest najwięcej jest Go rano jak wstaje wtedy myślę,że przyszła @. I ciągle czuję pełen pęcherz. M ma kupić test zobaczymy czy nie zapomnij dzwoniłam już 6 razy z przypomnieniem:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Niezapominajka...że też sama nie pobiegłas po ten test jeszcze ... ja czuję się podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Cały dzień leniuchuje w łóżeczku wtaje to w głowię mi się kręci i nogi mi się częsą hihi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×