Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Niezapomijaka, zaraz po sikanku zdaj nam koniecznie relacje co tam zobaczyłaś...życzę Ci 2 kreseczk, bladych, tłustych...bez znaczenia, byleby dwóch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
hmmm niezapominajko szkoda że dwóch nie kazałaś kupic jeden na" od razu" a drugi na rano:):) trzymam kciuki i wstrzymaj się lepiej z tymi figlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Dzisiaj ostatni raz i obiecuję wstrzemięźliwość :P:P:P:P Kazałam kupić trzy od razu M pytał mnie po co aż tyle :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
no to nie trzymaj koleżanek-staraczek w niepewności:):):) zrób ten test przed bara-bara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
czuje jakby mnie ktos zjadł i wypluł Nawet zakup sukienki mi humoru nie poprawił a moge sobie siusiac do woli i tak mi sie zawsze chce (moze od kilku lat mam ciaze urojona? :) pamietacie co było z testami nigdy mi nie wychodziły, bo mocz za bardzo rozcienczony a jak ide do gina to jeszcze z fotela mnie siusiac wygania kolejna wada :) spiepszyli mnie rodzice Widocznie sie długo nie starali, albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Na pewno zrobię tylko nie wiem gdzie ten Mój M.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
A powiedzcie czy tego śluzu musi być cały czas dużo?bardzo dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Niezapominajko ja o tym śluzie słyszałam tylko z opowieści...moja siostra zanim się dowiedziała o ciąży to wspominała że pływała ale z tego co pamiętam później ten śluz chyba się kończy...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Ja tak jak mówiłam najwięcej go mam rano no i jest biały:):) I od wczoraj czuję się do d**y:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, ja bym chyba na Twoim miejscu testowała przed tym bzykankiem:) żeby później nie mieć do siebie pretensji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapomnajka, ja mam biały sluz ale gdy nie byłam w ciąży to przed @ też go miałam!! Sluz to nie objaw tylko dodatek. aska, wariatko :D Ty mi zawsze humor poprawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia123 - ja tylko cytuję. Widzisz faza fol. trwa nie tylko do 4dc - zależy kiedy masz jaki wynik - na początku wskazane jest jak jest do 30 (podobno - sama się jeszcze w tym średnio łapie), im później tym wynik powinien być większy - na każdy dojrzały pęcherzyk prawidłowo przypada od 150 do 200 pg - więc przed owu (faza okołoowulacyjna) można mieć ok 400 - co w zdrowym przypadku oznacza ok. 2 duże pęcherzyki lub jeden duży i parę małych (wszystkie wytwarzają wytwarzają estradiol). Może z tym 50 pg to rzeczywiście przesada :) - sama się uczę :). FHS mam 5,1 a LH mam 6,6 - a ich stosunek powinien być bliski 1. Wynik sporo poniżej oznacza niedomogę lutealną a powyżej 1,5 PCO. (u mnie norma FSH do 12,5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Niezapominajka...albo jeszcze śpię i nie widzę albo nie napisalaś jak tam Twoje siusianie i kreseczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove, to masz jajków a jajków, jeszcze będzie z tego gromadka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
no przecież jajkowe Swięta się zbliżają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dzień Dobry Kobietki!!:) No i gdzie te teściarki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
TEST ROBIĘ DZISIAJ WIECZOREM:) DAM WAM ZNAĆ,ALE COŚ CZUJĘ ŻE ZBLIŻA SIĘ @ TAKIE MAM WRAŻENIE :( NA RAZIE JESTEM W PRACY,ALE JAK TYLKO WRÓCĘ TO ZROBIĘ TEN TEST:):):):) ŚLUZ NADAL JEST CAŁKOWICIE BIAŁY,ALE TO MOŻE FAŁSZYWY ALARM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Wczoraj nie zrobiłam testu,bo przecież Mój "KOCHANY":P zapomniał kupić!Myślałam,że GO zabijeee!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
oj niezapominajko, Ty to masz zapominajka w domu:):) kuźwa, dziewczyny a u mnie w domu grypa żołądkowa........znowu kolejny powód żeby sobie wkręcac urojoną ciążę.......:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Nie przejmuj się u mnie w domku(całe szczęście ja tam nie mieszkam)wszyscy leżą w łóżku mają grypę żołądkową:(:(:(:(:( Nikogo nie ominęło:( Oj mam,mam myślałam,że Go zaszczele w tych drzwiach. Właśnie wyszłam z wc i miałam baaardzo dużo śluzu białego(czysto białego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Co tutaj dzisiaj tak cichutko???:) asia1983 Jak tam teścik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
no są dwie...dziś powinnam dostać @ ale leci ze mnie śluz biały, raczej w kolorze mleka z ociupiną kawy zbozowej. wcześniej śluz był idealnie biały i raczej nie ciagły , takie grudki, a teraz jest w sporych porcjach taki leisty...nie wiem...ale i tak pójdę w czwartek do swojej gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
i nie odczuwam nic - zero ciągnięć w dole brzucha, zero parcia na sikanie, zero jakis objawów na okres...tylko chyba piersi są bardziej wrażliwe...mój sie chcial wczoraj powygłupiać to kazałam mu sie trzymać dala od nich...takie nieprzyjemne mrowienie...jakby były zmarznięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
faktycznie ...cicho tu...pewnie albo w pracy albo biegają po mieście lub przygotowują obiad ja pracę dzis zabrałam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co wejdę do Was na forum poczytać co słychać to dobre wieści :) Asia 1983, teraz dbaj o siebie i idź do lekarza. Będzie dobrze :) Ja też miałam dużo śluzu na początku ciąży (potem się uspokoiło i teraz znów non-stop mokro ;) ) No i piersi nawet tearz mam wrażliwe (brodawki teraz; wcześniej całe piersi bolały). Gratuluję CI serdecznie :) Tylko czemu tyle sceptyzmu w Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...bo boje sie zapeszyć...dziś śniło mi sie ,że widzę lecącego bociana...zaśmialam się kiedy uświadomiłam sobie ,że to mi się śniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, wszystko będzie w porządku, zobaczysz :) Dbaj tylko o siebie i się nie stresuj, a fasolce będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
czuję się staro...gdzie JA w CIĄŻY? ...z DZIECKIEM? przeciez ja mam 18 lat...nie 10 więcej! śmieję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Hej dziewczyny... Zrobilam sobie mala przerwe w forum na czas staranek w tym cyklu, a teraz wchodze a tu tyle do nadrobienia... Kala bardzo mi przykro zpowodu kropeczki...:( Zorka Ty zas dbaj o siebiei o kropeczke i nie zamartwiaj sie bo to w Twoim stanie szkodzi... asia moje gratulacje!!! jednak ciaze sie powoli sypia, moze faktycznie na wiosne sie sieje i bociany bardziej pracowite:) niezapominajka daj znac jak wyszedl test... U mnie dzis 15dc i cos mnie tak troszke pociaglo dzis w brzuchu jakby na okres... ale zeby tak wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×