Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

dziewczyny zazdroszcze wam :) chcialabym zeby szybciej mi ten cykl lecial a tu dopiero 15dc :( Czesto teraz wykorzystuje meza z nadzieja ze cos sie uda. Nie wiem kiedy ta owu byla lub bedzie ciagle obserwuje sie i nie widze sluzu. Juz sama nie wiem chyba sobie odpuszcze to wszystko. Nie nastawiam sie na ciaze bo znajac zycie nie wyjdzie. Teraz tylko czekam do dnia @ Mam dosc nie bede juz myslec. A wam kochane gratuluje udanych wizyt i ze wszystko jest dobrze :) Zorka teraz czekam na wiesci od ciebie napewno bedzie wszystko dobrze :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula widze ze nie tylko mnie dopadl dol... U mnie tez znikoma ilosc sluzu a biore CLo 2 cykl. Teraz albo ja albo ty zajdziemy w ciaze i pociagniemy nastepne. Przynajmniej tak sobie wmawiam by polepszyc humor. Mam ochote sie napic piwa i przytulic do mojego i miec wszystko w d..ie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula i Katia - większość z nas miała problemy i doły. Musicie być silne i wierzyć, że się uda !!! Kala - no cudo wiadomości Zorka -czekaj w spokoju, bez nerwów - będzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa- stawiam C piwo, wypijmy sobie razem na te troski i smutki :) zobaczysz, i my będziemy się cieszyć. No to zdrówko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinia1510
osobiscie nie biore zadnych lekow.czytam wasze odpowiedzi od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu przepisała kolejną recepte tabletek na poprawienie jakości nasienia i w paździwrniku będziemy ponownie robić badanie czy się mu coś poprawiło. katia, a Ty brałaś już wcześniej clo? czy dopiero teraz bierzesz 2gi miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinia1510
a bierze moze twoj kwas foliowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero biore 2 cykl. Kurde zauwazylam cos ze jak zaczelam brac CLo to mam wiekszego dola niz przed braniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasu foliowego nie bierze, teraz 4ty m-c wcina clo. Codziennie po 1 tabletce,podobno działa na poprawienie jakosci nasienia. Katiaa- na mnie clo tez nie za dobrze działał, ja z kolei byłam nerwowa, kłótliwa i płaczliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia i aguuula, przypominam wam że clo wysusza śluz i należy wtedy wspomagac się wiesiołkiem lub czymś na jego poprawe! A to że nie widać śluzu na zewnatrz nie oznacza że go nie ma w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora w sumie masz racje :) biorę wiesiołek, ostatnio chciałam jeszcze dokupić olej niany ale przechodząc obok sklepu zielarskiego za boga nie umiałam sobie przypomnieć tej nazwy i nie kupiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora ja czuje ze w srodku troche sluzu jest i dlatego wykorzystuje momenty i meza do sypialni zaciagam :P tylko u mnie sluz sie pojawia i znika dzisiaj mialam troche sluzu na zewnatrz tylko jakby to powiedziec nie wiem czy to byl ten plodny czy inny bo od rana myslalam o seksiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Katia, ja miałam troche sluzu na zewnątrz wczoraj ale o seksie nie myślałam :D z tym że wieczorem i tak M był brany w obroty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, superowo:) cieszymy sie razem Wami :) dziewczyny, czasem piwa trzeba sie napic...ale wierze,ze to chwilowe smutki...ja z okazji okresu miałam rózowe carlo rossi Katia , Ty tez na forum jestes od jakiejs 110 strony ...ale nie wytrzymam i powiem wprost,ze Elus1982 to istny cud wytrwałosci w dazeniu do celu...jak i spora czesc dziewczyn, ktore sa tu od Xlat czy miesiecy-tylko podziwiac...siła kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asia, za Twoim przykładem odnalazłam swój pierwszy wpis. Jestem na tym forum od sierpnia 2010, czyli rok :D Były i smutki i śmichy chichy ale to forum duzo mi dało!! Nawet gdy pisało się o głupotkach :) Były codzienne wpisy i krótka abstynencja z obawy o ciągłym mysleniu o ciąży.. Dużo tego było. Jakby mi ktoś wtedy napisał że będę aż 2 razy w ciązy to bym nie uwierzyła :D I tyle wirtualnych znajomości się nawiązało. Gdzie te dziewczyny teraz są? Udało im się spełnić marzenia ..ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........11..... .............10-12.09 katiaa85.............26.......wielkopolska......35 .............. 3/4.09 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........19........ ...........ok.05.09 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 6.......... .........14.09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................o k20............17/02 klauduska3.........24...........łódzkie.......13....... .........11/02 elus1982 .............28.........Zach-pom.........3 lata.......16.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a tak z innej beczki- widziałyście nową reklamę pieluszek Pampers? taka mała dziewczynka w pampersiaku, bluzeczce i okularach przeciwsłonecznych tańczy i kręci tak fajnie bioderkami :) przefajowa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Sorki, ze raz jestem raz znikam, ale tyle mam na glowie, a ile stresu ehh Wanda to jaka Ty masz grupe krwi?? Ze powiedzieli Ci ze masz konflikt serologiczny. Ja mam USG w srode nie moge sie doczekac :) boje sie czy wszystko bedzie dobrze :/ Vilia pewnie jutro wyjdzie jak dobrze wszystko ewentualnie w poniedzialek mysle to sie pochwali nam czy wszystko oki :-). A co do badan to ja mialam ich mase co kazda wizyte tylko nie umawialam sie ot szlam przyjmal to przyjmal nie to nie, bo tak chcialam wszystko wiedziec czy ok sa badania. Teraz na razie spokoj czekam na 5.09 i 6.09 2 wizyty u lekarza w szpitalu i prywatnie ta 2 sasasa. Hmm a moj S chce znac plec grrr a ja jakos nie :-p. Chce niespodzianke na razie czekam na usg. Witam nowe dziewczyny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło zapomnialam a jezeli chodzi o prace w ciazy to ja pracuje, bo tak doczytalam Was tak szybko,bo musze isc luli, bo z rana do pracy ktos musi. Dlatego sie nie gniewajcie, ze tak pisze hmm praca i S to jest silnieksze ode mnie, ale obiecuje jak bede na zwolnieniiu kiedys jak mi dadza grrr to bede tu widywac czesciej, az Wam sie znudzi mnie czytac sasasa :-p Dobranoc dzis niestety tule moja podusie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - o której masz wizytę??? Może terasz bo zawsześ meldowała się z rana :). Czekam na newsy. Vilia - też mam nadzieję, że się odezwiesz po wszystkim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Ale mialam sen dzisiaj :P snila mi sie malenka dziewczynka, niemowlak ale nie wiem czy w tym snie to byla moja corka czy tylko sie nia opiekowalam. Ale wiem ze zajmowalam sie nia bo nikt inny nie chcial. A tak z innej beczki zmierzylam sobie dzis rano temp i mialam 36,3 czyli jeszcze owu nie bylo bo za nisko ta temp jest jutro sprawdze czy bedzie ten skok :P A teraz pytanie owu jest przed skokiem czy zaraz po skoku temp? Jakis sluzik sie pojawil dzisiaj znowu malo bo malo ale jest. ps wlasnie robie kawke ma ktoras ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, chyba sie spóźniłam na kawke? :) co do skoków temperatury to niestety nie pomogę bo nie mierzę. Ja jestem mega wkurzona. Wczoraj M późno wrócił z pracy to dałam mu spokój. Mówi mi że jutro rano, no wiesz... :D spoko, bo od wieczora mam silniejsze bóle jajników na przemian i z rana pojawiła się niewielka ilość śluzu. Mimo iż wiem że ten pęcherzyk jest mały jak na 13 dc to chyba szansa minimalna jest? ale najlepsze- kładzie sie rano koło mnie przed wyjściem z domu- patrze- śpi! zdrzemnął się, buziak na pożegnanie i pojechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, nie mam teraz. mam na 16 ....ale jakos wziełam sie za zmywanie i sprzatanie...ide śliwki drylowac-dzeremer bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,ze npo wizycie napise pozniej, bo musimy jechac do sasiedniego miasta, a potem pewnie zakupy....jakies dobre jedzonko, moze kino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
katiaa85 , owu jest w dniu najniższej temperatury (przeważnie). Ja miałam zawsze jeszcze na dzień przed owu lekki skok, potem spadek i dopiero wtedy owu. Kala, super. Był czas, kiedy nasz topik był b. nieszczęśliwy, wkółko poronienie. Ale to juz przeszłość. Przemy wszystkie do przodu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula to ja mialam wczoraj tak caly dzien o seksie myslalam a jak mialo przyjsc co do czego to ochota mi minela i nie bylo nic. :P za to dzis musze wykorzystac bo jesli owu nie bylo jeszcze to ciagle jest nadzieja ze sie uda. ale dzis wykorzystac sytuacje trzeba ale nie wieczorem tylko popoludniu inna pora niz zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa ja dopiero dzis z ciekawosci zaczelam mierzyc temp wiec nie wiem jaka byla wczesniej ale dzis jest niska wiec i tak meza wykorzystam moze szansa jakas sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×