Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33........mazow..................19..... ... 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ 45.. .......14/4 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry......... 12..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... 8.... ........07/11 zora85...............25.......kuj-pom............. . 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2............24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie......... ...17.................09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......31 .............24.04 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.17...... .....??..12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........18......... ...........31.03 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ......6.04 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 u mnie niestety przylazła dzisiaj @... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA, nie gadaj głupot. Jak jeszcze nie byłam w ciąży to się zastanawiałam czy lepiej poronić czy nie zajść w ogóle. Nie miałam pojęcia co gorsze. Druga opcja chyba lepsza bo wiesz że możesz zajsc w ogóle. Dobrze się stało że to na tak wczesnym etapie! Bo jakbym widziała dużą dzidzie na usg to by mi potem serce pękło z żalu. Nie ma co się łudzić. Poprzednia beta była 337 (o ile dobrze pamiętam), dzisiejsza 282 -więc na 100% po ciąży. Teraz się modlę żeby odbyło się naturalnie, bez czyszczenia. Trzymam się, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
zorka tak mi przykro:( vilia to moje ciagniecie jak na @ to chyba nie byla owulacja bo wczoraj pojawil sie mleczny sluz a to juz nieplodny... a dzisiaj jest go mnustwo... chyba poprostu zaczynam czuc powoli @ tylko czemu tak szybko przeciez dzis 16dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Cześć Kobietki :) ale dziś mialam zaganiany dzień.... Klauduska. . . nie wiem jaka dawka bylaby właściwa, na tym polskim jest napisane 1 tabletka do 60 kg, a 2 tabletki dla powyżej 60 kg . Ja na początku przez miesiąc brałam dwie , a potem po jednej. Zora napisałaś "Póki co nic sie jeszcze nie dzieje. Nic nie boli, nic nie czuję. Ale widze po piersiach że to niedługo bo bolą tylko trochę i żem płaska jak przed ciążą" - ja mam nadzieję,że u mnie jest wszystko OK...ale tak ja Ty nic nie odczuwam,żadnego bólu, piersi bez zmian, już przestały byc takie drażliwe jakby były zmarznięte i nie mam brzucha ani zatrzymanej wody w organizmie. wydaje mi się,że moja Kruszyna jest 2 tygodnie mlodsza od Twojej Kruszyny. mam nadzieję,że Twoje objawy, a raczej ich brak, nie wróżą nic złego. ja wierzą w Twoją Kruszynę :) Maluta....na samą myśl o Twoim badaniu mam mrówki na plecach....POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Hania...to nie był pierwszy raz kiedy myślałam ,że jestem w ciąży a nie byłam...niby 14-15-16 dzień a nic z tego...a teraz ogarnęła mnie jakaś głupawka...w tym miesiącu mieliśmy sobie odpuścić - miesiąc bez łóżka- no i 14 dc było łóżeczko....15dc byłam u ogólnego bo źle się czułam (gardło, głowa) i mówię jej ,że może coś będzie, więc nic mi nie przepisała tylko dała L4 na tydzień. 20 dc kupilam sobie bluzkę ciążową...a potem zaczelismy rozmawiac i robic testy. . . jutro idę do ginki po 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora...a ja jeszcze wierzę w Twoją Kruszynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
No czasem mam jeszcze troche optymizmu ale zrobiło sie tak smutno, ze nawet mi nic smiesznego do głowy nie przychodzi znów podpisze sie pod opinia ze ciaze po clo są słabe jak mówi moj gin, a z drugiej strony czuje ze w ogóle nie zajde i to jest jakby ostatnia nadzieja Zora wiedziałam ze jesteś silna, szkoda tylko ze silnych Bog tak doświadcza wczoraj płakałam jak przeczytałam a wiecie jaka jestem głupia odwlekam wizyte u gina bo zawsze mi sie wydaje ze dam sobie jeszcze miesiac szansy. Teraz dzwoniłam i wiem ze pewnie też czeka mnie clo i sie boje Chociaz mi gin powiedział ze jak hsg to najgorzsze juz mam za soba i mimo całej mojej sympati do niego wku... bo tu nie chodzi o ból tylko o psychikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
ZORKA przecież Ty nie miałas iść w moje slady:(;(;( Ale póki co jeszcze na 100% nikt Ci nie powiedział że nic z tego.... iskierka nadziei musi być. Wiesz ,mi gin powiedział ze jak chce moge jechac do szpitala na łyżeczkowanie, i wtedy wysyłają do badań, a druga opcja w domu, niewiem co jest lepsze:( Wiem że się trzymasz, nie mamy innego wyboru tylko przeżyć ten okres jakoś i starać się znowu, trzymam za Ciebie kciuki bardzo bardzo mocno!!!! że jednak jest wszystko dobrze, do samego końca trzeba mieć wiarę!!!! Paula nie martw sie jak będę w lipcu w Limanowej pomacham do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Kochane wczoraj robiłam test wyszły die krechy,a dzisiaj....:(:(:(:( Śluzu prawie w ogóle nie mam i czuję,że zaraz dostanę @ brzuch mnie boli tak jak bym już miała,a tu nic:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
