Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Asia gratuluję :) :) :) a jednak nie sami chłopcy, ślicznie Powiedz mi dokładnie w którym tygodniu Ci to usg robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda 23tydz6dzien-licząc skończone pleć widac róznie-niektórzy wiedzą juz w 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszukałam sie CZEGO wyniki mam z tej wizyty Z usg 2D: BPD OFD HC HC* AC FL CEREB CI FL/HC FL/BPD FL/AC według siatki centylowej: WAGA (Efw) BPD HC HC* przepływ krwi pępowinowej: UMB-PS UMB-ED UMB-S/D UMB-PI UMB-RI UMB-MD UMB-TAmax UMB-HR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu o płeć aż tak bardzo mi nie chodzi Chciałabym się dowiedzieć czy z moja dzidzią tez wszystko w porządku I tu mam kłopot, bo zależy gdzie zadzwonię Jedni mówią ze 18-22 tydz inni że najlepiej po 22 tygodniu No i tez nie wiem jakie usg mam wybrać bo rozumiem ze jest 3d i 4D Na 3 D gin powiedział że moze i dac skierowanie (czytaj za dramo) 4D kosztuje u mnie 300 zł ale zobaczę więcej. Poza tym to robia gdzoieś na miejscu gościu raz w miesiacu przyjeżdza więc jeszcze zaoszczędzę na paliwie Ktoś mnie uswiadomi, które lepsze Nie chodzi mi o szcególnie piekny obraz tylko o parametry (swoja drogą Asiu wszystko z Twoich rozumiem :) ) O tę cholerna pewność że jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, superowo!! :) Jula? To od julii czy julity? Pewnie od julii.. Tez myslelismy o tym iminiu ale sie zbyt popularne robi więc zrezygnowalismy z niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, nie chcialo mi sie pisac rozszyfrowywania tych skrotów, bo są długiw:) 3D a 4d ponoc sie nie róznią, wszystkie te badania mozna zrobic tez na 2D.....tylko,że tu oglądal serce czy móżdzęk czy kosci naprawde długo, przepływy tez na 2D robia jesli za darmo mozesz isc na #d to ustaw sie pierwsza w kolejce:) tylko pozazdroscic takiej moziwosci. my jechalismy 35 km i placilismy 200 zł. rozmawialam z tym lekarzem w 21 tyg i powiedzial,ze on woli miedzy 23 a 25 skonczonym Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zadzwon do tego goscia od 3D, lub zapytaj swojego legarza, co robia na 3D ...albo idź na 3D, a jak nie będziesz usatysfakcjonowana to wtedy na 4d (lub sie umów, a potem odmówisz wizyte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora-Julia, od Julii, tatus wybrał z mozliwosci, które dostal i niech tak zostanie:) mi sie podoba zdziwiłam sie troche , bo musiałam miec późno owulacje-16dzien, to powinien wyjsc chłopiec (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, no u nas też niestety nic nie było popołudniu... ale za to wieczorem cos niecoś :D wiem, że w tym cyklu mam baaardzo małe szanse, ale to nic, nie ma co się dołować. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, mnie tez się bardzo to imie podoba! :) Tylko gdzie nie spojrzysz teraz to są Zuzie, Wiktorie, Dominiki.. Nie chcemy z M wołac kiedys (w razie posiadania córki) dziecka po imieniu a tu sie zaraz 10 dziewczynek odwróci ;) Bardzo ładne jest to imię. My mamy upatrzone takie którego póki co nie słyszałm wsród znajomych, rodziny, sąsiadów :) Dla chłopca tez mamy imie a własciwie to 2. U mnie w rodzinie zawsze są nadawane po dwa imiona - taka jakaś tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, u nas tez bedzie drugie, skoro dziewczynka to po mnie mi sie wydaje,ze właśnie szał na Juli i Wiktorie wygasa.,ze sporo jest Zuź, Oliwek, Len

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, od 3 dni w sumie bolą mnie jajniki, bardziej lewy ale ten pęcherzyk mały... A co miałaś na myśli z tym że "chyba że M wyjedzie.."? nie zajarzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, to pewnie zalezy od wojewodztwa. U nas jest wysypi Zuź, Wiktorii i Oliwii. Ale też dużo jest Nadii, Laur i Waness/Vaness no i teraz coraz wiecej Julii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora racja u mnie nie ma Nadii i Waness/Vaness , Laury znam dwie (28lat i 9 lt) Aguuula, miłam na mysli,ze przytulanek nie bedzie...a skoro beda to szansa zawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jak juz mowicie o imionach dla dzieci to my tez mamy juz wybrane jakby sie kiedys udalo. Dla dziewczynki Emilia lub Urszula a dla chlopca Adam. U mnie w rodzinie tez jest tradycja na dwa imiona sama na drugie mam Dagmara :P Jakbym miala corke to bylaby chyba Emilia Dorota :) a synek Adam Andrzej :) (po moich rodzicach ) Dla chlopca myslalam jeszcze imie Jakub ale pewnie i tak bedzie Adam. Mnie sie marza blizniaki :) Aguula zauwaz ze dziewczyny ktore zaszly w ciaze tez raczej spisywaly cykl na strate i ze sie nie uda a tu co? Teraz sie ciesza z brzucholkow:) Co do przytulanek to wczoraj wieczorem byly dzisiaj raczej nie bedzie ide do pracy i jak wroce to pewnie nie bedzie ochoty. Chociaz trzeba korzystac bo jeszcze szanse sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) mam pytanko Dziewczyny, które brałyscie Costangusa jak zmienił się Wam okres podczas jego zażywania ? Ja zawsze miałam z 4 dni@ i pózniej z 3 dni plamienae a teraz 3 tabletka i juz prawie koniec mam, jestem w szoku bo zawsze z 7 dni się meczyłam, Wy tez tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati82 ja bralam castagnus tylko przez 2 cykle ale w @ tez mi nic nie zmienil. Ciagle mam ja gora 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa jaki fajny temat Skierwoanie na 3D mozna dostać z różnych powodów, coś by się znalazło jak mówi gin Ale robią je tylko na odziale tzn. taki sam adres mam jak szpital połozniczy no i jakieś 120km no i płytki pewnie nie dostane (nfz przecież biedny) a tu pojade zs męzusiem do pracy załatwimy usg jeszcze jakieś zakupki :) A co do imienia to naprawde powaznie sie zastanawiam bo pisałam jaki jest u nas galimatias M też starsznie się podoba Mikołaj bo patron żeglarzy(czy coś) ale mamy juz dwóch na osiedlu, jeden się niedawno urodził Kamilek jest wprost ślicznie Julek znam kilka ale chyba szał jest rzeczywiście na Leny,Zuzie(ślicZnie) Oliwii i Wiktorii a no i Maji (a starsznie mi sie to imie podoba) A Julia brzmi tak kobieco, pięknie Najlepszy wg. mnie sposobem nie jest ogólna popularność tylko ja czytam gazetkę regionalną i sprawdzam jakie się rodzą najczęsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie Julcik podoba :) nie ważne,że może i popularne(choć wydaje mi sie u nas juz wygasa szał i prym wiodą Lenki), ale nie będę wpadac w drugą skrajność i nie nazwę Abigeil, Liwia, Olimpia czy Konstancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×