Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Witam! Asia odpal trochę śliwek, bo mi się chce:) A na badania idę z Mamą bo M nie będzie mógł, bo w pracy ktoś musi być. Na kawę też się piszę, chociaż teraz trochę mniej mi wchodzi. Z chęcią wypiję tak czy inaczej. Kala gartuluję:):):) Cieszę się razem z Tobą, teraz kolej na Zorkę i jej bijące serduszko:) Dzisiaj szykuję dla M wafle;) Już wiórki się podrprażyły i potem tylko przygotowanie kremu mi zostało. Katia i Agula trzymam za Was mocno kciuki, tak samo jak za Alę i Kobieciątko:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za wszystkie dziewczyny ktore sa na forum i nadal sie staraja jak ja :P Kawe wypilam ale zaraz zrobie druga bo spie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, czyli dziś popołudniu bierzemy sie do roboty :D Ja i mój mały pęcherzyk pewnie nie zdziałamy cudów ale czasem sie zdarzają ;) Gosia- dzięki za trzymanie kciuków :) napewno się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) czasami 2 wypije ale ja to pije rozpuszczalne plus mleko do niej wiec tak nie czuje efektow dzialania. Nieraz wypije 3 kawy i nadal spac sie chce .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula, jaja rosną 2mm na dobe więc policz od wizyty kiedy będzie miał 22mm albo działaj juz od 20mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia , a Ty wiesz jak sie zdziwiłam z tymi sliwkami? myslałam,że zjem pól miski, a skończyłam na 10 sztukach, a potem brzuch mnie bolał.... rozpusta? 24 tyg celibatu za mną-zakaz lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gin powiedział mi ze to konflikt i namazała na tym w karcie ciązy napodkreslał, napogrubiał a na koniec powiedział że mam sie nie martwić U mnie 0 rh- u męża 0rh+ Ryzyko konfliktu przy tej kombinacji jest największe Ponieważ chociaż dziecko w 60% dziedziczy grupę krwi po matce to juz czynnik rh- jest mniej popularny W populacji rozkłada się to tak RH- ma 15% a rh+ 85% czyli większe prawdopodobieństwo że dziecko bedzie miało + Kłopot jak pisała Lovekrove występuje przy drugim dziecku chybaże dojdzie do zmieszania krwi matki i płodu wcześniej Dlatego podaję się immunoglobuline anty D po porodzie matce W USA chyba podajer si\ę także w ciązy tak na wszelki wypadek W Polsce trzeba to zrobic na własny koszt (dlatego M stwierdził że to jego ulubine zdanie) Nie mozna z całą pewnościa stwierdzic bowiem czy w przeszłości nie doszło do poronienia smaoistnego Tyle zapamiętałam z rad dr. Google Zapytam swojego na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia, nie dość że masz grupę 0 to jeszcze minus. To charakterek to Ty musisz mieć brzydki ;) Moja mama zawsze mówi że kto ma grupe krwi 0 ten ma cholernie trudny charakter :) A tak na powaznie to za duzo nie wiem o tym konflikcie. Gdzies mi się o uszy obiło że czasami przetacza sie krew dzidzi gdy jeszcze jest w brzuszku mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia to u ciebie jest tak jak u mnie tez mam 0 rh- a moj 0 rh+ ja po poronieniu dostalam zastrzyk z przeciwcialami dobrze mowie ten anty cos tam :P Zora co do przetaczania krwi dziecka jeszcze w brzuchu mamy to zdarza sie ale w skrajnych przypadkach. co do konfliktu to zdarza sie w pierwszej ciazy ale rzadko. Teraz dostaje sie zastrzyk i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaaa czy się na mnie pogniewsz czy nie coś Ci powiem Miałam dokładnie tak jak Ty Mimo że jak zdążyłyście zauważyc należe raczej do tryskających energia wesołych osób to miałam dokładnie taki sam moment załamania Między innymi dlatego znalazłam sie na tym forum. A sny o dziecku dręczyły mnie z zadziwiającą regularnościa i były zaskakująco popularne (chociaż w porówaniu z codzennymi koszmarami ciazowymi to nie aż tak źle) Opowiem Ci jeden Otóż mam w nim niemowle- raczej nieokreślone płciowo i imiennie :) I muszę iśc albo do szkoły (studiowałam jeszcze) albo do pracy i to też robiłam zostawiając swoje dziecko Bedąc w szkole w pracy cały czas myślałam ze jest nienakarmione ale nie mogłam sie wyrwać do niego Kiedy wreszcie wracam do domu to zastaję sztywną zimną kukiełkę, ewentualnie plastikową lalkę, która nie płacze Koszmar powtarzał sie zadziwiająco często, zmieniały się okoliczności ale nie sens W końcu budziałam się płacząc i bałam się zasnąć Sen urwał się w momencie kiedy opowiedziałam o nim bliskiej osobie i ona jasno i dobitnie mi wyjasniła skąd sie bierze potrzebny był porzadny kopniak żeby jak to Kttoś ładnie określił wyprowadzić dzsiecko z głowy, a byłam bliska waraictwu chociaż nie było tewgo widać na zewnatrz Moim zdaniem sytuacja jest u Ciebie o tyle trudniejsza że masz za sobą taką stratę Jesteś silna to fakt, ale nawet silne osoby potzrebują wsparcia, musza sie wygadać Później raz śniło mi się że w przejściu podzemnym znalazłam chłopca ale uz takiego trzyletniego, no i zrobiłam test Wiem że Ci się uda( coś