no właśnie NIC...a rwie i kręci i jakby pęcherz pełny ładne te kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Ciągle mam uczucie jak bym miała pełen pęcherz. Niekiedy mnie zakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
to zmień :( na :) ja tak czułam wczoraj bo wzoraj miałam miec 1dzien okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
a miałaś śluz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
najpierw taki biały nie trzymający sie w jakiejś całości, w dniu spodziewanego okresu był płynny i "wylewał sie" i był lekko różowaty, a dzis tylko raz mi sie "wylal " taki bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
i boli mnie "na zwenątrz" jakbym długo jeździła na twardym siodełku od rowera...głupie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Jaka ja jestem głupia,że nie wiem takich rzeczy,ale to moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża. A ciągle Go masz dużo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
nie mam go dużo, może raz poszłam sprawdzić czy czuje,że wylewa się białe czy może czerwone, ale tak to nie - jest mokro, ale wkładke mam raczej suchą (dziś zmieniłam tylko raz jak sprawdzalam ) to też moja pierwsza więc tez jestem zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie te ciąże sypią :) To dobrze. Cos się dzieje bo długo był zastój na forum. Dziś się wzruszyłam bo moja młodsza siostra stwierdziła że to przez nią ciąża obumarła bo zrobiła mi kawał na prima aprilis. Kochana, głupiutka siostrzyczka. Oczywiście zapewniłam ją że to nie z jej winy i że tak sie czasem zdarza. Bała sie też że umrę podczas poronienia. Uspokoiłam ją że nie ma takiej opcji i że to nie te czasy co kiedyś. Kochana gówniara. Zaznaczam że jest jeszcze niepełnoletnia stąd ta niewiedza. Chyba bardziej to przezyła ode mnie. Bardzo ją kocham ale nigdy mnie tak nie zszokowała jak dziś. niezapominajka, nie panikuj. Ja tu jestem od tego ;) Póki nie ma @ jest ok!!! Ja na początku miałam silne bóle jak przy bardzo obfitym okresie -to macica się rozrasta i groszek się wrzyna. aska, Ty se nie wkręcaj nic. U mnie było czuć różnice bo cycki bolały nawet przy wdechu a ,,potem'' już mogłam je dotykać normalnie. wandzia, kochana nasza świrusko. I czego Ty wyjesz?! Pamietaj że ja to nie Ty -w sensie że jestesmy inne i u Ciebie będzie inaczej. KALA, może głupio zabrzmi to co napiszę ale ciesze się że zaszłam niemal równo z Tobą i teraz przezywam to samo. Jest mi raźniej. Oczywiście Twój ból nie może równać się z moim bo Ty przeszłaś więcej ale gdy widzę że dajesz radę (i inne laski też) to i ja dzielniej sie trzymam :) Pamietaj rocznik 85 jest wyjątkowy i jeszcze pokarzemy na co nas stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
U mnie najwięcej jest rano jak wstaje po nocy. W dzień Hmmmmm wkładkę mam mokrą zmieniałam dwa razy. No i nigdy dotąd nie miałam takiego białego śluzu... A czujesz coś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
chyba nie...prócz zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Ooooo to też no i raz w nocy wymiotowałam,ale to raczej jednio dniowa grypa żołądkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora, nie wkręcam sobie nic...tak tylko myślę jak to będzie....przecież dopiero to początek , dopiero idę do gina...a gdzie koniec? jeszcze chyba nie wierzą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
niezapominajka...chyba nie..mi dzis bebechy skręcilo jak jadłam świeżą smażoną flądrę dziś....ale zjadlam ją..ale tak jeszcze nie jestem pewna czy to "TE" mdłości czy po poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, byle skończyć pierszy trymestr. Potem już luz. Tak mi sie wydaje :P A kiedy idziesz do gina? Na dniach czy sie wstrzymasz jeszcze żeby mógł cokolwiek zobaczyć? Ja musiałam lecieć do gina od razu, bo to była ciąża po stymulacji więc dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
asia1983 a do wc często latasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
jutro sie rejestruje i jutro ide wiem,że 3 miesiące....koleżanka poroniła kilka miesiący temu, była w 3-4 miesiącu, już miała ladny brzuszek...i po prostu wyleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
chyba tak, częściej tam chodze...ale tez więcej piję ...dosłownie 1,5 litra siorbię przez dzien a zawsze było 2-3 szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, ja sikałam co 15 minut!! nawet w nocy. Ale wam się wcinam w rozmowę ;) hihihi. Sorki, widocznie tak odreagowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
zorka i bardzooo dobrze:):):):):) Przynajmniej możemy się podzielić swoimi doświadczeniami:P Ja też więcej piję a do wc chodze przynajmniej dwa razy w godzinie ale ciagle czuje pełen pęcherz Hmmmm nie wiem co myśleć,a może sobie to wkrecam???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×