Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda, moja kumpela rodziła jakieś pół roku temu i miała cesarkę. Ale nie uśpili jej tylko miała znieczulenie od pasa w dół. Zasłonili jej brzuch żeby się nie przeraziła. Mówiła że bólu nie czuła ale czuła reke lekarza w jej brzuchu, brrrr! Potem na chwile połozyli jej dziecko na piersiach żeby ,,złapało kontakt z matką'' i zabrano je do mycia itd. Pozniej miała je na sali cały czas. Co innego gdy dziecko np.nie oddycha lub cos się nie tak z nim dzieje wtedy wkładają do inkubatora i oczywiście nie ma mowy o kontakcie z nim. A jeszcze pytałam czy golili kumpele. Powiedziała że golą ale tak na odpierdal, byle jak i to w dodatku brzytwą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś doła załapałam. Oczywiście bez powodu tak mi jakoś smutno. Może to przez burze która własnie u mnie przeszła. Jeszcze trochę kropi. Dłuży mi się!!!! Jutro mi zleci, bo do południa zakupy a po południu siocha przyjeżdża. W niedzielę jak będzie ładnie to z M na wycieczkę jedziemy. No i ten nieszczęsny poniedziałek i wtorek.. W srode też nie będzie lekko bo mam wizyte dopiero na 18:00 :( Znowu wam marudze, wiem. Ale ja naprawdę oszaleje z tej niepewności. Tesciowa lata do znajomej ciężarnej i wciąż o niej gada. Przy mnie tak nigdy nie skakała. Nawet dzis zarządała żebym jej dała Luteine dopochwową bo tamta ma taka na podtrzymanie ciąży a jej się kończy. Tupet jak chuj!! :/ Dałam jej 2 opakowania bo ja i tak mam tę podjęzykową więc pewnie bym ją wyrzuciła. Czasmi mam ochote jej wszystko wypomniec!! Aż mnie trzesie ze złości. Teraz sobie obiecałam że jej o swojej ciązy nie powiem a jak bedzie już widac to i tak sie będę wypierać!! Niech ma za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy na 16. ale koło 21 bede w domu, albo pozniej, nie wiem stresa mam:) tez jestem O, O+. mięsko lubię, ale nie w ciąży:) dobra idziemy myc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, nie myśl tyle o tym. Moze powiesz że łatwo mi mówić, ale musisz być spokojna, zobaczysz że we środę usłyszysz tylko dobre informacje :) głowa do góry! maluszek będzie się zdrowo rozwijał, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka proszę nie stresuj się. Ja nie mogę narzekać na teściową, naprawdę jest dobra, a jak dowiedziała się o ciąży to skacze ile może:) Jestem wyjątkiem;) Asiu oto przepis dla Ciebie: - opakowanie wafli, - opakowanie mleka w proszku (ja kupuję zawsze Łaciate 500 gram), - kostka masła, - 300 ml mleka, - 4 łyżki cukru, - 200 g wiórków kokosowych (opakowanie) (wcześniej je prażymy na patelni). Mleko zagotować z cukrem, odstawić dodać masło i mieszać żeby się rozpuściło. Dodać mleko w proszku i wiórki wymieszać mikserem jeszcze w miarę ciepłą masę i smarować waflae:) SMACZNEGO:) Idę się położyć przez pogodę jestem bardzo śpiąca. Jakbym już dzisiaj nie zbłądziła to miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wiecie co odebrałam wyniki PROLAKTYNY: NORMA 102-496 a mój wyniki to: 570 No to chyba dużo co??? od wczoraj biore po 1 tabletce tego Castagnusa, ciekawe jak długo będzie mi obniżał te prolaktyne... Miała może któraś z Was taki wysoki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś koło tego miałam. Masz plamienia przed @ tak z 2 dni? Jeśli tak to możesz iść do gina i przepisze Ci bromek albo zacznij jeść mg + b6 w dość dużych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam przez tel z moim ginem i powiedział,że możemy zacząc obniżać go własnie Castagnusem a jeśli po 3 miesiacach nie zajdę to wtedy właśnie to czym pisałaś, czy to dobra decyzja? hmm... może najpierw mniej inwazyjnie ziołowo a później zobaczymy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostalam sama moj wrocil z pracy zjadl i pojechal do tesciow bo mowi ze duzo roboty ma,wiec jak zwykle nie wyszlo nic z popoludniowej schadzki :P hehe powiedzial ze wieczorem ech ... A wy jak tam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii czyli dobrze brać castagnusa zawsze można spróbować :) Ale Wam zazdroszczę tych starnek to znaczy w sensie przytulanek Czy tylko ja tak mam?? Nam gin pozwolił w II trymestrze ostroznie i niezbyt często ale jedanak a ja nadal się boję mimo że bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cos o mnie a wiec tak sajrzalam na ten form poniewaz ja dzieki tym tabletkom mam dzisjaj 11miesieczna coreczke bardzo dlugo sie staralam o dzidzie mialam 2 poronienia i po tym chorobe zwana pcos a staralam sie ogolnie 5 lat a po ostatim poronieniu 2 lata juz naprawde tracilam nadzieje bylam zalamana za tu 12 lutego 2010 boje oczy niemogly uwierzyc 2 kreseczki a potem sie