tam z wrózki mam), ale nie załamuj się nam Możesz sie pozłościc o to co powiedziałam, ale to zawsze lepsze niż smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zora co do tych trudnych charakterow z gr 0 to ja sie do nich zaliczam :P mam trudny charakterek i moj ciagle mowi ze mi nie mozna nic zlego powiedziec bo sie fochuje :P nieprawda wysluchac wyslucham ale w sumie i tak zrobie po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie znam. Wandziu, nie chciałam Cie wystraszyć. Przepraszam!! Wciąż mysle o swojej wizycie więc staram się zajmowac czymkolwiek i tak głupio wyszło. Mnie nie słuchaj!! Jestem głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, a jestes misożerna?? Moja mama zawsze myslała że mam grupe krwi 0 bo żadnego mięsa nigdy nie odmówię ;) Uwielbiam je w każdej postaci. To podobno domena grupy 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam najłatwiejszego charakteru, przypominam że M tez ma 0, moja mama mówi ze dostarczamy jej najlepszej rozrywki, że telewizora i telenowel nie potrzebuje jak na nas patrzy Dzis w nocy sniła mi sie wojna i uciekaliśmy, a tak starsznie bałam się o dzidzię że zapierdalałam po tych wzógrzach żeby mnie tylko nie złapali I biegne na pociąg,a tam strajk kolejarzy I aż z nerwów zapaliłam papierosa (we śnie oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora czego bys jie powiedziała ja i tak się boje , denerwuję, wariuję Tyle że urodzę pewnie podobnego sobie nerwusa, który pewnie będzie zupełnie zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, bedzie dobrze!!! Samo to ze udało sie wam po takim czasie na cyklu naturalnym duzo mówi :) Gdyby ten komflikt był taki niebezpiczny to by Cię zaraz połozyli w szpitalu a tak to dostaniesz ten lek i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda co do tego co napisalas to ja sie nie gniewam :) Co do snow to mnie sie nie snia bardzo rzadko sny o dzieciach. Ostatnio jak mi sie cos sni to jakies glupoty ktorych nie pamietam albo jakies truposze :P ale to mam za duza wyobraznie :P Jesli chodzi o rozmowe z kims o braku dziecka itp to mam kumpla z ktorym moge pogadac na ten temat wyzalic sie bo on jest jak terapeuta psycholog z zawodu i ogolnie duzo z nim rozmawialam i wlasnie on mi duzo rzeczy uswiadomil po poronieniu i duzo jednak dala rozmowa :) Jestem silna bo wiem ze w koncu sie uda i bede cieszyla sie malenstwem :) Ten do gory chyba wie co robi :) nie wiem nie trace nadziei i skupiam sie na malzenstwie :) Zora jesli chodzi o mieso to zjesc zjem ale nie jestem az tak bardzo miesozerca :P Chociaz uwielbiam mielone i tatar :) Co do obiadów bardziej jestem z tych co lubuje sie w zupach i powiedzmy w ziemniaczkach plus gzik :) (mam na obiad dzis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Witam dziewczyny:) Kala gratuluje :) Katia wierze ze ci sie uda tym bardziej ze jest w tym cyklu szansa na owu z lewego szczesliwego jajnika:) Za reszte staraczek rowniez trzymam kciuki:) Ja dzis 28dc i czekam na @ gdyz poki co sie nie pojawila, ale mysle ze przyjdzie... A i ja tez mam gupe 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat jestem miesożerna w ciazy szczególnie jak słyszę zupa to powracaja mi mdłości Chyba że pomidorowa Ale jem też duzo warzyw i owoców Nigdy nie przepadałam za słodyczami chyba że lody lub biała czekolada A taki jestem głodomor od dziecka, że mama mi co świeta opowiada jak szlismy od święconki i musiała mi parówkę w koszyczku obierać, bo się ludzie za nami oglądali a jak krzyczałam że chce "kumbase"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogos napewno w tym miesiącu nie przyjdzie Jeju jaki w tym roku bedzie przyrost naturalny KALA :) :) :) :) :) :) :) dopiero doczytałam mooonia 123 co do cesarki to jeszcze poważnie z ginem nie rozmawiałam Na poczatku bardzo chciałam że strachu, później zaczęłam czytać opowieci o cesarkach, o których nie chcaiała pisać zanim Vilia nie pójdzie rodzić o tym ze dzieci płaczą a mamy nie moga do nich wstać, a pielęgniarki nie zawsze mają czas.... a mamy po naturalnym chodza zaraz itp. Przy bliżniakach sytuacja byłaby oczywista, teraz sama nie wiem Na razie postanowiłam że pójdę do szkoły rodzenia, może uda mi sie urodzić w wodzie, albo ze znieczulaeniem a jak nie pozbedę sie starchu to pogadam z ginem o cesarce Mam jeszcze troch,e czasu na myslenie Asia o której masz to 4D nie mog e sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
A no Rh hehe...:) Ale miesozerna nie jestem... jakos tak wole bezmiesne potrawy:) A zupy uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda ja tez tak mialam zawsze glodna i tak jest teraz ciagle mam ochote cos zjesc. Biala czekolade lubie innej nie zjem lody tez ale bardziej sorbety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Dzieki katia:) a ja trzymam kciukasy z twoja owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×