znowo balam zeby jej nie starcis ale lekarz mi tabletki ktore brala az do 16 tygodnia .Mieszkam obecnie w angli prawie 6 lat napisze wam jeszcze wiecej innym razem pozdrawiam was i glowa do gury napewno wam sie uda i gratulacje dla przyszlych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzylam rano temp jak juz wspomnialam bylo 36,3 a niedawno zrobilam test owu i pozytyw wiec tylko do dziela :P Boli mnie prawy jajnik a nie lewy :P ostatnio bolal lewy wiec moja gin sie pomylila i na moje pytanie z ktorego byla owu powiedziala ze z prawego. Dziwne. Aguuula a ty jak tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa a ja Ci przypadkiem nie pisałam że masz się starać około 19.08??? :) Zaczynaj od dziś do poniedziałku. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - nie koniecznie się pomyliła -czasami niektóre laski boli całe podbrzusze - czasami strona przeciwne - ciężko się pomylić ginowi w tej akurat kwestii - jak miałam monitoring to sama widziałam wyraźnie jajeczka. A czy to ważne z którego, działajcie dzisiaj wieczorkiem i jutro wieczorkiem a będzie dobrze. DO DZIEŁA ARMIO !!!! Asia - czekam - nie ide spać specjalnie dla Ciebie i twojego "X"{ w brzuniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też czekam za Aśką :) katiaa, nie ma bata - teraz musi Ci sie udać. Wierzę w to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy miałam owu z lewego jajnika to czułam właśnie ten lewy ale gdy owu była z prawego to czułam naprzemiennie obydwa jajniki! I gdyby nie usg to bym sama nie wiedział wtedy który to jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - nie ma, że M coś boli !!! Wskakujesz w sexi ciuszki i już czekasz!!! Hahah - rady niewyżytych ciężarówek :). Wanda - co do sexu - od 12 tc raz (czasami dwa) w tygodniu pozwalamy dobie na delikatniejsze byki - M stara się być delikatne - jak się zapomina to mu przypominam. Tatuś musi przecież czasami odwiedzić synka :) - niech młody pozna tatę bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, po Twoim wpisie głupota mi przyszła do głowy ;) Dzieciak nie pozna taty w ubraniu, ale w neglizu od razu krzyknie: ,,tata'' :D Sorki, ale ja juz na głowe dostaje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove no nie wierze ale mnie rozbawiłaś!!:) z tym poznaniem synka z tatusiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - faktycznie - dałaś mi do myślenia - może poznaje go nie od tej strony co trzeba, NO nic dobrze, ze to nie dziewczynka - mogła by się wystraszyć - bo chłopczyk to mniej więcej może wie co to jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) badanie za-je-bis-te!!!!!!!!!!! napisze wiecej jutro, bo teraz babcie oglada film :) DZIEWUSZKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg4D jest podobne do połowkowego/genetycznego. sprawdzał wszystkie organy (żołądek, pęcherz, wątrobę, nerki), mierzył serce, móżdżek, główkę, brzuszek, nózki i rączki, badał przepływ krwi pępowinowej i przeplyw krwi przez serce, sprawdzał wagę. wymiary i parametry są sprawdane wg siatek centylowych, które są w usg, sprawdzal ilość wód płodowych, przeziernosc karku...a potem przełączył na 4D :D ...chyba o niczym nie zapomniałam:D w sumie badanie trwało dobre pól godziny i mamy z niego jakies 25 minut filmu, bo jak szukał Julki to gasil nagrywarkę badanie jest rewelacyjne, bo baaaaardzo uspokaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze sprawdzał łożysko-stan, ułożenie oraz szyjke macicy, odległość miedzy szyjką i łożyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aia - juppii - super gratulacje !!!! dziewczynki kontra chłopcy - 2:2 - remis !!! Wanda Ty jesteś następna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dzis mnie oze nie byc, bo idziemy na urodziny Jula skopała mnie w nocy,że sie obudzilam :) jak Wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jak zwykle ranny ptaszek :) Asia gratuluje super :) Zora faktycznie mowilas cos o 19.08 :P jesli chodzi o staranka to teraz tylko czekac co i jak( nie nastawiam sie juz) Dzis temp 36.4 hehe za duzo sie nie podniosla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no ranny bo dzisiaj ide na weselę swojej siostruni - jutro poprawiny więc będę mniej aktywna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak dobrze fajnie tez bym tak chciala zobaczyc. :-) Ja dzis mam wolne wiec sie obijam :-D. Takie mialam badania juz robione: ODCZYN COOMBSA HIV HCV GLUKOZA NA CZCZO Jeszcze mi cytologie robili ale na to sie czeka i toxo, ale to przy nast wizycie 5.09 wpisza do karty. A w ktorym mies widac co sie wykluje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×